Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 20 Empty Re: Minas de pasion

Fri Jan 12, 2024 2:00 am
Minas de pasion - Page 20 Z60
Minas de pasion - Page 20 Zz70
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 20 Empty Re: Minas de pasion

Fri Jan 12, 2024 2:00 am
103. epizoda

Fidel je na iznenađenje svih odlučio poslati Robertu u zatvor. Pitanje je samo da li se iza te odluke krije neki tajni plan ili je to potez očajnika koji se želi rešiti tereta kako bi spasio sebe. S obzirom da je i sam priznao da su saterani u ćošak, moguće da i nema skriveni plan, već je pušta niz vodu. Činjenica da je Adalbertu rekao kako je infiltrirao ljude da likvidiraju Emiliu i Robertu, znači da bi ta teorija mogla imati smisla. U policiji su se kao na traci menjali svedoci koji su svedočili protiv Roberte i Fidela. Ne znam da li se on nada da će se, žrtvujući Robertu, izvući od optužbi na svoj račun.

Roberta je pucajući u Emiliu pogodila Saru. Tada je pred Emiliom i Leonardom potvrdila da je Sara celo vreme bila njen saučesnik i saveznik protiv njih dvoje. No i pored toga, ipak se čini da su je odlučili pretvorili u heroinu koja je najednom prešla u suprotni tabor. Dok je Roberta nišanila Emiliu, Leonardo je držao Sarinu ranu da ne iskrvari. Iako ću zvučati nerazumno, to mi je zasmetalo. Žena koju voliš i koja je prošla pakao je opet na granici da izgubi život, a ti se brineš o onoj koja te najstrašnije izmanipulisala. Smeta mi ta doza dobronamernosti u telenovelama. Zovi hitnu i gledaj svoja posla.

Sara se bori za život, a Zaira joj svojom magijom na intenzivoj šalje energiju. Kakav cirkus! Još veća ludost mi je ta što se Marat kao svetski poslovan čovek zaljubio u seosku vračaru. Potpuno van pameti, spojili su nespojivo. Još jednom lepe scene Aleide i Orlanda i Orlandova borba da se suoči protiv oca uz majčinu podršku.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 20 Empty Re: Minas de pasion

Fri Jan 12, 2024 2:05 am
Minas de pasion - Page 20 T23
Minas de pasion - Page 20 Tt29
Minas de pasion - Page 20 Ttt21
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 20 Empty Re: Minas de pasion

Fri Jan 12, 2024 2:06 am
Minas de pasion - Page 20 U24
Minas de pasion - Page 20 Uu29
Minas de pasion - Page 20 Uuu25
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 20 Empty Re: Minas de pasion

Fri Jan 12, 2024 2:06 am
Minas de pasion - Page 20 Vy12
Minas de pasion - Page 20 V34
Minas de pasion - Page 20 Vv37
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 20 Empty Re: Minas de pasion

Sat Jan 13, 2024 1:11 am
104. epizoda

Scenaristi su napravili zanimljivu zavrzlamu oko sudbine Roberte. Fidel je na opšte iznenađenje pošalje u zatvor, što je izazvalo opštu sumnju prema njegovim namerama. S obzirom da je i sam sateran u čošak, nikome nije jasno koju igru igra. Tada traži od Adalberta da mu učini uslugu, čime nas navode da bi mogao iscenirati otmicu i spasiti Robertu. Taman kad pomislimo da nam je sve jasno, pojavi se Adalberto pred otetom Robertom i uperi pušku u nju. Opet su nas uspeli zbuniti. Interesantno su sve izveli, sviđa mi se ta igra.

Sara je kritično, hitno joj je potreban donator bubrega. Svesna da možda neće preživeti poziva Emiliu da je zatraži oprost. Očekivala sam ovakav razvoj događaja. Napravili su žrtvu od nje kako bi joj oprostili grehe. Ne dopada mi se tako nagli zaokret jer je previše dugo bila previše surova prema svojoj okolini, bez imalo empatije. Sada kada su se na nju sručile nevolje odjednom je postala svesna svojih postupaka. Ne volim što u telenovelama sve mora biti crno belo. Nije morala završiti tragično, ali nisu ni morali od nje napraviti mučenicu vrednu krokodilskih suza.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 20 Empty Re: Minas de pasion

Mon Jan 15, 2024 2:31 am
105. epizoda

Emilia je nova Virgen de Guadalupe. Još samo nedostaje da je u finalu proglase svetom. Odlučila je donirati bubreg Sari. Ne sećam se veće bizarnosti od ove. Niko od Sarine porodice nije kompatibilan, nego je baš Emilia. Ona će donirati bubreg ženi koja se s njom sprdala celo vreme, na prevaru joj uzela Leonarda, maltretirala sina. Dok se borila u ludnici za život, Sara je znala sve Robertine poteze i nije pomakla prstom, već je puštala da je eliminiše jer joj je to odgovaralo. Sada će Emilia toj ženi dati bubreg. Čak joj je i Leonardo u neverici rekao: Činiš to za nekoga ko te može izdati. Volela bi pitati scenariste jesu li čuli ikada za slučaj da je neka dala bubreg bivšoj ženi svog partnera koja im se usrala u život. Šta reći, glupo, gluplje, Minas de pasion.

Roberta je pobegla. Na putu oslobođenja prvo je ubila Alalberta. No on je tek prvi na listi, jer je žeđ za osvetom tek sada porasla. Dok ona razjarena kuje planove za eliminacijom, Emilia nemoćna leži u bolničkom krevetu. I ona poslednja trunka nade da bi glavna junakinja mogla učiniti neki osvetnički potez protiv Roberte se ugasila.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Minas de pasion - Page 20 Empty Re: Minas de pasion

Mon Jan 22, 2024 12:11 pm
Sofia, pratim tvoje komentare i nerijetko me nasmiju. Iskreno, nije mi jasno jesu li uopšte pogledali original i kako se radi osveta glavne junakinje ili su samo uzeli sinopsis. Skrnavljenje.
Za Karyme si komentarisala da je bolja nego Surya i vjerujem, znam da je Karyme uvijek sjajna.

____________
Minas de pasion - Page 20 Granho16
Sponsored content

Minas de pasion - Page 20 Empty Re: Minas de pasion

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum