Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 21 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Feb 20, 2018 9:37 am
En tierras salvajes - Page 21 Ll
En tierras salvajes - Page 21 Emmanuel_Palomares
En tierras salvajes - Page 21 Ximena_C_rdoba

Glumci iz serije koji su prisustvovali dodeli nagrada Premios TvyNovelas
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 21 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Feb 20, 2018 9:37 am
En tierras salvajes - Page 21 Nin
En tierras salvajes - Page 21 Cesar
En tierras salvajes - Page 21 Jackie_Sauza
En tierras salvajes - Page 21 Fabian_Robles
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

En tierras salvajes - Page 21 Empty Re: En tierras salvajes

Mon Nov 25, 2019 4:22 pm
Serija En tierras salvajes (u prijevodu Divlja zemlja) počinje 3.12 u 12:30 na HRT 1 pa tko želi i ako ima HRT 1,može gledati Wink Smile Ja sam je gledala na internetu istovremeno dok se prikazivala u Meksiku i meni je serija odlična, zanimljiva otpočetka do kraja, a i nije duga,dosta je kratka, ima samo 70 epizoda
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

En tierras salvajes - Page 21 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Nov 26, 2019 3:04 pm
Ne odgovara mi termin inače bih možda bacila pogled. Inače i ne pamtim kad sam zadnji put neku telenovelu pogledala na TV-u. Very Happy

____________
En tierras salvajes - Page 21 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 21 Empty Re: En tierras salvajes

Sun Jan 05, 2020 12:59 am
Ovu seriju sam čak odgledala sa uživanjem, iako je apsolutno ne bi preporučila. Serija je imala potencijala da bude zanimljiva, ali to nije bila. Okupljena je dobra glumačka ekipa, imali smo neobičnu radnju, da bi na kraju dobili priču koja je praktično tapkala u mestu. Bilo je nekoliko stvari koje su mi ovde prijale i zbog čega sam je celu odgledala i pored priče koja nije pružala ništa novo i zanimljivo, čak šta više bilo je više nebuloza nego kvalitetne radnje.

Ono što je pozitivna strana priče je ambijent u kojem je serija snimana, prelepa priroda i divna prostranstva su nešto što mi je počelo nedostajati u telenovelama, a to smo ovde imali. Tu sam prvi put gledala Claudiu Alvarez koja mi se jako dopala kao glumica, svidela mi se njena prirodnost i mislim da se fino snašla u ulozi. Zatim divna hemija između Alejandre i Uriela, odnosno Neree Camacho i Emmanuela Palomares. Neverovanto mi je bilo da je Nerea kao glumica iz planetarno uspešnog španskog filma Tres metros sobre el cielo prihvatila ulogu u telenoveli. No moram reći da su njih dvoje zaista bili posebni za gledanje, a ona je donela neku posebnu svežinu u seriju. U njihovim scenama su nam prikazali rezervat leptira monarha, koji se nalazi na popisu svetske baštine. Tu je zatim bila divna Martha Julia sa svojom neobičnom ulogom u kojoj je imala prisan odnos sa svećenikom, što nismo često imali prilike gledati. Glumačka ekipa mi je generalno bila draga, no scenaristi su sve uspeli upropastiti dosadnjikavom pričom koja nije dovoljno razrađena i nebuloznim momentima. Poslednjih godina se pokazalo da su scenaristi zapravo glavni krivci neuspeha telenovela. Nude nam prekopirane rimejkove i scenarije gde se radnja većine serija zasniva na početnom sinopsisu ne pružajući ništa novo. Takav je i ovde bio slučaj.
Sponsored content

En tierras salvajes - Page 21 Empty Re: En tierras salvajes

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum