Share
View previous topicGo downView next topic
View user profile

Obaveštenja o promenama na forumu

on Sat Sep 23, 2017 12:56 am
Na ovoj temi će administratori/moderatori uredno obaveštavati korisnike o važnim promenama na forumu.
View user profile

Re: Obaveštenja o promenama na forumu

on Sat Sep 23, 2017 3:10 am
Obaveštavam sve korisnike da je forum dobio nove kategorije, nove forume u okviru njih i mogućnost da svaka tema koju želite da otvorite pronađe svoje mesto.  Very Happy

Prva kategorija je izuzetno važna kategorija što joj i sam naziv govori, u njoj se nalazi kutak za obaveštenja i za Pravilnik koji je u fazi izrade i razlikovaće se od Pravilnika našeg prethodnog foruma, mada ne mogu još da kažem u kom obimu.

A ukoliko imate sugestije u vezi Pravilnika ili pitanja i nedoumice u vezi bilo čega drugog, za to postoji druga kategorija po redu.

Treća kategorija je kuća telenovela i svega što se na njih odnosi.

Četvrta kategorija je stvorena za latino glumce i glumce.

A peta kategorija je za opuštenu zabavu i uživanje.

Naravno, verujem da će forum doživeti još dosta izmena, dodavanja i oduzimanja i mislim da su promene uvek dobrodošle, a do tada...lep provod na našem novom forumu vam tj. nam želim  cat  
View user profile

on Tue Sep 26, 2017 11:28 pm
Obaveštavam sve korisnike da je forum dobio Pravilnik, koji je skraćena i nešto izmenjena verzija Pravilnika prethodnog foruma. Osnovne i najvažnije odredbe su, uz odgovarajuće izmene, zadržane i odnose se na osnovna načela funkcionisanja foruma i ponašanja njegovih korisnika. Detaljnije regulisanje pojedinih sfera će zavisiti od situacije na forumu, te ćemo vremenom znati šta će još morati da bude obuhvaćeno Pravilnikom.

Pitanja, sugestije i kritike u vezi Pravilnika možete da postavljate na odgovarajućoj temi.
View user profile

on Wed Oct 04, 2017 10:55 pm
Otvoren je potforum za web novele.

S obzirom na to da je  "prebacivanje" postova sa prethodnog foruma na ovaj komplikovanije nego što sam mislila, moj savet onima koji na prethodnom forumu imaju nedovršenu web novelu koju bi ovde želeli da nastave jeste da u prvom postu ostave link web novele sa prethodnog foruma, a da ovde nastave sa novom epizodom.

* Tako ću i ja uraditi sa svojom wn, nastaviću sa 16. epizodom bez prebacivanja prvih 15, ali ću ostaviti link teme sa prošlog foruma.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic