Share
View previous topicGo downView next topic
View user profile

Rad, izgled i funkcije na forumu

on Sat Sep 23, 2017 2:01 am
Sve što imate da pitate ili predložite u vezi samog rada foruma, njegovih funkcija i izgleda, slobodno možete ovde. Ovo mesto jedino nije predviđeno za pitanja iz domena forumskih tema i Pravilnika, za šta postoje posebne teme.
View user profile

Re: Rad, izgled i funkcije na forumu

on Mon Sep 25, 2017 1:56 pm
Ana, sve pohvale za uređenje foruma! Sada vidim da stranica sadrži 15 postova. Prije smo imali 10. Hoće li to ostati tako? Možda bi bilo bolje da se smanji s obzirom da nemamo veliki broj članova i postova.

Potrudiću se u narednom periodu srediti teme telenovela i glumaca. Planiram poslednje stranice i svežije fotografije kopirati sa starog foruma, dok bi za par novijih telenovela kopirala epizode koje sam postavljala.
View user profile

on Mon Sep 25, 2017 4:42 pm
Možda bi bilo bolje da se smanji s obzirom da nemamo veliki broj članova i postova.

Rešeno, smanjila sam na 10 Wink
View user profile

on Tue Sep 26, 2017 11:22 am
Predlažem da se tema "Koje telenovele gledate" iz podforuma Gledanost telenovela prebaci u podforum Ćaskalište.
U podforumu Novosti iz sveta sapunica imamo samo jednu temu Latino novosti koja je osmišljena tako da tu postavljamo novosti iz svijeta sapunica, ali i o latino glumcima. Ja bih da se to razdvoji dok još nismo počeli postovati u toj temi. Neka ta tema služi za novosti o sapunicama koje još nemaju svoju temu, i eventualno za novosti ako se spekuliše da će neki glumac/glumica negdje da dobije ulogu, ali bih za novosti o privatnom životu glumaca i slično predložila novu temu u podforumu Latino glumci.
Nisam sigurna je li ovo pitanje adekvatno za ovu temu, ali eto neka Sofia i Ana razmisle o predlogu. Smile
View user profile

on Tue Sep 26, 2017 8:23 pm
Predlažem da se tema "Koje telenovele gledate" iz podforuma Gledanost telenovela prebaci u podforum Ćaskalište.

Slažem se, prebaciću je tamo. Gledanost telenovela mi je više za brojke i stroge podatke.

Ja bih da se to razdvoji dok još nismo počeli postovati u toj temi.

To neka bude Sofijina odluka, pošto je ona najaktivnija na tim temama Smile
View user profile

on Wed Sep 27, 2017 12:19 am
Kristina, tvoj predlog je skroz ok, ali mislim da bi to više pristajalo nekom velikom forumu. Ovde nema ko ni popuniti teme, a kamoli komentarisati ih. Zato je možda nepotrebno praviti toliko sličnih tema. Čak šta više, taj podforum Novosti iz sveta sapunica možda i nije potreban. Tu temu Latino novosti možemo staviti i u Ćaskalište.

Da smo veći i aktivniji, bilo bi tu raznih mogućnosti. Može se otvoriti zbirna tema o glumcima recimo, pa tamo pisati o onima koji nemaju svoju temu i komentarisati generalno, ali opet se vraćam na početak, ne komentarišu se ni ovi postojeći. Zatim tema o Nadolazećim telenovelama, ali opet čim se konkretnije počne pričati o nekoj novoj seriji već se otvara tema.

Neću se protiviti, ako vi mislite da je to potrebno, neka bude. No neka to ide u rubrike Ćaskalište u oba slučaja, jer Novosti iz sveta sapunica ne znam čime bi više popunili.
View user profile

on Thu Sep 28, 2017 7:47 pm
Čak šta više, taj podforum Novosti iz sveta sapunica možda i nije potreban. Tu temu Latino novosti možemo staviti i u Ćaskalište.

Odrađeno.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic