Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Mon Mar 11, 2024 1:23 am
Marea de pasiones - Page 2 Maxres39
Marea de pasiones - Page 2 Maxres29
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Mon Mar 11, 2024 2:00 am
1. - 5. epizode

Seriju koju radi Giselle Gonzalez je nemoguće zaobići i ne dati joj šansu. Po trenutno prikazanom moram zaključiti da me ni ovaj put nije razočarala. Sama radnja je možda najslabija karika jer je već toliko puta viđena, nešto poput Monte Crista. Glavni junak je na silu odveden i zarobljen od strane gerilske grupe po naredbi njegovog dotadašnjeg navodnog prijatelja koji mu je pripisao sopstveni zločin za ubistvo oca žene koju voli. Sedam godina živi u najstrašnijim uslovima dok mu ovaj uz laži i obmane preuzima verenicu. Priča je to koja nije ništa do sada neviđeno, ali celokupni ambijent i razvoj priče su privlačni. Kao što to biva kod Giselle, oseća se da je svakom liku posvećena pažnja i da svako ima neku svoju smislenu priču. Svi su isprepleteni i svako ima nešto što intrigira. Nema likova koji kradu vreme i nema praznog hoda i tapkanja u mestu sa samom radnjom.

Priča se u početku dosta brzo razvija i već je prošlo sedam godina, glavni junak beži iz zarobljeništva i vraća se kući gde otkriva izdaju. Za sada su još stvari nejasne kada je u pitanju razvoj njegovog lika, jer je još uvek izgubljen zbog svega što ga je snašlo. Očekujem da bi se potreba za osvetom kod njega mogla javiti tek kada otkrije delić istine. On još uvek ne zna da Zaid stoji iza optužbi za ubistvo koje ga se tereti. Ne može ni osećati mržnju prema Luisi jer donekle razume njenu zbunjenost nakon svega što je snašlo kada je on nestao nakon ubistva njenog oca. Ono što mi se ne dopada je njen stav i potreba za osvetom prema njemu. Nju je Zaid uverio da je on ubica i ona to kao da više ne dovodi u pitanje. Želi ga lično poslati u zatvor.

Moram pohvaliti lokacije snimanja koje su čarobne. Celo vreme se insistira na prirodnim lepotama, obali, talasima mora. Scene u Kolumbiji su bile nestvarno lepe, ona drvena kuća usred ničega, samo netaknuta priroda. Sviđa mi se što su nam bogatsvo i raskoš života porodice Grajales zaista uspeli dočarati. S druge strane imamo malu kuću porodice Bernal koja deluje tako toplo i pitomo, poput likova koji žive u njoj. Marcelova majka se bavi plantažom narandži i i njen stil oblačenja tako lepo oslikava ženu koja radi u polju i živi od zemlje. Blanca Guerra ima predivan lik i ona kao glumica je na visini zadatka. Celokupna glumačka ekipa je solidna. Nisam previše oduševljena glavnim parom, ali su ok. Matias Novoa glumački nije posebno nadaren, ali se svojom pojavom za sada jako dobro uklapa u svoj lik. Oka Giner je s druge strane glumački dosta dobra, spontana i prirodna, ali mi kao pojava nije dovoljno harizmatična. Za sada mi Matias mnogo više prija od nje. Bilo je lepo videti Saul Lisaza koji se pojavio gostujućom ulogom. Dugo ga nisam gledala i iznenadilo me kako dobro izgleda za svoje godine.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Mon Mar 11, 2024 2:01 am
Marea de pasiones - Page 2 Maxres37
Marea de pasiones - Page 2 Maxres38
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Mon Mar 11, 2024 2:09 am
Marea de pasiones - Page 2 Snapi124
Marea de pasiones - Page 2 Snapi126
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6038
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Mon Mar 11, 2024 2:05 pm
Iako je Giselle nekako mi nije privuklo iako je tip priče kakve generalno volim. Druga stvar, glumčka ekipa mi se uopšte ne sviđa... Neutral

____________
Marea de pasiones - Page 2 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Tue Mar 12, 2024 12:51 am
Žao mi je što si stekla takav utisak, ali razumem te. Ako ti je glumačka ekipa neprivlačna, onda je to u startu glavni razlog da joj ne daš šansu. S obzirom na sve ono što se prikazuje u poslednje vreme, ovo je i više nego gledljivo. Serija nema puno epizoda i verujem da će priča držati intenzitet i pažnju, što mi je jako važno. Posle odgledanog, za sada mi prija i nastaviću sa gledanjem.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Thu Mar 14, 2024 1:03 am
Marea de pasiones - Page 2 Maxres40
Marea de pasiones - Page 2 Maxres41
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Thu Mar 14, 2024 1:06 am
6. i 7. epizoda

Uživam u seriji više nego što sam očekivala, doslovno jedva čekam svaku epizodu. Stalno se događa nešto novo što me iznenadi i to u potpunosti održava moju pažnju. Zaid je jezivi negativac koji, čini se, sve ima u šaci i vuče poteze kako mu se prohte. Činilo mi se da će sve muke i nevolje pasti na protagonistu, ali Giselle ipak ume ubaciti malo balansa i to mi se sviđa. Iako Zaid naočigled ima sve što poželi, ne ide mu od ruke da u potpunosti udalji Marcela od Luise. Čak je unajmio devojku da ga zavede, sredio da mu daju privlačan posao daleko od kuće, ali sve to neće biti dovoljno da ga kontroliše kako on želi. Marcelo je otkrio da bi Natalia mogla biti njegova ćerka i želi doći do istine. I kad pomislim da će se vrlo teško ta sumnja potvrditi, pojavi se Juan koji to potvrdi njegovoj majci. I tu iznenađenjima nema kraja, saznajemo da je on njegov biološki otac. Sumnjala sam da bi mogao biti otac jednog od dvojice sinova Marie Ines, ali sam očekivala da je možda Felipe u pitanju i da bi se takva istina mogla otkriti tek pri kraju. No serija nas svakodnevno iznenadi nečim novim.

Ne postoji nijedna priča koja me smara i koju bi premotala. To se za moj ukus vrlo retko dešava. Čak i ova lezbijska priča, koje mi obično nisu privlačne, ovde mi je simpatična. Dobro su izabrali glumice, Alejandra Zaid me oduševila svojom pojavom, presimpatična je. Ona bi mogla biti jedna od budućih zvezda, ima sve predispozicije za to. Tiago je seksualno opsednut svojim zaposlenicama i ima potrebu da ih navodi da mu se potčine. Deluje kao potpuni psiho u svom ponašanju. Kao da mu je u životu nedostajalo pažnje i to nadomešćuje na bolestan način. Čini se da i Zaid boluje od slične bolesti. Silovao je Helenu bez da je trepnuo. Ono što me posebno šokiralo je kada je slao signale svekrvi. I sama je bila u neverici kao i mi gledaoci. Što se Helene tiče, ona je još enigma. Zaid je iz nekog razloga drži u šaci. Primorana je da izvršava njegove instrukcije ili je gadno kažnjava. Njen cilj da zavede Marcela i drži ga dalje od Luise joj je izgleda izmakao kontroli jer deluje da se zaljubila. Sada se našla između Zaida koji je drži u šaci i tera da manipuliše Marcelom, s jedne strane, i ono što počinje osećati prema Marcelu, s druge. Mislim da će Helena biti vrlo zanimljiv i nepredvidiv lik. Pitanje je hoće li biti prava negativka ili je samo još jedna Zaidova žrtva.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Thu Mar 14, 2024 7:27 pm
Krenuću da je gledam kad se završi. Svakako ne bih da propustim nešto Gisellino.

____________
Marea de pasiones - Page 2 GeMuxua

Sofia likes this post

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6038
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Mon Mar 18, 2024 1:38 pm
Pogledala sam prvu epizodu i definitivno nastavljam! Kupila me je. Protagoniste prvi put gledam i ugodno sam iznenađena njihovom harizmom. Kad odgledam još epizoda ostaviću širi komentar.

____________
Marea de pasiones - Page 2 Granho16

Sofia likes this post

Sponsored content

Marea de pasiones - Page 2 Empty Re: Marea de pasiones

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum