Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Tue Dec 10, 2019 10:51 pm
36., 37. i 38.

Pomoći će joj Mario.

Ha-ha-ha (Alonsov stil smejanja)  La candidata - Page 5 2078043430

A da li Alonso 100% može da računa na finansijsku podršku grupe privrednika? Izgleda da dotična gospoda nije zadovoljna fejlom predloga onog zakona što bi njima išao u prilog. Mauro je valjda sredio taj problem, ali opet...Kontam da postoji šansa da ispale Alonsa.

Ne djeluje mi da će krenuti u osvetu, ili to dobro prikriva. Ja bih voljela da hoće.

I ja bih volela da osmisli neki plan protiv Alonsa & ostalih. Mada, trenutno nije u poziciji za tako nešto.

Mislim da će Mario dobiti ono što želi, da će fosila Omara ukloniti sa političkog puta. Larreta radi na tome, a Omar se ponaša prilično iracionalno. Ipak, čini se da malo sumnja u Marciju. Kada li će udariti na Maria...

Hajde da napravimo anketu ko je najbolji par iz serije.

Omar & Marcia 4ever  La candidata - Page 5 2923229199

Ne znam da li su mi dosadnije zajedničke scene Natalije & Josea ili Noemi koja ćuti o Mariovim prljavim tajnama i leši se od alkohola  Rolling Eyes

Teresa je trudna! Ja sam oduševljena  flower

Uopšte me ne interesuje Reginina kandidatura, njena predstojeća kampanja i slično. Radije bih da gledam ludu Teresu kako trudnoćom razdvaja zaljubljene golupčiće. To se čekalo  La candidata - Page 5 2315767614  La candidata - Page 5 4157861939

Retardirani Emiliano, divlja žurka i smrt Alme...Divno, još jedan sporedni storilajn u nizu. Jedino što me zanima je efekat tog događaja na Alonsovu i Regininu političku karijeru...kada i ako ispliva u javnost.

Kako mi je tek bio bolestan momenat kada je Regina došla u njegov krevet i onako prigrlila ga s leđa, i spavala pored njega.

Dovoljno je što se spanđao sa tetkom. Neće valjda navaliti i na majku ili ona na njega La candidata - Page 5 245301646

Regini očajno ide na poslovnom planu.

Istina. Ono sa fotkama nje i Gerarda...Nije dobar start. Ali ona sama mora da se trgne i shvati u kakvu se igru upustila. Mnogi će hteti da je oblate i naruše joj reputaciju (iz ovog ili onog razloga), mnogima će biti trn u oku kao neko ko bi da menja sistem iz korena. To su opasne i rizične stvari, a protiv atomske bombe se ne može boriti kopljem. Regina, vreme je za buđenje bounce

I da, neko je postavio mikrofon u Regininu kancelariju.

Andres, dok se žvalio sa Danielom. Zašto je to uradio? Suspect Iznenadilo me je od njega ili sam propustila važan deo slagalice? La candidata - Page 5 2729517241

Alonso je faktički silovao Ceciliji u kancelariji. I ona nakon toga i dalje ludi za njim i ljubomoriše

Jao da, scena u kancelariji  La candidata - Page 5 2853130181 A što se tiče Cecilijine reakcije, razumljivo je. Ona ne zna za zdrave obrasce ponašanja i ne zna šta je ljubav (bilo kakva ljubav, počev od ljubavi prema sebi).

Od roditelja koji je redovno zloupotrebljavaju na razne načine nije ni mogla da nauči šta su normalni i zdravi međuljudski odnosi. Pritom nema samopoštovanja, jer joj nije bilo dozvoljeno da ga izgradi.

Odgojena je da bude objekat, a ne subjekat i to je jako tužno  Neutral

____________
La candidata - Page 5 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Wed Dec 11, 2019 3:43 pm
Pogledah do 43. epizode. Ali moram priznati da sam gledala prilično nezainteresovano, i da sam više puta uhvatila sebe kako piljim u telefon, i propustim što oni ovamo pričaju. Možda nisam bila u raspoloženju da pratim, ali veći problem je prevelik akcenat na sve ono što nije središte radnje... Kao npr.

zajedničke scene Natalije & Josea

ludu Teresu kako trudnoćom razdvaja zaljubljene golupčiće

Dovoljno je što se spanđao sa tetkom.

Dakle na svemu je akcenat sem na Regininoj kandidaturi. Mada čini mi se da će biti nekog pomaka po tom pitanju. Pojavio se lik, Escalante se zove čini mi se, koji je izuzetno bogat i bio je neko vrijeme van Meksika. Sada želi da ulaže u Meksiko i dosta pažnje poklanja brizi za djecu, siročad itd. Ako se ne varam, cijeni ono što Regina radi i biće zainteresovan da finansira njenu kampanju. La candidata - Page 5 2315767614 Naravno, taj gala prijem nije mogao proći bez Teresinih ispada. La candidata - Page 5 3323982700  Još jedan detalj. Gledajući Regininu haljinu na tom prijemu, pomislila sam da bismo mi u temi In &Out rekli da je onaj dio pozadi što visi višak. La candidata - Page 5 2078043430 "Profesionalna" deformacija.

Sem tog razgovora Regine i mogućeg donatora, uopšte nema naglaska na njenoj borbi za predsjedništvo. La candidata - Page 5 2729517241 Zato je vidimo kako plače zbog Gerarda i zato što će postati tata pa onda opet završe u krevetu za oproštaj. Bitan detalj, Gerardo neće postati tata, jer je tata naravno Ignacio. Kako da prođemo bez tog klišeja? La candidata - Page 5 4157861939

Ali momenat i način na koji je Teresa rekla Igaciju da je dijete njegovo La candidata - Page 5 3857569612 Došla je da mu izjavi saučešće (Nayeli je ubio onaj Chibo) i rekla kako je jedno dijete izgubio, ali će dobiti drugo. Pretpostavljam da će ta saga o njenoj trudnoći završiti s pobačajem.

Lorena se više ne pojavljuje...

Što je još bilo zanimljivo? Pa Omar je dobio šut-kartu iz partije, a onda naredio Mariovo ubistvo, a onda se iznervirao jer njegovi radnici nisu uspjeli u tome. Laughing Marcia je javila Mariju da treba da se čuva, ali Omar je provalio da se njih dvoje znaju od ranije i da su u kontaktu. Ne piše joj se dobro. Neutral

Nekako su Gerardo, Andres i Hernan saznali za mali incident sa  Alonsovog bazena. Pojma nemam kako su saznali, priznajem da mi je taj dio promakao i  da se nisam htjela vraćati unazad.

Promaklo mi je, kao što je i ovo

Andres, dok se žvalio sa Danielom. Zašto je to uradio?  Suspect  Iznenadilo me je od njega ili sam propustila važan deo slagalice?

Ja na tog Andresa uopšte nisam ni obraćala pažnju dok nije postavio mikrofon. Bio mi je potpuno nebitan. La candidata - Page 5 2729517241


Mauro je valjda sredio taj problem, ali opet...

Mauro mu valjda rješava sve probleme. Kao i onaj koji je napravio Emi sa kupovinom ogrlice od 20 000 € sa državnim novcem.

Cecilia je imala još jedan vreli susret sa sestrićem i to u njegovoj sobi dok je Regina u kući. La candidata - Page 5 1543461474 Ali, kasnije je Emi doživio veliko razočarenje kad je vidio svoju voljenu u krevetu sa njegovim svetim ocem. A Cecilijin pogled tada... kao da je uživala što ih je Emiliano vidio. E da, u njen stan se i dalje ulazi bez kucanja i naravno otključan je.

Alonso je inače provalio da se Ceci drogira. Jedan momenat mi je bio zabavan. Ljut Alonso je zvao Magdu i Ceci u kancelariju da ih viče zbog toga kakvu on ekipu ima oko sebe: Magdu koja živi con un mantenido (kome su našli ukradenu robu)  i Ceciliju koja je cocainomana. La candidata - Page 5 1543461474

Regina je našla kokain sinu i po prvi put je burno reagovala na njegove gluposti. Ali kasnije su njih dvoje i Alosno imali jedan predivan porodični ručak. flower

Ignacio je upucao Almirona jer je shvatio da on i Mario znaju ko je ubio Nayeli, a neće da kažu. A ubio je taj Chibo s kojim je živjela, jer mu je ukrala drogu, a on radi za nekog Gringa koji zna sve o Mariovim poslovima.

Pretpostavljam da će u nekom daljem periodu svoju ulogu odigrati i slike na kojima glupa Ximena preuzima drogu od nekog lika... Pogotovo što se sad Gerardo otvoreno suprotstavio Mariu. A Regina je i dalje tako slijepa kada je njen otac u pitanju.

Jesam li ja dobro shvatila ili Noemi hoće da bude Iselina partnerka u njenim poslovima? lol! Inače, Noemi je pitala Maria je li mu i Marcia kćerka.   La candidata - Page 5 1543461474 Jadna žena, sad nema traume od toga da li je muž vara nego da li ima još rasute djece po svijetu.  

____________
La candidata - Page 5 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Wed Dec 11, 2019 10:21 pm
Brine me ovo udaljavanje od politike i velikodušno poklanjanje minutaže drugim stvarima  La candidata - Page 5 245301646

39. i 40.

Eto, izbaciše Omara iz partije i sasvim očekivano, fosil bi da eliminiše Maria zbog toga. Na Mariovu sreću, Marcia je čula šta fosil planira da uradi i dojavila mu.

U svakom slučaju, mislim da je Omarova politička karijera završena. Ostatak njegove priče će verovatno biti vezan za Marciju (čitaj: maltretiranje Marcije čim sazna da ju je Mario unajmio) i Nataliju & Josea (čitaj: osveta oboma što su povredili njegova tanana osećanja)  bounce

Ubiše onog Emilianovog druga, pa je Emiliano zapretio i ostalima, pa zataškavanja i pokrivanja...Jeziva je čitava ta slika nadmoćne, bogataške bahatosti gde su uvek uticajni pojedinci iznad zakona i načela pravne države. I što je najgore, to nije tako samo u seriji, nego i u stvarnosti.

Dok Alonso vredno pravi žrtvu od sebe, Regina na pumpanju svoje reputacije radi...ništa  La candidata - Page 5 2729517241  Ali dobro, izgleda da ljubavne zapetljancije sa Gerardom i Teresina trudnoća spadaju u važnije probleme za nju  I love you

Ovo sa Ximenom, Nayeli i onim njenim likom...Bezveze.

Pretpostavljam da će u nekom daljem periodu svoje uloge odigrati i slike na kojima glupa Ximena preuzima drogu od nekog lika...

Nadam se da hoće. Valjda će im te fotke poslužiti protiv Gerarda.

Noemina poseta Iseli u kabareu...U jednom trenutku sam pomislila da će se njih dve smuvati, povezane istim bolom koji je prouzrokovao isti čovek La candidata - Page 5 2078043430

____________
La candidata - Page 5 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Thu Dec 12, 2019 12:21 am
   Jeziva je čitava ta slika nadmoćne, bogataške bahatosti gde su uvek uticajni pojedinci iznad zakona i načela pravne države. I što je najgore, to nije tako samo u seriji, nego i u stvarnosti.  

Ma da, zastrašujuća i poražavajuća činjenica.

44. - 46.

Postaje mnogo bolje.

Prvo, bila sam u pravu za Fernanda Escalantea. Hoće da finansira Regininu kampanju. Ali, daleko je on od humanitarca. Što li hoće od Regine? Čak se i Regina to pita.

Drugo, vratila se Lorena. cheers I to u saradnji sa Escalanteom. Cilj joj je da uništi Alonsa i da, i dalje ima kompromitujuća dokumenta. Escalante će njoj pomoći, ali kako je Lorena njemu od pomoći?

Treće, kakvu to igru igra Alonso? Prvo je javno hvalio Reginu, onda joj je rekao nešto u fazonu da ona može i bez njega i Gerarda, a onda navodno hoće da odustane od kandidature i da podržavi Reginu kao moguću predsjednicu... confused

Četvrto, 16 epizoda pred kraj je Regina konačno zvanično objavila svoju kandidaturu. Valjda je u novoj partiji i u koalaciji sa još jednom.

Ono što je loše je to što je Cecilia sada prilično po strani. Majku je pitala da li je pogriješila što je pustila da je Emiliano vidi sa Alonsom. Tako je htjela da makne malog s vrata. A Isela odgovara u fazonu "pa što si mene zvala, to je tvoja osveta protiv Regine". Kakav moron. Suspect  Zaboravila da joj je ona dala genijalnu ideju da spava sa sestrićem.  La candidata - Page 5 3857569612  Ali ok, sada ima novu okupaciju - ucjenjivanje Ximene.

Sada je Ceci ponovo sa Hernanom, jer... on je jedini iskreno voli. Da li s njim zbog toga, da li je iskrena ili ga opet koristi?

E da, Mauro je zaljubljen u Alonsa.   flower Ovo objašnjava njegovo ponašanje. Tako i otac i sin imaju geja koji je zaljubljen u njih.

Omar prolupao izgleda. Sve je i vodilo ka tome. Joseova majka je ubijena, zbog čega je on bezuspješno pokušao da ubije Omara. Dosada, sve u svemu. Bilo mi je glupo kada Natalia pita Maria da li je Omar u stanju da ubije. Pa ženo, 50 godina si u braku s njim.

Skontali su konačno za mikrofon u Regininoj kancelariji. Andres je to navodno uradio da bi saznao nešto o Mariovim poslovima. La candidata - Page 5 3375692399  Regina krivi Gerarda za mikrofon, vjeruje u ispravnost svoga oca. I da, ne znam što je htjela sa suočavanjem Maria i Gerarda u pola noći?

Pojavila se ona Juana Galindo. Mislila sam da je ubijena. Ali Mario je vjerovatno poštedio da Regini ne bi bio sumnjiv njen nestanak nakon Susaninog.

Kao što sam i mislila, Teresa će pobaciti. Plod nema srčane aktivnosti, mrtav je. Zašto imam osjećaj da će nastaviti da glumi trudnoću?

Jedna dobra vijest. Andres i Hernan istražuju Alminu smrt i smrt onog momka. Izgleda da će Hernan sve ispričati Regini. Za sada joj je rekao pola istine...


____________
La candidata - Page 5 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Thu Dec 12, 2019 9:53 pm
 47. - 49.

Ceci je i dalje nekako po strani. Jedino pokušava da spriječi da Hernan objavi istinu o Alminoj smrti. Brinem malo za njega jer već Isela predlaže da ga ohlade.

Natalia i Jose... Sleep Mada njega mi je žao i kontam ga kad kaže da bi mu majka bila živa da nije upoznao Nataliju.

Omar izgleda boluje od Alchajmera, a Marcia je profitirala. Laughing Pomislila sam kako je glupo što nije pobjegla kad ga je zeznula za novac, ali kako je i sama rekla, Omar bi je našao. Ali zar ne brine da će on naći njenu porodicu, pogotovo što nije problem ispratiti na čiji račun je pošao njegov novac?

Regina se našla pred teškim izborom. Zaštiti sina ili pogaziti principe? Na kraju je Emiliano odlučio da sam to prizna policiji. Ali ni to nije dovoljno. On i Regina su odlučili da se pojave u Hernanovoj emisiji. Escalante je naredio atentant na Emiliana, jer...pa cijeli Meksiko bi sažaljevao majku koja je izgubila sina i dobila bi tako glasove. Ali opet, što on hoće od Regine?

Regina se naravno nije javljala na telefon Alonsu, Ceciliju nije htjela poslušati, Gerardo dotrčava u zadnji čas, a ubice ispaljuju metak... Ko je pogodjen ne znamo.

Inače, kad gledam neku seriju volim pogledati i ove klipove za Premios Tv y novelas, iako je ta dodjela nagrada odavno smijurija. Ipak, Barreto i Susana su i više nego zaslužili nagrade, a i sama serija. Žao mi je što je nije dobio i Rafael.





Primjetila sam da je Giselle prilično prisna sa Marcijom iz serije. Kontala bih da je onako vodi da je glavna glumica. Guglala sam i skontala da su rod. Very Happy


____________
La candidata - Page 5 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Thu Dec 12, 2019 10:01 pm
41., 42. i 43.

Pojavio se misteriozni i prebogati Fernando Escalante, organizovao prijem, pozvao odabrane face...Dobro, verovatno nije računao na ludu Teresu i Omarovu konkubinu Marciju La candidata - Page 5 2078043430  Uglavnom, taj lik je kao neki humanista or somethin' i...

Ako se ne varam, cijeni ono što Regina radi i biće zainteresovan da finansira njenu kampanju.

To bi bilo lepo od njega. Ali glavno pitanje je zašto? Zašto bi uložio novac u nešto tako radikalno poput Reginine kampanje? Kažem radikalno, zato što Reginini stavovi i agenda koju zastupa predstavljaju značajnu promenu u sistemu i ta promena ljudima kao što je Escalante nije u interesu La candidata - Page 5 2729517241

Ako joj pruži podršku, teško da će biti besplatna.

Ali momenat i način na koji je Teresa rekla Igaciju da je dijete njegovo

Jao fuj La candidata - Page 5 2853130181 Žao mi je Nayeli, ali bar jedan iritantan lik manje. Ignacio ozbiljno ranio Almirona i uhapsili su ga...Ukoliko Almiron umre, odneće sve Mariove tajne sa sobom u grob La candidata - Page 5 245301646

Pojma nemam kako su saznali, priznajem da mi je taj dio promakao i  da se nisam htjela vraćati unazad.

Spominjali su da su dve Iseline devojke iz kabarea progovorile, ispričale su policiji (?) da je bila žurka kod Emiliana i da je Alma mrtva.

A mislim da je policija tražila Almu, jer se svakako vodila istraga o lancu prostitucije i Alma je bila ta koja je dala informacije o tome. Međutim, Almu nisu našli, te kontam da su ispitivali njene "koleginice" i one su progovorile La candidata - Page 5 2729517241  

Naravno, Mario daje sve od sebe da zaštiti Iselu tj. svoj biznis i svoju slobodu i Alonsu je zatražio da mu pomogne, da ne dozvoli da Isela bude pogođena istragom.

Omar startovao sa maltretiranjem Marcije  pale Fosil je sve luđi i luđi. Ne verujem da je u mladosti bio ovoliko haotičan  La candidata - Page 5 245301646  Da jeste, ne bi opstao u politici toliko decenija.

Emiliano ugledao Ceciliju sa Alonsom u krevetu  La candidata - Page 5 610785387 Baš traumatično iskustvo  La candidata - Page 5 1543461474

E da, u njen stan se i dalje ulazi bez kucanja i naravno otključan je.

Zamena za prisluškivanja  La candidata - Page 5 2078043430

i Ceciliju koja je cocainomana

Genijalna je ta scena kad kritikuje Magdu i Ceciliju  La candidata - Page 5 3665418065
 
Jesam li ja dobro shvatila ili Noemi hoće da bude Iselina partnerka u njenim poslovima?

Da  La candidata - Page 5 610785387  Žena nije normalna, ubrzo će sustići Omara po ludosti ako nastavi da se gubi  bounce

____________
La candidata - Page 5 GeMuxua
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Fri Dec 13, 2019 12:22 am
Inače, kad gledam neku seriju volim pogledati i ove klipove za Premios Tv y novelas, iako je ta dodjela nagrada odavno smijurija. Ipak, Barreto i Susana su i više nego zaslužili nagrade, a i sama serija. Žao mi je što je nije dobio i Rafael.

Oboje su odlično glumci. Ja sam Bareta zgotivio još u "Para volver a amar". Tamo je pokidao i zajendo sa Alejandrom Barros ukrao šou. A što se Susy tiče, pa slobodno mogu reći da je ona jedna od najboljih gllumica iz telenovela. Njoj samo treba dati dobar lik i to je to. Meni je prosto žao kad ona igra glavne uloge jer je za mene to traćenje njenog talenta. Uvek je više zabilistala u sporendim nego u glavnim.

Primjetila sam da je Giselle prilično prisna sa Marcijom iz serije. Kontala bih da je onako vodi da je glavna glumica. Guglala sam i skontala da su rod. Very Happy

Da, sestre su. I liče.

Videćete već šta će biti sa Escalanteom. Poslednje epizode su zaista odlične. I samo finale.

Vidim da vi nešto ne mirišete preterano babe. Kao što sam ranije rekao jeste Rojo bila slaba za svoje standarde ali se poslednjom scenom sa Alonsom (ako je to njihova poslednja scena) baš iskupila. Tu je imala jednu repliku u vezi Magde koja je bila genijalna.

Inače, baš brzo gledate ovo. Bližite se polako kraju.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Fri Dec 13, 2019 10:09 pm
44., 45. i 46.

Dobre su ove epizode, ima pomaka po pitanju politike  Very Happy

Regina konačno objavila kandidaturu  La candidata - Page 5 2229618312  Međutim, neke stvari mi nisu jasne. Alonso npr...

kakvu to igru igra Alonso?

I ja se pitam  La candidata - Page 5 245301646  Kao povući će svoju kandidaturu, podržaće Reginu, ali u zamenu za to da mu se vrati tj. da se pomire.

Hipotetički, sve i da Regina pristane na pomirenje, šta on tačno time dobija? Šta, Regina se kandidovala, on će biti uz nju i? Onda bi se on opet kandidovao i opet bi bio Reginin rival. Ne kontam zaista, na praktičnom nivou mi deluje besmisleno njegov plan  La candidata - Page 5 2729517241

Automatski odbacujem mogućnost da želi da se promeni i postane bolji čovek, tako da to i ne uzimam u razmatranje  La candidata - Page 5 2078043430

Tu je i gospodin Escalante, koji je Regini ponudio finansijsku podršku. Tačnije, navalentno je insistirao na tome da on bude finansijer njene kampanje  Suspect

Što li hoće od Regine?

Ne razumem zašto mu je toliko stalo da Regina bude predsednica. Rekao je Loreni kao "ne želim drugog kandidata." Zbog čega?

Da li misli da će nju moći da kontroliše pošto nije pokvarena i namazana kao većina političara? Ili ima nešto protiv Alonsa? Ili ima tajne poslove sa Mariom, koje smatra da bi lakše mogao da vodi ukoliko Mariova ćerka zauzme predsedničku fotelju? Ili nešto četvrto?

Btw, drago mi je što se Lorena vratila i za nju mi je jasno - želi da se osveti, pre svega Alonsu. Znači, ona je protiv Alonsa, Escalante je za Reginu i to ih spaja? Samo to?

Andres je to navodno uradio da bi saznao nešto o Mariovim poslovima.

Jao taj mikrofon  Rolling Eyes Nisam čula gluplje objašnjenje od Andresovog. Pa Reginina kancelarija je doslovno poslednje mesto na planeti gde bi Mario pričao o svojim poslovima  bounce

Elem, Mario se za sada izvukao. Almiron pred smrt nije rekao ništa što bi njemu naudilo, ali obruč se steže i oko njega i oko Isele. A ni dolazak gđe Galindo mu definitivno ne ide u prilog, iako je trenutno pretnjama drži na kratkom lancu.

Okej, trio fantastico (Gerardo, Hernan i Andres) je otkrio nešto više o Alminoj smrti i Emilianovoj indirektnoj umešanosti u istu, što će Regina ubrzo saznati i neće joj biti lako. Ali, sve je to usko povezano (prostitutke, droga, smrt, Mario, Isela)...

A Isela odgovara u fazonu "pa što si mene zvala, to je tvoja osveta protiv Regine". Kakav moron.

Ništa neočekivano od nje silent  Cecilia naravno nema majčinu emocionalnu podršku. Samo joj daje nove zadatke kako bi sačuvala sopstveno dupe, recimo za Hernana...

Da li s njim zbog toga, da li je iskrena ili ga opet koristi?

Radi ono što joj je Isela naredila, kontroliše ga ili bar pokušava. Mada, mislim da je delom i iskrena i da bi volela da se izvuče iz pakla droge i ostalih paklova.

Omar prolupao izgleda.

Šta se to dešava sa fosilom?  Shocked  Jel senilan, ima Alchajmer ili šta?  La candidata - Page 5 245301646

Joseovu majku su ubili po Omarovom naređenju...Divno, sad valja izdržati Joseove i Natalijine razmirice.

Teresa ostala bez trudnoće i novca koji su joj davali Mariovi ljudi, izgleda da im Teresita više nije od koristi  La candidata - Page 5 610785387

Zašto imam osjećaj da će nastaviti da glumi trudnoću?

Kao svaka tipična negativka  I love you

Mauro zaljubljen u Alonsa...Sad razumem njegovo ponašanje.

Uzgred rečeno, svidela mi se scena razgovora između Alonsa i Emiliana tj. svađe u vezi Cecilije i ostalog. Tu je povučena paralela sa Alonsovim i Omarovim odnosom i jednim njihovim razgovorom.

Naime, Emiliano je rekao Alonsu u fazonu "to sam od tebe naučio", a slično je i Alonso jednom rekao Omaru. Interesantan porodični lanac makijavelizma...Možda ga Emi prekine La candidata - Page 5 610785387

____________
La candidata - Page 5 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Sun Dec 15, 2019 1:06 am
47.-50.

Vrlo zanimljivo...Do sada je delovalo kao da svu moć u rukama ima Alonso, zatim Mario, Omar...Ali, čak ni Alonso sa toliko moći, uticaja i novca nije uspeo da spreči pokušaj atentata na Emiliana. Nisu mu dozvolili da izađe iz kancelarije, po predsednikovom naređenju.

Pošto gosn Escalante stoji iza plana da Emiliano bude ubijen, nameće mi se kao logičan zaključak da je on na hijerarhijskoj lestvici iznad samog predsednika i da on vuče konce u državi više nego što ljudi misle.

Ko je Escalante zapravo i odakle crpi svoju moć?  La candidata - Page 5 245301646  I Lorena je videla da ima posla sa krupnom i ozbiljnom ribom, možda i prekasno. Reklo bi se da je mislila da je gosn Escalante drugačiji čovek.

U svakom slučaju, nimalo mi se ne sviđa ta zainteresovanost za Regininu kampanju. Sve što radi za nju...donacije, unajmljivanje advokata, zaštita...Čudno je to jako, a imam osećaj da će Regina popustiti i prihvatiti njegovu ponudu (da joj bude finansijer), jer joj je finansiranje kampanje stvarno problem.

Na Alonsa ne može da računa, podnela je tužbu za razvod. On joj je rekao da će je podržati samo ukoliko pristane na pomirenje, tako da...Ništa od toga.

Situacija sa Alminom smrću je pala u drugi plan, a bilo se baš zahuktalo. Drago mi je što Emiliano podržava Reginu i što je počeo da sazreva, preuzima odgovornost za svoje postupke i postupa što ispravnije.

A Regina je (ma koliko god pravedna, moralna i poštena bila) u nekoliko navrata pokazala izrazitu nefleksibilnost i da ne ume da razmišlja "izvan kutije." To je ono kada neko gleda samo pravo, bez da baci pogled u levo ili u desno. Ograničena je. Nije glupa, nije nesposobna, ali je ograničena krutošću sopstvenih načela.

Čeka je novi problem i to sa Teresom Rolling Eyes Teresa će garant da iscenira spontani, okriviće Reginu za gubitak trudnoće, pa će hteti da joj sroza reputaciju...Poput Rubi sa Hectorom La candidata - Page 5 2078043430

Metak namenjen Emilianu je primio heroj Gerardo, u ruku. Nego, i Gerardo će se kandidovati za predsednika. Onda ćemo imati Alonso vs. Regina vs. Gerardo bitku za predsedničku fotelju? Fino, fino La candidata - Page 5 610785387

Marcia se preterano uživela u ulogu profi sponzoruše La candidata - Page 5 1543461474  Ok, bravo što mu je izvukla pare da pomogne porodici, ali...

Ali zar ne brine da će on naći njenu porodicu, pogotovo što nije problem ispratiti na čiji račun je pošao njegov novac?

Isto sam se zapitala. Možda konta da će fosil Omar ubrzo uginuti, zdravlje mu je ionako sve gore i gore...Ne znam. Simpatična su mi njena prepucavanja sa Magdom, još samo fali Natalia pa da sva tri Omarova anđela budu na okupu I love you

____________
La candidata - Page 5 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Sun Dec 15, 2019 2:32 pm
Da, sestre su. I liče.

Prvo sam mislila da joj je možda majka. Lijepo je nagradila sestru, dala joj da se ljubi sa Omarom. Laughing Laughing Šalu na stranu, djevojka je ljepuškasta, ima visinu i držanje, zgodna je, ne bi me čudilo da je u budućnosti vidimo u glavnim ulogama.  Rano je suditi o talentu, u stvari ja sam je ovdje jedino i gledala,  ne znam kakva je u PATM, jer sam tu jedino malo vrtjela scene Mauricia i Rene.

Kad smo kod nagrada... Koja je fora sa Silvijom? Znam da je neki sukob s oragnizatorima i da ona neće ni da ide na te dodjele, ali ne znam tačno o čemu se radi. Njene zadnje tri serije su osvojile nagradu, a ona ništa. Još pamtim kada je MCET uzela nagradu, a Silvia ni nominovana. Da ne pominjem prošlu godinu i činjenicu da su pored onakve Silvijine glume  dali nagradu Maite. Smiješno ih je i porediti.

Nego, da se vratim na temu...

Vidim da vi nešto ne mirišete preterano babe.

Ovu tvoju izjavu opovrgava činjenica da su mi Violet iz Downtona i Jacinta iz Internata genijalni likovi.  La candidata - Page 5 3687740950 Tako da nije do baba. La candidata - Page 5 2078043430 Reci pravo, zar nisu sva ta dešavanja oko Natalije dosadna? Protiv nje kao lika nemam ništa. Čak je i korektna. Npr. nije slijepo odana sinu. Kada je Regina tražila razvod Natalia joj je rekla da bude sretna pa s kim god. S druge strane, Isela mi je odvratna. Ali, glumica je odradila dobar posao. Noemi je isto naporna sa svojim alkoholisanjem.

Inače, baš brzo gledate ovo.

Znala sam ja i brže pogledati seriju.  La candidata - Page 5 2078043430

Odgledah 50.epizodu. Gerardo se naravno našao u ulozi spasioca, i sad ga čak Emi možda i prihvati. Čak je i to pomalo kliše, ali ne smeta strašno. Ali, dokle više sa lažnim pobačajima, to jest isceniranim padovima za koje je glavna junakinja kriva? Taj dio oko Teresine trudnoće, od početka do kraja je kao u onim najklasičnijim sapunjarama. Poponjavanje minutaže. Još samo ostaje da se pretvara da je invalid. Genijalno je bilo kad urla na Gerarda koji je povrijeđen, a mogao je i lako biti ubijen. Ono, čak se nije ni pretvarala da je zabrinuta, samo je ljubomorisala. La candidata - Page 5 3857569612

Ne razumem zašto mu je toliko stalo da Regina bude predsednica.

Rekla bih čak da očajnički to želi. Baš me kopka što je tu pozadina svega.

I Lorena je videla da ima posla sa krupnom i ozbiljnom ribom, možda i prekasno. Reklo bi se da je mislila da je gosn Escalante drugačiji čovek.

Bojim se da ne prođe kao sa Mariom. Očigledno je da ne poznaje svog "saradnika".




____________
La candidata - Page 5 Granho16
Sponsored content

La candidata - Page 5 Empty Re: La candidata

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum