Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Wed Aug 21, 2019 1:27 am
El juego de las llaves - Page 3 66171345-662425700903076-9006684836533806451-n
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Wed Aug 21, 2019 4:05 pm
Znaš kako, ova serija definitivno nije za svakoga.

Pa nije. Ali kao neko ko nije oduševljen temom isto tako ću reći da jeste dinamična, brza, nema dosadnih djelova (dobro malko ono sa Sergijom i reklamiranjem uložaka) nije predvidiva (osim ako se Adriana i Sergio ne smuvaju Laughing )

Prosto obradjuje temu koja je danas i dalje za mnoge tabu. Ali meni se baš zbog toga svidja jer to što oni rade u seriji fakat postoji, nisu oni izmislili svingeraj. Oni su tako i promovisali seriji, kao seriju koja obradjuje temu koja postoji a o kojoj se ne priča previše.

Sama ideja obrade nečeg što postoji,a o čemu se ne priča je dobra, e sad to što to neko to ne prihvata kao simpatično i normalno je drugi par rukava. Inače, sjetih se u CET onih prijetelja Raquel i Damiana, oni su bili svingeri i bili su ljubomorni(bar ona) jer su mislili da Raquel i Damian to rade sa Carolinom i Santiagom. Doduše to jeste bilo pola istine. lol!

Meni iskreno ovo nije normalno. Da probam ukratko da objasnim. Kako možeš da znaš dal je nešto dobro/lepo ali ne znaš ni za bolje ni za gore.

Ok, svako ima različite stavove, nemam problem s tim. Čak mislim da bi većina to rekla. Ali kad par dođe u određene godine mogu oni da požele sex i sa nekim drugim čak i da su imali više partnera ranije. Nije to garancija. Čak neko ko je skloniji da češće mjenja partnera će prije poželjeti sex izvan braka. Ono za što sam ja rekla da je najljepše i najnormalnije je rijetkost i toga sam svjesna. Ali i dalje smatram da u seksu sa samo jednom osobom nema ništa čudno ako si pored te osobe ispunjen,  i zadovoljan u svakom smislu, pa i u seksualnom.
,
I baš bi bilo kul da im se na kraju ne ostvari želja da se dohvate malo.

Bilo bi, a ja mislim da će neko od njih dvoje nastojati da izvuče pravi ključ. A možda se budu sexali i izvan igre ključeva. lol!


"Kada sam snimala scena mislila sam da sam i previše pokazala i bila sam u fazonu dosta, ne idem dalje. A onda kada sam gledala epizode shvatila sam da nisam ništa pokazala i da sam mogla još."

Pa evo i po ovom posteru što je Sofia stavila se vidi da se nije pretjerano skidala.  Very Happy Možda u onoj tuš kabini, ali se ništa nije vidjelo.


Meni iskreno fali da je neki lik normalan. Nekako mi je previše da svi oni tek tako prihvate igricu. A do juče su živeli normalnim životom. Prosto realnije bi bilo da je neko tu nešto kočio.

El juego de las llaves - Page 3 2613964805  Upravo tako. Siena i Sergio su slobodniji, ok. Ali imamo šestoro ljudi u koliko toliko ok brakovima, koji nikad nisu bili skloni takvim izletima, i bez problema svi pristanu. Da je bar neko zakočio bilo bi realnije.

Ali svejedno volim da čitam tvoje utiske i stavove, zato što se totalno razlikuju od mojih, tako da mi je drago što si se pridružila gledanju i komentarisanju

Dovršiću je kad sam je  i započela, ako ništa zanimljivo je diskutovati. El juego de las llaves - Page 3 2315767614 Inače, da li je još neko ima utisak da je Siena novu igru organizovala sa novim ljudima? Imala sam utisak kada je pominjala igru da ona ima u vidu neke druge parove koje će zvati. Međutim sigurno neće biti novih likova, i vjerovatno su se pojavila i ostala dva para iz priče. Najviše me zanima koja srećnica će dobiti Valentina. Bila bi fora da to bude Adriana pa da opet ostane kratkih rukava. El juego de las llaves - Page 3 1543461474

Ne znači da jedan seksualni partner u životu mora da bude greška, ali može da bude greška, o čemu se često ne govori.

Slažem se.

ona samu sebe počne da sputava da ne bi iskočila iz onoga što joj je u glavu od malena usađivano kao imperativ. I na kraju uradi ono što se od nje očekuje, umesto ono što bi stvarno volela i želela.

To je već drugo. Protiv toga sam da neko živi život koji mu druge kroje jer tako je ispravno... El juego de las llaves - Page 3 245301646 Razmjena parova je opet druga krajnost od tradicionalnih shvatanja, ali možda ne bi napravili poentu priče  se nečim što i nije tabu tema. Npr. gej parovi su normalna pojava u telenovelama i serijama, i tu se niko ne šokira. Ovo je već nešto drugačije, mada meni u realnosti to nikako nije normalno. Ok,da ne ponavljam, već ste to shvatili.  El juego de las llaves - Page 3 3665418065

Hmm...ne verujem da je on bukvalno tek sada skontao da je gay i da pre ovoga sa Barbarom nije imao pojma o tome, ali mislim da je živeo u uspešnoj negaciji te činjenice, zakopao je to negde duboko u psihi, a psiha je čudo.

Da, do te mjere  ide protiv sebe da je sam predložio da se uključe u igru. Inicijativa je bila njegova, a ne Gabina. Baš se pitam zašto. Da prikrije da je gej? Da proba sa drugom ženskom ne bi li mu se onda svidio sex sa ženama?

Što se sexa tiče, garant je jadničak zamišljao da je ona muško  Neutral  El juego de las llaves - Page 2 2078043430  Ko zna šta mu je prolazilo kroz glavu za vreme sexa sa Gaby

Meni je nje žao. Em joj je muž gej, em ni Oscar nije nešto,a djeluje mi da će se zacopati u njega. Kad kažem da nije nešto ne mislim na izgled, iako jeste neprivlačan, nego na njegovu infantilnost, nepouzdanost i predstavu  o tome kako da zavede ženu. Garant misli da je dovoljno da se skine i time je uradio sav posao.

Nego da se vratim na Gaby. U početku sam brkala nju i Barbaru. Imena. Jednostavno su trebala da bude zamjenjena. Gaby  više priliči ime Barbara, dok Barabari više priliči ime Gaby.  Laughing Ovo me podsjeti na Meklaudove ćerke. Nije mi bilo jasno zašto Nick nije Alex, a Alex Nick. Very Happy


Jednostavno nisam sigurna koliko drastično može da se promeni već formiran ženskaroš, koliko je to realno

Ne kažem da je 100% nemoguće, ali je malo vjerovatno. A konkretno Sergio ima već 35 godina ili približno. Ako se za blizu 20 godina seksualnog iskustva i iskustva sa ženama uopšte nikad nije poželio skrasiti i biti "idealan" muž/parnter teško da će i od sada. Nekima to muvanje i mjenjanje žena dosadi i požele da se skrase uz jednu, ali teško da je nikad neće prevariti. Ako to bude kraj, Adriana i Sergio u idealnoj ljubavi to bi bilo baš nekako neuvjerljivo.

Transferčinu blama dobih na Oscarovu smehotresnu pojavu, ali pošto smo zaključili da Oscaru inteligencija nije jača strana ne treba ni da nas čudi njegova vizija hebozovnog outfita   Mada, možda bi se Gaby napalila na onaj retardirani kostim

El juego de las llaves - Page 3 3665418065 Ne vjerujem da je baš toliko očajna.


Ali tu je Ćata keriša.

Djevočica Mika (ako sam dobro čula El juego de las llaves - Page 3 245301646 ), keruša Ćata... Baš glupa imena.  Inače ne mogu da shvatim da sami ne mogu da okupaju kuju. Mala je, mirna, a oni plaćaju lika koji će doći da je malo nasapunja i ispere. El juego de las llaves - Page 3 3375692399

Nešto podržavam, nešto ne. ALi sve poštujem. Nikada ne osudjujem ljude oko sebe. Svako radi sa svojim životom ono što misli da treba. Ako je nekome lepo ko sam ja sreću da mu kvarim. Pogreši svako i ja sam milion puta.

U principu ako čovjek ne vrši krivično djelo i ako nikome ne nanosi zlo ili patnju niko i nema pravo da ga šikanira. Koliko god nešto bilo čudno ili morbidno ne može se opravdati nikakvo nasilje nad njima. Nego sad skrenuh u drugu temu.  Što se druženja tiče sa ljudima koji imaje čudne, drugačije sklonosti, ako ne možeš to da svariš ne druži se s njima, al nemoj ih smarati.

____________
El juego de las llaves - Page 3 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Thu Aug 22, 2019 12:50 am
Ja mislim da Gaby i te kako zna da joj muž voli i dečake. Nego prosto prihvatila je to jer ima pored njega neki "savršen" život.

I to je moguće, mada ja nisam stekla utisak da zna. U jednoj sceni je sasvim normalno upitala Barbaru kako je prošla sa Valentinom. Nije mi delovalo da strahuje od Barbarinog odgovora, niti da sumnja u njegovu seksualnu orijentaciju, a ponajmanje da zna sa sigurnošću da je gay El juego de las llaves - Page 3 2729517241

Ja o svemu mogu da pričam i o svemu imam stav. Nešto podržavam, nešto ne. ALi sve poštujem. Nikada ne osudjujem ljude oko sebe.

Taj rad.

Nego Ana, kad smo tako slobodnih shvatanja jesi li za el juego de las llaves?

Bude li mi palo na pamet da se svingerišem, ti ćes prvi za to saznati  El juego de las llaves - Page 3 2078043430

Međutim sigurno neće biti novih likova, i vjerovatno su se pojavila i ostala dva para iz priče.

Sigurno je tako. Za ovih do sada emitovanih 5 epizoda mi fali malo razrade pojedinih likova, malo više efektne minutaže za njih. Već sam spomenula Sienu, Miloš je spomenuo da je Gaby gurnuta u stranu i sa tim se slažem, Sergio mi je isto sveden na playboya & eventualno lika sa potencijalom da postane "princ na belom konju"...

Najviše me zanima koja srećnica će dobiti Valentina. Bila bi fora da to bude Adriana pa da opet ostane kratkih rukava.

A ja bih volela da ga izvuče Gaby Laughing I da joj onda prizna da je homoseksualac.

Baš se pitam zašto. Da prikrije da je gej? Da proba sa drugom ženskom ne bi li mu se onda svidio sex sa ženama?

Dobro pitanje. Mislim da je ovo drugo u pitanju. Možda je hteo da napusti zonu komfora i nedvosmisleno se uveri da mu se ne isplati živeti u laži. Da se kojim slučajem naložio na Barbaru, to bi ga tek zbunilo  El juego de las llaves - Page 3 2078043430

Ako to bude kraj, Adriana i Sergio u idealnoj ljubavi to bi bilo baš nekako neuvjerljivo.

I bolno klišejasto  El juego de las llaves - Page 3 245301646

Bilo bi realnije da Sergio odlepi za Adrianom, ali da im se nikako ne da da imaju sex i da Sergio tu požudu pomeša sa ljubavlju, a zatim da se njih dvoje na kraju konačno pohebu nakon čega on ukapira da ga je prošao entuzijazam oko Adriane i da mu je bila samo još jedna ženska u nizu. Ona ostane razočarana jer je gajila iluzije, a on nastavi dalje svojim putem.  El juego de las llaves - Page 3 2923229199

____________
El juego de las llaves - Page 3 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Thu Aug 22, 2019 11:41 am
mada ja nisam stekla utisak da zna. U jednoj sceni je sasvim normalno upitala Barbaru kako je prošla sa Valentinom. Nije mi delovalo da strahuje od Barbarinog odgovora, niti da sumnja u njegovu seksualnu orijentaciju, a ponajmanje da zna sa sigurnošću da je gay

Ni ja nisam stekla utisak da zna. Ili se odlično pretvara.


Za ovih do sada emitovanih 5 epizoda mi fali malo razrade pojedinih likova, malo više efektne minutaže za njih.

Njih je osmoro, epizode su kratke, pa je i za očekivati da neko "ispašta". O Adriani znamo najviše, stvorila se dobra slika o i Valentinu... O Sieni ne znamo ništa, sem da je slobodna o otkačena, ali ništa o njenom životu. O Leu takođe ne znamo mnogo sem da mrzi državno uređenje. O Oscaru me ne interesuje ni da znam više, kad ga vidim u onim papučama potpuno nesvjesnog okoline ... silent

Kraj koji si opisala za Adrianu i Sergija bi bio najlogičniji. E da, zaboravih dodati da je pošteno od Barbare što ništa nije ispričala o Valentinovom failu. Ok, prirodno je da je rekla mužu, ali mislim da nije nikome više.

____________
El juego de las llaves - Page 3 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Fri Aug 23, 2019 10:27 pm
Šesta i sedma epizoda...

Njaaah...Nije mi se svidela druga runda igre. Bila mi je mlaka, jači utisak su mi ostavili neki drugi momenti.

Adriana je izvukla onog nebitnog lika te su mi očekivanja u vezi nje u drugoj rundi opala na minimum.

Gaby & Oscar part 2...Ok, jasno mi je u kom pravcu to ide.

Barbara dobila Sergia, a mislim da je Adriani rekla da se onako provela zato što zna da se Adriana loži na njega ili zato što je Leo ipak neprevaziđen  Laughing

Uzgred rečeno, Lea je izvukla ona Sienina drugarica. Ni njih dvoje mi ništa specijalno nisu bili.

Siena izvukla Valentina i oni su mi se recimo svideli tj. njihov razgovor. Siena je stvarno čudnjikava, ima nečega intrigantnog u njoj. Provalila je da je Valentin gay i rekla mu je da je poenta igre ključeva da otkrijemo ko smo. Priznala mu je da su i nju privlačile devojke, ali me zanima šta Siena želi da postigne sa svim ovim? Mislim, šta želi da postigne za sebe? Kao da joj ovo služi za rešavanje nečega što je muči, pojma nemam  El juego de las llaves - Page 3 2729517241

A još je pozvala Adrianu, Barbaru i Gaby na svoju ludu rođendansku žurku u Eyes wide shut stilu (maske, orgije i ostalo)  El juego de las llaves - Page 3 1241635095

Šta me je iznerviralo u ovim epizodama? Valentinovo ponašanje. Ljubio se sa muškarcima, posetio gay club, video je da mu to prija, da ga privlači. I na kraju kada je pričao sa Gaby, ja sam se naivno ponadala da će joj priznati da je homo, da okončaju tu farsu od braka. Ali ne. Genijalac joj ladno reče da bi voleo da imaju decu. Wtf?  Suspect  El juego de las llaves - Page 3 245301646

Za Valentina sam gajila dosta razumevanja, gajim ga delimično i dalje, ali ne mogu da verujem da je rešio da shebe život do koske i sebi, i Gaby, a i tom detetu koje se nadam da neće imati. To je novi nivo autodestruktivnosti. Sve ih je nadmašio u tome  El juego de las llaves - Page 3 664804837

Gaby mi postaje sve draža  I love you  Svidelo mi se kako je odbrusila matorom "gospodinu", samo...ne treba joj Oscar, zaista. A vuče ka tome da će njih dvoje završiti zajedno. Mada, dopada mi se njen odnos sa Adrianinom ćerkom, izgleda da klinki više "leži" Gaby od rođene majke, što mi je i razumljivo, jer je Adriana isuviše emocionalno haotična, nezrela i opterećena sopstvenim životnim promašajima.

Ali eto, ukusi su različiti. Mikinim drugaricama je Adriana cool i volele bi takvu majku  El juego de las llaves - Page 3 610785387 Sećam se da su i u moje tinejdžersko vreme cool roditelji bili popularniji među nama i više smo ih gotivili od ovih običnih. Ono, što manje zvocanja i diktiranja pravila, a više opuštencije i neobaveznosti  El juego de las llaves - Page 3 1888333516 Obožavali smo oca jedne devojke iz razreda, čovek je bio teška seljačina, ali simpatičan uprkos prostakluku  El juego de las llaves - Page 3 610785387

Adriana je očekivano otvorila dušu i priznala da joj je žao što se mlada udala i što nije dovoljno proživela. Jbg...Oscar takođe očekivano ne kapira koliki zajednički problem imaju. Ko da živi na nekoj drugoj planeti  Rolling Eyes

Normalno, Sergio je tu da uskoči i odvede Adrianu na koncert, pa posle hebačina u autu i tako  El juego de las llaves - Page 3 3331851625 Smoriću se ako se on preko noći promeni i krene da se frlja sa izjavama ljubavi, romantičnim gestovima i slično. Patetika u najavi.

Već je počeo da laže Sienu, iako oni međusobno ne kriju ništa jedno od drugog. Nije joj rekao da će sa Adrianom otići na koncert. Dakle, prvi znak za uzbunu je tu  El juego de las llaves - Page 3 245301646  Interesuje me kako će Siena odreagovati kada shvati da su se Sergio i Adriana malo udaljili od pravila igre od kojih jedno glasi nema zaljubljivanja, samo sex.

Sa druge strane, možda sam bezveze pesimistična. Ipak su se sexali u autu, što znači da otpada moja teorija da će Sergia držati požuda prema Adriani zamaskirana u "ljubav." Sad sve zavisi od Sergiovog daljeg ponašanja. Da li će hteti da mu se susreti sa Adrianom ponavljaju ili će se udaljiti od nje ili će mu biti svejedno...Videćemo.

Premalo Lea i Barbare za moj ukus. Oni me oraspolože k'o niko  El juego de las llaves - Page 3 1543461474 Barbara u ulozi dadilje Carmen...Jao El juego de las llaves - Page 3 3665418065

Sofia, gledaš li seriju? Smile

____________
El juego de las llaves - Page 3 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Sun Aug 25, 2019 2:16 am
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1167914046-2048x2048
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1167911871-2048x2048
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1161801997-2048x2048
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1167911696-2048x2048

Sa premijere serije
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Sun Aug 25, 2019 2:17 am
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1167912694-2048x2048
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1161801992-2048x2048
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1161802021-2048x2048
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1167911814-2048x2048
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Sun Aug 25, 2019 2:17 am
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1167914232-2048x2048
El juego de las llaves - Page 3 Gettyimages-1167913896-2048x2048
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Sun Aug 25, 2019 2:17 am
El juego de las llaves - Page 3 EB8-O2-HKXo-AAFjp5
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Sun Aug 25, 2019 2:22 am
El juego de las llaves - Page 3 1-bi3-Dft3-Pq7-Vgi-OK48x-Jtj-Q
Sponsored content

El juego de las llaves - Page 3 Empty Re: El juego de las llaves

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum