Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Wed Sep 13, 2023 1:09 am
Minas de pasion - Page 7 Kl1010
Minas de pasion - Page 7 Aaa84
Minas de pasion - Page 7 A106
Minas de pasion - Page 7 Aa119

Sara: Kakav je osećaj živeti kao u priči o Pepeljugi?
Leonardo: Ne znam o čemu pričaš, ali nije trenutak.
Sara: Meni se čini kao savršen trenutak da vas dvoje objavite svoju vezu.
Leonardo: U redu, možda si u pravu i vreme je da kažemo istinu.
Emilia: Leonardo..
Leonardo: Ne mislim negirati ono što osećam prema Emiliji. Ja je volim. Da, u vezi smo.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Thu Sep 14, 2023 1:00 am
Minas de pasion - Page 7 Bbbb36
Minas de pasion - Page 7 Bbb62
Minas de pasion - Page 7 Bb85

Leonardo: Zašto deluje kao da me odguruješ od sebe?
Emilia: Zajedno smo samo jedan dan i ne znamo šta će biti sutra..
Leonardo: Biće onako kako želimo, a ja želim da ovo traje.. zauvek..
Emilia: Kako zauvek? I ne poznaješ me, ne možeš to reći.
Leonardo: Pre koji dan smo skoro umrli zatrpani. Posle moj tata.. tata je umro. Ne znam kako ti, ali mene je sve to naučilo koliko je krhki život. Danas smo tu, a sutra, sutra ne znamo.
Emilia: Razumem te.. ali.. Ima dosta stvari koje trebaš znati o meni, stvari koje možda i nisu tako lepe.
Leonardo: Svi imamo prošlost. Meni je dosta što vidim u tebi. Ti si vrlo hrabra žena, pravedna, izvrsna majka i ćerka.. Toliko si prekrasna..
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Thu Sep 14, 2023 1:30 am
16. i 17. epizoda

Emilia je napravila opštu pometnju na zarukama Mauricia i Jennifer. Sara je pokušala poniziti pred svima, pa je sama ispala ponižena. Sad joj je đavo kriv. Ni njena sestra Jennifer nije ispala bolja. Izvređala je Emiliu boreći se za muškarca koji je bruka i ponižava i otvoreno joj govori da je ne voli. Ne razumem što forsira taj brak s Mauriciom?! Možda je u nekom trenutku bila zaljubljena, ali sada je to postala stvar sujete i srlja u ponor. Kako jedna, tako i druga sestra. Obe su prestale voleti svoje muškarce, ali ne mogu prihvatiti da su zamenjive. Sada inat diktira postupke. Kao šlag na tortu, Maucirio je na kraju pred svima izjavio ljubav Emiliji i dodatno srozao situaciju.

Roberta je vrlo inteligentno odigrala igru sa Gaelom. Prvo ga je poslala u zatvor, pa izbavila. Sada se predstavlja kao spasitelj. I to pred njegovom porodicom i pred Leonardom. Brine me što je izabrala glumiti pred njim kako bi se okoristila o situaciju. On u ovakvim okolnostima neće uspeti videti realnu sliku svoje majke. Ona je procenila da trenutno ima koristi od Tigra i Emilie koji su otkrili zlato u rudniku. Čim se svega dokopa, neće ih štedeti. Mauricio planira uraditi test očinstva sa Nicom. On je potpuno zaluđen Emiliom, do granica neuračunljivosti. Čak mu ni Leonardo ne veruje da je bio sa Emiliom, iako ga uverava u suprotno. No mogao bi mu ubaciti crv sumnje.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Thu Sep 14, 2023 1:32 am
Minas de pasion - Page 7 Cc73
Minas de pasion - Page 7 Ccc50
Minas de pasion - Page 7 C79
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Sun Sep 17, 2023 3:51 pm
Minas de pasion - Page 7 37870111
Minas de pasion - Page 7 37859910
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Tue Sep 19, 2023 12:16 am
18. - 20. epizode

Prilično slabe epizode sa vrlo malo dešanja. Ovo je moglo puno bolje, ali očito nije bilo kapaciteta za to. Imam sve manje očekivanja i baš me to razočarava. Tri epizode su razvukli na Mauricia i njegovo razmaženo kukavičko ponašanje, te na probleme malog Nica. Osim toga ništa, tačnije ništa vredno pomena. Velika la patrona ide u crkvu tračariti da bi među žene raširila trač koji joj odgovara. Eto na šta se svela serija. Televisa baš ume da uništi dobru priču i svede je na banalan nivo. Imaju dobru ekipu glumaca, dobru priču, ali njihov scenario i režija su nula. Bez imalo kreativnosti i ideje.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Tue Sep 19, 2023 12:19 am
Minas de pasion - Page 7 37910610
Minas de pasion - Page 7 37881610
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Tue Sep 19, 2023 11:34 pm
21. epizoda

Mauricio je priznao Emiliji da je on otac njenog sina i da je on taj koji je silovao. Iznenađena sam njegovim priznanjem. Ne znam kako bi definisala njegovu pojavu, ali mi mnogo ide na živce. Psihički labilan, dezorijentisan i razmažen mamin sin koji je navikao da dobije što naumi. Tobože oduvek voli Emiliju, ali eto nekoć je malo silovao, pa će to sada ispraviti jer ih želi pored sebe. Naravno sve je to otkrila i njegova majka koja bi sada da preuzme starateljstvo nad unukom, a Emilije bi se bilo dobro nekako rešiti. Oboje su pojave koje mi ne prijaju. Ne zato što su loši i zli, već zbog toga što su nerealni kao ličnosti. Ona kao da je zla iz čistog hira, a njemu nisu baš sve na broju.

Žao mi je Leonarda koji je imao baš lepu scenu sa Nicom. Jedinom vrednom pomena iz epizode. Saznanje da mu je njegov brat otac mu sigurno neće dobro pasti. Pitanje je samo hoće li se saznati kako je do toga uopšte došlo. Čini se da bi druga faza moglo uslediti relativno brzo, barem se tome nadam. Nisam zadovoljna ovim epizodama, ni kvalitetom, ni radnjom. Trenutno sve najgore što može da snađe junakinju je snalazi i to je već mučno za gledanje. Da su se barem potrudili da malo prodube njen odnos sa Leom i da tu gledamo lepe scene. Međutim to je vrlo slabo i mlako. Pitam se kako misle preći na novu etapu, ako je njihov odnos još uvek na nivou početničkog uhodavanja.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Thu Sep 21, 2023 12:46 am
Minas de pasion - Page 7 36821510

Kraljica  king

Kristina likes this post

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Thu Sep 21, 2023 12:47 am
Minas de pasion - Page 7 36912211
Sponsored content

Minas de pasion - Page 7 Empty Re: Minas de pasion

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum