Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Mon Mar 18, 2024 12:01 am
El amor no tiene receta - Page 4 Zzzzz531

U SAD-u, promocija serije za Univision
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Mon Mar 18, 2024 12:01 am
El amor no tiene receta - Page 4 Zzzz55
El amor no tiene receta - Page 4 Zzzzz43
El amor no tiene receta - Page 4 Zzzzz530
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Mon Mar 18, 2024 12:05 am
19. i 20. epizoda

Prošlo je skoro mesec dana prikazivanja, a među našim protagonistima se još nije desilo ništa. Ne sećam se serije u kojoj dvadeset epizoda nismo videli zbližavanje glavnih junaka. Ne mora to nužno biti poljubac, ali barem neke sitne geste, koketiranje. Ovde osim priznanja simpatisanja najboljim prijateljima, nismo videli ništa. Ostade sve samo na rečima i ispašče da će simpatije otkriti od drugih, a ne između sebe. I kao što Kristina kažeš, ni ja im ne veruj. Sve deluje neprirodno, jer nam ništa nisu prikazali. Kako da im verujemo da su se rodile emocije kada se Esteban do juče prema njoj ponašao stiktno kao prema zaposlenici (slučaj trovanja Elvire), bez obzira na poštovanje koje je iskazivao. Šteta za ovakav glumački par koji je mogao dosta pružiti, scenario će ih srozati.

Što se dešavanja tiče, tek mi se to ne dopada. Onaj cirkus sa bolnicom je bio totalno nepotreban i negledljiv. Opet se celo pleme razletelo u akciji, sve isforsirano, neprirodno, poput loše glume one doktorice koja ih pušta da pobegnu iz bolnice. Celokupni scenario mi se ne dopada. To držanje male skrivene kod Paz je suludo jer su ovakve scene neminovne i što duže vreme prolazi sve će veće posledice biti. Slažem se da je mala Samara jako slatka i dobra glumica. Scene između nje i Paz su vrlo privlačne. Mene najviše muči tok radnje, toliko su sve naopako osmislili, da su mi time uništili doživljaj. Imali su dobru priču, ali radnja se razvija na tako glup način.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Mon Mar 18, 2024 12:05 am
El amor no tiene receta - Page 4 Snapi130
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Wed Mar 20, 2024 4:54 am
El amor no tiene receta - Page 4 Zmaxre11
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Wed Mar 20, 2024 4:54 am
21. epizoda

Pao je prvi poljubac između Estebana i Paz. Ne znam šta bi rekla, ali više volim kada se zbližavanje dešava spontano. Ovde deluje kao da su preskočili sve stepenice. Poziv na ples ipak nije zvučao kao dejt, već razlog za opuštanje. No on je sve dogovorio s njenom mamom, što bi Paz morala znati šta se njemu dešava. Dvadeset epizoda nismo videli nikakvog pomaka u njihovom odnosu, da bi oboje sami sa sobom zaključili kako im prija onaj drugi, bez da su se dešavali sitni trenuci privlačnosti i čarki među njima. Deluje kao da je poljubac pao s neba, niotkud. Daniel i Claudia su mi simpatični, to ne mogu poreći, ali i njihova priča je kao i celokupna serija, bez smisla i reda, sve je nekako izokrenuto na način koji mi ne prija.

Jedino pametno posle duže vremena je bila reakcija Guadalupe kada je održala lekciju Paz za njeno držanje male u kući. Konačno malo razuma i svesti o ludosti njenih postupaka koje će je neminovno mnogo koštati. Danas smo imali epizodu dejtova. Gala i Salo bi se u svojoj igri mogli zaneti i ozbiljno zaljubiti, a ista stvar bi se mogla dogoditi i Mireyi sa Maurom. Ona je prihvatila sestrinu igru da se približi neprijatelju, a kako deluje mogla bi završiti s njim u krevetu očarana. Srećom danas nismo gledali Elviru i njenog slugu, bilo bi previše naprasnih ljubavi u jednoj epizodi.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Wed Mar 27, 2024 9:01 am
21. - 26.

Nekog napretka ima, ali nije to to. Najbitnije je što se Estebanu upalila lampica i što je shvatio da žutobradi nije bio Berenice. A imali smo i jedan flešbek njenog ubistva. A konačno smo i nešto malo saznali o Estebanovoj prošlosti. Majka mu je umrla od raka pluća, a sa ocem je u svađi, doduše ne znamo zašto. Posrijedi je i neki sestrić. Premalo je vremena posvećeno toj tematici, a bezveze je što je i trebalo da prođe preko 20 epizoda da bismo saznali nešto više o glavnom liku. On i Paz su konačno u vezi, ali uopšte im ne vjerujem i pripadne mi muka od njihovih scena cmakanja, toliko mi je nekako neprirodno iako su oboje sami za sebe dragi i simpatični. Kad sam mislila da će se persirati do kraja serije i to su promjenili.

Ginebra ima već opasne sumnje oko Paz i Samare toliko da joj je došla kući. I na sve to Paz umjesto da razmisli kako će se izvući iz svega hoće da pravi rođendansku zabavu Samari i nije dovoljno da bude u kući nego na ulici! Kaže - maskiraće je ili obući u dječaka. Koja nepromišljenost! Ako ne završi u zatvor ništa nije uradila. Od ostalih dešavanja ništa specijalno ne bih izdvojila.

Srećom danas nismo gledali Elviru i njenog slugu, bilo bi previše naprasnih ljubavi u jednoj epizodi.

Bolje nego Nandy i Kenza El amor no tiene receta - Page 4 2078043430 I raspravu u firmi u koji wc treba da ide. Kada bi postojao zaseban toalet za svaki pol i rod koji su izmislili bilo bi više wc-a nego drugih prostorija El amor no tiene receta - Page 4 2078043430

____________
El amor no tiene receta - Page 4 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Wed Mar 27, 2024 9:59 pm
27. epizoda

Ako je Paz normalna... Nije dovoljno što pravi zabavu na ulici sa maskiranom Samarom već je pozvala Estabana. Kada je Gala rekla da hoće da snima tiktokove ( Rolling Eyes ) pomislila da bi neko malu mogao prepoznati. Kad ono još gore, pojavila se Ginebra. Paz je toliko loše odglumila pred njom da je to strašno. I naravno Ginebra je naravno posumnjala i naredila da im se prisluškuju telefoni. Poslije mi je bilo neprijatno gledati kako se Mauro imao maltene umokriti od straha pred njom. Nije mi jasno kako je došlo do toga da bude tako dominantna nad njim, kao da je potpuno nemoćan pred njom i bez trunke ljudskog dostojanstva. Jedino dobro je to što se Sam počela prisjećati fragmenata otmice.

Esteban me nervira kada je u pitanju njegov odnos prema Boscu. Ok, uhvatio ga je da puši, izderao se, kaznio ga, pa ga opet kaznio i otišao je na zabavu. Gdje je da razgovara sa sinom, da ga pita kako je i zašto to radi, da na ljudski način objasni da zavisnost od bilo čega nije način prevazilaženja bola... A Paz mora da mu daje savjete i da ga prosvijetli što se dešava sa Galom jer sam to ne bi shvatio.

____________
El amor no tiene receta - Page 4 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Thu Mar 28, 2024 3:37 am
El amor no tiene receta - Page 4 Snapi143
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Thu Mar 28, 2024 3:37 am
El amor no tiene receta - Page 4 Snapi140
Sponsored content

El amor no tiene receta - Page 4 Empty Re: El amor no tiene receta

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum