Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Aug 06, 2018 1:39 am
Serija "La bella y las bestias" se neće prikazivati na Las estrellas već na Canalu 5

Novosti o telenovelama - Page 3 Bestia_4

Serija se od 12. juna počela premijerno prikazivati na američkom Univisionu, dok će u Meksiku krenuti 13. avgusta na Canalu 5
Glavni protagonisti su Esmeralda Pimentel i Osvaldo Benavides, a snimana je u saradnji produkcijskih kuća Lemon Films i W Studios

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Aug 21, 2018 10:02 am
Pogledala sam i spot i nastup grupe Like, i ne sviđaju mi se, mogu slobodno reći da su očajni. Ne samo da se niko ne ističe glasom, već su mi nekako svi bezlični, neharizmatični. Japanka ne zna ni da priča španski, a kamoli da ga pjeva, osim toga grozno zvuči, kao da pjeva kroz nos. Pedro vjerovatno pokušava da ponovi RBD, ali mislim da neće postići ni petinu njihovog uspjeha.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Aug 31, 2018 12:26 am
Producentkinja Mapat odlazi s Televise

Novosti o telenovelama - Page 3 AMC_20160801_7990_800x533

Njoj nije produžen ekskluzivni ugovor s Televisom zbog čega je ona odlučila otići i pronaći drugi posao
Televisa je odlučila smanjiti troškove, što znači da bi ona mogla nastaviti raditi, ali joj ne bi bilo plaćeno u periodu kada nema projekat
Mapat je za Televisu snimila čak 13 telenovela od 1996. kada je kao izvršni producent snimila seriju "Luz Clarita"
Među njenim telenovelama su poznati naslovi: Piel de otoño, Juro que te amo, La mujer de vendaval, La sombra del pasado, Corazon que miente
Poslednju telenovelu "Tenias que ser tu" sa Ariadne Diaz i Andes Palacios u glavnim ulogama je snimila ove godine
Mnogi glumci sa kojima je radila su izrazili žaljenje zbog ove odluke, među njima su Ariadne Diaz, Jose Ron, Thelma Madrigal, Florencia de Saracho
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Sep 02, 2018 12:47 am
Nova telenovela "La taxista" kreće sa emitovanjem 17. septembra na Imagen tv

Novosti o telenovelama - Page 3 Lataxista_800x400

Glavni protagonisti su Ana Belena i Marcus Ornellas, dok će se među glavnom ekipom naći Miguel Angel Biaggio, Cecilia Galliano i Julio Camejo
Priča govori o Victoriji (Ana) koja vozi taxi i bori se za podršku svoje porodice i ćerke sa invaliditetom. Svi očekuju da će se udati za Juana (Julio),
ali se ona zaljubljuje u milionera (Marcus) koji je slomio mnoga srca. Za njegovu ljubav će se morati boriti i protiv porodice koja je neće podržati
Serija je rimejk čileanske telenovele "Eres mi tesoro", a za sada je planirano da ima 70 epizoda
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Oct 09, 2018 12:56 am
Tinejdžerska serija "Like" beleži vrlo slabu gledanost

Novosti o telenovelama - Page 3 29096150_178119789636118_7495861084310470656_n

Televisa je puno očekivala od nove serije Pedra Damiana i polagala nade da bi mogla približno ponoviti popularnost Rebelde, no ona je podbacila
Serija bi zbog vrlo slabe gledanosti trebala biti prebačena u raniji termin, a početne najave o drugoj sezoni su sada upitne
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Oct 09, 2018 8:10 am
Ne znam ni što su očekivali, glumci bezlični, neharizmatični, na sceni su mi nekako bez energije (mislim na nastup na PJ)... Nisu ni članovi RBD-a neki vanserijski talenti, ali su imali "ono nešto" što je privlačilo publiku.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Oct 09, 2018 12:58 pm
Da, čula sam, iako se za Like već poćela spominjati i druga sezona, ali s obzirom na katastrofalnu gledanost, čisto sumnjam da će biti druge sezone, a prva od 160 epizoda navodno je već cijela snimljena, tako sam pročitala, a pročitala sam i da su Nathalie Lartilleux, Salvador Mejía i još neki bivši producenti sa Televise osnovali svoju vlastitu producentsku kuću, zaboravila sam kako se zove.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Oct 11, 2018 12:09 am
U ponedeljak se počela prikazivati nova Televisina serije "Sin miedo a la verdad"

Novosti o telenovelama - Page 3 E2b32c72b522

Bez mnogo najave ova serija je neočekivano upala u večernji termin od 21.30, te zamenila seriju "La piloto" koja je završila u nedelju
U centru radnje je mladi haker Manu koji koristi svoje sposobnosti za kompjuterom da pomogne onima koji su žrtve raznih nepravdi koje je i sam bio
On pod pseudonimom vodi video blog na kojem razotkriva mnoge neprijatne istine, od delikvencije, korupcije, trgovine beba, organa, silovanja i slično
Glavni protagonista je Alex Perea, dok se među ostalom glumačkom postavom nalaze Dacia González, Tania Niebla, Ligia Uriarte, Fermín Martínez
Fernando Carrillo ima gostujuću ulogu u ovoj seriji kojom se nakon 20 godina opet vratio telenovelama
Ova serija će imati samo 21 epizodu, te bi trebala završiti već početkom sledećeg meseca

Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Oct 11, 2018 1:47 pm
Redovno skidam Taksistkinju i sada Sin miedo a la verdad, odgledaću ih.
La taxista je baš sapunica u moru narko serija, a i SMALV mi se čini ok serijom, drugačijom.
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Oct 12, 2018 4:50 am
Ne znam ni što su očekivali, glumci bezlični, neharizmatični, na sceni su mi nekako bez energije (mislim na nastup na PJ)... Nisu ni članovi RBD-a neki vanserijski talenti, ali su imali "ono nešto" što je privlačilo publiku. wrote:

Upravo to. Kakvi god bili glumci/pevači ovi iz RBD-a oni su ostavljali dušu na bini. Anahi i Dulce su bukvlano prtšale u to vreme od energije. Ove sve ne zna se koja je veće mrtvo puvalo.
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 3 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum