Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Pohvale i kritike proizvoda Empty Pohvale i kritike proizvoda

Fri Dec 29, 2023 2:22 pm
Ovu temu sam zamislila kao mesto na kojem možemo da hvalimo i kritikujemo proizvode raznih vrsta i kategorija.

Dakle, u obzir dolaze kozmetika, parfemi, odeća, obuća, namirnice, pića, kućni aparati, tehnički uređaji, hrana i oprema za kućne ljubimce...Ma bukvalno sve.

Možemo da podelimo iskustvo sa njihovom upotrebom, da napišemo zašto smo zadovoljni ili pak razočarani istima, da li mislimo da su precenjeni, potcenjeni ili adekvatno cenjeni itd.

Kasnije ću postaviti svoja skorašnja iskustva sa određenim proizvodima Very Happy

____________
Pohvale i kritike proizvoda GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Pohvale i kritike proizvoda Empty Re: Pohvale i kritike proizvoda

Fri Dec 29, 2023 9:44 pm
- Parfem Twilight (The Woods Collection)

Pohvale i kritike proizvoda ZzwbRTP

Hmm...Kupila sam ga mahinalno na Black Friday, a uzela sam ga zato što me je privukao naziv + dizajn bočice + je bio na sniženju jer...Black Friday. Ali, i sam sastav parfema je obećavao.

Međutim, miris mi se nije dopao, nije u skladu sa mojim preferencijama. Ja najviše volim mirise koji vuku na prirodno i koji mogu da se definišu. Koji su malo jači, a opet odmereni i ne izazivaju glavobolju.

Twilight mi je previše sintetički, asocira me na sredstva za čišćenje kupatila i tako taj fazon. Po tome je sličan Muglerovom Alien-u (od kojeg sam bukvalno migrene dobijala).

Mnogi obožavaju takve parfeme, Alien je znam jako voljen i objektivno je kvalitetan, ali nije za mene. Jbg.

- Puter za telo Vanilla Pumpkin (The Body Shop)

Pohvale i kritike proizvoda Sbejtw0

Divan je, idealan za hladnu jesen i zimu. Nega ok, prosečna. Ali su tekstura i miris božanstveni. Miriše na vruću pitu sa bundevom i začinima, veoma "grejno" i ušuškavajuće. Jedan od nejestivih proizvoda koje ti dođe da jedeš kašikom Pohvale i kritike proizvoda 2078043430

- Tretman za kosu Swiss O-Par

Pohvale i kritike proizvoda PXOCERp

Kako je ovo malo čudo efektno. Bolje mi se pokazalo od nekih popularnih i skupih proizvoda za negu kose. Dve stvari sam primetila - prva je da mi je kosa mekša/svilenija, a druga da se lako češlja nakon pranja.

- Somersby (Passion Fruit & Orange)

Pohvale i kritike proizvoda UN5emiq

Generalno nisam ljubiteljka alkoholnih pića koja ne umeju da odluče šta su. Ono, alk. piće sa krizom identiteta. Al' ajde, Somersby se masovno kupuje i pije, pa i ja ponekad (mada retko) mogu da popijem klasični Somersby od jabuke, kruške ili borovnice.

A svi drugi (obično noviji) ukusi su mi grozni i nikada ne uspem da popijem flašu do kraja. Isto važi i za ovu passion fruit & orange glupost. Nit' se oseti marakuja, nit' pomorandža. Bljutavo skroz.

____________
Pohvale i kritike proizvoda GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Pohvale i kritike proizvoda Empty Re: Pohvale i kritike proizvoda

Sun Dec 31, 2023 5:57 pm
Ono, alk. piće sa krizom identiteta.

lol!

Dobra ideja za temu, uključiću se dogodine Pohvale i kritike proizvoda 610785387

____________
Pohvale i kritike proizvoda Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Pohvale i kritike proizvoda Empty Re: Pohvale i kritike proizvoda

Mon Feb 12, 2024 6:41 pm
- Sjajevi za usne Maybelline Lifter Gloss

Pohvale i kritike proizvoda 4a0EPPq

Vrlo sam oprezna kod kupovine sjajeva za usne, zato što mi je većina odvratno lepljiva i daje mi osećaj težine na usnama ili su boje/nijanse previše agresivne za sjaj.

Kod Lifter Gloss sjajeva mi se sviđa baš to što ih ne osetim na usnama koliko su lagani i što su im nijanse nenapadne (kad hoću nešto "jače" u pogledu boje, onda se opredelim za ruž).

Imam (za sada) tri nijanse - 003 Moon, 004 Silk i 009 Topaz.

- Kuhinjski tečni sapun za ruke Balea sa limunom, limetom i matičnjakom

Pohvale i kritike proizvoda LRrOEAu

Fini citrusni mirisi, prija koži, ne isušuje je i efikasan je. I nije skup.

____________
Pohvale i kritike proizvoda GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Pohvale i kritike proizvoda Empty Re: Pohvale i kritike proizvoda

Wed Feb 14, 2024 10:49 pm
- dmBio Biljni ledeni čaj

Pohvale i kritike proizvoda Nxa1sT8

Večeras sam ga prvi put probala (sipala sam ga u čašu, ubacila par listića mente i krišku limuna).

Definitivno mi je najbolji među kupovnim ledenim čajevima. Osvežavajući, ukusan i što je najvažnije - daleko je od preslatkog. Štaviše, mislim da nema dodatog šećera.

Ako je po hladnijem vremenu ovako dobar, mogu misliti kakav je tek u letnjim danima.

- Flaširana voda Fiji

Pohvale i kritike proizvoda CfTi2jg

Okej, htela sam da budem fensi i probam čuvenu Fiji vodu. Jbt, meni ovo ima ukus ozloglašene česmovače. Ne znam da li je do mene ili šta, ali ja ne uspevam da napravim razliku između Fiji-ja i vode iz slavine  Pohvale i kritike proizvoda 245301646

Inače pijem flaširanu vodu, uglavnom domaće brendove.

____________
Pohvale i kritike proizvoda GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Pohvale i kritike proizvoda Empty Re: Pohvale i kritike proizvoda

Thu Feb 15, 2024 8:22 pm
Kod Lifter Gloss sjajeva mi se sviđa baš to što ih ne osetim na usnama koliko su lagani i što su im nijanse nenapadne

Ova preporuka mi je trebala Pohvale i kritike proizvoda 2613964805 Jako teško ubodem sjaj da mi se sviđa, ruž da ne pominjem Very Happy

____________
Pohvale i kritike proizvoda Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Pohvale i kritike proizvoda Empty Re: Pohvale i kritike proizvoda

Fri Mar 22, 2024 6:17 pm
- Peeling za telo Collistar Talasso Scrub

Pohvale i kritike proizvoda IP796Y2

Pravi piling, malo grublji i "grebajući", ali zato je efektan. Barem je meni efektniji od onih blagih i kremastih varijanti, iako i njih koristim i okej su mi. Ali kada pričamo o rezultatima samog pilinga, onda je ovakva tekstura pun pogodak.

- Peeling za lice Balea Creme Peeling

Pohvale i kritike proizvoda Cfsn1Gj

Odlična stvar. Dovoljno je koristiti ga jednom sedmično, nema potrebe češće. Slično kao i sa gorenavedenim pilingom za telo, i ovaj je efektno grublje teksture.

- Lakovi za nokte Naj Oleari

Pohvale i kritike proizvoda BFHiAWi

Očajni su mi. Sve nešto razvodnjeno kad se maže, kao da je neko dodao vodu u lak. Srećom, uzela sam samo dva komada, te nisam više para potrošila na iste.

____________
Pohvale i kritike proizvoda GeMuxua
Sponsored content

Pohvale i kritike proizvoda Empty Re: Pohvale i kritike proizvoda

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum