Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi - Page 11 Empty Re: Rubi

Fri Aug 05, 2022 7:37 pm
Da obiđeš cijeli svijet! I zbrineš sve mačke svijeta

Dobro, to je već prihvatljiva opcija  cat  Rubi - Page 11 2082497439

U roku od 7 dana se zaljubio u Maribel, provodili su se u Las Vegasu i odlučili vjenčati.

Alejandrovo naprasno zaljubljivanje u Maribel će zauvek ostati u vrhu najvećih sapuničarskih hitova ikad  confused

Mislim da bi bilo bolje i uverljivije da je Alejandro razvio intenzivnija osećanja prema Maribel dok je još bio sa Soniom, npr. Da je nekada ranije počeo da posmatra Maribel kao nešto više od prijateljice.

Tek mi je muka od onog momenta kada će ona ocu saopštiti da je postala žena

Obožavanje!  Rubi - Page 11 1241635095

Mislim da je tek sa Elenom po prvi put trebao iskustiti što znači voljeti na pravi način, trebao bi mu neki period oporavka, ali uz nju je bio moguć.

Slažem se. Hectoru su prvenstveno bile preko potrebne psihoterapije. Da je posetio stručno lice, da mu se uspostavi tačna dijagnoza i odredi terapija, plus Elenina podrška...Vrlo je verovatno da bi se stabilizovao, dovoljno da započne novi život sa ženom koja je vredna toga.

____________
Rubi - Page 11 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi - Page 11 Empty Re: Rubi

Tue Aug 09, 2022 1:51 pm
Mislim da bi bilo bolje i uverljivije da je Alejandro razvio intenzivnija osećanja prema Maribel dok je još bio sa Soniom, npr. Da je nekada ranije počeo da posmatra Maribel kao nešto više od prijateljice.

Da. Ili da je bar prošlo više vremena tokom kojeg je jasno sagledao Rubi i tokom kojeg mu se smučila. A ovako se sve bukvalno desilo u roku od 20 dana. Plus je on izgovarao fraze poput Volim te kao što nisam nikad volio ili volim te onako kako nisam mislio da je moguće voljeti. Taj fazon. Po tome ispade da Rubi nikad nije ni volio tako snažno. Rolling Eyes

Ostalo mi je 12 epizoda do kraja. Muka mi je od Rubinog lažnog pobačaja, od ponovnog Hectorovog ludila, od optužbe da ju je namjerno gurnuo, od Rubinog ponašanja nakon Hectorove smrti... Sad sam na dijelu kada je on sa Elenom u Morelosu i voljela bih da duže traje dio. Rubi - Page 11 10899980 Taj dio mi je poput nekog sna nakon kojeg se Hector "morao" vratiti u stvarnost zvanu Rubi. Kamo sreće da je prodao akcije, da se makao iz hotela, iz Mexica, da je promjenio broj telefona i da je angažovao advokata oko razvoda! Sad

Zaboravila sam ranije prokomentarisati Cristino vjenčanje. Zapravo, Rubinu reakciju kada je shvatila da se ipak udala za Cayetana. Ona ju je ubjeđivala da se ne uda za Marca, nego za onog kojeg voli smatrajući da Cristina neće imati petlje da ostavi Marca. To je radila samo da imala zadovoljstvo da kasnije može reći kako se ni Cristina nije udala iz ljubavi nego za čovjeka koji je imućniji (bar imućniji od Cayetana) i da ju je ona ubjeđivala da ostane sa onim kojeg voli. Htjela je na neki način da joj se osveti tako što bi mogli reći da je Cristina uradila isto što i ona. Žao mi je zbog Marcove patnje, ali se isplatilo vidjeti Rubinu facu kada je Cris izašla iz crkve s Cayetanom. Rubi - Page 11 2078043430 Rubi - Page 11 2078043430 Rubi - Page 11 2078043430

____________
Rubi - Page 11 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi - Page 11 Empty Re: Rubi

Fri Aug 12, 2022 3:00 pm
Dovrših Rubi. I sad nemam pojma što da gledam, a da mi bar približno drži pažnju. Već sam u skorije vrijeme reprizirala sve omiljene telenovele Neutral  Uvijek isti problem kad dovršim telenovelu/seriju koju baš volim.

Hectorova smrt mi i dalje ostaje jedna od najtužnijih u telenovelama. A desila se baš kada je trebao ponovo da se rodi, odnosni preporodi uz Elenu, baš kada je konačno otvorio oči. Vijest o Eleninoj trudnoći donekla ublažava tugu i od svih telenovela njenoj trudnoći sam se najviše radovala. Jednu stvar nisam ranije komentarisala u vezi sa momentom kada su javili da je Hector umro na operacionom stolu. To je Ignacio koji svojim višedecinijskim prijateljima nije izjavio saučešće, nije rekao bar jedno ljudsko "Žao mi je." A što jeste uradio? Štitio je i prigrlio Rubi. Rubi - Page 11 245301646

I pored nekih falinki koje se najviše tiču kraja i dijela oko Fernande i razvoja Alejandrove veze sa Maribel, Rubi mi ostaje jedna od najdražih telenovela kojoj se rado vraćam. Gotovo sam se u sve priče mogla unijeti emotivno i nekako osjetiti atmosferu i zaboraviti da je to sve na ekranu. Naravno, doprinosi izbor glumačke ekipe koji nije mogao biti bolji, da ne pominjem moj omiljeni par. Rubi - Page 11 3331851625

Do nekog sljedećeg gledanja! flower

____________
Rubi - Page 11 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi - Page 11 Empty Re: Rubi

Fri Aug 12, 2022 8:01 pm
Već sam u skorije vrijeme reprizirala sve omiljene telenovele

Možda da repriziraš neku seriju ili da daš šansu nekoj do sada neodgledanoj telenoveli koju si imala u planu Very Happy

A što jeste uradio? Štitio je i prigrlio Rubi.

Neko je morao da uteši ožalošćenu udovicu  Rolling Eyes

Rubi mi ostaje jedna od najdražih telenovela kojoj se rado vraćam.

I meni. A realno, nije bezveze stekla kultni status. Sa razlogom je postala vanvremenski dragulj među telenovelama.

____________
Rubi - Page 11 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi - Page 11 Empty Re: Rubi

Mon Aug 15, 2022 9:16 am
Možda da repriziraš neku seriju ili da daš šansu nekoj do sada neodgledanoj telenoveli koju si imala u planu

Nastavila sam CSI (Las Vegas). A što se tiče telenovela problem je što nemam prevelikog entizijazma ni za jednu koju nisam gledala, moram odabrati nešto što će me baš, baš privući  Rubi - Page 11 2078043430 Kako sam komplikovana Rubi - Page 11 2078043430

Kako rekoh uvijek mi se sa omiljene teško prešaltati na neku drugu Rubi - Page 11 2729517241

A realno, nije bezveze stekla kultni status. Sa razlogom je postala vanvremenski dragulj među telenovelama.

Rubi - Page 11 1161816250

____________
Rubi - Page 11 Granho16
Sponsored content

Rubi - Page 11 Empty Re: Rubi

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum