Share
Go down
View user profile

Re: Rad, izgled i funkcije na forumu

on Fri Nov 17, 2017 4:32 am
SUGESTIJA
Primećujem da su nam jako sitna slova na forumu i mislim da bi bilo dobro da se malo uvećaju. Zamolila bi moderatore da vide može li se to podesiti.

APEL
Prokomentarisala bi jednu tužnu činjenicu, a to je da ovde niko ne dopire do nas, nema nikakve posećenosti. Kad god svratim budem jedina, retko bude dvoje na forumu. Ona brojka od 21 je totalna slučajnost. Ako nije greška, onda je neko u trenutku podelio link neke teme ovde. Čak bi rekla da je reč o temi "En tierras salvajes" jer je ona neuobičajeno puno puta pregledana u odnosu na sve ostale teme. Inače nas nažalost ne pronalaze pa i ne možemo očekivati da nam se još neko nekad pridruži. Zanimljivo da je jedan forumaš na prošlom forumu savetovao da ne pravimo ovaj forum jer ćemo biti slabije viđeni. Ne razumem se mnogo u to, ali bi rekla da je imao pravo jer se upravo to dešava. Na starom forumu smo često znali imati po 30, 40 ljudi na forumu, a sada puna dva meseca nema nikoga! Apelujem zato na sve one koji su aktivni na nekim stranicama vezanim za telenovele da podele link ovog foruma kako bi ljudi znali za nas!

View user profile

on Thu Dec 28, 2017 1:22 am
Pošto nam duže vreme nema glavnih moderatora bila sam slobodna da napravim dve izmene:

1. Povećala sam veličinu slova sa 10 na 11. To sam prvenstveno uradila zbog sitnih slova u postu. Nisam pronašla opciju za samo tom izmenom, pa su sva slova na forumu automatski uvećana.
2. Ubacila sam ovu pokretnu dekoraciju na naslovnu stranu koju ću ostaviti preko praznika kao malo vizualno osveženje na forumu.

Nadam se da vam odgovaraju ove izmene, ako se nekome ne sviđa neka slobodno iznese svoje mišljenje.
View user profile

on Thu Dec 28, 2017 2:08 am
Forum izgleda bar malo praznično I love you santa
View user profile

on Wed Jan 03, 2018 12:43 pm
I meni se sviđaju promjene Very Happy
View user profile

on Fri Jan 19, 2018 4:00 pm
Imam jedno pitanje,kad ulazim na forum preko mobitela,nemam problema (već sam prijavljena),ali kad ulazim preko laptopa,tražim mi da se ulogiram,zašto?
View user profile

on Thu Jan 25, 2018 10:19 am
Marijana, to nije do foruma, nego do browsera preko kojeg ulaziš. Obično te pita hoćeš li da ti on zapamti šifru, i onda ne moraš da se loguješ svaki put kada ulaziš.

Ja sam tek sada primjetila da mi nema potpisa u postovima, iako je podešen. Da li postoji nego ograničenje (slika mi je u potpisu)? Drugo što sam primjetila, a što me nervira je da po nekoliko puta moram editovati post da bi slova bila u boji koju sam odabrala. Nekad je odaberem, i opet ostanu crna slova. Neutral
View user profile

on Sat Jan 27, 2018 1:06 am
Kristina, imala sam istih problema da bi podesila post kako želim. Na kraju sam došla do zaključka da je potrebno sve podesiti, a za sam kraj odabrati centriranje. Sada više nemam tih problema da mi se sve podešeno poremeti. Probaj, pa javi da li funkcioniše Wink
View user profile

on Tue Jan 30, 2018 8:23 am
Test

Uspjela Very Happy
View user profile

on Sat Mar 03, 2018 9:50 pm
Šta se događa s ovm forumom?Malo nas je,samo 9 registriranih članova,iako,ja sam iskreno očekivala da će nas biti puno više kad se ovaj forum tek otvorio,slabo se nešto skupljamo.Slabo se pridružuju novi članovi,ali moram reći da,ja se volim družiti s ovim članovima koji su tu i naravno da ću se družiti i sa ostalima kad god se netko novi pridruži.Ovo je jedan od najboljih foruma na kojima sam ikad bila.Moja ocjena za ovaj forum je 10+ (iako se ne ocjenjuje),ali eto,toliko mi se svđa forum Smile Very Happy I love you sunny Wink
View user profile

on Tue Mar 06, 2018 4:02 pm
Ja onaj naš stari ne mogu da prežalim. Sad Sad Sad
Inače, predlažem da se ukloni ova božićna dekoracija.
Sponsored content

Back to top