Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Sun Jan 26, 2020 6:28 pm
1. Ana - 10
2. Sofia -15
3. Kristina - 5

Imam slične rukavice kao ove sa Sofijine slike samo što manje sijaju. Njih nosim u elegantnijim prilikama. Za "svakodnevnu upotrebu" nosim jednostavne, jednobojne (crna, roza ili siva boja) od sličnog materijala kao ove na slici. Imam i onih s otvorenim prstima, znaju biti praktične. Very Happy

____________
Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Sun Jan 26, 2020 10:31 pm
1. Ana - 5
2. Sofia - 15
3. Kristina - 10

Nisam neki veliki fan rukavica, ali kad ih nosim uglavnom to budu kožne u tamnijim bojama.

U poslednje vreme sam se naložila na duge kožne, slične ovima sa fotke. Jeste da nisu baš praktične i nije ih lako ukombinovati, pa ih navlačim kad poželim da glumim prefinjenost Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 2078043430

____________
Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Mon Jan 27, 2020 1:06 am
1. Ana - 15
2. Sofia - 5
3. Kristina - 10

Ove duge rukavice su stvarno fora, ali su skroz nepraktične, nikada ih nisam imala i ne znam kako bi ih uspela iskombinovati. Ana svaka čast ako ti uspevaš! Lepo je furati neki svoj fazon ako te to čini srećnom. Meni se recimo u poslednje vreme dopadaju ležerni šeširi za svaki dan, ali se još nisam usudila nositi ga. Volim to videti na drugome i cenim kada se neko odvaži biti drugačiji, no ja se osećam neprijatno u takvoj situaciji kada odskačem iz mase. Zato te podržavam u ovome, samo napred, budi odvažna i prefinjena kada to poželiš!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Mon Jan 27, 2020 10:26 am
I meni se dopadaju duge rukavice, mada ne kožne. Raspametim se kad ih vidim u serijama/filmovima iz starijih vremena, Downton abbey npr. Baš su damske i elegantne.

Ja nemam takve, pojma nemam uz što bih ih kombinovala. Mora biti dovoljno hladno da bi se nosile,  dovoljno toplo da haljina/majica bude otvorena. Very Happy

Sofia, i meni se sviđaju šeširi, a ne nosim ih. Čak mislim da mi i stoje ok, ali... Tokom ljeta, a i proljeća kad je baš toplo, puštena kosa ne dolazi u obzir, a pojma nemam kako da šešir navučem na pundju, visok rep i sl. Tokom hladnijih dana nosim kapu, jer opet hladno je,  šešir dođe samo, kako bi se ovdje reklo, per la figura. A mnogo mi se dopadaju zimski/jesenji šeširići. Možda se negdje i obrabrimo. Wink

Kad već pomenuh stariju epohu... Šeširi su se isto tako podrazumjevali kao i duge rukavice. Sa tadašnjim frizurama su se divno uklapali. U kompletu mi je nekad žensko odjevanje bilo mnogo elegantnije.

____________
Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Mon Jan 27, 2020 10:14 pm
cenim kada se neko odvaži biti drugačiji, no ja se osećam neprijatno u takvoj situaciji kada odskačem iz mase

Razumem. Možda, osim tvog ličnog doživljaja, to ima veze i sa našim podnebljem koje nije prijateljski nastrojeno prema bilo kakvim razlikama. Mi smo naučeni da funkcionišemo u takvom okruženju, da mu se prilagođavamo.

Stekla sam utisak da se u inostranstvu (pogotovo u većem broju zapadnoevropskih zemalja) više neguje individualnost u svakom smislu. Ne usađuje im se osećaj neprijatnosti kao primarna reakcija na sopstvene preferencije i ukuse koji odskaču od većinskih. I like that.

Raspametim se kad ih vidim u serijama/filmovima iz starijih vremena, Downton abbey npr. Baš su damske i elegantne.

Aha, moćne su mi i one. Ali njih stvarno ne bih umela da nosim, sem za tematsku žurku ili svečani prijem na britanskom dvoru...na koji nikada neću biti pozvana Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 2078043430

Za sada imam samo jedan par dugih kožnih rukavica (crne), možda kupim još Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 610785387 I jeste ih teško uskladiti sa ostatkom tj. uskladiti ostatak uz njih. Mogućnosti za kombinovanje su dosta ograničene.

Ja ih nosim uz kaput sa širim 3/4 rukavima koji sam kupila specijalno zbog njih Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 2078043430 Mogu da prođu i coatigani (mix kaputa i kardigana) isto sa 3/4 rukavima, ali takav nisam našla a da mi odgovara uz moje rukavice.

Čizme preko kolena ni bilo kakve duge čizme ne dolaze u obzir, nakaradno izgleda to sve zajedno. Tako da ili kratke čizme na srednje visoku i stabilnu štiklu ili klasične crne salonke sa 8-10cm štiklom.

Prvo mi je zgodnije za posao jer sam često van kancelarije i jurcam po gradu tamo-'vamo. Drugo za situacije kada ne moram da jurcam i ne moram da budem praktična Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 610785387

Farmerke ni helanke nisu opcija. Samo "uljudnije" uske pantalone ili kraća suknja (mislim na jesenje/zimske suknje za svaki dan).

Uglavnom ništa preterano, samo se potrudim da rukavice dođu do izražaja kao glavni deo outfita Very Happy Ali definitivno ih ne mogu kombinovati uz bilo šta.

I nosim ih samo napolju, skidam ih u zatvorenom prostoru kao bilo koje druge rukavice Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 610785387

Što se tiče šešira, lepi su mi i interesantni na drugima. Ja na glavi ne volim ništa da imam, smeta mi Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 245301646 Jedino zimi kape ili kožne kapa-kačkete ako je baš hladno. I to samo zato što moram, da se ne smrznem Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 245301646

____________
Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Tue Jan 28, 2020 4:23 pm
ili svečani prijem na britanskom dvoru...na koji nikada neću biti pozvana

You never know. Nije ni Rose iz Donwtona mislila da će zaplesati sa princem tako da... Very Happy

Ja ih nosim uz kaput sa širim 3/4 rukavima

Sad si me podsjetila da imam kratku bundicu (ne pravu) su takvim rukavima. Jako rijetko je nosim,  nisam tip koji  voli bunde, ali tada mi se svidjela ta kraća.  A kasnije su me baš ti rukavi počeli nervirati. Vidiš nju  bih mogla ukomponovati sa takvim rukavicama, možda.  Very Happy

Nego što gore nosiš, mislim ispod kaputa. Kratke rukave ili kako? Meni je fora da iznad tih rukavica bude golo, kao na ovoj slici koju si stavila. Very Happy Ali to je prilično nepraktično zimi.

____________
Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Tue Jan 28, 2020 9:48 pm
You never know. Nije ni Rose iz Donwtona mislila da će zaplesati sa princem tako da...

Eh...nisam ja te sreće No  A bila bi mi čast da plešem sa atraktivnim 98-ogodišnjim princem Filipom npr, mada i on verovatno gracioznije pleše nego ja Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 1241635095

Nego što gore nosiš, mislim ispod kaputa. Kratke rukave ili kako?

To mi je najlakši deo, jer se ispod kaputa ne vidi, a rukavice unutra skidam Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 610785387  Ali da, zbog udobnosti obučem nešto sa kratkim ili sa 3/4 rukavima.

Imam nekoliko džempera sa kratkim/kraćim rukavima, i tanjih i debljih. Zimskih malo debljih majica takođe (3/4 uži rukavi).

____________
Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Wed Jan 29, 2020 2:38 pm
Rezultati!


1. Ana - 30

2. Sofia - 35

3. Kristina - 25


____________
Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Wed Jan 29, 2020 5:16 pm
Rezultati za I grupu - zima:



1. Ana: 30 + 30 + 35 + 30 = 125
2. Sofia: 25 + 35 + 30 + 35 = 125
3. Kristina: 35 + 25 + 25 + 25 = 110


Imamo izjednačenje i dvije pobjednice! Very Happy




____________
Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Wed Jan 29, 2020 5:26 pm
Samo da vam kažem da se nadam da ćete se prijaviti za sledeću sezonu, jer sam osmislila sve zadatke. Dobih nalet inspiracije danas.  Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 2315767614 Hoće to kad ležiš doma i ne mrdaš nikud.  Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 245301646

Drugačiji su zadaci  od dosadašnjih. Nisu vezani za godišnja doba, ali bile bi grupe 4 x 4. Zadaci su neobični, i uglavnom su vezani za situacije i prilike u kojima nećemo ni biti, ali možemo da budemo maštovite  i da se igramo što bi bilo kad bi bilo. Very Happy

____________
Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Granho16
Sponsored content

Perfect style - 4 seasons  II - Page 3 Empty Re: Perfect style - 4 seasons II

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum