Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Tue Mar 27, 2018 5:42 am
95. epizoda

Sin tu mirada - Page 24 Aaaaa
Sin tu mirada - Page 24 A

Marina: Sigurno si iznenađen što sam te pozvala?
Alberto: Pretpostavljam da su okolnosti dovele do toga da prihvatiš moj predlog da uradimo test očinstva
Marina: Pre nego što razgovaramo o tome, moram ti nešto priznati. Kada sam saznala da sam trudna to je za mene bio snažan trenutak i prvo što sam želela učiniti je utvrditi da je to dete naše, tvoje i moje
Alberto: Jer bi ga u suprotnom odbacila, zar ne?
Marina: Tako mi je srce govorilo i bila sam srećna zbog toga
Alberto: Dobro, ali taj osećaj srca..
Marina: Ali nije samo stvar u tom osećaju. Alberto, imala sam mnogo razloga misliti da je dete tvoje, razloge koje ti nisam rekla.
Alberto: Kako?
Marina: Sećaš se da tužba koju sam podnela protiv Isaura nije prihvaćena?
Alberto: Da, jer je Ramona lagala za njega
Marina: Nije bilo samo zbog toga. Doktorica koja je uradila pretrage mi je rekla da nema znakova silovanja, niti njegovih tragova u meni.
Alberto: Hoćeš reći da..
Marina: Šta god Isauro rekao, to je značilo da me nije silovao.
Alberto: Zašto mi to tada nisi rekla, zašto?

Sin tu mirada - Page 24 Bbbkk
Sin tu mirada - Page 24 Bbd

Marina: Jer mi nisi dao priliku.. Odmah si počeo sumnjati i tvoje prvo pitanje je bilo da li je to dete tvoje ili nije.
Alberto: Isauro me je naterao da umislim stvari, stvari koje su me izluđivale Marina..
Marina: Ja sam trebala tvoju bezuslovnu podršku, tvoju odluku da sa mnom budeš roditelj tom divnom stvorenju, trebala sam da mi pokažeš da ćemo unatoč svemu biti par i da naša ljubav može sve prevazići, ali si mi svojom sumnjom ubio tu iluziju. Zato ti nisam više ništa htela govoriti, zato sam zauzela taj stav jer si mi slomio srce.. Zato sam odlučila otići od tebe i sama se suočiti sa svetom i svojim detetom

Sin tu mirada - Page 24 Bbdd

Alberto: Sada te okolnosti teraju da potvrdiš te sumnje i ako si u pravu onda je Rafa moj sin
Marina: To je ono što sam mislila, ali sada..
Alberto: Šta?
Marina: Ako je Isauro zauzeo taj stav to znači da bi mogao dobiti, da bi moje dete moglo biti njegovo
Alberto: Čekaj.. upravo si mi rekla da je doktorica potvrdila da nije bilo nikakvih tragova
Marina: Da, to je rekla ali sada više ne znam šta da mislim, možda je poduzeo nešto da ne bude nikakve evidencije.. Do danas sam bila sigurna da je moj sin produkt naše ljubavi, ali sada ne znam.. Bog zna da je Rafa moj ceo život i da ga nikad ne bi prestala voleti, ali ne želim da mi taj tip oduzme dete, ne želim..
Alberto: Uh Marina.. oprosti mi, oprosti mi što sam sumnjao u trenutku kada si me najviše trebala. Stavio sam bes i ponos ispred tebe, oprosti mi
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Tue Mar 27, 2018 5:46 am
Sin tu mirada - Page 24 Ff
Sin tu mirada - Page 24 F

Marina: Ja sam znala da će ti biti teško gledati me kao pre..
Alberto: To je bila jedna nezrela reakcija.. trebao sam vreme da to prevaziđem..
Marina: Ne brini, nije važno, naši putevi su se već razdvojili i budi miran, ne trebamo više jedno drugom ništa zamerati, ostavimo to iza sebe
Alberto: Nee, ne mogu.. svakog dana se osećam užasno što nisam drugačije postupio prema tebi. Da me ponos i bes nisu sprečili danas bi bili zajedno, zajedno kao porodica, srećni..

Sin tu mirada - Page 24 Bbb
Sin tu mirada - Page 24 Bbbd

Marina: Da, ali uvek sa Isaurovom senkom među nama.. I koliko god sam lagala sebe da više neću čuti za njega, znala sam da ću se pre ili posle morati suočiti sa svim
Alberto: Ne možeš dopustiti da te strah nadvlada, ne možeš
Marina: Šta ako dokaže da je otac mog deteta, šta će se desiti?
Alberto: Dođi, dođi ovamo..

Sin tu mirada - Page 24 Ii
Sin tu mirada - Page 24 I

Marina: Morala sam ti reći sve ovo, morala sam ti objasniti zašto u tom trenutku nisam htela da uradiš test očinstva. Danas više nego ikad želim potvrditi da je Rafa naš sin
Alberto: Tu sam šta god me trebaš, imaš moju apsolutnu podršku. Reci mi šta želiš da učinim, ako hoćeš dovedi sutra sina u bolnicu
Marina: Bolje da razgovaramo sa pravnicom, ona će nam reći u koje laboratorije bi trebali ići
Alberto: Važi
Marina: Hvala ti što si došao
Alberto: Hvala tebi što si me prestala zvati doktor Ocaranza i što si mi dopustila da te podržim
Marina: Ok. Onda te pozdravljam Alberto..
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Tue Mar 27, 2018 5:49 am
Sin tu mirada - Page 24 L
Sin tu mirada - Page 24 Lll

Alberto: Uvek ćeš biti ljubav mog života, uvek..
Marina: Molim te nemoj mi to govoriti
Alberto: Nisam to rekao da ti bude neprijatno.. Reci Ricardu da se ne brine, ne mislim se okoristiti o situaciju
Marina: Ćao

Sin tu mirada - Page 24 O
Sin tu mirada - Page 24 P

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Wed Mar 28, 2018 5:06 am
96. epizoda

Sin tu mirada - Page 24 Outg
Sin tu mirada - Page 24 Oyi
Sin tu mirada - Page 24 Untitled

Alberto: Nadam se da Marina neće pogrešno protumačiti moje prisustvo ovde. Došao sam zapravo jer želim biti s Rafom. Shvatio sam da se samo trebam prepustiti.. i da ti kažem.. ne vidim tog tipa u Rafi. Vidim prekrasnog dečaka.. Ah.. osećam da je on moj sin, da je on moj.. Ne znam zašto, ne pitaj me..
Mora da bude moj.. Oprosti mi, oprosti..

Sin tu mirada - Page 24 Ogyio

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Wed Mar 28, 2018 5:34 am
Sin tu mirada - Page 24 DZVI9qa_Xc_AAIBo_H
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Wed Mar 28, 2018 5:50 am
97. epizoda

Sin tu mirada - Page 24 Ryi
Sin tu mirada - Page 24 U

Isauro je proglašem ocem Marininog sina nakon što je Lucrecia uspela ući u laboratorij i zameniti DNK uzorke

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Sun Apr 01, 2018 12:01 am

Sin tu mirada - Page 24 12 Sin tu mirada - Page 24 13

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Fri Apr 06, 2018 12:55 am
Sin tu mirada - Page 24 DZaa7_XKVo_AAAw_D
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Sun Apr 08, 2018 1:03 am
Sin tu mirada - Page 24 99
Sin tu mirada - Page 24 DZ_CRCRWAAEq2_KK
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Sun Apr 08, 2018 1:04 am
Sin tu mirada - Page 24 Da_CQO3_OWs_AA6foo
Sponsored content

Sin tu mirada - Page 24 Empty Re: Sin tu mirada

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum