Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najdraži glumci i glumice Empty Najdraži glumci i glumice

Fri Oct 06, 2017 9:19 am
Standardna tema za ovu vrstu ćaskališta. Very Happy  Iako nas je malo, i manje više svi znamo jedni drugima ukus, nije loše da ponovimo koji su to nama najdraži glumci i zašto.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Mon Oct 09, 2017 11:51 pm
Uf,moj popis najdražih glumaca je jaaaaaaaaako dugačak,mogla bih ih nabrajati do prekosutra jer ima jako puno glumaca koje stvarno volim i koji su mi odlični,ja kad krenem pisati popis omiljenih glumaca,to bude post dugačak kao kobasica,jer kad počnem pisati,ne znam se zaustaviti Laughing
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Mon Mar 19, 2018 4:38 am
Moj spisak najdražih glumica:

Susana Gonzalez
Adriana Louvier
Silvia Navarro
Aracely Arambula
Danna Garcia
Angie Cepeda
Esmeralda Pimentel
Renata Notni
Lorena Rojas


Susana Gonzalez i Adriana Louvier - Ovo su moje dve najdraže glumice. Smatram ih kompletnim glumicama, poseduju glumački talenat i fizičku lepotu. Njih dve bi sa celog spiska izdvojila kao najdraže.

Silvia Navarro - Volim je gledati jer je izuzetna glumica, smatram je najkvalitetnijom koju Televisa trenutno ima. Glumački je nivo iznad svih. Toliko je napredovala da neverovatno ume izneti svoj lik, prosto joj veruješ dok je gledaš. Iako nije neka lepotica kakve smo navikli gledati u klasičnim sapunicama, ona svojom kvalitetom sve nadoknađuje.

Aracely Arambula - Ona je kompletna i glumački i fizički. Postala mi je draga tek kada je otišla na Telemundo jer je tek tamo glumački stasala. Čak mi sada i fizički bolje izgleda, ta samouverenost i godine joj dobro stoje.

Danna Garcia i Angie Cepeda - To su glumice iz stare garde koje su me među prvima osvojile i koje i dan danas volim gledati. Danna je solidna glumački iako smatram da je godinama ostala ista, da nije mnogo napredovala. Žao mi je što je radila operacije jer joj nisu bile potrebne, bila je puno lepša i prirodnija. Angie već dugo nisam gledala, ona glumi s velikom lakoćom i ima neki poseban šarm koji osvaja.

Esmeralda Pimentel i Renata Notni - Ovo su dve glumice iz nove generacije koje sam izdvojila da su mi drage. Svakako još glumački nisu na nivou ovih prethodnih, ali obe imaju potencijala. Esmeralda je loše birala uloge, prvo je u “El color de la pasion” pokazala da ima dara, da bi onda kod producentkinje Lucero stagnirala, jer je s tim ulogama nemoguće napredovati. Renata je tek na početku, ali mi je draga i mislim da bi mogla postati kvalitetna.

Lorena Rojas - Morala sam je spomenuti iako je više nema, jer mi sećanje na nju uvek izazove lepe emocije. Njena pojava mi je bila posebna. Plenila me je njena lepota i ženstvenost i način na koji je ispoljavala, kako ono znaju reći, žena sa velikim Ž. Još uvek nisam prežalila njen odlazak.

Svakako da ima još glumica koje su mi drage, ali pokušala sam izdvojiti one najdraže. Volela bi videti i vaš spisak!
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Mon Mar 19, 2018 2:42 pm
Renata Notni-polako,cura ima tek 23 godine,ima vremena za dokazati se,ali meni je isto jako draga i simpatićna,volim ju kao glumi,baš mi je sva slatka i simpatićna.Silvia Navarro-ta žena otkad je počela,reda samo glavne uloge,čak i u svojoj prvoj telenoveli,Perla (1998),imala je glavnu ulogu,nju su odmah bacili u "vatru" i odtada,samo glavne uloge dobiva.Odlična i jako talentirana glumica (jedna od mojih,bez sumnje,omiljenih glunica),a vidim i po intervjuima i kolege ju jako hvale i svi kažu da nije samo izvandredna glumica,nego i jako velikodušna,plemenita,prijateljski nastrojena,vedra ,nasmijana,zabavana osoba.Sjećam se da je Lucero u jednom intervjuu izjavila da joj je Silvia Navarro poklonila skupe cipele samo zato što je rekla da joj se sviđaju (dok su Silvia Navarro i Lucero zajedno snimale telenovelu Mañana es para siempre,2008)
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Tue Mar 20, 2018 12:45 am
Mariana, koje su tvoje omiljene glumice? Vidim da si napisala da je veliki broj u pitanju, ali izaberi desetak najdražih koje ti se ipak nečim izdvajaju od ostalih.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Tue Mar 20, 2018 9:44 am
1.Yadhira Carrillo Definitivno bila i ostala najdraža glumica. Njen odlazak iz svijeta telenovela ne mogu da prežalim. Em je prelijepa, em je prezgodna, em je talentovana. Podjednako dobra i kao pozitivka i kao negativka. Dovoljno je vidjeti je u La Otra, kako je iznijela dva lika, od kojih jedan tokom serije prolazi transformacije. Njena Elena iz Rubi mi je jedan od najdražij ženskih likova. Tako je zračila elegancijom i stilom u toj ulozi. Meni je Barbara, recimo, u zajedničkim scenama bila nevidljiva pored Yadhire.

2. Susana Gonzalez  Elegantna, lijepa, talentovana... Žena prosto ne stari, sve može da odglumi, prosto je uživanje gledati je kako glumi. Posjeduje neku prirodnu ljepotu i zaista je nešto najvrijednije (od glumica) što Televisa ima.

3. Aracely Arambula Što bi rekla Sofia, kompletna je. Napredovala je glumački, uz to je zgodna i lijepa, i bira dobre uloge. Najbolje što joj se desilo je prelazak u Telemundo.

4. Angelica Celaya Osvojila me je još u Marini. Jedna od onih glumica koja ima sve što je potrebno za glavne uloge.

One su mi top 4, ili top 3, ako ne računa Yadhiru koja više ne glumi. Evo još onih koje su mi jako drage:
Silvia Navarro- u Televisi po talentu, idu ona i Susana pa dooosta praznih mjesta, pa sve ostale. I love you
Barbara Mori
Sandra Eccheverria
Maite Perroni
Ximena Duque
Aylin Mujica
Carmen Villalobos
Ariadne Diaz
Geraldine Bazan
Karla Monroig
Paty Diaz
Thalia ( iako ni ona ne glumi, ali uvrštavam je u spisak)

Ima još, ali  se ne mogu sada sjetiti svih. Malo smo glumce zapostavili  Laughing  Laughing Neću se puno raspisati. Najdraži su mi Sebastian Rulli i Gonzalo Garcia Vivanco.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Sun Apr 01, 2018 11:49 pm
Sofia, moj popis je JAKO dug, ali pokušati ću dodavati malo po malo:
Angélica Rivera - iako već više od 10 godina ne snima telenovele (svoju posljednju telenovelu Destilando amor snimila je 2006.godine) još uvijek mi je jedna od najdražih glumica, zgoda, lijepa, talentirana i jedna od najuspješnijih i najtalentiranijih glumica koje je Televisa imala
Maite Perroni - odlična je i talentirana i glumica i pjevačica, volim ju i kao glumicu i kao pjevačicu i jedna je od rijetkih glumica koja je prirodno lijepa, zgodna i prekrasna i bez 3 kile šminke na licu, evo dokaza:
Najdraži glumci i glumice Quien-es-ma-linda-sin-maquillaje-maite-perroni-o-taylor-swif-142052

Maite Perroni bez šminke: jednostavno prekrasna i bez trunke šminke na licu, njoj ne treba 10 kila pudera i teške šminke (kao nekim glumicama kojimani tona šminke ne pomogne da budu zgodne) da bi bila zgodna jer je prirodno lijepa
Daniela Romo - nema te uloge koju ona ne može odglumiti,sve joj uloge super odogovaraju, ta žena sve zna odglumii perfektno i jako uvjerljivo, jednako dobro glumi i negativke i pozitivne uloge, odlična mi je kad glumi negativke pa se krene derati i vrištati na nekog,glumica bez greške i jako talentirana
Itatí Cantoral - nije loša ni kao pozitvka,ali kao negativka rastura, po mom mišljenju puno bolje joj odgovaraju uloge negativki nego pozitivne uloge,nekako puno bolje se snalazi kao negativka nego kad glumi pozitivne uloge
Angelique Boyer - dostojna nasljednica Victorie Ruffo, Adele Noriege i Verónice Castro i nova kraljica telenovela, dokazala je da je odlična glumica, s razlogom su ju progasili jednom od novih kraljica telenovela...
To be continued Very Happy Laughing lol!  jer je moj popis stvarno jako dug,pa da ne pretjeram odmah u prvom postu
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1118
Join date : 2019-01-18

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Wed Feb 05, 2020 1:22 pm
1. Marjorie de Sousa

Definitvno omiljena. Gledala sam sve njene serije od GS pa nadalje. Nekad je briljirala nekad je bila slaba ali generalno je ok glumica. Ne najbolja ali i ništa lošija od većine latino glumica. Definitvno je bolja kao villana. Žena prosto ima pojavu za takve likove. Meni je prelijepa. Ima mi nešto posebno u licu. Eh sad da je sebi uništila karijeru jeste. Mislim da nikad u životu neće uspjeti da se opere od svih skandala koji su je pratili. Latinosi ne opraštaju. Da ima njene krivice to apsolutno stoji ali mislim i da su mediji dosta tome pridonijeli. Previše su pljuvali nju dok je Gil prošao poprilično dobro. Dokaz da biti žena i mušakarac nije isto. Glavnu krivicu su prebacili na nju i to me je nekako još više natjeralo da budem na njenoj strani. Da ne dužim o tome samo ću reći da je sud Gilu dozvolio da viđa dijete bez ičijeg prisustva a da on nakon toga nije dana proveo sa njim. Toliko.

2. Maya Mishalska

Glumica u svakom smislu te rječi. Možda čak i najbolja u svijetu telenovela. Nepravedno zapostavljena. Iz kojih razloga ne znam. Žena je dobra i kao negativka i kao pozitivka. Da je neka ljepotica nije ali nije ni ružna. Kod nje mi se dopada što živi normalan život. Pojavi se u medijima samo kad radi neki projekat i to je to. Što se tiče njenog privatnog života znam samo da je udata i da nažalost ne može da ima djecu  pale

3. Martha Julia

Odlična glumica. Jedna od onih za koje će mi uvijek biti žao što nisu napravile nešto više. Šta je kod nje zapelo u karijeri ja ne znam. Mislim da samo nije znala odabrati prave projekte za sebe. Ona poslije LM i DA je trebala biti vodeća villana na Televisi. Ona je poslije toga snimila ADH i čak je i tu njen lik bio jedan od omiljenih kod publike. Eh onda je uslijedila NDMC i odtad je sve krenulo niz brdo. Prihvata neke nebitne uloge, nebitne serije... Nadam se da će se vremenom vratiti na stari put mada kako je krenulo sumnjam. Ali da mi je i dalje jedna od najdražih glumica jeste.

4. Carolina Tejera

Najbolja cirkus villana! Eva i Miroslava  Najdraži glumci i glumice 2078043430 Ona je super villana. Što se kaže lomi sve pred sobom  Najdraži glumci i glumice 2078043430 Ima neku nevjerovatno energiju dok glumi villane koju dosta glumica nema. Njoj baš vjeruješ da je opaljena  Najdraži glumci i glumice 2078043430  I dugo bi mi ostala u glavi kao cirku villana da nije prešla na Telemundo gdje je pokazala da je ustvari jako dobra glumica. Ona je meni u ATM bila fenomenalna. Taj lik je nestvarno dobro odglumila. Meni definitvno omiljeni ikad. Žao mi je što godinama ništa ne snima i nadam se njenom skorom povratku u svijet telenovela.

5. Daniela Castro

Ona mi je kao i Carolina. Brišu pod sa svima ostalima dok glume villane Najdraži glumci i glumice 3665418065 Najdraži glumci i glumice 3665418065 Ja obožavam onaj njen hrapavi glas pogotovo kad počne histerisati. Dobra kao i cirkus villana (Grace i Roberta) ali isto tako odlična i kao ozbiljna villana (Lisabeta i Rosario Najdraži glumci i glumice 3466016740 ). Rosario mi je nakon Valerie najdraži lik. Kad se samo sjetim one scene kad Lukreciji kaže istinu Najdraži glumci i glumice 1639406990  I da njen kraj u Pasion mi je jedan od najjezivijih.

6. Susana Gonzalez

U rangu sa Mishalskom. Kakvu god da joj ulogu daš ona će se snaći. Meni lično je bila najbolja u LQNPA i LC. I kod nje mi je žao što su je previše osudili zbog njenog privatnog života i što je i dan danas nakon toliko godina pljuju.

7. Aylin Mujica

Odlična kao villana. U Marini i CV je bila fenomenalna. Možda da malo stane sa plastičnom hirurgijom Very Happy  Ali mi je generalno simpatična. Kod nje mi se sviđa što je otvorena. Gledala sam par njenih intervjua i baš mi djeluje nekako iskreno.

8. Sabine Moussier

I njene sam skoro sve serije gledala i u svakoj mi je bila odlična. Ja nju obožavam kada glumi histerične luđakinje Najdraži glumci i glumice 3665418065 I sve pohvale za izgled. Ne mjenja se godinama.

9. Jessica Coch

Nju sam baš zavoljela u MP. Tu mi je bila baš draga. Imala je super lik. U CME isto odlična. Stoje joj uloge negativki.

10. Gerladine Zivic

Odlična glumica. Žao mi je samo što nije više zastupljena na Telemundu ili Televisi. To da ove produkcijske kuće nisu mjerilo kvaliteta stoji ali isto tako stoji i to da su najpoznatije. On mi je u Clonu bila odlična Najdraži glumci i glumice 10899980 Jedina čiji mi je lik bio bolji od onoga iz originala. Prije par godina je bila na kastingu za LA i dalje žalim što nije dobila tu ulogu Najdraži glumci i glumice 1639406990

To mi je top 10 a pored njih gotivim još (random lista)

Maritza Rodriguez
Ana Layecska
Catherine Siachoque
Marisol del Olmo
Mariana Seoane
Dominika Paleta
Nailea Norvind
Ana Patricia Rojo
Laisha Wilkins
Patricia Navidad
Laura Carmine
Katie Barberi
Jade Fraser
Margarita Magana
Chantal Andere
Altair Jarabo
Andrea Lopez
Ximena Duque
Danna Garcia
Tania Vazquez
Natasha Klauss
Maria Elena Swett
Mirela Mendoza
Maritza Bustamante
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Thu Feb 06, 2020 11:47 am
Dokaz da biti žena i mušakarac nije isto. Glavnu krivicu su prebacili na nju i to me je nekako još više natjeralo da budem na njenoj strani.

Meni se iskreno ta priča smučila, mada svakako nisam ni bila Marjorin fan prije toga. Slažem se da su oboje krivi i ja mrzim kad se za stvari za koje su odgovorni dvoje ljudi prebaci krivica samo na jednu stranu. Ali da je sama kriva, kriva je... Koliko je glumica koje su i poznatije od nje pa ne eksponiraju svoj život do te mjere.

Evo baš si pomenula Mishalsku. Možda nije poznatija, ne znam, ali eto primjera kako možeš biti javna ličnost i imati svoju privatnost. Pa npr. Karla Monroig itd.


I da njen kraj u Pasion mi je jedan od najjezivijih.

Jeziv, meni je ta scena toliko mučna je ne mogu ni gledati. Definitivno previše surovo, jedan od krajeva likova koje bih rado promijenila.

Meni lično je bila najbolja u LQNPA i LC

Susana je uvijek dobra, ali Ceciliju bih i ja  posebno izdvojila.

Nema više Malillany na tvom spisku. Very Happy

____________
Najdraži glumci i glumice Granho16
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1118
Join date : 2019-01-18

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Thu Feb 06, 2020 3:00 pm
Kristina wrote:Meni se iskreno ta priča smučila, mada svakako nisam ni bila Marjorin fan prije toga. Slažem se da su oboje krivi i ja mrzim kad se za stvari za koje su odgovorni dvoje ljudi prebaci krivica samo na jednu stranu. Ali da je sama kriva, kriva je... Koliko je glumica koje su i poznatije od nje pa ne eksponiraju svoj život do te mjere.

Apsolutno da je kriva ali opet kažem nije jedina. On je meni puno ljigaviji u ovoj situaciji. Svo vrijeme je igrao na kartu patetike kao želi da bude uz dijete a za ovih nekoliko godina vidio ga je 2-3 puta. Da ga mali zanima dolazio bi stalno. Onda nije htio da dadne alimentaciju koju mu je sud odredio. Izvini ali zašto bi tvoje dijete dobijalo neke mrvice ako ti već imaš pare? Onda čitava njegova familija je pljuvala po Marjorie. Pogotovo njegova sestra koja je najgore bljuvotine pričala i onda je kao u šoku što Marjorie ne da dijete ni njima. Pa ko bi normalan to uradio? Ja sigurno svoje dijete sutra ne bi poslala nekoj tetki koja mene pljuje. Niko od njene familije nije komentarisao njega a ni ona sama.

Nema više Malillany na tvom spisku. Very Happy[/justify]

Dobro si to primjetila Najdraži glumci i glumice 3665418065 Ja sam nju zgotivila u HQENDS i u DH. Pogotovo u DH jer me je dosta podsjećala na mene ali sam o njoj promjenila mišljenje prije par godina kada je rekla da treba da bi joj fotografi trebali plaćati za njene slike sa crvenog tepiha pa su je oni kasnije na nekom eventu totalno izignorisali Najdraži glumci i glumice 3665418065 Bukvalno su okrernuli leđa kad se ona pojavila Najdraži glumci i glumice 3665418065
Sponsored content

Najdraži glumci i glumice Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum