Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Tue Apr 07, 2020 2:48 am
7. epizoda

Te doy la vida - Page 3 7-e

Pedro priznaje Eleni da ne može prestati misliti na nju, ona ga uverava da mu nije dala povoda da je gleda na taj način

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Tue Apr 07, 2020 2:49 am
8. epizoda

Te doy la vida - Page 3 8-e

Elenina sestra Irene je odavno zaljubljena u njenog muža Ernesta i traži način da ih razdvoji

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Tue Apr 07, 2020 2:49 am
9. epizoda

Te doy la vida - Page 3 9-e

Pedro dolazi u posetu Nicolasu zbog čega Ernesto poludi i napravi skandal

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Tue Apr 07, 2020 2:52 am
10. epizoda

Te doy la vida - Page 3 10-e

Nicolas se oporavlja i konačno napušta bolnicu i ide kući

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Tue Apr 07, 2020 2:54 am
Simpatična serija. Odgledala sam prikazane epizode i za sada sam zadovoljna. Pažnju mi je posebno privukla zanimljiva priča koja je u ovoj početnoj fazi fino prikazana. Serija nije vrhunske kvalitete, no u ovim trenucima mi prija ležernija i opuštajuća pričica. Iako je tema relativno teška, ona ipak nije prikazana na surovo realan način poput Gisellinih serija, no bilo je emotivnih trenutaka koji su solidno urađeni.

Zadovoljna sam izborom glavne glumačke ekipe. Prvi put gledam Evu Cedeño i raduje me konačno novo lice. Vrlo je dopadljiva i draga i lako je zavoleti je. Posebno sam zadovoljna izborom malog junaka koji je genijalno pogođen. Maleni je takav medenjak da uživam u svakoj njenovoj sceni. Vrlo često deca u seriji znaju delovati kao smetalo koje se nikako ne snalazi, a ovaj mali glumi odlično i ulazi pod kožu ekspresno. Ne pamtim da sam ikada bila toliko srećna zbog velike minutaže nekog deteta. Mali je neviđeni slatkiš. Što se ostatka glumačke ekipe tiče, izborom Jorge Salinasa, Cesara Evore i Omara Fierra, serija je dobila određeni kredibilitet jer oni kvalitetom svoje glume doprinose ozbiljnosti serije. Jose Ron je standardan. Meni je on fizički dopadljiv, pa mu gledam kroz prste, no ne mogu reći da ima nekog pomaka u njegovoj glumi.

S obzirom na producentkinju Lucero, skeptična sam po pitanju nastavka serije. Ona je genijalna u odabiru teme, startuje uvek vrlo primamljivo, a onda razvuče radnju s hrpom nebitnih detalja. Uvek se upecam na njene serije iako je uopšte ne cenim kao producenta. Njene serije su sve niskobudžetne, snimane na tri lokacije u četiri odevne kombinacije. Što je najluđe, često su prilično gledane i sigurna sam da bi mogla uložiti više, ali ona očito to ne zna. Iako mi ova serija trenutno skroz prija, bojim se da će se vrlo brzo pretvoriti u dosadni bućkuriš samo njoj svojstven. Volela bi da grešim jer je stvarno lepo počela.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Tue Apr 07, 2020 4:21 pm
A koliko će se uopšte emitovati epizoda s obzirom da je obustavljeno snimanje?

____________
Te doy la vida - Page 3 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Wed Apr 08, 2020 12:53 am
Upravo sam pretraživala o tome i saznala da je serija bila pri završetku snimanja. Ostalo im je još samo nedelju dana snimanja kada su morali prekinuti, što znači da neće biti potrebe za prekidom emitovanja. Imaju materijala za oko 80 epizoda koliko je otprilike i planirano da serija ima. To verovatno znači da im nedostaju još finalne scene ili epizode. S obzirom da su snimali u vreme kada je korona virus već bio aktuelan, u poslednjim epizodama su morali izbaciti scene bliskosti i poljubaca. To mi se ne sviđa, no drago mi je što neće biti prekida emitovanja.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Thu Apr 09, 2020 12:09 am
11. epizoda

Te doy la vida - Page 3 11-e

Nicolas je posetio takmičenje posebno opremljenih automobila na kojem je Pedro odneo pobedu

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Tue Apr 14, 2020 2:44 am
Te doy la vida - Page 3 92476510
Te doy la vida - Page 3 91925010
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Tue Apr 14, 2020 2:45 am
Te doy la vida - Page 3 92414610
Te doy la vida - Page 3 93232610
Sponsored content

Te doy la vida - Page 3 Empty Re: Te doy la vida

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum