Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Fri Jan 24, 2020 2:11 pm
Pjesma sa entrade Rolling Eyes  Rolling Eyes ,isto užas,u Rubí (2004) je pjesma La descarada-Reyli savršeno opisala kakva je Rubí,a ovdje ne kužim pjesmu,sve loše,ono malo što sam vidjela je blago rećeno-užas,od izbora glumice za ulogu Rubí do pjesme.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Fri Jan 24, 2020 9:29 pm
U trećoj epizodi se desilo nešto šokantno - Maribel je imala sex sa Hectorom, a mislim da je i Rubi sa Alejandrom  Rubi 2020 - Page 3 1543461474

Maribel zaprošena, Rubi provalila da Alejandro nije bogat i raskida s njim, sledi osvajanje Hectora...

Kako mi je glupa scena kada Rubi šeta bučnom ulicom i priseća se Alejandrove nezadovoljavajuće ekonomske situacije, a onda se prodere Yaaaaaaa! i svi oko nje ućute  bounce

Nego, 20 godina kasnije...Jel Rubi postala specijalna prostitutka koja ispunjava specijalne seks. fantazije ili šta? BDSM kategorija možda? Ko je to došao kod nje i zašto je stavila masku? Da je ta osoba ne bi prepoznala?  Rubi 2020 - Page 3 245301646

A Carla počinje da se ugleda na Rubi, ono kad stavlja crveni ruž  Rubi 2020 - Page 3 245301646 Bila Carla Fernanda ili ne, mislim da za nju intervjuisanje Rubi nije samo posao.

____________
Rubi 2020 - Page 3 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Sat Jan 25, 2020 4:31 pm
Svidelo mi se kako je odrađen beg Rubi i Hectora sad u četvrtoj epizodi. Nije bilo ni približno dramatično kao u prethodnoj verziji, ali opet je ispalo dobro i nekako prirodno.

S obzirom na to da je ovaj Hector u poređenju sa Rullijevim kompleksnim Hectorom dosta površan i jednostavan lik, brzo je pao na Rubi i slabo je imao dilema oko toga da li da napusti Maribel ili ne.

Štaviše, on i Rubi su se regularno sexali u međuvremenu, tako da očigledno aferu sa njom nije ni video kao teret ili problem, već kao rešenje.

Unapred su se dogovorili da se nađu na aerodromu, Rubi je spakovala stvari u ranac i direktno otišla tamo, ušla u avion, došao i Hector...A Maribel u crkvi dobila nervni slom shvativši da se Hector neće pojaviti.

Alejandro mi je i dalje sav nebitan Rubi 2020 - Page 3 245301646

Premalo su minutaže dali "20 años despues" segmentu...Osim što je Carla postala opsednuta sa Rubi.

____________
Rubi 2020 - Page 3 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Sat Jan 25, 2020 6:36 pm
Kontam da ga nosi sa sobom radi samoodbrane, pošto živi u zaebanom kraju

Nije mi to problem, nego sam mislila odakle ga je izvukla, djelovalo je kao da se pojavio ni od kud. Međutim, sad sam opet pogledala scenu i čini mi se da ga je izvukla iz jakne.

Nije shvatila. Rubi es su mejor amiga i dalje  

Da, bilo je previše iluzorno očekivati da tako brzo to shvati. Originalna Maribel ( kad kažem original, mislim na 2004. jer za nas ta verzija jeste u praksi originalna) jeste bila naivna, ali ni Rubi nije imala baš onakav ispad. Da ne pominjem ono šutiranje u protezu i izjavu da manje sažaljenja izaziva kad nije u kolicima.

I meni se nakon druge epiozode čini da bi Carla mogla biti Fernanda. Nešto gledam Elu Velden. Pa i ona bi bila bolji izbor za Rubi. Da ne pominjem Claudiu Martin. Po onome malo što sam vidjela u AAM mogla bi da je bar donekle iznese glumački da ne pominjem izgled. Zaista je tip žene da je primjetiš kad uđe u  prostoriju. I bez slow motiona i zumiranja nogica i zadnjice.  Rubi 2020 - Page 3 1543461474


Kraj druge epizode istinski podseća na Hallmarkove cheesy romantične komedije

Što ćeš, oborio je Alejandro s nogu. Rubi 2020 - Page 3 1543461474

Druga epizoda mi je bila mučna za gledanje. Neutral Hectorovo debilno ponašanje, pijanstvo, pa kasnije okret za 180 stepeni i dolazak kod Maribel. Rubi 2020 - Page 3 2853130181 Pa onda scena u liftu, Rubi i profa koji se preznojava zbog njenog dekoltea. Kao napaljeni balavac koji u životu nije vidio ženske ili bilo kakve grudi. Rubi 2020 - Page 3 3323782742

Ne želim da zvučim odvratno, ali čemu isticanje i zumiranje Camilinih usana. Zaista nisu lijepe, pogotovo gornja djeluje urađeno, i kao da ju je pčela ubola. Samo ističu koliko joj nisu lijepe usne. Neutral

Rubi u sadašnjoj, odnosno u radnji 2040. godine uopšte ne ostavlja utisak opasne žene. Meni čak izgleda smješno to njeno držanje i nastojanje da bude opasna. Rubi 2020 - Page 3 2729517241

Alejandro je kardiolog u stvari tj.  kardiohirurg. Kako onda zna onoliko ljudi sa invaliditetom i amputiranim extremitetima? To mi je isto kao da ortoped kaže da zna puno pacijentkinja koje su imale abortus. Inače, baš odgovorno od Hectora što doktoru na radnom mjestu sipa alkohol. Njihovo prijateljstvo je tako blijedo i neupečatljivo.  Sleep

Refugio mi ide na živce s branjenjem Rubi više nego u originalu.

Arturo mi je i dalje ok. Podsjeća li Lisardova boja glasa na Diega iz Hotela?

Rubi i dalje djeluje kao tinejdžerka koja želi da osvoji najvećeg frajera u školi koji će je odvesti na maturu, pogotovo kad lista instagram ili što li već, i čudi se kako ga Alejandro nema. A dođe mi da puknem od smijeha kad vidim onaj njen samouvjeren hod. I koja je ono glupost, gdje se god pojavi, uključujući i pijacu, svi nešto dobacuju i padaju u trans. Glupo je, prvo jer je neprirodno, a drugo jer djeljuje kao da nas na silu pokušavaju ubijediti da je Camila bomba.

Rubin prvi spoj sa Alejandrom mi je tako blamantan. Jedini svijetli momenat je muzika u onom lokalu u koji su upali. Podsjeća na Dirty dancing atmosferu. Inače, on joj kaže da je lud za njom, a prvi put se vide, ok.  Suspect

Edit: Nasmijalo me je ovo

https://www.google.com/amp/s/turquesanews.mx/entretenimiento/destrozan-a-camila-sodi-por-el-primer-capitulo-de-rubi/amp/

pogotovo kad kažu da je ovo ispala nenamjerna komedija.


____________
Rubi 2020 - Page 3 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Sun Jan 26, 2020 9:35 am
a mislim da je i Rubi sa Alejandrom  

Mora biti. Ipak, apartman u luksuznom hotelu... Rubi 2020 - Page 3 1543461474  A ova nova Rubi nije tako čedna. Rubi 2020 - Page 3 1543461474

Ok, glavni utisak treće epizode: susret Cristine i Cayetana. Njoj se slomi štikla i pada,  a on prilazi da joj pomogne i hoće da joj pregleda nogu. Sve bi bilo super da nije dodao da mu je majka imala problema zbog štikli i da ga je od malih nogu naučila da masira stopala. Whaaaat? Suspect Pa da mi tip prilikom  upoznavanja počne pričati kako je mami masirao stopala pobjegla bih glavom bez obzira. Rubi 2020 - Page 3 3323782742

Koliko dugo su se uopšte zabavljali Maribel i Hector kad su se vjerili? 3 dana? Inače, ona njena majka je takva površna tuka da neopisivo ide na nerve kad progovori. Jedini glumci koji su mi ovdje korektni su Lisardo i Ela. Nisu teške uloge, ali jedino njih ne upoređujem s originalom. Nju nemam s kim, a lik Artura mi je možda i za nijansu bolji nego tamo. Bolje reći, za nijansu više liči na inteligentnog i uspješnog biznismena.

Kimberly je simpa kao Maribel, aliii nije mi ona za tu ulogu. Drugo, Camila je taaako prosječna u svakom pogledu, i iako Kimberly nije neka klasična ljepotica i nije da razbija sa glumom, Camila mi u zajedničkim scenama bude nevidljiva.

Najzanimljiviji dio treće epizode je bio u bolnici kada dovode onog upucanog lika. Eto koliko je sati onda.  Alejandro i Rubi su taaako dosadni kao par. 0 hemije. Santamarina nije neki glumac, ali u ulozi Alejandra, kad se uporedi sa Ronom, može uzeti Oskara. Rubi 2020 - Page 3 1543461474 Da ne pominjem hemiju koju je imao sa Barbarom.


I meni je glupa Rubina reakcija na ulici. A ne tako glupa kao konstatacija da ako je Hector milioner, da je i Alejandro, samo jer se druže. Na to je Maribel rekla da pogleda njih dvije.  Rubi 2020 - Page 3 1543461474

Hector je počeo na neki način da se hladi od Maribel i prije nego što je Rubi počela da ga osvaja. Tu je ova Rubi u prednosti, dok je naša Rubi osvajala Hectora kad je bio lud za Maribel. Inače, Hectora ne osuđujem što mu je teško da prihvati Maribelin invaliditet. Nije jednostavno. Ali osuđujem ga što ju je i pored toga što nije 100% siguran, zaprosio. Došlo mi je da ga zalijepim kada ju je promatrao dok jaše.

Nego, 20 godina kasnije...Jel Rubi postala specijalna prostitutka koja ispunjava specijalne seks. fantazije ili šta?  

Meni djeluje kao da ona plaća za sex, ali ne želi da ljudi znaju da to radi. S druge strane, zna se gdje ona živi. Carla je znala, zar ne? Nije da nema kontakta sa svijetom. Jer mnogi novinari su joj se javljali... Ako se dopisuje s njima mailom, onda onaj ko zna može lako provaliti odakle piše. Pa to je umjela i Vicky u Internatu 2007. godine, a kamoli 2040... Rubi 2020 - Page 3 1543461474


____________
Rubi 2020 - Page 3 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Sun Jan 26, 2020 1:49 pm
Da ne pominjem ono šutiranje u protezu i izjavu da manje sažaljenja izaziva kad nije u kolicima.

Izgleda da je ova Maribel manje osetljiva, pa prihvata Rubin crni humor Rubi 2020 - Page 3 2078043430  Ili je to do Kimberline energije Rubi 2020 - Page 3 610785387

Ali ozbiljno, bude mi smešno svaki put kada pokušaju da predstave Maribel kao nežnu princezicu, jer mi Kimberly jednostavno ne ide uz taj prototip.

Nije me uverila da ima problem sa samopouzdanjem zbog noge, ni da je plašljiva, nesigurna...Ništa od toga. Ponekad se malo iznervira i kraj  Rubi 2020 - Page 3 2729517241

Nešto gledam Elu Velden. Pa i ona bi bila bolji izbor za Rubi.

Aham. U sceni kada stavlja crveni ruž bila mi je seksepilnija i senzualnija nego Camila Sodi u svim dosadašnjim epizodama.

Alejandro je kardiolog u stvari tj. kardiohirurg. Kako onda zna onoliko ljudi sa invaliditetom i amputiranim extremitetima?

Plot tako zahteva  Rubi 2020 - Page 3 2078043430  A mislim da su stavili da Alejandro bude kardiohirurg kako bi mogao da priča sa Rubi o...srcu (srce=ljubav i te stvari)  Rubi 2020 - Page 3 245301646
 
Arturo mi je i dalje ok. Podsjeća li Lisardova boja glasa na Diega iz Hotela?

Omg, vidi stvarno  Shocked  Ima sličnosti sa Diegovim glasom. I meni je Arturo okej.

a drugo jer djeljuje kao da nas na silu pokušavaju ubijediti da je Camila bomba.

Pa da. Svim silama se trude da nas ubede da je Rubi (Camila) savršenstvo od žene na koje nijedan muškarac ne ostaje ravnodušan, a zapravo postižu kontra efekat Rubi 2020 - Page 3 2078043430

Sve bi bilo super da nije dodao da mu je majka imala problema zbog štikli i da ga je od malih nogu naučila da masira stopala. Whaaaat?
 

CaĐetano nam je izgleda neki fetišar  Rubi 2020 - Page 3 1543461474

Koliko dugo su se uopšte zabavljali Maribel i Hector kad su se vjerili? 3 dana?

Brzo idu sa tim uvodnim delom (raskid Rubi i Alejandra, Maribelina veridba, muvanje Hectora, nesuđeno venčanje).

Vrv zato što u 25 epizoda moraju da strpaju celu radnju + "20 años despues" deo i Carlina priča, tako da mi ne smeta to toliko.

Jedino su mogli staviti tipa 4 meses despues između važnijih momenata (Maribelina veridba i dan venčanja npr)...da se zna koliko je otprilike vremena prošlo.

Najzanimljiviji dio treće epizode je bio u bolnici kada dovode onog upucanog lika.

Čekaj, jel poenta te scene bila to da Alejandro kasnije kaže Rubi kao "i da drže pištolj uperen u mene, ja bih..." (nzm šta je ono tačno rekao)?  Rubi 2020 - Page 3 3665418065

Na to je Maribel rekla da pogleda njih dvije.

2004. Maribel nikada ne bi izgovorila tako nešto  Rubi 2020 - Page 3 2078043430 Ali dopalo mi se  Rubi 2020 - Page 3 610785387

Hector je počeo na neki način da se hladi od Maribel i prije nego što je Rubi počela da ga osvaja.

Ja mislim da nije ni bio nešto posebno zagrejan za nju, bar ne nakon otkrića njenog hendikepa  Rubi 2020 - Page 3 245301646 Stoga mi je momenat kada ju je zaprosio delovao isforsirano, kao da je to uradio čisto reda radi.

Meni djeluje kao da ona plaća za sex, ali ne želi da ljudi znaju da to radi.

Vidiš nisam o tome razmišljala...To bi bilo zanimljivo i ponižavajuće.

____________
Rubi 2020 - Page 3 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Sun Jan 26, 2020 4:43 pm
Brzo idu sa tim uvodnim delom (raskid Rubi i Alejandra, Maribelina veridba, muvanje Hectora, nesuđeno venčanje).

Vrv zato što u 25 epizoda moraju da strpaju celu radnju + "20 años despues" deo i Carlina priča, tako da mi ne smeta to toliko.

Ne smeta meni što radnja ide brzo, to je čak i +, nego činjenica da ju je bukvalno zaprosio nakon prvog dejta, ili je bar meni tako djelovalo. Glupo za današnje vrijeme.

Jedino su mogli staviti tipa 4 meses despues između važnijih momenata

Da, moglo je i tako.

Čekaj, jel poenta te scene bila to da Alejandro kasnije kaže Rubi kao "i da drže pištolj uperen u mene, ja bih..." (nzm šta je ono tačno rekao)?

Ne znam Very Happy  Meni je to bilo interesantno kao momenat iz ljekarske profesije... On kao ljekar je obavezan da takve rane prijavi policiji. Ne samo da nije mogao postupiti po zakonu, nego je i samo zbrinjavanje pacijenta bilo pod tenzijom. Vadi čovjeku metak iz grudnog koša dok mu ovamo neko prijeti i drži ga na nišanu. Nezgodna situacija. I onda odvode čovjeka, a da mu nije ni ušio ranu i dao mu antiboioke. Uzalud mu je izvadio metak onda, ako će lik skončati od infekcije rane. Zamislia sam da gledam ER. Rubi 2020 - Page 3 1543461474

A kasniji razgovor s Rubi je bio patetičan kao i sve njihove scene.

2004. Maribel nikada ne bi izgovorila tako nešto   Ali dopalo mi se  

I meni.

Ja mislim da nije ni bio nešto posebno zagrejan za nju, bar ne nakon otkrića njenog hendikepa

Vjerovatno. Zato je još veći idiot sa svojom serenadom i prosidbom. Onaj Hector se bar zaista zaljubio u Maribel i nije mu smetao njen invaliditet.

E još nešto da prokomentarišem. Onaj požar mi je tako nepotreban. Bukvalno bi se mogla ta scena izbrisati i ne bi se ni primjetilo. Djeluje kao da su lagano nastavile dalje, i ne pominje se da su sve izgubile. Jedino što bi moglo biti interesantno tu je Rubina osveta. Onom liku je skoro zaprijetila da će ga ubiti.

Pogledah i ja 4. epizodu u međuvremenu.

Svidelo mi se kako je odrađen beg Rubi i Hectora sad u četvrtoj epizodi. Nije bilo ni približno dramatično kao u prethodnoj verziji, ali opet je ispalo dobro i nekako prirodno.

Da, bilo je ok, uz dozu neizvjesnosti. Podsjeća na scene iz ljubavnih filmova kada dvoje hoće da bježe i svak sa svoje strane dolazi na mjesto odakle odlaze, jer ne smiju zajedno. Onda neizvesnost da li će oboje stići i da li će uspjeti. Ipak, ovo mi je neuporedivo sa scenom kada Maribel na aerodromu gleda Hectora i Rubi na stepenicama...

Ona žena koju Rubi upoznaje je neka novinarka koja lično poznaje Hectora? Povjerovala je da su studentkinji potrebne informacije o tome što Hector pije ili koje fraze izgovara?  Rubi 2020 - Page 3 1543461474 Osvajanje Hectora je bilo tako  Rubi 2020 - Page 3 2853130181 Napila ga, završili u krevetu i koristila je argument kako ima obje noge. Hector je ispao običan neiživljeni napaljenko koga može zavesti svaka ženska sa dvije noge i malo većim grudima. Eto na što svedoše onakav kompleksan lik.  Ne djeluje mi je da je istinski poludio za Rubi nego da je prosto poželio bilo koju ženu koja nema invaliditet pa se ova tu našla.  Rolling Eyes Ona Rubi je bila donekle pametnija, nije govoria za Maribel da je coja,išla je za tim da provedu vrijeme zajedno i da se "zbliže", a ne da ga napije i odvuče u krevet.

Kad sam već pomenula Alejandrove ljekarske pohode... Scena kada se sprema da udje u salu i operiše čovjeku srce dok je sav zanesen mislima o Rubi mi je  Rubi 2020 - Page 3 3857569612 Jedan hirurg ne smije tako da se ponaša. Drugo, ovaj Alejandro je već specijalista s nekoliko godina iskustva čim sam izvodi takve intervencije, onaj kolega mu reče u fazonu da je najbolji ili tako nešto, dakle već duže vrijeme radi... I oni hoće da kažu da ne može priuštiti da sanira cijev  u stanu koja je pukla? Onaj Alejandro je bio tek na početku svog rada kao specijalista pa je i logično što još uvijek nije imao sjajnu situaciju. No dobro...Sve će biti super dok se ne pojavi ona što će da glumi Soniu...Rubi 2020 - Page 3 245301646

Ona haljina što je Rubi nosi na entradi i u ovoj epizodi je baš vulgarna, da ne pominjem one sandale. Djeluje kao prostitutka. Opet su silom naglašavali njen izgled. "Ti si takvim licem i tijelom studiraš." "Tebi bi svaki muškarac htio." A djevojka prosjek da ne može biti veći. Donekle slatka faca, ali više prosječna sa urađenim usnama, mršavo tijelo sa nesrazmjerno velikim grudima, i loša gluma - crni dani za Televisu kad nisu imali koga drugog izabrati. Nemam običaj da na taj način komentarišem i procjenjujem izgled neke glumice, čak je to i ružno od mene, i da, niko ne bira s kakvim licem i proporcijama će se roditi, ali oni toliko potenciraju njen izgled kao da je publika slijepa...Rolling Eyes Smorili su.

Baš sam se sjetila jedne brazilske serije, da li to bješe u Kralju stočara... Pojavila se neka Rafaela, negativka, i svi likovi su je hvalili kako je prelijepa. A glumica ružnjikava. Nije mi bilo jasno zašto su toliko puta ponovili da je lijepa. S tim što tamo za radnju i scenario, za razliku od Rubi, nije bilo bitno da li je ona lijepa. I da, ta glumica je razbila s glumom... Eto to mi pade danas na pamet kad vidjeh Hectora koji kaže kako nema muškarca koji Rubi ne bi htio...

Da se pređem na nešto vedro... Haljina Maribeline majke na vjenčanju je prekrasna.flower

Inače, baš me živo zanima kako ovo prolazi s gledanošću.

____________
Rubi 2020 - Page 3 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Sun Jan 26, 2020 10:18 pm
Jedino što bi moglo biti interesantno tu je Rubina osveta. Onom liku je skoro zaprijetila da će ga ubiti.

Sigurno će nešto preduzeti protiv njega.

Meni je kod scene požara zasmetalo i to što se posle Rubi zaklela u crkvi da je siromaštvo neće progutati i slično...kao da je zbog toga došlo do preokreta u njenoj motivaciji i kao da je taj događaj bio prekretnica za nju.

Što bi bilo super da je tako, a nije. Rubi je i pre požara bila kučka koja studira na privatnom faxu kako bi se upoznavala sa bogatim ljudima Rubi 2020 - Page 3 245301646

I slažem se da požar praktično ničemu nije doprineo u radnji serije, nikakve značajnije posledice nije ostavio.

Povjerovala je da su studentkinji potrebne informacije o tome što Hector pije ili koje fraze izgovara?

Možda joj nije poverovala, ali mi deluje kao žena koja voli skandale i voli da zarađuje na istima  Rubi 2020 - Page 3 610785387

Dotična je bila u crkvi na nesuđenom venčanju i hvatala je beleške. Kada je Maribel krenula da ludi što nema Hectora, ova je napravila facu u stilu wow, kakva skandalčina cheers Rubi 2020 - Page 3 2078043430

I oni hoće da kažu da ne može priuštiti da sanira cijev  u stanu koja je pukla?

Haha, ovo je realno koliko i seksepil Camile Sodi Laughing

____________
Rubi 2020 - Page 3 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Mon Jan 27, 2020 10:53 am
Meni je kod scene požara zasmetalo i to što se posle Rubi zaklela u crkvi da je siromaštvo neće progutati i slično...kao da je zbog toga došlo do preokreta u njenoj motivaciji i kao da je taj događaj bio prekretnica za nju.

Što bi bilo super da je tako, a nije. Rubi je i pre požara bila kučka koja studira na privatnom faxu kako bi se upoznavala sa bogatim ljudima  

Ma da. Vjerovatno su pokušali da ublaže stvar i da joj nađu razlog što je takva. Da ne bude da je kučka sama od sebe. Slično kao sa Teresom i Rositom. Radila bi što je radila i da joj nije sestra umrla. Ovako jedna i druga mogu samo da u tome što im se desilo nađu izgovor za nedjela.


Dotična je bila u crkvi na nesuđenom venčanju i hvatala je beleške. Kada je Maribel krenula da ludi što nema Hectora, ova je napravila facu u stilu wow, kakva skandalčina

Jao da, jeste. Još je i imala onu čudnu hemijsku. Da, moguće je i da je naslutula što Rubi hoće. U svakom slučaju, iritantna je i nadam se da se neće više pojavljivati.

Ovaj Hector mi je sa bijegom još odvratniji. Iako su postupci obojice za svaku osudu... Ovaj prvi je pobjegao u zadnji čas, jer se premišljao. Ovaj drugi je unaprijed to planirao, bar dan ranije. Ipak, sve su bili dogovorili, kupili karte... Bar dan prije je odlučio da se neće oženiti. I ipak je pustio Maribel da se spremi i pojavi pred zvanicama.

I zaboravila sam prokomentarisati. Prejako mi je kad Rubi spušta sestru u fazonu da je nijedan muškarac neće, a ona ima dijete. Po Rubinoj priči bi rekao čovjek da je Cristina ostarjela djevica. Inače ova što glumi Cristinu je toliko antipatična... Rubi 2020 - Page 3 245301646

Nemamo Ganara u ovoj verziji.  Very Happy Nadam se da neće ni biti, ima dovoljno glumaca koji me nerviraju jer su blijedi naspram onih iz 2004. I nadam se da neće priča otići u pravcu da je Hector naslijedio očevu bolest. Ovaj glumac to ne može iznijeti. I toliko su površno prikazali Hectorov lik da mislim da bi ga uzalud i kasnije produbili.


____________
Rubi 2020 - Page 3 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Mon Jan 27, 2020 10:23 pm
Ovaj glumac to ne može iznijeti. I toliko su površno prikazali Hectorov lik da mislim da bi ga uzalud i kasnije produbili.

Ne znam da li mi je bezvezniji glumac ili lik Hectora u ovoj seriji Rubi 2020 - Page 3 245301646 Maximalan glumački domet tog manekenčića je otprilike ovo što smo do sada videli, a i tu je zakazao i ispao neuverljiv. Ne mogu ni u ludilu da zamislim 2020. Hectora u nekom kompleksnijem raspoloženju Rolling Eyes

____________
Rubi 2020 - Page 3 GeMuxua
Sponsored content

Rubi 2020 - Page 3 Empty Re: Rubi 2020

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum