Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Mon Jan 24, 2022 12:13 am
Elizabeth Gutierrez - Page 13 E23
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Sun Jan 30, 2022 1:22 am
Elizabeth Gutierrez - Page 13 Vyyz10
Elizabeth Gutierrez - Page 13 Vy10
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Fri Feb 11, 2022 1:25 am
Konačni kraj veze nakon što je Elizabeth prevario sa više od 80 žena

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Vvvvvv19

William Levy je objavio da se rastaje od Elizabeth nakon 18 godina veze. U objavi je pisalo: Želimo vam reći da smo nakon puno razmišljanja odlučili prekinuti svoju vezu, no nastavićemo biti predivna porodica koja smo sada i najbolji roditelji našoj deci. To se nikad neće promeniti. On je ubrzo potom obrisao svoju objavu i opet se obratio fanovima sa porukom: Spreman sam za novo poglavlje u svom životu.

U posljednjih 18 godina par je tri puta uzimao predah, imali su brojne uspone i padove, a najviše su svemu kumovale glasine o njegovoj neveri. Tabloidi su pisali da je svoju partnerku prevario sa više od 80 žena. Među ženama s kojima je imao afere je bila Ximena Navarrete, koja je o tome javno progovorila, a pojavile su se i njihove zajedničke fotografije. Ljubio je i glumicu Jacqueline Bracamontes i ona je verovala njegovim obećanjima da će ostaviti suprugu zbog nje. Detalje o aferi je objavila u svom romanu i istaknula da je prekinula s njim nakon što je saznala da sa Elizabeth očekuje drugo dete. Naravno, Levy je sve negirao. Tu nije bio kraj problemima za Williama jer je protiv njega podignuta optužnica da je u hotelsku sobu namamio maloletnicu i prisilio je na spolni odnos. Tužba je ipak povučena, ali najšokantnije je bilo što se on nije ni trudio poreći da je spavao s devojkom, nego je rekao da mu je lagala za svoje godine. Kasnije se saznalo da je bio i s Barbarom Lopez, ćerkom poznatog producenta Reynalda Lopeza. Ely je tada rekla da je zbog nove afere definitivno spremna za prekid s Williamom, no do toga nije došlo. Na kraju je William taj koji je javno stavio tačku na njihov odnos.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6045
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Sat Feb 12, 2022 6:28 pm
Zašto mislim da je ovo samo privremeno? Elizabeth Gutierrez - Page 13 2078043430

____________
Elizabeth Gutierrez - Page 13 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Sun Feb 13, 2022 6:34 pm
Kristina, lako je moguće da budeš u pravu, od njih me ništa ne čudi. Celokupan njihov odnos je izvan okvira normalnog, pa se od njih sve može očekivati. Toliko puta smo ga komentarisali i toliko puta sam ostala u neverici da neko sebi to može dopustiti, mislim naravno na Elizabeth. I na kraju tolikog srozavanja sebe kao žene, ona je čini se opet ostavljena, jer je on taj koji je javno rekao da je kraj. Ako je bila u stanju da pređe preko 80-ak žena svog partnera, ne znam šta bi trebalo da se desi da ga otkači. Meni deluje kao da je ona njemu dosadila i pored toga što je uz nju živeo kao slobodan muškarac.

Na kraju svega ona još napada Jacky Bracamontes govoreći kako nije lepo to što je javno iznosila o njenom odnosu sa Williamom. A lepo je to što je on njoj radio i što je ona preko toga prelazila. Ne samo da je prelazila, već je u takvim okolnostima ostala trudna u nadi da će ga zadržati, ali žene bez dostojanstva nisu nikome privlačne. Nikada je neću razumeti. Atraktivna, interesantna medijima, mogla je stvoriti karijeru, a ona se podredila njemu i pretvorila u jadnicu. Neću razumeti ni one koji je podržavaju govoreći da je sve učinila za ljubav i porodicu. Meni to nije normalno.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6045
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Mon Feb 14, 2022 2:18 pm
ali žene bez dostojanstva nisu nikome privlačne.

Ovo je tačno.

Neću razumeti ni one koji je podržavaju govoreći da je sve učinila za ljubav i porodicu. Meni to nije normalno.

Znam za slučajeve u okruženju da žene prelazi preko svega da bi eto djeca rasla sa oba roditelja. Ili im je to "radi djece" samo izgovor jer je mnogo lakše zatvarati oči nego skupiti petlju i napraviti jednu takvu promjenu. Kako god, gotovo je pravilo, da će se ono što se desilo jednom desiti opet.

Možda se sada Elisabeth i vrati karijeri. Vjerujem da bi producentima i dalje bila zanimljiva. Mada nikad nisam bila njen fan i ne smatram je velikom glumicom, pa mi je u tom smislu svejedno.

____________
Elizabeth Gutierrez - Page 13 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Tue Mar 15, 2022 12:15 am
Elizabeth Gutierrez - Page 13 Yf11
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Sun Apr 03, 2022 12:53 am
Elizabeth Gutierrez - Page 13 Zfj14
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Sun Apr 10, 2022 2:34 am
Elizabeth Gutierrez - Page 13 File18
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Sun Jun 05, 2022 1:17 am
Elizabeth Gutierrez - Page 13 Zzzzz282
Sponsored content

Elizabeth Gutierrez - Page 13 Empty Re: Elizabeth Gutierrez

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum