Share
View previous topicGo downView next topic
View user profilehttps://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Sapuničarenje

on Wed Sep 20, 2017 5:07 pm
Tema nastala na starom Svet forumu, gdje smo se većina i upoznali, zatim se proširila poostalim forumima, nakon "smrti" Sveta sapunica.
Uglavnom, ovo je tema za neobavezno ćaskanje i slične stvari.

Evo, da probijem led...

Volite li više kada je ljeto (tipa, ovaj naš avgust sa +59 stepeni, sada septembar sa 10ak stepeni, ili pak januar sa -30 stepeni)?
View user profile

Re: Sapuničarenje

on Tue Sep 26, 2017 11:32 am
Ne volim baš kad je +59 stepeni lol! , ali svakako više volim ljeto od hladnoće. Ovog ljeta se nažalost nisam stigla kupati u moru koliko sam htjela, ali bilo je lijepo. Završila sam specijalističke studije i odabrala burme. flower Međutim, ovo je prvo ljeto da sam nekako jedva čekala da prođe sezona, jer sve manje trpim gužve u gradu. Uz gomilu kruzera i turista, nemoguće je funkcionisati, u saobraćaju kolaps, kroz grad se jedva provlačim od gužve. Shocked Ali, čim počne novembar, počeću da kukam za ljetom. lol! U suštini najviše volim klimu u aprilu i maju u mom gradu, eventualno septembar i oktobar. Od novembra do marta bi najradije spavala zimskim snom.
View user profile

on Tue Sep 26, 2017 8:44 pm
Meni je proleće najmanje drago godišnje doba tj. ne ističe mi se ni po čemu, osim po mom rođendanu Laughing Važi to da predstavlja buđenje, novi ciklus, cvetanje, lepše vreme...Samo što se klima toliko poremetila da mi u poslednjih nekoliko godina proleće bude malčice topliji nastavak zime ili preuranjeno leto, nema sredine.

Prema letu gajim ambivalentna osećanja - volim ga zbog dobre zabave, putovanja, odmora...A ne volim ga zbog vrućinčina koje mi nikako ne prijaju, zbog osećaja malaksalosti i razdražljivosti, zbog mog niskog pritiska koji mi leti dodatno padne pa jedva funkcionišem. Za mene bi bilo idealno leto ono leto bez ikakvih obaveza, žurbe, rokova...Ovako mi stvara tenziju i nervozu.

Jesen - najlepši period I love you Obožavam jesen i sve što uz nju ide. Hladnije vreme (ali ne previše), duge kiše i oblačnost, suvo lišće koje šušti pod nogama, meni omiljeni odevni komadi dobijaju svojih 5 minuta (mantili i kaputi, džemperi i čizme), pita bundevara i/ili topla štrudla sa jabukama, kuvano vino, topla čokolada u Coffee Dream-u, nalet entuzijazma za čitanje knjiga, gledanje filmova i serija, ali i za sve druge aktivnosti...Halloween, koji mi postaje sve draži i draži je deo jeseni Very Happy

Zimu ne volim toliko zbog nje same, koliko zbog praznične atmosfere, to mi je najbolji deo. Sviđa mi se kako okite grad i kako to magično izgleda. Sneg mi odgovara samo ako nema onog blata i poledice, a pošto najčešće toga bude...Preferiram umereniju zimu.

Idealna temperatura mi je 10-15 stepeni, uz kišu i bez vetra Very Happy

Završila sam specijalističke studije i odabrala burme.

Čestitam Kris flower Kad je venčanje?

View user profile

on Wed Sep 27, 2017 10:39 am
Hvala Very Happy Sledeće godine, plan je na proljeće. Smile
View user profilehttps://www.facebook.com/telenovele.serbia/

on Fri Sep 29, 2017 4:07 am
Koliko nas je starih tapravo ovdje?
View user profile

on Sat Sep 30, 2017 12:54 pm
Mariana i Elena su novi članovi, ostali stari (Sofia, Kristina, Angel, Anja, ti i ja).
Admin
View user profilehttp://svijetsapunica.forumotion.me

on Sun Oct 01, 2017 4:53 pm
Ljudi prvo da se izvinim što me nema skoro nikako Embarassed

Naime dobila sam punu normu u ovoj školskoj godini. I sad kako su se rasporedi stalno mijenjali bukvalno sam trčala iz škole u školu pa nisam imala vremena ni za šta. Sad je se to malo dovelo u red pa ću makar biti organizovanija a samim tim i redovnija na forumu Very Happy
View user profile

on Fri Oct 06, 2017 9:17 am
Anja, ima li šanse se da sebi daš neki nick? lol! Jesam li dobro shvatila , da li to radiš u nekoj školi?
View user profile

on Sat Oct 07, 2017 1:56 am
Anja, ima li šanse se da sebi daš neki nick?

Isto htedoh da pitam lol!

Kako nam fale neke dobre forumske igre Neutral
Admin
View user profilehttp://svijetsapunica.forumotion.me

on Sat Oct 07, 2017 11:46 pm
Izgleda da ne mogu Sad Biću ADMIN Very Happy

Da radim u školi kao profesor sociologije  Very Happy

U 2 gimnazije držim filozofiju/sociologiju/logiku i demokratiju i u jednoj školi estetiku Very Happy U suštini promjenim 3 škole tokom jedne radne sedmice. Održim 20 čas.U gimnaziji koju sam i sama završila imam 12 časova  (izborna + redovna) u drugoj gimnaziji 6 i u medicinskoj 2 časa Very Happy Poprilično sam zadovoljna radom. Nisam hvala Bogu imala nikakvih većih problema odkako držim časove. U početku jeste trebalo vremena da uspostavim autoritet pogotovo jer sam mlađa a znate već kako to ide kod srednjoškolaca. Misle da mogu kako hoće Smile Kod mene to ne prolazi. Nisam neki sad strogi profesor ali zna se kakvo ponašanje na času mora biti. Imala sam situaciju sa jednom učenicom još dok sam pripravnički radila da je u drugom polugodištu imala 4 jedinice. Na 2 kontrolna je predala prazan papir i oba puta kad je trebala odgovarati izjasnila se da ne zna. Logično zaključila sam joj 1. Jer nemam ja tu šta uraditi. Nudila sam joj da to popravi, odbila je, doviđenja prijatno. Nakon toga su mi došli njeni roditelji sa nekim pričicama koje je ona izmislila ali sam im pokazala oba kontrolna, otišla sa njima kod direktora zvala predsjednicu tog odjeljenja da potvrdi da je odbila da odgovara i završila sa tim. Šta se kasnije dešavalo ne znam. Sada je vidim na 4 godini znači prošla je. Ove godine joj hvala Bogu ne držim ništa pa stres manje. Mislim da je to bio prvi slučaj da neko padne iz sociologije u toj gimnaziji odkako postoji Laughing Ali ono radila sam svoj posao tako da... Laughing Laughing Laughing
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic