Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Me declaro culpable Empty Me declaro culpable

Tue Sep 12, 2017 2:47 am
Me declaro culpable Dnlsyi11

Televisa, 2017. - 2018.
Broj epizoda: 61


Sinopsis

Franco Urzua je uspešan advokat blistave karijere. Oženjen je Robertom, bogatom lepoticom koja od detinjstva pati od bipolarnog poremećaja. Njih dvoje imaju kćerku Nataliu, koja je najveći očev ponos. Uprkos novcu, slavi i uspesima, Francov život je prazan — brak sa Robertom pretvorio se u naviku, ljubav se odavno ugasila, ali advokat ni ne pomišlja na razvod, prvo zbog kćerke, a onda i zbog tasta, u čijoj je advokatskoj kancelariji zaposlen i koga veoma ceni. Francov život menja se iz korena kada upozna Albu Garciu, ženu koja je isključila aparate koji su njenog supruga, teškog bolesnika na samrti, održavali u životu. Iako je to učinila na njegov zahtev, taj postupak koštaće je slobode.

Očajna jer ne viđa sina Santiaga, Alba preklinje Franca da joj pomogne. Njega duboko pogađa njena životna priča, uzima stvari u svoje ruke i uspeva da joj obezbedi uslovnu slobodu. Kada izađe iz zatvora, Alba pokušava da povrati sina, koji sada živi sa njenom zaovom Ingrid. Ona mrzi Albu jer joj je ubila brata. Dok požrtvovana majka na sve načine pokušava da se približi sinu, Ingrid se tudi da je osujeti namere, čak uspeva da izdejstvuje i zabranu prilaska koja zakonski sprečava Albu da priđe Santiagu. Međutim, uz Francovu pomoć, Alba uspeva da se izvuče iz svih Ingridinih spletki i ponovo se sreće sa sinom. Kako vreme prolazi, Alba i Franko se zaljubljuju jedno u drugo, ali Roberta nije spremna da izgubi muža, te će učiniti sve da ga zadrži kraj sebe.

Sa druge strane, pratimo priču dobrodušne Natalie, Francove i Robertine kćerke, koja je u vezi sa Julianom. Međutim, on je sa njom samo iz koristi. Natalijin život menja se iz korena nakon što kolima udari mladića. Želi da snosi posledice i ispriča ocu šta se dogodilo, ali Julian i Roberta uspevaju da je odgovore od toga, ubeđujući je da će se Franco razočarati u nju. Uplašena, ona ćuti i živi progonjena krivicom, ne znajući da je Paolo, mladić u invalidskim kolicima u koga se zaljubljuje, zapravo isti onaj koga je udarila. Dok se Franco bori za Albinu ljubav, Paolo i Natalia se zaljubljuju jedno u drugo, a svi likovi pokazuju da je svako sam kriv za svoje postupke i, na kraju, za svoju sudbinu.

Uloge

Mayrín Villanueva - Alba Castillo Téllez Vda. de Dueñas
Juan Soler - Franco Urzúa Lara
Daniela Castro - Roberta Monroy de Urzúa
Juan Diego Covarrubias - Paolo Leiva Ruiz
Irina Baeva - Natalia Urzúa Monroy
Pedro Moreno - Julián Soberón
Sabine Moussier - Ingrid Dueñas López
Enrique Rocha - Mauro Monroy Lacherade
Alejandro Ávila - Gael Ahumada
Lisset - Bianca Olmedo
Ramiro Fumazoni - Tiziano Castolo
Alejandra García - Katia Romo
Margarita Magaña - Julieta Ruvalcaba
Amairani - Luciana
Arlette Pacheco - Enriqueta "Queta" Ruiz
Alejandro Aragón - Raúl
Ricardo Vera - Dr. Mendizábal
Mariano Palacios - Dante
Ramses Alemán - Emanuel
Bibelot Mansur - Celia
Amanda Libertad - Olga
Mikel Mateos - Gabriel Dueñas Castillo
Christian Vega - Pedro Ruvalcaba
Marco Méndez - Javier Dueñas López
Michelle Orozco - Valentina
Álvaro de Silva - Tomás
Fernanda Vizzuet - Lorena
Ruth Rosas - Reclusa
Marcela Morett - Guardia
Ana Paula Martínez - Roberta Monroy (niña)
Carlos Said - Patricio Dueñas
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Tue Sep 12, 2017 3:44 am
Angeli Nesma kreće sa snimanjem svoje nove telenovele

Me declaro culpable 20526277_817835811728797_6221910816685366888_n

Producentkinja Nesma (Tres veces Ana, Lo que la vida me robo) je okupila ekipu za svoju novu telenovelu koja već kreće sa snimanjem
Serija će biti rimejk argentinske telenovele "Por amarte asi" i planirane su 92 epizode
Premijera se očekuje 6. novembra nakon trenutne "En tierras salvajes", a trebala bi završiti 11. marta sledeće godine
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Tue Sep 12, 2017 3:47 am
Mayrin Villanueva i Juan Soler su glavni protagonisti

Me declaro culpable Mayrin_villanueva_los_mitos_221494914

Nakon neprijatnosti kada je Mayrin otkazana glavna uloga u "En tierras salvajes" Televisa se postarala da joj to brzo nadoknadi
Njenog partnera je trebao igrati Diego Olivera, no on je otpao u zadnji trenutak kako se ne bi desilo da ide u istom terminu u dve serije za redom
Juan Soler se vraća na Televisu nakon sedam godina odsutnosti koliko je prošlo od serije "Cuando me enamoro"
Zanimljivo da je Mayrin trebala biti partnerka Juanu u "Apuesta por un amor" koju je tada odigrala Patricia Manterola
Posle 17 godina od te serije oni će ipak zaigrati kao par u zajedničkom projektu
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Tue Sep 12, 2017 3:48 am
Irina Baeva i Juan Diego Covarrubias su mlađi protagonisti

Me declaro culpable Irina_baeva_juan_diego_covarrubias

Producentkinja Nesma navodno nije od početka želela njih dvoje, no nakon što su je drugi odbili ovaj izbor joj je bio nametnut
Nesma je priželjkivala Jose Rona u glavnoj muškoj ulozi, no nakon što je on snimao nekoliko serija za redom, to je odbio
Irina će se naći u ulozi ćerke Juan Solera i Daniele Castro
Glavne mlađe negativce će odigrati Alejandra Garcia i Pedro Moreno
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Tue Sep 12, 2017 3:50 am
Daniela Castro je glavna negativka

Me declaro culpable 00de5689bca1d01a29e6526c0d2f1fb6

Daniela će se naći u ulozi supruge Juan Solera i majke Irine Baeve i imaće bipolarni poremećaj
Danielina poslednja serija je bila upravo uloga negativke u projektu iste producentkinje "Lo que la vida me robo"
Osim Daniele, među glavnim negativcima će se naći Ramiro Fumazoni i Sabine Moussier
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Tue Sep 12, 2017 12:22 pm
Me declaro culpable Xxxxx
Me declaro culpable Xxx
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Tue Sep 12, 2017 12:23 pm
Održana je Misa pred početak snimanja

Me declaro culpable 33
Me declaro culpable 3333
Me declaro culpable 333
Mariana
Mariana
Posts : 1116
Join date : 2017-09-11

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Tue Sep 12, 2017 9:52 pm
Me declaro culpable Daniela-juan-t

Juan Soler i Daniela Castro ponovno zajedno pred kamerama nakon što su prije 21 godinu prvi put zajedno protagonizirali telenovelu "Cañaveral de pasiones"
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Tue Sep 26, 2017 5:08 pm
Me declaro culpable V
Me declaro culpable Kghkj
Me declaro culpable Jhfgjh
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Tue Sep 26, 2017 5:09 pm
Me declaro culpable S
Me declaro culpable Hfdhdf
Me declaro culpable R
Me declaro culpable Mmm
Sponsored content

Me declaro culpable Empty Re: Me declaro culpable

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum