Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jun 27, 2022 2:34 am
Mujer de nadie - Page 4 A71
Mujer de nadie - Page 4 Aa83
Mujer de nadie - Page 4 Aaa58
Mujer de nadie - Page 4 Aaaa35
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jun 27, 2022 2:35 am
Mujer de nadie - Page 4 Cc54
Mujer de nadie - Page 4 Ccc39
Mujer de nadie - Page 4 C54
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jun 27, 2022 2:36 am
Mujer de nadie - Page 4 D41
Mujer de nadie - Page 4 Dd35
Mujer de nadie - Page 4 E31
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jun 27, 2022 2:37 am
Mujer de nadie - Page 4 H20
Mujer de nadie - Page 4 Hhhhhh11
Mujer de nadie - Page 4 Hhhh19
Mujer de nadie - Page 4 Hhhhh16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jun 27, 2022 2:38 am
1. - 10. epizode

Bez ikakvih planova da gledam ovu seriju, navukla sam se i ne odustajem. Nisam neki fan Livie Brito i s obzirom da sam je nedavno gledala u La desalmadi, bilo mi je previše opet. No morala sam baciti pogled s obzirom da je ovo delo Giselle Gonzalez. Interesantno da mi prve epizode nisu bile posebno privlačne zbog previše crnjaka i mučnih scena, no kvaliteta je ipak bila neupitna. Razvojem radnje serija je postala sve privlačnija i sada pršti energijom, genijalnim glumcima, scenarijom i dobrom kvalitetom koju nam samo ova producentkinja može pružiti.

Kao što rekoh, sam početak serije je za moj ukus vrlo težak za gledanje. Stvara se utisak kao da je sve okrenuto pritiv glavne junakinje. Za jednom tragedijom dolazi druga i tako u nizu. Na trenutak mi je bilo previše. Dogodila joj se vrlo slična sudbina kao u njenom prethodnom liku koji je glumila. Glavni negativac je pokušava silovati, na sreću ovoga puta uspeva pobeći. U svom tom haosu, njen otac to ne može podneti i srce ga napušta. Na prevaru joj uzimaju kuću i lokal u kojem prodaje svoje umetnine, te ostaje na ulici sama i nezaštićena. Vrhunac je bio trenutak kada je izbacuju iz kuće i razbijaju sve njene radove i ukrasne posude koje je oslikavala i od čega živi. Doslovno je bila pregažena u svakom smislu.

Tada na scenu stupa genijalna Azela Robinson. Lucia sa maćehom Isaurom seli u grad kod majčine rođene sestre, kako joj se predstavila. Ona vodi vrlo živopisni život i na čelu je eksluzivnog bordela koji posećuju vrlo moćni ljudi. Taj život skriva od Lucie. U tom bordelu se događaju mnoge zanimljivosti i interesantno mi je gledati kako tamo stvari funckionišu. Lucia se bori da opet otvori novi lokal kako bi pokrenula svoj posao. Njena tetka Alejandra joj je za sada velika podrška. Način na koji je gleda i štiti je vrlo neobičan i očekujem da se tu skriva neka tajna. Vrlo je moguće da joj je ona zapravo majka.

Glavnog junaka kojeg glumi Marcus Ornellas još nikada nisam gledala. Bila sam skeptična u vezi njega, ali me je razuverio i ugodno iznenadio. Baš je pravo osveženje u glumačkim vodama, nedostajao je neko nov i radujem se tome. Lucia i Fernando imaju lepu hemiju. I pored toga što mi Livijina pojava nije posebno draga, kao glumici joj nemam šta zameriti, dobra je. Njihova priča je vrlo neobična i jedva čekam razvoj događaja među njima. Lucia je u vezi sa Alfredom koji je u isto vreme u vezi sa Fernandovom sestrom, varajući obe. Radnja srećom ne tapka u mestu i njih dve već otkrivaju njegovu prevaru.

Serija je postala vrlo dinamična, iako ima dosta glumaca, niko nije višak i svako ima svoju priču koja je zanimljiva. Svi su međusobno isprepleteni i ne znajući to. Ono što je najinteresantnije je što ni mi još nismo otkrili ko od njih skriva koju tajnu, te svakodnevno otkrivamo nešto novo. Vrlo dobro urađeno. Dodatni plus je mali broj epizoda koji nagoveštava da bi tempo mogao biti dobar celo vreme. S obzirom da nisam gledala original, potpuno uživam u priči ne znajući ništa o njoj. O glumačkoj ekipi ne trebam ni govoriti, njih Giselle izabere i postroji kao niko na Televisi. U njenoj seriji se prosto oseti ozbiljnost i kvaliteta koje druge nemaju. Radujem se da sam bacila pogled jer me je osvojila i uživam u njoj!
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jun 27, 2022 2:46 am
Mujer de nadie - Page 4 I22
Mujer de nadie - Page 4 Ii22
Mujer de nadie - Page 4 Iii20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jun 27, 2022 2:46 am
Mujer de nadie - Page 4 Jj20
Mujer de nadie - Page 4 J23
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jun 27, 2022 2:47 am
Mujer de nadie - Page 4 O29
Mujer de nadie - Page 4 Ooo32
Mujer de nadie - Page 4 Oo39
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jun 27, 2022 3:56 pm
Ok, ok, ne moraš više, ubjedila si me Mujer de nadie - Page 4 2315767614 Ionako već nekoliko dana ne mogu da nađem nešto što bi me privuklo.

Vidim po tvom komentaru da su mnoge stvari mjenjane što me raduje.

____________
Mujer de nadie - Page 4 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Wed Jun 29, 2022 4:13 am
Jeeeej, baš se radujem tvojoj odluci! Eto možda neplanski obe budemo uživale u ovoj seriji. Za mene je pravo otkriće. Tako sam srećna što sam bacila pogled, jer bi propustila nešto jako dobro. Super mi je, u potpunosti uživam, nadam se da ćeš i ti.
Čekam da zajedno komentarišemo!  Mujer de nadie - Page 4 2229618312
Sponsored content

Mujer de nadie - Page 4 Empty Re: Mujer de nadie

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum