Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Sun Oct 06, 2019 1:56 pm
Odgledala sam prve dve epizode. Prvih 5 je već dostupno, kao onda za La Usurpadoru.

Prvo da kažem nešto za ovu Catalinu Creel. U pitanju je klasična, najklasičnija negativka koja je zla, proračunata, hladnokrvna, koja ubija, koja nema savest itd...Znači, ničega revolucionarnog nema u tom liku, bar za sada.

Ali Paz Vega mi je tako magnetično privlačna žena da uživam da je gledam. Elegantna i prefinjena, a senzualna i zavodljiva. Da sam muško, lezbo ili bisex zaljubila bih se u nju Cuna de lobos - Page 3 2078043430

G.G. Vivanco odlično glumi i lik mu je prezanimljiv i rekla bih dosta kompleksan Cuna de lobos - Page 3 664804837 On me od likova najviše interesuje. Zanima me u kom će se pravcu razvijati.

Ostali tu i tamo...Luis ima potencijala, Leonora simpatična, Alejandro ljigavo iritantan, Francisco isto odvratan (ne znam šta je Catalina videla u njemu), lik Nailee Norvind mi je okej...

Što se tiče same priče, malo mi je neodrživa u današnje vreme. Slabo verovatna i gotovo nerealna. Čak ni to što je Alejandro gej ne briše činjenicu da je ono sa "ko mi prvi podari unuče dobija nasledstvo" skroz passé.

Ali, drži mi pažnju i nastaviću da je gledam. Uživam u Catalininoj pojavi i Jose Carlosovom storilajnu.

____________
Cuna de lobos - Page 3 GeMuxua
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Sun Oct 06, 2019 10:16 pm
Evo moj komentar sa jednog drugog foruma. Da ne pišem ponovo sve.

Odgledao sam ovih 5 epizoda. Dobri su ali moram priznati da mi je prva nedelja Usurpadore bila nekako zanimljivija i dinamičnija. Mada, sad kad razmislim i ovde se desilo baš dosta toga za 5 epizoda. Ali ne znam nekako mi je Usurpadora na početku bila veći cirkus, ovo je ipak nekako prefinjenije uradjeno.

Logično je da prvo prokomentarišem Paz Vegu. Realno mesecima unazad svima siluju mozak sa njom. Ja sam je gledao u već nekoliko serija, kako i do sada tako i nakon ovoga utisak je isti. Žena je korektna, ništa više od toga. Ima ona to nešto, neku eleganciju, držanje, nekako se vidi što bi Stefy rekao da je neki drugi nivo u odnosu na ostale. Ali da je sad ovo neka vanserijska gluma vala nije. Ima dobar lik u rukama pa joj i to pomaže, iznosi ga nekako prefinjeno, smireno. Totalno drugačije od Rubio ili da je neka druga kalsična televisina villana završila na njenom emstu, tipa Zapata, Bianchi, Calderon itd. Sve u svemu nisam razočaran jer korektna je žena. Ako ništa drugo nek novo lice i nešto drugačije.

Što se ostalih tiče. Dobri su mi svi. Ovu Paulette sam gledao u Las Bravo i ok je. Nije neka lepotica ali je korektna glumica. Vivanco je standardno dobar i ima dobar lik. Amozurritia je isto ok. Medina takodje kao i uvek. Nailea isto. Generalno sad da ne izdvajam svakog, gluma je dobra. Nekako su svi u nekoj istoj liniji, glume na neki malo drugačiji način od standardne telenovela glume.
Eto jedino mi očekivano odskače Minor i na moje veliko iznenadjenje Azela Robinson. Od Minora ništa nisam ni očekivao, dečko je loš glumac. Ali Azela mi je nešto baš čudna i bezveznjikava.

Što se ubistava tiče, več ih je dosta smakla za samo 5 epizoda. Nisam očekivao da će Nailea ovako brzo da leti. I malo mi je bezveze ubistvo onog doktora. Tek tako ušla tamo i ubila ga.

Nadam se da se neće ispucati u startu i da će posle postati dosadni i mlatiti samo sa Leonorom i njenom trudnoćom.

I da, produkcija je očekivano dobra. Ipak je to Giselle. Mnogo su bolji od LU koja je meni iznenadjujuće loše ispala u tom pogledu.

Priča je dobro adaptirana i meni ne smetaju izmene koje su ubacivali. Ovo sa gej sinom je možda i bilo najbolje rešenje. Taj glavni zaplet da otac svoje bogatstvo ostavlja sinu koji mu prvi podari unuče je i onako sam po sebi previše debilan a za današnje vreme tek, ovako su to nekako opravdali time da je jedan sin gej pa je on na neki način to želeo da "ispravi". Mada, opet mi je malo debilno to što se Alejandro spandjao sa Leonorom samo da bi joj napravio dete. Mislim ono, 21 vek, niko se danas ne jebe tek tako, svi se čuvaju. I sad gledam ko je scenarista. Kako je ova priča uopšte pala na ruke argentinskoj scenaristkinji Lily Ann Martin. Kako Giselle dodje u kontakt sa tim argentincima? Prvo Bechini, sad ova.

Sve u svemu za sada sam zadovoljan.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Mon Oct 07, 2019 12:15 am
Cuna de lobos - Page 3 X

Sa prezentacije serije
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Mon Oct 07, 2019 12:15 am
Cuna de lobos - Page 3 Aaaa
Cuna de lobos - Page 3 A
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Mon Oct 07, 2019 12:15 am
Cuna de lobos - Page 3 C
Cuna de lobos - Page 3 Cc
Cuna de lobos - Page 3 Bb
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Mon Oct 07, 2019 12:16 am
Cuna de lobos - Page 3 D
Cuna de lobos - Page 3 Dd
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Mon Oct 07, 2019 12:16 am
Cuna de lobos - Page 3 Gg
Cuna de lobos - Page 3 G
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Mon Oct 07, 2019 12:16 am
Cuna de lobos - Page 3 I
Cuna de lobos - Page 3 Ii
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Mon Oct 07, 2019 12:17 am
Cuna de lobos - Page 3 Hhh
Cuna de lobos - Page 3 H
Cuna de lobos - Page 3 Hh
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Mon Oct 07, 2019 12:24 am
Cuna de lobos - Page 3 Paz-vega-cuna-de-lobos1170
Sponsored content

Cuna de lobos - Page 3 Empty Re: Cuna de lobos

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum