Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Fri Apr 19, 2019 12:33 am
Por amar sin ley - Page 22 Ljl
Por amar sin ley - Page 22 Ljll
Por amar sin ley - Page 22 Jg
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Fri Apr 19, 2019 7:21 pm
Sad Crying or Very sad Umrla je Alejandra,Ana Brenda izlazi iz telenovele No .Ja ću tek danas pogledati ovu epizodu gdje je Alejandra ranjena jer sam bila na putu pa nisam mogla gledati tjedan dana,ali sinoć sam nastavila sa gledanjem.Odgledala sam dvije epizode u komadu i nastavljam sa gledanjem
avatar
gataric
Posts : 17
Join date : 2018-10-11

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Fri Apr 19, 2019 10:02 pm
Mariana wrote:Sad Crying or Very sad Umrla je Alejandra,Ana Brenda izlazi iz telenovele No .Ja ću tek danas pogledati ovu epizodu gdje je Alejandra ranjena jer sam bila na putu pa nisam mogla gledati tjedan dana,ali sinoć sam nastavila sa gledanjem.Odgledala sam dvije epizode u komadu i nastavljam sa gledanjem


Nazalost,video sam ovo i toliko sam razocaran da nemam reci!!!
A kad se setim pre godinu dana sam jedva cekao da izbace novu epizodu da vidim sta ce biti dalje,a sad ne mogu recima prosto da opisem koliki bes i ogorcenost osecam!!!
Sve je bilo ok dok nisu objavili da snimaju 2.sezonu (tacno sam znao da ce nesto da upropaste,ali bas ovoliko nisam mogao ni da sanjam)!!!
Koje razocaranje!!!
Sto se mene tice serija se zavrsila,nemam vise sta ovde da trazim,kad je sve izgubilo smisao!!!
Adios "Por amar sin ley",adios para siempre!!! Sad  Embarassed

P.S. Mariana i Sofia nadam se da cemo gledati neku bolju seriju od ove koju cemo komentarisati.
Kako god,bilo mi je vrlo prijatno sa vama u drustvu. Smile
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Sat Apr 20, 2019 3:45 pm
Nakon završetka 1.sezone,ja sam jedva čekala da počne 2.sezona i onda mi serviraju ovo.Ali mislim da nije sve gotovo jer koliko sam shvatila Ana Brenda je snimila cijelu sezonu,izašla je smo na neko vrijeme (što bi značilo da Alejandra ipak nije mrtva,ja se nadam da je nekim čudom ipak preživjela) jer su i sami rekli da je Alejandra ključan,jako važan lik za telenovelu.A čula sam i da postoji avance gdje Alejandra gleda kako tuku Carlosa,baš me zanima što su napravili sa njezinim likom,kako su sve to izveli (ako je istina da su lažirali njezinu smrt kako bi ju zaštitilii da je Alejandra živa,da ipak nije umrla);moždana smrt,isključivanje sa aparata.Meni samo ta moždana smrt nije jasna,kako je došlo do moždane smrti-to ne kužim (ne mogu to objasniti jer nije bila ranjena u glavu nego u trbuh) jer se jasno vidi da je Alejandra dobila metak u trbuh,a ne u glavu.Da su ju ranili u glavu,onda bi mi bila jasnija ta moždana smrt,ali ovako,ne kužim taj dio,Alejandra je dobila metak u trbuh i onda odjednom-moždana smrt,to me malo buni,nije mi jasan taj dio,kako je došlo do moždane smrti zbog metka u trbuh?.Ja još nisam čula za nikoga tko je zbog metka u trbuh doživio moždanu smrt,wtf confused?Mislim da se zbog metka u trbuh ne doživljava moždana smrt,koliko ja znam i koliko sam ja čula.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Mon Apr 22, 2019 4:18 pm
gataric wrote:
Mariana wrote:Sad Crying or Very sad Umrla je Alejandra,Ana Brenda izlazi iz telenovele No .Ja ću tek danas pogledati ovu epizodu gdje je Alejandra ranjena jer sam bila na putu pa nisam mogla gledati tjedan dana,ali sinoć sam nastavila sa gledanjem.Odgledala sam dvije epizode u komadu i nastavljam sa gledanjem


Nazalost,video sam ovo i toliko sam razocaran da nemam reci!!!
A kad se setim pre godinu dana sam jedva cekao da izbace novu epizodu da vidim sta ce biti dalje,a sad ne mogu recima prosto da opisem koliki bes i ogorcenost osecam!!!
Sve je bilo ok dok nisu objavili da snimaju 2.sezonu (tacno sam znao da ce nesto da upropaste,ali bas ovoliko nisam mogao ni da sanjam)!!!
Koje razocaranje!!!
Sto se mene tice serija se zavrsila,nemam vise sta ovde da trazim,kad je sve izgubilo smisao!!!
Adios "Por amar sin ley",adios para siempre!!! Sad  Embarassed

P.S. Mariana i Sofia nadam se da cemo gledati neku bolju seriju od ove koju cemo komentarisati.
Kako god,bilo mi je vrlo prijatno sa vama u drustvu. Smile
Nisi jedini,čitala sam komentare i na drugim stranicama i forumima su ih popljuvali zbog ubojstva Alejandre i to,baš su ih gadno popljuvali,čak pričaju da neće nastaviti gledati telenovelu ako Ana Brenda izađe i ako Alejandra umre,ali koliko sam ja shvatila,Ana Brenda je potvrdila da je snimila cijelu 2.sezonu,a i sam producent (José Alberto Castro) je rekao da Ana Brenda neće izaći iz serije,da ostaje jer je Alejandra (Ana Brenda-njezin lik) jako važan,sami su rekli da je Alejandra ključan lik za priču,a i sam producent je rekao da nije mogao početi snimati 2.sezonu PASL bez Ane Brende.Ja i inaće ne volim kad u telenovelama umiru protagonisti,sporedni likovi i negativci da,ali galvne likove mi ne dirajte Mad ,ja sam mišljenja da protagonisti moraju biti prisunti u telenoveli otpočetka do kraja.Slična stvar se dogodila i u telenovelama Lo imperdonable i Tormenta en el paraíso:u Lo imperdonable,Verónica (Ana Brenda) je doživjela tešku prometnu nesreću nakon koje su je Virginia i Daniel oteli i držali zatočenu,drugi likovi su mislili da je Verónica poginula (Ana Brenda je i u Lo imperdonable nakratko izašla iz serije,nije bila prisutna 4 epizode),ali je Verónica ipak preživjela nesreću i vratila se na kraju,iako je izgubila pamćenje.u Tormenta en el paraíso-ista stvar-Aymar je doživjela prometnu nesreću,proglasili su ju mrtvom,ali je isto preživjela,izgubila pamćenje i rodila dijete,a Sara Maldonado je bila na odmoru,kad je Aymar "poginula",Sara je išla na godišnji,3 tjedna se njezin lik (Aymar) nije pojavljivao u seriji.Ja se samo nadam da će Alejandra brzo "oživjeti" i da će se Ana Brenda brzo vratiti u PASL 2 i da Alejandra neće predugo biti odsutna,što prije se vrati-to bolje.
avatar
gataric
Posts : 17
Join date : 2018-10-11

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Mon Apr 22, 2019 8:29 pm
Mariana wrote:
Nisi jedini,čitala sam komentare i na drugim stranicama i forumima su ih popljuvali zbog ubojstva Alejandre i to,baš su ih gadno popljuvali,čak pričaju da neće nastaviti gledati telenovelu ako Ana Brenda izađe i ako Alejandra umre,ali koliko sam ja shvatila,Ana Brenda je potvrdila da je snimila cijelu 2.sezonu,a i sam producent (José Alberto Castro) je rekao da Ana Brenda neće izaći iz serije,da ostaje jer je Alejandra (Ana Brenda-njezin lik) jako važan,sami su rekli da je Alejandra ključan lik za priču,a i sam producent je rekao da nije mogao početi snimati 2.sezonu PASL bez Ane Brende.Ja i inaće ne volim kad u telenovelama umiru protagonisti,sporedni likovi i negativci da,ali galvne likove mi ne dirajte Mad ,ja sam mišljenja da protagonisti moraju biti prisunti u telenoveli otpočetka do kraja.Slična stvar se dogodila i u telenovelama Lo imperdonable i Tormenta en el paraíso:u Lo imperdonable,Verónica (Ana Brenda) je doživjela tešku prometnu nesreću nakon koje su je Virginia i Daniel oteli i držali zatočenu,drugi likovi su mislili da je Verónica poginula (Ana Brenda je i u Lo imperdonable nakratko izašla iz serije,nije bila prisutna 4 epizode),ali je Verónica ipak preživjela nesreću i vratila se na kraju,iako je izgubila pamćenje.u Tormenta en el paraíso-ista stvar-Aymar je doživjela prometnu nesreću,proglasili su ju mrtvom,ali je isto preživjela,izgubila pamćenje i rodila dijete,a Sara Maldonado je bila na odmoru,kad je Aymar "poginula",Sara je išla na godišnji,3 tjedna se njezin lik (Aymar) nije pojavljivao u seriji.Ja se samo nadam da će Alejandra brzo "oživjeti" i da će se Ana Brenda brzo vratiti u PASL 2 i da Alejandra neće predugo biti odsutna,što prije se vrati-to bolje.

Daj Boze da si u pravu,i da tako bude,to bih najvise voleo.Inace se slazem sa tobom da protagonisti moraju ostati do kraja,da se tu ne dira! Gledao sam i "Tormenta en el Paraiso" i "Lo Imperdonable" i secam se tih scena i situacija,i to je bar bilo lakse,jer smo znali da su Ajmar i Veronika zive (iako smo videli njihove sahrane).I volim obe te serije uzivao sam u njima.
Uglavnom,molim te me obavesti ovde ako ovo bude tacno,jer bih u tom slucaju nastavio sa gledanjem.Inace sto se mene tice popljuvali su ih obozavaoci s pravom! Smile
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Mon Apr 22, 2019 10:43 pm
Bez brige,ja se isto nadam da su lažirali smrt i da je Alejandra preživjela jer je Ana Brenda meni jako draga glumica i jedan od razloga zašto sam i počela gledati telenovelu (a i ako su oni sami i Ana Brenda i producent José Alberto Castro rekli da je Ana Brenda snimila cijelu sezonu i da njezin lik (Alejandra) neće izaći iz serije,onda je to valjda istina jer su i Ana Brenda i José Alberto poznate osobe,imaju obožavatelje,ugled i ne vjerujem da bi išli izjavljivati nešto što nije istina).A koliko sam čitala,Por amar sin ley 2 bi trebala imati 80 epizoda (tako sam pročitala na jedno stranici,da se spominje brojka od 80 epizoda za drugu sezonu Por amar sin ley),a sad su već blizu 40.epizode (većeras se prikazuje 37.epizoda),zato se nadam da Alejandra neće biti predugo mrtva i da Ana Brenda nee biti predugo odsutna i bilo bi super kad bi napravili isto kao i u Lo imperdonable kad se Verónica pojavljivala u scenama kad se Martín prisjećao njihovih zajedničkih trenutaka pa da se i Alejandra pojavljuje u sjećanjima osoba koje su je voljele,tada bi lakše podnijela njezinu odsuntost,tako sam puno lakše podnijela i Verónicinu "smrt" u Lo imperdonable jer se pojavljivala u sjećanjima/flashbeckovima dok je Ana Brenda bila odsutna sa snimanja.Ali mislim da je to potpuno nepoštovanje Ana Brende kao glumice jer je ovo već druga serija gdje su ubili njezin lik,razumijem da je Ana Brenda imala druge obaveze,ali nisu zbog toga trebali ubiti njezin lik,mogli su Alejandru poslati da ide raditi u inozemstvo,da ode na neki seminar/usavršavanje,mogla je otići u posjetu kod Olivije i Leonarda u New York,a ne odmah ubojstvo,najlakše je ubiti neki lik,a ima sto drugih načina da se opravda izostanak glumca i njegovog lika iz neke serije,nije mi jasno zašto to UVIJEK mora biti ubojstvo ili lažiranje vlastite smrti,a ima 100 drugih načina da lik napusti seriju,a ostane živ.
avatar
gataric
Posts : 17
Join date : 2018-10-11

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Mon Apr 22, 2019 11:18 pm
Mariana,potpuno se slazem sa tobom,potpis na post.
I ja obozavam Anu Brendu (od "Juro que te amo") i gledao sam sve njene serije do sad (cak i scene iz "Dinastije",neko ih izbacuje na youtube).
Ovako sam i ja razmisljao,da je sve bilo bolje od smrti!!!
I ja sam zbog nje poceo da gledam i odusevio se celokupnom koncepcijom serije,radnjom,likovima,zapletima...
Uglavnom,drago mi je sto se slazemo i sto smo se upoznali. Smile
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Apr 23, 2019 1:13 am
Meni je radnja zanimljiva,slučajevi su odlični,neki više,neki manje komplicirani,ali mi se sviđa što se bave slučajevima koji se događaju milijunima ljudi u stvarnom životu (znaći,to nije izmišljeno,svi ti slučajevi koje obrađuju i kojima se odvjetnici bave u seriji se svakodnevno događaju milijunima ljudima u stvarnom životu;borba za skrbništvo nad djecom,razvodi,nasljedstvo,otmice,ubojstva,organizirani kriminal...to se svaki dan događa u svijetu,nisu to ništa izmislili) zato mi i jest serija toliko zanimljiva jer ja i inače volim te odvjetničke/sudske serije i emisije.31.i 32.epizoda su mi bile pomalo dosadne,razlog-nema Ane Brende (rekli su da će joj smanjiti pojavljivanje i nije se pojavila Alejandra u 31.i 32.epizodi).Gataric,drago mi je što napokon imam nekog s kime mogu komentirati seriju,radnju,likove,glumce,falilo mi je to kometiranje radnje,likova...Kad Carlos misli saznati da je Alan ubio onu plesačicu Patriciu i njemu prišio ubojstvo?Poslali su u zatvor nevinog čovjeka i zatvorili slučaj,a u jednoj od posljednjih epizoda 1.sezone se saznalo da je Alan pravi ubojica i to još nitko ne zna-slučaj je ostao neriješen,zatvorili su ga,a pravi ubojica (Alan) slobodno šeta kao da se ništa nije dogodilo.Mene serija odmah privukla čim sam pročitala sinopsis jer ja prvo pročitam sadržaj i onda odlučim hoću li gledati neku seriju ili ne i nisam pogriješila,jedino me živcira ovo što rade Alejandri i baš mi fali Ana Brenda,iako i drugi likovi su odlični,ali ja ipak volim vidjeti protagoniste kad gledam neku seriju,kad samo jedan protagonist fali i izađe iz serije,meni to nije to,baš mi to fali i osjeti se ta odsutnost protagonista.
avatar
gataric
Posts : 17
Join date : 2018-10-11

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Apr 23, 2019 6:51 pm
I meni se serija zato dopala,svi su realni i nije uopste dosadno kad gledas.I ja se pitam kada ce vise Alan biti razotkriven (ne volim njegov lik,od samog pocetka mi je mutan).
I vidim da ga je ucenjivao onaj Pedrov advokat,jedino tako ako se otkrije ili da propeva onaj Alanov prijatelj sto mu je pomogao da skloni novac sa racuna kancelarije.
Ne volim ni Karlosa (jer njega smatram glavnim krivcem za sve sto se dogodilo Alehandri),ali u ovom slucaju sam na njegvoj strani,jer nije ubio Patrisiju i nevin je.
Krivo mi je i sto Alehandra nije saznala da ju je Karlos sve vreme varao sa Patrisijom (da nije rec o samo jednoj noci kako je to on njoj predstavio) i da Slepac pere novac preko one njene fondacije za pomoc ugrozenim zenama (nadam se eventualno ako bude Aninog povratka da cemo videti i to).
I pitam se kad ce Slepac vise pasti,mnogo me on zivcira generalno!!!
I mogu da se kladim u sta hoces da on stoji iza Hasintovog ubistva u zatvoru.
Likovi su svi sjajni,lepo okarakterisani,nista nije crno-belo,svako ima svoj razlog zasto radi to sto radi.
Inace sam pogodio za Viktoriju da se plasi veze,da je bila povredjivana ranije (to je priznala Alehandri pri poslednjem njihovom razgovoru).
Jao,mogu da zamislim koliko je sad prazno bez Alehandre,jer se secam da mi je tako bilo kad sam gledao "Tormenta en el Paraiso" i "Lo Imperdonable" da sam jedva cekao da se vrate Ajmar i Veronika.
I ja mnogo volim ovako da komentarisem seriju i likove,bas uzivam u tome,tako da o tome i ovoj seriji mogu da pricam kad god pozelis. Smile
Sponsored content

Por amar sin ley - Page 22 Empty Re: Por amar sin ley

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum