Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Wed Nov 02, 2022 12:38 am
Mi camino es amarte - Page 2 Ss47
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Wed Nov 02, 2022 12:42 am

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Wed Nov 02, 2022 2:42 pm
Susana je preslatka Mi camino es amarte - Page 2 3466016740 Ovdje me podsjeća na vrijeme Entre el amor y el odio. Zbog nje ću baciti pogled na ovo, ali mi ne djeluje ne znam kako privlačno.

____________
Mi camino es amarte - Page 2 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Wed Nov 02, 2022 5:21 pm
Rolling Eyes Naziv telenovele Rolling Eyes prvo je bila Mi fortuna es amarte, sad stiže Mi camino es amarte. Ubili su se od originalnosti Rolling Eyes
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Thu Nov 03, 2022 2:04 am
Nemam velika očekivanja što se tiče ove serije, deluje mi da će biti na isti kalup poput prethodne Nicandrove Mi fortuna es amarte, možda gledljiva ali nedovoljno privlačna. Sama radnja nije loša, čak mi je interesantna, međutim već viđena. Serija Te doy la vida, koju sam gledala, je imala vrlo sličnu priču. I tamo protagonista saznaje da je imao dete i zaljubljuje se u ženu koja ga je usvojila u trenucima kada ima partnerku, dok njen brak ide u lošem smeru. Tu ćemo izgleda imati vrlo sličnu priču.

Susana je definitivno najsvetlija tačka ove serije, međutim to nije dovoljno ako ostalo ne bude zanimljivo i privlačno. Opet je dobila slabog glumačkog partnera. Nije tako loš kao Zepeda, ali nije ni mnogo bolji. Ono što me iznenađuje je da je Susana počela ići iz projekta u projekat, kao da ne bira šta će snimati. Nekada smo jedva dočekali da se negde pojavi, a sada snima kao na traci i tu gubi na kvaliteti svojih uloga. To mi se baš ne dopada za glumicu kao što je ona. Kad se setim recimo uloge u La candidati, ovo je onda srozavanje. Baciću pogled na seriju, pa ću videti hoće li biti vredna gledanja.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Thu Nov 03, 2022 9:15 am
Naziv sam zaboravila prokomentarisati. Mi fortuna je imao smisla, ali ovaj ne baš. Vjerovatno je ovo namjerno i ne bi me čudilo da bude i treće serije tipa Me destino es amarte i opet sa Susanom. Možda je zamišljeno da bude trilogija, kao ona Thalijina s Marijama.

I mene je izenadilo što Susana snima tako brzo. Možda, mada manje vjerovatno, nakon par kompleksnijih likova, sada želi da bude u opuštajućim serijama. Ova prethodna je bila baš to, priča za opuštanje, nije bila dosadna, manje-više su i sporedne priče držale pažnju, gluma solidna, ali to je to. Nije da se očekuje kvalitet i dubina kao kod Giselle. Ako ova nova bude jednako solidna i opuštajuća sigurno ću je gledati. Taman će mi dobrodoći nešto tako pored krimi serija koje sada praktikujem. I vjerujem da bi i Susy i Soto mogli biti dobar par.

____________
Mi camino es amarte - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Sun Nov 06, 2022 4:24 pm


Trailer

____________
Mi camino es amarte - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Sun Nov 06, 2022 4:26 pm
Imam utisak da će sporedni likovi i ova ekipa iz barria da udave, kao po običaju. Očekivano, najzanimljivije djeluje Susanin lik i priča. Nemam ne znam kakva očekivanja, pa neću ni moći da se razočaram.

____________
Mi camino es amarte - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Sun Nov 13, 2022 9:19 pm
Pogledala sam prve dvije epizode i trenutno mi se ne nastavlja. Vidjeću, možda i poželim. Ne mogu ništa konkretno zamjeriti, ali me nije ni kupila. Susana je divna, djevojčica slatka, ali malo usiljena dok glumi, Soto je solidan, simpatičan mu je lik. Ostalo - onako, ni tamo ni ovamo.

____________
Mi camino es amarte - Page 2 Granho16
Sponsored content

Mi camino es amarte - Page 2 Empty Re: Mi camino es amarte

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum