Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty * Slika govori više od hiljadu reči *

Mon Dec 23, 2019 10:27 pm
Tačnije, slika, gif ili video-klip govore više od hiljadu reči i to je poenta ove igre asocijacije  Very Happy

Pravila su jednostavna - na zadati pojam treba odgovoriti slikom, gifom ili video-klipom (jedan od ta tri formata, po izboru).  

Svako ima šansu da odgovori na zadati pojam postavljanjem svoje glavne asocijacije na isti u vidu slike/gifa/video-klipa.

Ko poslednji odgovori, slobodno neka zada novi pojam. A odgovori se mogu davati i naknadno, uz napomenu da se odnose na pojam koji više nije aktuelan.

Pošto je ovo forumska igra bez strogih pravila i rokova, moram da dodam da se ta fleksibilnost proteže i na ono što se nalazi na slikama/gifovima/video-klipovima koje ćemo postavljati.

Apsolutno nema nikakvih ograničenja po tom pitanju, te je jedino važno da odgovor na zadati pojam date u skladu sa vašim ličnim asocijacijama, ma koliko one možda nekome bile atipične, čudne, uvrnute ili smešne.

Summa summarum: pojam -> slika, gif ili video-klip  afro

Pa da krenemo...

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Mon Dec 23, 2019 10:29 pm
Prvi pojam neka bude ENERGIJA Very Happy

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Tue Dec 24, 2019 6:05 pm


Smije da se komentariše, je l' tako? * Slika govori više od hiljadu reči * 610785387

Kako smo na tematskom forumu prvo što mi je palo na pamet za dobru energiju je RBD. Htjedoh prvo postaviti sliku... Kako god pjevali, ne može se negirati pozitivna energija kojom su odisali na sceni.

A ovako nevezano za latino svijet, prvo mi pada na pamet jedna kujica od moje prijateljice koja je sva skakutava i napravi 1000 pokreta u minutu. * Slika govori više od hiljadu reči * 610785387  I naravno neke osobe koje odišu pozitivnom energijom, i dosta njih koje odišu negativnom.

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Tue Dec 24, 2019 9:25 pm
Smije da se komentariše, je l' tako?

Ofc  Smile



* Slika govori više od hiljadu reči * 6cacfe5a77181015ceb14cbc575679f1


Kad se spomene reč energija uvek nekako pomislim na četiri elementa - vazduh, vatra, zemlja i voda. Odnosno, na važnost njihovog balansa, jer zdravom energijom smatram samo onu koja je uspela da stvori harmoniju različitih vidova/podvrsta energije.

Pritom, svaki od ova četiri elementa za mene ima specifičan vajb sa ravnopravno važnim energetskim potencijalima. Vazduh daje slobodu, radoznalost, intelektualnu širinu; Vatra daje snagu, strast, izdržljivost, borbene instinkte; Zemlja daje stabilnost, mentalnu snagu, oslonac, podršku; a Voda daje emocionalnu dubinu, intuitivnost, empatiju.

Njihova međusobna ravnoteža pruža divnu i zdravu energiju na ovoj planeti  * Slika govori više od hiljadu reči * 2923229199

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Fri Dec 27, 2019 10:06 am
Pošto se niko ne oglašava... * Slika govori više od hiljadu reči * 610785387

Sledeći pojam je: RADOST

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Fri Dec 27, 2019 10:10 am


Malo koji čovjek može ispoljiti radost onako kako to pas umije. Eh, nekad sam i ja imala ovakve dočeke.

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Fri Dec 27, 2019 10:54 pm
Eh, nekad sam i ja imala ovakve dočeke.

Sad

Na dosta toga me radost asocira, ali trenutno na...

* Slika govori više od hiljadu reči * 00997e9e769261bbc2010a2e60c58e7a


Kućica u mirnom kraju, noć, sneg...A unutra uživancija pokraj kamina uz kuvano vino, kolače sa đumbirom i čitanje nekog ruskog klasika I love you Zimska idila kao izvor radosti * Slika govori više od hiljadu reči * 2923229199

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Sun Dec 29, 2019 6:20 pm
Ana, zaboravila si još jedan detalj u toj idili. I love you Mislim, kakav je to kamin ako mačka ne spava uz njega? * Slika govori više od hiljadu reči * 3687740950 Moj vjerenik je usvojio mačka, tj. mače, našao ga je u gradu 250 km od njegovog, i dovezao ga kući. Mačak je prvo imaju svoju kutiju u hodniku postavljenu sa svim i svačim da mu bude toplo i udobno i vrlo brzo je kutija sklonjena. Sada on ima svoje mjesto pored vatre, ima svoj tabure, širi se na krevetu, a zna da prilegne i na trpezarijskoj stolici. * Slika govori više od hiljadu reči * 2355236270  E da, i gleda TV. Lijepo mu zavidim na tom malom krznenom stvorenju. Ali, ne vjerujem da ću se u bližoj budućnosti odlučiti na ljubimca. Još mi je sve svježe i još uvijek tugujem. A baš sam i prije neki srela djevojku koju nisam vidjela godinama i koja je nekad volontirala u azilu i dala mom psiću ime kada je tamo ostavljen. Mi mu nismo mjenjale ime, jer se još u azilu naučio i odazivao na  njega. Baš mi proradile uspomene. * Slika govori više od hiljadu reči * 1639406990

Raspisah se u temi predviđenoj za slike. Al' baš sam htjela ovo podijeliti.

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Fri Jan 03, 2020 9:21 pm
Mislim, kakav je to kamin ako mačka ne spava uz njega?

Savršen * Slika govori više od hiljadu reči * 1543461474 Izostavila sam mačora iz te zimske idile, zato što on ne bi uopšte spavao, lizao bi mi kolače, vino bi prosuo, a knjigu bi mi izgrizao * Slika govori više od hiljadu reči * 2078043430

Moj vjerenik je usvojio mačka, tj. mače, našao ga je u gradu 250 km od njegovog, i dovezao ga kući.

Awwww * Slika govori više od hiljadu reči * 2923229199

Još mi je sve svježe i još uvijek tugujem.

Verujem ti. I ne treba žuriti sa dovođenjem novog ljubimca, iako znam da ima saveta koji idu u tom pravcu (kao "nabavi novo kuče/mače i biće ti lakše"), ali ja se sa tim ne slažem.

Novi pojam - NEODLUČNOST * Slika govori više od hiljadu reči * 245301646

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Fri Jan 03, 2020 10:46 pm
Izostavila sam mačora iz te zimske idile, zato što on ne bi uopšte spavao, lizao bi mi kolače, vino bi prosuo, a knjigu bi mi izgrizao

U tome je i ljepota. * Slika govori više od hiljadu reči * 1055886561

iako znam da ima saveta koji idu u tom pravcu (kao "nabavi novo kuče/mače i biće ti lakše"), ali ja se sa tim ne slažem.

Da, bilo je dosta takvih savjeta. silent Ok, svi ti ljudi jesu bili dobronamjerni pa im zato ne zamjeram. Ali takva odluka treba da ide spontano, i treba vremena.

A neodlučnost...Hmm... Paa, kada su u pitanju stvari koje se tiču opuštanja i uljepšavanja svakodnevnice (dakle ne ozbiljne životne odluke) onda mi je ovo jedna od asocijacija.

* Slika govori više od hiljadu reči * Gmhkok10

Što čitati od svega što imam? * Slika govori više od hiljadu reči * 3687740950

Sledeći pojam: ROMANTIKA

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * Granho16
Sponsored content

* Slika govori više od hiljadu reči * Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum