Share
View previous topicGo downView next topic
Admin
View user profilehttp://svijetsapunica.forumotion.me

Pitanja u vezi forumskih tema

on Tue Sep 12, 2017 12:41 am
U ovoj temi postavljajte sva pitanja i nedoumice koje imate u vezi tema na forumu.

Da li želite da se sve teme u forumu sa glumicima postavljaju po šablonu koji je Sofia već započela?
View user profile

Re: Forumske teme

on Thu Sep 14, 2017 8:54 pm
Da li želite da se sve teme u forumu sa glumicima postavljaju po šablonu koji je Sofia već započela?

Da, šablon je odličan. Samo, volela bih da glumci i glumice budu u istom potforumu, samo u različitim odeljcima kao i na prethodnom forumu. Embarassed Very Happy Telenovele takođe (da u okviru jednog potforuma "Telenovele" imamo Televisa, Telemundo i ostale odeljke).

Uglavnom, bitno nam je da imamo Glumce/Glumice, Telenovele i Fun Zone potforume, a ubacićemo i Sapuničarenje. Sa prethodnog foruma razmišljam da li da "kopiram" Web novele i forumske igre ili ne. "Multimedija" i "Serije i filmovi izvan sveta sapunica" su nam tamo neaktivni potforumi, tako da nam ovde nisu ni potrebni.

"Obaveštenja" i Pravilnik nam trebaju Very Happy

View user profile

on Thu Sep 14, 2017 10:09 pm
Da dodam kako moja "vizija" foruma izgleda (vi davajte predloge i ideje) Very Happy

Tri celine (mislim na ono što piše "Forum" ili sa prethodnog foruma "My first category" i "Forum"):

1. VAŽNO

U okviru ove prve celine da se nalaze Pravilnik foruma (i sve u vezi njega) i obaveštenja o važnim dešavanjima na forumu (obraćanje članovima iz bilo kog razloga, o upozorenjima i banovanjima, o obaveštavanju moderatora ili drugih članova o eventualnom odsustvu sa foruma ili slično).

Recimo ovako...

- Pravilnik foruma (u okviru njega da se nalaze sledeće teme):

* Pravilnik
* Izmene i dopune Pravilnika

- Obaveštenja (pa u okviru njega sledeće teme):

* Obaveštenja o promenama na forumu (administratori/moderatori daju obaveštenja o važnim promenama na forumu)
* Obaveštenja od strane članova (članovi mogu da daju obaveštenja administratorima/moderatorima, kao i ostalim članovima o eventualnom odsustvu sa foruma ili u vezi tema koje vode ili bilo šta što žele da saopšte "na mikrofon")
* Obaveštenja o upozorenjima i banovanjima (ovde administratori/moderatori daju obaveštenja o dešavanjima na tom nesrećnom planu) Laughing

2. PITANJA, SUGESTIJE I KRITIKE

Ovo bi bila druga celina. U okviru nje se nalaze one teme na kojima pitamo šta nam nije jasno, dajemo predloge, kritike, rešavamo nedoumice itd.

- Pitanja, sugestije i kritike (u okviru ovoga bi bile sledeće teme):

* Forumske teme (sve što nam nije jasno ili što bismo voleli da promenimo/dodamo/oduzmemo u vezi forumskih tema kao takvih isključivo)
* Rad, izgled i funkcije na forumu (ovde je akcenat na svemu ostalom osim tema i Pravilnika, dakle pitanja u vezi svega ostalog na forumu)
* Forumski Pravilnik (tu se mogu postavljati pitanja, davati predlozi i ostalo po pitanju Pravilnika foruma)

3. FORUM

Ovo je treća celina. Tu su telenovele, glumci/glumice, Fun zone, Sapuničarenje...

- Telenovele (u okviru ovoga):

* Televisa
* Telemundo
* Azteca...

Možete ih raspodeliti i na još kuća, svejedno...A onda dodati i po najpopularnijim državama koje nisu obuhvaćene prethodno navedenim kućama, kao npr...

* Brazil
* Venecuela
* Kolumbija

A onda...

* Ostalo (tu bi bile i telenovele iz manje popularnih zemalja/kuća)

Zatim...

* Vesti iz sveta sapunica (tu bi se postavljale novosti oko telenovela, snimanja, šta je u planu a šta je recimo otkazano itd)

I na kraju...

* Ćaskalište (tu bi se otvarale teme za ćaskanje o telenovelama, poput onoga "koje telenovele gledate" ili "koje su vam najdraže telenovele" i slično)

- Latino glumci i glumice (u okviru ovoga):

* Glumci
* Glumice
* Ćaskalište (isto kao i kod telenovela, i ovde mogu da se otvaraju teme poput "koji su vam omiljeni latino glumci")

- Fun zone (u okviru ovoga):

* Forumske igre
* Pod ključem (završene i napuštene forumske igre)
* Zabava (mogu se otvarati razne teme iz domena zabave; sa gifovima, sličicama, video klipovima, zezancijama...šta god)
* Kutak za dijaloge i monologe (ono mesto gde ćaskamo i uživamo, sa ostalima ili sami sa sobom) Very Happy

Eto, tako bih ja otprilike sredila forum, ali bih volela da pročitam ostala mišljenja Very Happy

View user profile

on Fri Sep 15, 2017 5:24 pm
Meni se sviđa kako si zamislila, Ana. santa  Još istražujem koje su ovdje sve mogućnosti, i kako stvari funkcionišu, ali svakako je mnogo bolji izgled foruma. Radujem se što se svi polako okupljamo na ovom mjestu Wink
Admin
View user profilehttp://svijetsapunica.forumotion.me

on Fri Sep 15, 2017 10:47 pm
Sutra ću ja to pokušati sve srediti kako treba Very Happy
View user profile

on Sun Sep 17, 2017 7:39 pm
Sviđa mi se Anin predlog. Napravila bi samo malu izmenu u rubrici TELENOVELE. Uz Televisa, Telemundo, Azteca bi samo dodala TELENOVELE IZ DRUGIH DRŽAVA bez dodatnog grananja na zemlje jer je ta rubrika bila vrlo slabo zastupljena do sada. Takođe bi tu još dodala GLEDANOST TELENOVELA.

View user profilehttps://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Forumske teme

on Wed Sep 20, 2017 12:08 am
Sve je to već bilo na starom forumu @Sofia
Znam da sam ja vodio evidenciju o gledanosti, a komentarisao sam i neke serije iz drugih zemalja...

Inače, dopada mi se ovaj izgled, samo još da se svi članovi prodruže, pa da započnemo neki rijaliti, jesen je Smile
View user profile

on Wed Sep 20, 2017 12:57 am
Ma ja mislim da hoće,polako se skupljamo,8 članova zasada,ali voljela bih i nadam se da će se i ostali pridružiti ovom forumu i ne samo oni sa prvog foruma,nego da ćemo dobiti i neke nove članove.Iskreno,meni je ovaj forum nekako puno ljepši i bolji od onog prvog foruma,više mi se sviđa Very Happy Smile
View user profilehttps://www.facebook.com/telenovele.serbia/

on Wed Sep 20, 2017 8:38 am
Marijana, ja se tebe nešto i ne sjećam sa onog foruma, nova si?

Inače, imam prijedlog da se u podforumimama Televisa, Telemundo... stave liste, tj spisak sa svim telenovelama, da samo npr klinemo na jednu da nas odbaci na nju, da ne tražimo u (nadam se dosta tema) Smile
View user profile

on Wed Sep 20, 2017 9:23 am
Samo da se javim da sam tu, registrovao sam se ranije, ali nisam stigao da vam se obratim Smile Kor. ime sam promenio samo jedno slovo - Angel Smile/Anhel Smile, ovako je lepše. Novi forum je za sada OK, ali faliće mi onaj stari king

Kako staviti sliku na avatar Question
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic