Share
View previous topicGo downView next topic
View user profile

Re: En tierras salvajes

on Sat Nov 04, 2017 1:14 am

Daniel se vraća u selo i zatiče Sergia i Isabel kako se ljube

View user profile

on Sat Nov 04, 2017 1:15 am
66. epizoda

Arturo saznaje da je Anibal saučesnik u ubistvu Caroline i krivi Amparo što ga pokriva u tome

View user profile

on Sat Nov 04, 2017 6:03 pm
Sutra finale Sad Crying or Very sad  No ,još uvijek ne mogu vjerovati da je serija završila,prebrzo mi je završila,proletjela mi je serija.Ali koliko mi je žao što serija završava,toliko me zanima kakva iznenađenja su nam pripremili u finalnoj epizodi i stvarno se nadam da će Isabel i Daniel ostati zajedno na kraju.
View user profile

on Mon Nov 06, 2017 3:50 am

Daniel traži oproštaj od Isabel što se udaljio od nje i oni se mire
View user profile

on Mon Nov 06, 2017 3:51 am
67. epizoda

Daniel konačno priznaje familiji da voli Isabel i da su njih dvoje zajedno

View user profile

on Mon Nov 06, 2017 3:52 am
68. epizoda

Alejandra upada u Ikerovu zamku kako bi spasila Uriela i sada su oboje u njegovoj milosti

View user profile

on Mon Nov 06, 2017 4:31 am

Sergio je u delirijumu nakon što dolazi sebi posle ujeda zmije, a zaljubljena Itzel koristi priliku i vodi ljubav sa njim iako on izgovara Isabelino ime
View user profile

on Mon Nov 06, 2017 4:35 am

Blas se vraća u selo i govori Albi da više nije sveštenik te da se došao izboriti za nju i njihovu ćerku
View user profile

on Mon Nov 06, 2017 4:38 am
Noćas se emituje finalna epizoda serije u kojoj jedan od braće Otero umire

View user profile

on Tue Nov 07, 2017 1:52 am
Jel gledao netko posljednju epizodu?Sergio Sad Crying or Very sad ,ja sam očekivala da će Aníbal umrijeti na kraju,kad ono Shocked ,Sergio je umro (najbolji,najpošteniji i najplemenitiji od trojice braće Otero),Sergio nije zaslužio  da ga ubiju na kraju.Amparo me iznenadila,nisam očekivala da će moliti Isabel za oprost i da će ju napokon prihvatiti kao dio svoje obitelji,a najveće znenađenje u cijeloj epizodi mi je bilo saznanje da je Alba kćer od Maríe,a na kraju nitko od obitelji Otero nije saznao da je Amparo bila umiješena u smrt Mercedes Cruz (mama od Caroline),ta tajna je ostala skrivena i glupo mi je kako je Carlos završio,zbrisao je policiji i to je bilo to,glupo,koliko sranja je napravio,a na kraju nikakvu pošteu kaznu nije dobio nego u ga još nagradili kad je uspio zbrisati policiji,a pošteni ljudi su nastradali (trebao je Carlos umrijeti umjesto Sergia).Onaj pad Alejandre i Uriela u provaliju je bio Shocked ,pogotovo onaj zvuk kad je Alejandra udarila glavom u kamen zbog ćega je bila u komi,ali sva sreća,preživjela je (valjda je osjetila kad je Rodolfo htio isključiti aparate koji su ju održavali na životu) jer bi bilo jako glupo i nepošteno da su pored Sergia i nju ubili.Ali Sergio je dokazao koliko voli Isabel kad je dao život za nju i spriječio je da ju Carlos ubije,primio je smrtonosni metak umjesto nje.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic