Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Me declaro culpable - Page 8 Empty Re: Me declaro culpable

Sun Mar 29, 2020 8:30 pm
Da, šteta je šta rade sa njom jer je žena zaista dobra glumica. Ali viddeli su da to njeno glumatanje prolazi kod publike i sad je guraju u takve uloge. Niko ne može da me ubedi da žena nije naterana da u jednoj sceni LQLVMR histerično bukvalno minut viče Monseraaaaaaaaaaaaaaaaaaat. To te natera režiser i kraj. U suprotnom da to ne žele prekinuli bi scenu, rekli retardirana ženo iskliraj se i ponovili kako treba. Mada, moram prizanti ja obožavam njeno glumatanje. Bukvalno gledaš i čekaš da vidiš šta će sledeče da odvali. Me declaro culpable - Page 8 2078043430

Što se Gabriela tiče, ne sećam se, davno sam ja gledao.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Me declaro culpable - Page 8 Empty Re: Me declaro culpable

Sun Mar 29, 2020 9:14 pm
Niko ne može da me ubedi da žena nije naterana da u jednoj sceni LQLVMR histerično bukvalno minut viče Monseraaaaaaaaaaaaaaaaaaat.

Me declaro culpable - Page 8 1543461474 Daa, sjećam se toga. Da sam znala što me čeka stisnula bih mute. E kasnije kad joj se pojavila druga ćerka (Lisette je glumi) sam naišla na komentar da će se ona ubiti pred Gracielom. (nisam gledala premijerno) I onda sam se unaprijed bojala kako li će tek tada vrištati. Me declaro culpable - Page 8 2078043430 Ali tada je izostala  dramatična reakcija.

A ovo za Gabriela ni scenaristima valjda nije jasno. Prvo je bio gej, a onda se zaljubio u majku momka u koga se prvo zaljubio. Me declaro culpable - Page 8 1543461474 Dakle ostaje da je ipak strejt, ili bi. A možda je i gej, a sama Julieta toliko posebna da je na momenat zaboravio da je gej. Haos. Me declaro culpable - Page 8 2078043430

____________
Me declaro culpable - Page 8 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Me declaro culpable - Page 8 Empty Re: Me declaro culpable

Tue Mar 31, 2020 7:52 pm
E da, zaboravila sam prokomentarisati da mi je bzv što je ona ubijena doktorica pala u zaborav. Niti se povela istraga, niti su otkrili da ju je Roberta ubila. A malo je i vjerovatno da ona bolnica nema nadzorne kamere koje su zabilježile da je Luciana ušla u bolnicu, ali da nikad nije izašla. Me declaro culpable - Page 8 2729517241

____________
Me declaro culpable - Page 8 Granho16
Sponsored content

Me declaro culpable - Page 8 Empty Re: Me declaro culpable

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum