Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najdraži glumci i glumice - Page 2 Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Thu Feb 06, 2020 7:39 pm
Nisam upoznata sa svim detaljima oko Marjorie i Gila, ali slažem se sa tim za alimentaciju i za tu tetku.
Kad kažem kriva, mislim na to što je previše eksponirala njihov prljavi veš, a do malo prije cijele frke pozirala vesela za naslovnice s Gilom. Njena stvar, ali da je ružno, ružno je.


    ali sam o njoj promjenila mišljenje prije par godina kada je rekla da treba da bi joj fotografi trebali plaćati za njene slike sa crvenog tepiha pa su je oni kasnije na nekom eventu totalno izignorisali  Najdraži glumci i glumice - Page 2 3665418065 Bukvalno su okrernuli leđa kad se ona pojavila   Najdraži glumci i glumice - Page 2 3665418065    

Haha! Genijalno lol! Čak sam i pronašla taj klip. Najdraži glumci i glumice - Page 2 2598478226
A to za plaćanje fotografija... Najdraži glumci i glumice - Page 2 3857569612

____________
Najdraži glumci i glumice - Page 2 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najdraži glumci i glumice - Page 2 Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Sat Feb 08, 2020 12:23 am
Omiljeni glumci i glumice...Pa, i dalje su mi dragi i gotivni svi koji su mi i ranije bili simpa (Cathy Siachoque, Maritza Rodriguez, Ana Layevska, Sonya Smith, Cesar Evora, Sebastian Rulli, Michel Brown)...

Neke sam u međuvremenu otkrila, zgotivila, počela da ih poštujem zbog njihovog talenta i moći transformacije (prvi mi na pamet pada Juan Carlos Barreto).

Ali iskreno, ni za jednog glumca/glumicu nisam vezana u toj meri da obavezno moram da gledam svaku telenovelu u kojoj glume ili da nipošto ne gledam telenovelu u kojoj ne glumi niko od njih.

Što se tiče skandala međ' javnim ličnostima, iznošenja prljavog veša, guranja pikanterija iz privatnog života u prvi plan, ko je kome šta rekao, ko je koga prevario, ko je kome oteo muža/ženu...

Meni sve to ima nekakav palanački vajb sa kog god "fronta" da dolazi (holivudskog, latino ili našeg domaćeg). Nije mi interesantno, ni relevantno, tako da to i ne pratim.

Skandala i skandaloznih momenata će svakako uvek biti u tom svetu. Jedan se okonča, drugi krene, treći se priprema. Nikad dosadno nije...pogotovo medijima  Laughing

A za ovo...

Previše su pljuvali nju dok je Gil prošao poprilično dobro. Dokaz da biti žena i mušakarac nije isto.

Da, tužna i porazna istina.

____________
Najdraži glumci i glumice - Page 2 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najdraži glumci i glumice - Page 2 Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Sat Feb 08, 2020 7:15 pm
Ali iskreno, ni za jednog glumca/glumicu nisam vezana u toj meri da obavezno moram da gledam svaku telenovelu u kojoj glume ili da nipošto ne gledam telenovelu u kojoj ne glumi niko od njih.  

Ni ja, ako mi se serija sviđa, sviđa. Ako ne, doviđenja. Eto jedino da se Yadhira vrati gledala bih čak i nešto kao Amores con trampa ili La Gata. Najdraži glumci i glumice - Page 2 1543461474 Bar bih dala šansu. Ali ništa od toga. Mislim da sad nije baš najomiljenija osoba u Mexicu s obzirom da joj je muž u zatvoru zbog pranja novca. A i nosi onu etiketu "robamaridos". A u Mexicu (sem ako si Irina Baeva) karijera trpi ako se fanovima ne sviđa privatan život glumaca, odnosno da se ispravim, glumica.  Rolling Eyes

Ja sam u medjuvremenu zavoljela Adrianu Louvier. Tako prirodna, jednostavna i dobra glumica. Najdraži glumci i glumice - Page 2 3331851625

Meni sve to ima nekakav palanački vajb sa kog god "fronta" da dolazi (holivudskog, latino ili našeg domaćeg). Nije mi interesantno, ni relevantno, tako da to i ne pratim.

Zato jako i cijenim one javne ličnosti koje nisu u centru skandala i čuvaju privatnost kao malo vode na dlanu.

Ja sada eventualno ispratim što se dešava kod Yadhire povremenim ukucavanjem njenog imena na yt. Valjda se (uzaludno) nadam da ću naići na vijest da će se okaniti onog lika i vratiti poslu.

____________
Najdraži glumci i glumice - Page 2 Granho16
Sponsored content

Najdraži glumci i glumice - Page 2 Empty Re: Najdraži glumci i glumice

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum