Share
View previous topicGo downView next topic
View user profile

Preporuči telenovelu

on Thu Sep 28, 2017 7:50 pm
Na ovoj temi možete da predlažete ostalima telenovele za koje smatrate da su vredne gledanja, a možete i da tražite od drugih da vam preporuče telenovelu koja bi odgovarala vašim kriterijumima.
View user profile

Re: Preporuči telenovelu

on Thu Sep 28, 2017 7:56 pm
Ja trenutno nijednu telenovelu ne gledam, a htela bih da započnem jednu ili dve.

Preporučite mi nešto što nema više od 120 epizoda, ima originalnu radnju i po mogućnosti bez klasičnih protagonista i negativaca koji žele da ih razdvoje. E da, i da ima drugačiji kraj od tipičnog srećnog venčanja Very Happy

Ne moraju da budu strogo Televisa ili Telemundo, može iz bilo koje države i ne mora da se radi o popularnim telenovelama. Bitno mi je da imaju što originalniju priču i kvalitet.
View user profile

on Sun Oct 01, 2017 1:59 am
Ana,ako još nisi,ja ti preporučujem da pogledaš telenovelu Camaleones (Kameleoni,Televisa 2009),malo je starija,ali vjeruj mi,jako je napeta i zanimljiva,ja sam se oduševila kad sam ju prvi put gledala i s nestrpljenjem sam čekala svaku novu epizodu jer je napeta i nije dosadna,u svakoj epizodi se događa nešto zanimljivo,malo je duža,ima 135 epizoda,ali vrijedi ju pogledati,nećeš požaliti ako ju odlučiš pogledati
View user profile

on Sun Oct 01, 2017 7:33 pm
Ana, ja preporucujem El internado Laguna negra(Yon Gonzalez ima jednu od glavnih uloga). Inace to je moja omiljena serija, najdraza izmedju svih telenovala, tv serija i svih drugih zanrova :-D U stvari opste je poznato koliko je volim, samo na nasem forumu nisam imala s kim da komentarisem.
Ja ti je toplo preporucujem, bar odgledaj prvu sezonu koja ima 6 epizoda, to ce biti dovoljno da odlucis da li da nastavis. A zanimalo bi inace tvoje misljenje o njoj. ;-) Ima nekih propusta u prici, ali se, po meni, ipak gleda u jednom dahu, ni u jednom momentu nije dosadna. U pitanju je misterija zacinjena ljubavnim zapletima. :-D
View user profile

on Sun Oct 01, 2017 11:06 pm
Ana,ako još nisi,ja ti preporučujem da pogledaš telenovelu Camaleones 

Camaleones sam gledala, dobra je serija Very Happy

Ana, ja preporucujem El internado Laguna negra(Yon Gonzalez ima jednu od glavnih uloga).

E nju već nisam gledala, hvala na predlogu Very Happy Radnja mi deluje interesantno, a i Yon Laughing
View user profilehttps://www.facebook.com/telenovele.serbia/

on Sun Oct 01, 2017 11:10 pm
Amar despues de amar, Vuelve temprano (Telemundova verzija, jer ima poznatijih glumaca), Sin senos si hay paraiso, Senora Acero, Mariposa de barrio...
View user profile

on Wed Oct 04, 2017 9:55 pm
SSSHP sam još odavno planirala da započnem, ali ne znam vredi li, jer sam pročitala da je Catalina živa i mislim da su time shebali sve Rolling Eyes

Bolje da je ostala mrtva, to bi bilo mnogo realnije i bolje za priču.
View user profilehttps://www.facebook.com/telenovele.serbia/

on Thu Oct 05, 2017 3:46 am
Da znaš da nisu Very Happy
Mi u zadnjoj ep ssnhp vidimo Katalinu kako leži... je li mrtva ili ne?
Pun pogodak je što su sve glumce (sem Marie Fernande koja je tada snimala La viuda negra) vratili u priču.
Evo, odnovena je i za 4. sezonu, što se meni i ne sviđa, ali obožavam Karmen.
Vuelve temprano je odlična serija. Evo i La impostora. Meni nije bilo dosadne epizode...
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic