Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Tue Jul 12, 2022 1:52 pm
18. - 20.

Nije iznenađenje što je Alejandra Lucijina majka iako je ovo novo u odnosu na originalnu priču gdje nije bilo nikakve tajne oko Norine majke. Sada me više zanima ko je Casildina majka i koja se tu priča krije u pozadini. Ko je Sandra? Bilo bi previše da ispadne da je i njoj Alejandra majka. Slažem se sa propustima oko ekshumacije. Kao prvo, oca bi od starta sahranila pored majke, kao drugo nema potrebe za otvaranjem kovčega. Možda su se mogli malo bolje potrditi da bi ovo ispalo uvjerljivo. Očekujem sada puno vriske  i suza i razjašnjenje nakon toga. Ako uopšte Alejandra bude rekla svu istinu. A laž Lucijinog oca je neoprostiva.

I dalje mi je nevjerovatno da Leonardo dva puta nije provalio da zapravo ne spava sa Silvijom. Ako ništa imaju različitu boje kose, Silvia je viša... Pa nisu bili u apsolutnoj tami. Bzv. Leonardo je propisno ponizio Casildu kada mu je rekla istinu. S druge strane me je izenenadilo što Silvia nastavlja igru i uvjerava Leonarda da je Casilda slagala. Zanima me kakav će biti nastavak ove priče  i koliko će pratiti original. Inače, tamo je Leonarda glumio Alexis Ayala, a Casildu Taire Scanda koju smo gledale kao doktoricu Aries u Sin rastro de ti. Baš ne mogu vjerovati da se radi o istoj glumici.

Kad se pojavi Carlos skroz se isključim. Nije  mi jasno u kakve je mućke upetljan niti me zanima. Ni njegova glupa sestra mi nije mnogo zanimljivija. Ni meni se ne dopada to što su spojili Carlosa i Paulinu. Inače, zaboravila sam prokomentarisati. Jedan od ljudi pod maskama koji su na početku zaustavili Fernandov kamion kojeg je vozila Paulina je upravo bio Carlos. Lako ga je bilo poznati po očima i čudi me da nije i Paulina koja ga dobro zna.

Od ostalih priča me najviše zanimaju Claudia i Paulinin brat. I da, čekam dalje Rafaelove postupke. Ne brinem što će biti sa Roxanom nego kako će se sve to odraziti na Fernanda.

____________
Mujer de nadie - Page 7 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Wed Jul 13, 2022 1:53 am
Mujer de nadie - Page 7 A73
Mujer de nadie - Page 7 Aa86
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Wed Jul 13, 2022 1:53 am
Mujer de nadie - Page 7 B69
Mujer de nadie - Page 7 Bb62
Mujer de nadie - Page 7 Bbb44
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Wed Jul 13, 2022 2:53 am
21. epizoda

Nekoliko istina je izašlo na videlo. I dok čekamo suočavanje Alejandre i Lucie i otkrivanje pozadine njihove priče, veselim se tome što je Fernando imao petlju suočiti se sa Rafaelom. Mislila sam da do toga ipak neće doći, da će se nešto isprečiti i da će mu Rafael prvi sve nabiti na nos. No ovo je ispalo poštenije. Bez obzira na to šta Rafael smera protiv Fernanda, drago mi je da je makar pošteno istupio pred njega i sam mu rekao kako stvari stoje. Ono što ne veseli je to što Rafael priprema teren s Diegom kako bi verovatno učinili nešto protiv Fernanda. Ne bi me iznenadilo da mu namesti neku ozbiljnu situaciju koja bi ga koštala ne samo ugleda, već možda i slobode. Roxana poznavajući muža očito zna na šta je sve spreman, pa planira pobeći, no sumnjam da će do toga doći. On ima zanimljiv plan, da se udruže kako bi rastavili Fernanda i Luciu. Možda neće uspeti na način koji oni žele, ali da će im nešto smestiti, to možemo očekivati. Sada kada su svari postale jasne, sledi prljava borba.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Wed Jul 13, 2022 6:14 pm
21. i 22. epizoda

Bilo je očekivano da Lucia neće odmah htjeti da sasluša majku i mislila sam da će proći više epizoda dok se to ne desi. Prijatno sam se iznenadila što su već razgovarale i što se Lucia vratila u Alejandrinu kuću. Međutim, gotovo odmah na scenu stupa Roxana koja će očito reći Luciji čime joj se majka bavi. Očekujem nove sukobe.

Mislila sam da će biti više zlokobnih tajni oko Alejandrine prošlosti. Ako je ovo cijela priča onda mi je tu najveći krivac Lucijin otac. Alejandra je bila žrtva neke bitange koja ju je uvukla u prostituciju i od kojeg je uspjela pobjeći. Njena namjera je bila da u Mexicu radi neki normalan posao, a ne da se prostituiše. S obzirom da su bili u lošoj ekonomskoj situaciji, što se onda on nije potrudio naći posao ili da ode negdje dalje da zaradi? Sjedi skrštenih ruku, a onda zamjeri ženi što je imala petlje to uraditi.

Pilar je bila ta koja je Alejandru spasila. Zašto je onda ona tretira tako nemilosrdno? Kako je Alejandra dogurala tako "daleko"? Zašto je Pilar u poziciji da od nje zavisi? Pored onih oko Casildinog porijekla i ove odgovore jedva čekam.

Dopalo mi se što je Fernando istupio pred Rafaela i rekao mu za njegovu vezu sa Roxanom. Rafael se napravio iznenađen Rolling Eyes Njegova ideja da se on i Roxana udruže da bi razdvojili Fernanda i Luciju mi previše vuče na klasične sapunice i voljela bih da se takav zaplet zaobiđe.

Paulina je shvatila da je Carlos bio iza one sačekuše. Konačno.

____________
Mujer de nadie - Page 7 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Thu Jul 14, 2022 3:12 am
Mujer de nadie - Page 7 A74
Mujer de nadie - Page 7 Aa87
Mujer de nadie - Page 7 Aaa61
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Thu Jul 14, 2022 3:13 am
22. epizoda

Potpuno neočekivano smo dobili brzi rasplet situacije između Lucie i Alejandre. Lucia je poverovala u Alejandrinu priču i odlučila joj dati novu priliku. Realno, niko ne bi govorio o svojoj sramoti tek tako, a Alejandra se odlučila na taj potez. Sviđa mi se što igra na kartu istine i što nije izmislila nešto treće da bi se opravdala pred ćerkom. I dok se čini da se stvari raspliću, one će se izgleda brže bolje zakomplikovati. Roxana i Rafael su se nameračili da im se umešaju u život. Više nije jasno ko od njih dvoje koju igru igra. Roxana je spremna izdati Rafaela, Rafael je spreman izdati Alejandru, oni će očito biti glavni akteri novih zapleta. Saznali smo delić Alejandrine priče, no slažem se Kristina, i mene najviše zanima kako je uspela stvoriti bogatstvo i razviti takav biznis. Isto tako ostaje nejasan njen odnos prema Pilar. Stvara se utisak kao da je Alejandra pomogla Pilar, a ne obrnuto.

Ono što mi je još interesantno je razvoj odnosa Claudie i Diega. Oni me baš intrigiraju. Ne znam na koji način je Diego doživljava. S obzirom da je onako rigorozan prema sestri, pitam se kako onda može zavoleti jednu prostitutku. Claudia je s druge strane i više nego realna i ne želi ulaziti ni u kakve odnose s njim znajući da je to pogubno za nju. Casilda se odlučila razotkriti pred Leonardom. Jedva čekam nastavak te scene. Carlos je konačno otkriven i to me veseli. Ta priča mi ionako nije bila preterano zanimljiva. Barem će Paulina završiti s njim. Alfredo bez problema iskoristio njegov novac, dok se Michelle sama zaprosila. Ne menjaju se.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Thu Jul 14, 2022 6:06 pm
dok se Michelle sama zaprosila

Mujer de nadie - Page 7 2078043430

Kako mi je promaklo da to prokomentarišem? Mujer de nadie - Page 7 1543461474

23. epizoda

Za sada se ništa značajno nije desilo pri susretu Roxane i Lucije. Zapravo Alejandra je pomutila Roxani planove. Pretpostavljam da će se desiti najgore moguće, Lucia će se zbližiti sa majkom, pa će tek onda saznati za njen biznis. Mujer de nadie - Page 7 245301646

Iznenadilo me je što se Carlos predao policiji, što se slomio onako pred majkom i bratom. Nadam se da će sada krenuti uzlaznom putanjom i da će se osvjestiti. Kaže da je Fernando uvijek bio svačiji miljenik. Pretpostavljam koliko to može biti frustrirajuće, posebno kad roditelji prave razliku među djecom. Ali pitam se koliko je u Carlosovom slučaju to uzrok njegovih problema? Koliko je to istina, a koliko je slika koju je on stvorio da bi imao regularan izgovor?

Leonardo je shvatio da je zapravo bio sa Casildom i ponizio ju je i odbacio. A Silviu je otpustio. Palo mi je na pamet da bi Casilda mogla biti trudna. Što bi tu bilo cirkusa Mujer de nadie - Page 7 2078043430

Fernandova majka traži Luciji da se udalji od Fernanda. Očito više vjeruje Michelle i ne da se razumu.  Rolling Eyes

____________
Mujer de nadie - Page 7 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Sat Jul 16, 2022 2:17 am
Mujer de nadie - Page 7 Zzzz39
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Sat Jul 16, 2022 2:17 am
Mujer de nadie - Page 7 D43
Sponsored content

Mujer de nadie - Page 7 Empty Re: Mujer de nadie

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum