Share
Go down
View user profile

Re: Por amar sin ley

on Sun Mar 18, 2018 12:59 am
Roberto i trojac,umrla sam od smijeha na tu scenu,kad me već Victoria neće,onda ću se utješiti sa druge dvije cure i to sa oba dvije istovremeno Very Happy Laughing What a Face .
View user profile

on Sun Mar 18, 2018 7:15 am
Mariana, vidim da ti sa uživanjem pratiš seriju. Ja sam je na kraju počela gledati, ali moram priznati da me baš nije osvojila, nekako mi je dosadnjikava. Ana Brenda mi je dobra glumica i ona zna da ostvari hemiju za partnerom, ali mi ovde ta glavna priča nekako nije dovoljno napeta da bi me osvojila. Volim gledati dok se osvajaju, sitne čarke, susrete pune tenzije, a ovde kao da toga ničega nije bilo. Sama radnja priče mi ne prija, iako su Ana i David dobar potencijal da budu zanimljiv par. Čekam još malo razvoj događaja da vidim hoće li se to nešto promeniti.

Što se tiče Carlosa i ove cele situacije sa Alejandrom nakon izlaska iz zatvora, to me je baš iživciralo. On se ponaša kao da se ništa nije dogodilo, prevario je noć pred venčanje i sada kao puj pik ne važi. No, čak mi je to njegovo ponašanje i razumljivije od njenog. On daje sve od sebe da ta veza opstane, a ona ako ne želi preći preko toga treba da kaže, ćutnjom mu daje za pravo da misli da će preći preko toga. Sama je kriva za situaciju u kojoj se našla, trebala mu je odma reći a ne pobeći u sobu i cmizdriti. U krajnjoj liniji to je i nepoštovanje onoga što ima sa Ricardom.

Inače čitala sam razne komentare i ljudi su uglavnom nezadovoljni kako oblače Anu Brendu. Moram priznati da se ni meni baš ne dopada. Izgleda kao da je obukla tuđu garderobu, ili je broj veće ili ne pristaje njenim godinama. Slažem se da se treba oblačiti ozbiljno zbog posla kojim se bavi, ali druge glumice u tim kancelarijama su bolje obučene od nje. Takođe joj ova frizura deluje previše neprirodno. Bolje da nema taj strogi razdeljak već da kosu začešlja unazad ili da je nekad provuče prstima pa kako ispadne, ovako joj je glava stalno ukočena jer pazi da joj kosa ne padne napred.
View user profile

on Sun Mar 18, 2018 11:11 am
Da,meni se serija baš sviđa,a i iskreno,ja kad poćnem gledati neku seriju,uvijek pogledam do kraja,ma kakva god bila serija,jer mi je glupo početi gledati i onda prekinuti na pola.Na jednom drugom forumu sam čitala da ljudi govore da puno bolje oblače Altaír Jarabo (Victoria) i Ilithyu Manzanillu (Olivia) od Ane Brende (Alejandra).I sviđa mi se što su ubacili i ove slučajeve od Gustava i Carlosa,da se vidi da,iako su odvjetnici i oni su samo ljudi,sa svojim problemima i da nisu imuni na probleme koji se događaju njihovim klijentima.Isabel se počela dvoumiti oko razvoda.Samo se nadam da ova situacija Ricardo-Carlos neće predugo trajati kod Alejandre i da će se brzo odlućiti za jednog,iako uopće ne sumnjam da će se Alejandra odlućiti za Ricarda na kraju.Ja jednu seriju ili gledam ili ne gledam,nisam kao neki,koji poćnu gledati,prekinu na pola i onda opet gledaju 10 epizoda pred kraj,to mi je glupo.
View user profile

on Thu Mar 22, 2018 12:00 am
Alejandra mi je bila odlična danas,kako je lijepo mrtva-hladna i bez puno razmišljanja odbila Carlosa i njegovu ponudu da dođe raditi u njegov odvjetnički ured,nadam se da će ostati u uredu Vega do kraja serije.Jadna Olivia,bila je naivna i uvalila se u probleme,a lijepo ju je Victoria upozorila da bude oprezna.
View user profile

on Fri Mar 23, 2018 3:21 am
View user profile

on Fri Mar 23, 2018 7:42 pm
Olivia se uvalila u probleme jer je bila naivna,ali nisam ni sumnjala da će ju Victoria i Leonardo spasiti i reakcija ostatka ureda (Alejandra,Ricardo,Roberto...),sve pohvale,kako su svi odmah podržali Oliviju i odmah krenuli tražiti onog idiota Artura kako bi ga poslali u zatvor,nije ima palo napamet da ju osuđuju ili krive za to što joj se dogodilo (nije ona jadna kriva što je naletjela na kretena) i obećali joj da neće stati dok onog idiota ne strpaju u zatvor,bravo,to je prava ekipa i pravi timski rad-svi za jednog-jedan za sve,oni su svi više kao obitelj,kako svi štite i podržavaju jedan drugog,a vidim da su se  i Alejandra i Juan jako brzo uklopili u novom uredu i brzo su se skompali s novim kolegama,u uredu Vega su svi kao obitelj i pravi prijatelji.
View user profile

on Sat Mar 24, 2018 1:10 am
I Alonso me danas oduševio kad je rekao Oliviji da može računati na njega što god da zatreba,baš se vidi da su u odvjetničkom uredu Vega svi složni,prava ekipa,pravi prijatelji i kolege,jako mi se sviđa topao i blizak odnos kakav imaju svi odvjetnici u odvjetničkom uredu Vega (izuzetak su Leticia i Benjamín koji su sebični i gledaju samo svoje interese),ali ostatak (Alejadra,Ricardo,Victoria,Roberto,Olivia,Leonardo,Alonso,Juan,Carmen,Gustavo...) oni su mi odlični kako podržavaju jedni druge,pravi su kolege i pravi prijatelji,uspjeli su pronaći onog  idiota Artura,samo se nadam da im tip neće zbrisati zbog tučnjave.I Alonso i njegov odnos prema odvjetnicima mi se jako sviđa,nije im samo šef,nego i prijatelj,a to je pokazao danas kad je rekao Oliviji da mu se slobodno obrati ako bilo što zatreba.
View user profile

on Sun Mar 25, 2018 1:35 am
Skoro svi iz odjetničkog ureda Vega su završili na policiji,koji je to show bio,ali oni bi kao odvjetnici trebali znati da onaj tko uzme pravdu u svoje ruke,nikad dobro ne završi,ne želim niti pomisliti što će biti kad Alonso sazna što su njegovi odvjetnici učinili,mislim da bi immogao očitati bukvicu kad sazna da su sami uzeli pravdu u svoje ruke i da će im svima očitati dobru lekciju kad sazna da su završili na policiji,ali bez obzira na to,iako su prekršili zakon,postigli su da onaj kreten Arturo završi u zatvoru zbog onoga što je učinio Oliviji,a tip mi je bio presmiješan kako se pravio glup da ne zna zašto su ga uhitili.Alejandra je napokon ostavila Carlosa cheers cheers cheers .Juan-humor,kako se uspaničio dok je bio sa onom striptizetom,mislila sam da će ga herc strefiti kad se ona ženska krenula skidati pred njim,bio je blijed kao duh i uplašio se kao curica,kao da nikad polugolu ženu nije vidio.MIslim da bi se sad napokon moglo početi događati između Olivije i Leonarda nakon ovoga,jedva ćekam da vidim kako će Leonardo reagirati kad sazna da je Olivia cijelo vrijeme zaljubljena u njega i da je on čovjek kojeg voli,VIctoria se skoro izlanula i sve mu rekla,ali uspjela se suzdržati.Ali mislim da će tek sad biti zanimljivo kad Carlos počne spletkariti protiv Alejandre i Ricarda kako bi ih rastavio.
View user profile

on Sun Mar 25, 2018 5:24 am

View user profile

on Sun Mar 25, 2018 12:46 pm
Odvjetnici iz ureda Vega dosad još niti jedan slučaj koji su imali nisu izgubili,stvarno su dobri.
Sponsored content

Back to top
Similar topics