Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi fortuna es amarte - Page 5 Empty Re: Mi fortuna es amarte

Sun Feb 27, 2022 6:11 pm
Ušli su u ultimas semanas što znači da ima još 10ak maximalno 15 epizoda. Bukvalno ne mogu dočekati da razotkriju Olgu. Twisted Evil Za sljedeću sedmicu je najavljena Natalijina otmica. Mi fortuna es amarte - Page 5 245301646

Scena sedmice: stara Magos bjesni na Chentea zato što je spavao sa Olgom i kaže mu da čak i ona zna za kondom. Mi fortuna es amarte - Page 5 3665418065

Od zabavnih momenata izdvajam i Teresu koja je konačno otkačila onog parazita od Claudia. cheers I da, presmijala sam se kad je mali Benja ocu tražio razvod. Mi fortuna es amarte - Page 5 3665418065

Pitam se ko li ono prati i fotka Adriana i Veronicu? I da, pitam se misli li se Andrea više porađati?

____________
Mi fortuna es amarte - Page 5 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi fortuna es amarte - Page 5 Empty Re: Mi fortuna es amarte

Wed Mar 02, 2022 3:33 pm
Udjosmo u ultimos capitulos. Kako su prošle sedmice najavili ultimas semanas računala sam da će biti još dvije sedmice prikazivanja.

Neki agenti koji su na tragu Adrianu i Eliasu su prišli Nataliji. Elias se zapravo bavi trgovinom oružja, a Adrian mu pomaže u pranju novca. Što je najgore zamalo da opet naivni Mario strada. O čemu je uopšte mislio kada se uortačio s Adrianom nakon što je već jednom bio u zatvoru zbog njegove krivice? Ako mu je cilj bio da ga uništi to je prevelik zalogaj za njega samog i glupo je postupio. Nakon što ga je Natalia  upozorila sam odlazi kod to dvoje i da se izjasni kao nevin i da im ponudi svoju pomoć- Uglavnom, na kraju Natalia kaže Adrianu da pristaje na pomirenja, a kladim se da zapravo u dogovoru s agentima da pomogne u njegovom hapšenju.  

Dopalo mi se kako je Samia reagovala kada je uhvatila Eliasa sa Veronicom. Mi fortuna es amarte - Page 5 2355236270 Pred njom se napravila mrtva hladna i rekla joj da naravno da je znala za njih dvoje i zar je uopšte mislila da Elias njoj nešto prećutkuje. Postavila se kao da je njihova afera beznačajna i još ju je zvala na doručak. Poslije je Eliasu rekla da je ni slučajno ne opovrgne pred Veronicom i da ubuduće bude diskretan. A kad je ostala sama vidimo koliko je pogođena i bijesna.

Radujem se što će stvari brzo riješiti, uključujući i razotkrivanje Olge. Mi fortuna es amarte - Page 5 2315767614

____________
Mi fortuna es amarte - Page 5 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi fortuna es amarte - Page 5 Empty Re: Mi fortuna es amarte

Sun Mar 06, 2022 9:48 am
Ipak ima još jedna sedmica prikazivanja Mi fortuna es amarte - Page 5 2078043430

Uglavnom, drago mi je što se stvari pomalo razotkrivaju prije kraja i što nisu sve strpali u poslednju sedmicu. Benja je nekako snimio (nenamjerno) Olgu kako ga maltretira, Simba priznaje da je sve oko silovanja laž, Gustavo ukapirao da nije sterilan. Dopalo mi se što istinu nije saznao prisluškivanjem ili tako nekako. Jednostavno, kada je razmislio hladne glave pošao je da provjeri da li je njegov nalaz bio ispravan. Ispalo je da je taj doktor korumpiran. Još mi se više dopalo što je odlučio da ne ponavlja analizu i što se bez toga uvjerio da nije sterilan. Mi fortuna es amarte - Page 5 1888333516  

Na kraju će mi ovo i faliti kad završi. Mi fortuna es amarte - Page 5 2078043430

____________
Mi fortuna es amarte - Page 5 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi fortuna es amarte - Page 5 Empty Re: Mi fortuna es amarte

Wed Mar 09, 2022 1:45 pm
86. epizoda

Djeluje mi da će narednih 6 epizoda najviše komplikacija biti oko Andree i njene bebe. Chole i Gustvo se mire u sljedećoj epizodi,  a izgleda Chente i Natalia. Regina i Pepe Pepe su ok, ona "djevojčica" koja se mješala u njihov odnos je konačno pokazala svoje lice. Constanza je počela da ludi i jasno je da će na kraju završiti kao Chantalin lik u LU.

Chente je konačno vidio klipove u kojima Olga maltetira Benju. KONAČNO da se to sazna. Međutim, ostali smo uskraćeni za zadovoljstvo da je Chente otkači pred oltarom zato što se tamo nije pojavila. Simbini prijatelji su je oteli i silovali. S obzirom da je lagala da ju je Simba silovao time su ga htjeli osvetiti. Iako je Olga 0 karatker i saučesnik u Simbinom ubistvu bilo mi je teško to gledati. Užasna kazna. pale Još kad se sjetim zadnje Micheline scene u Candidati...uh.

____________
Mi fortuna es amarte - Page 5 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi fortuna es amarte - Page 5 Empty Re: Mi fortuna es amarte

Sun Mar 13, 2022 10:47 am
87. - 90.

Ostade mi još samo finale.

Olgu nisu ni prikazali tokom čitave dvije epizode da bi ispalo da je bila u komi dva mjeseca. Pretpostavljam da su je Simbini ljudi i prebili i da je dobila udarac u glavu. Uglavnom, evo oporavila se i udružila sa Veronicom i Eliasom. Moram prokomentarisati koliko Michelle bolje izgleda u onoj casual, crnoj odjeći, sa vrlo malo šminke, bez šarenih pramenova i ogromnih kandži. I love you

Idiot od Constanze je sav novac dala Eliasu, zajedno su iscenirali njenu smrt da bi mogla ostati sa Andreinom bebom, a da niko ne sumnja. Što Eliasu to znači da otme dijete od Andree da bi ga podizala njegova tetka, ne znam. Mi fortuna es amarte - Page 5 2315767614 A Constanza je luda na kvadrat Mi fortuna es amarte - Page 5 3857569612

Natalia je uspjela da otvori Adrianov sef i da mu ubaci neki virus u komp. da bi oni agenti mogli da na daljinu pristupe njegovim fajlovima... Dopalo mi se što Adrian ne vjeruje u potpunosti da Natalia zaista hoće da se pomiri s njim. Sumnja da ga pokušava nasamariti.

Claudio se liječi od alkoholizma što je dobro, ali mi se ne dopada mogućnost da Teresa ipak ostane s njim na kraju.

Kao što je i očekivano, Elias je oteo Andreinog sina, a Olga malog Benju. Finale će biti u tom maniru, puno akcije spašavanja i sličnog. Za pozitivce je jasno ko, s kim i kako završava, ali me zanima što će biti s negativcima. Very Happy

____________
Mi fortuna es amarte - Page 5 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi fortuna es amarte - Page 5 Empty Re: Mi fortuna es amarte

Mon Mar 14, 2022 8:45 pm
Završi se i ovo Very Happy

Klasičan happy end, negativci su dobili svoje, nema se što puno komentarisati. Mislila sam da će od negativaca Veronica dobro proći na kraju, ali se na kraju ubila iako je ostala sa  20 miliona Natalijinog naslijedstva. Takav kraj mi me ide uz nju, da se ubije zbog ljubavi. Rolling Eyes Na kraju mi nije jasno da li je Nataliji taj novac vraćen s obzirom na okolnosti u kojima ga je Veronica dobila.

Nisam očekivala da će Claudio umrijeti na kraju. To i način na koji je Veronica završila su jedino što nije bilo očekivano.

Bilo mi je dirljivo kada je Andrea dala sinu ime po Chenteu, to mi je možda bio i najljepši dio epizode.  I love you

Neki generalni utisak: Nije loša serija, simpatična je, opuštajuća, uz par glupih situacija koje ću zanemariti. Glumačka ekipa je ok. Zepedi je ovaj lik dobro legao i možda mu je najbolji do sada, ali je standardno tanak kad treba odglumiti bilo kakvu emociju. Dopala mi se atmisfera u barriu, nekako je topla i doprinijela je vedrom tonu serije.

Na kraj poseban osvrt na malog Andrea Sebastiana koji je glumio Benju. Nerealno je koliko to dijete dobro glumi i koliko je slatko. Vjerujem da ćemo ga još gledati. I love you

____________
Mi fortuna es amarte - Page 5 Granho16
Sponsored content

Mi fortuna es amarte - Page 5 Empty Re: Mi fortuna es amarte

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum