Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Sat Jul 16, 2022 2:18 am
Mujer de nadie - Page 8 Aa89
Mujer de nadie - Page 8 A76
Mujer de nadie - Page 8 F23
Mujer de nadie - Page 8 Fff21
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Sat Jul 16, 2022 2:21 am
Mujer de nadie - Page 8 C58
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Sat Jul 16, 2022 2:22 am
23. i 24. epizoda

Teška i surova scena između Casilde i Alejandre. Casilda joj se otvara i na trenutak mi se učinilo da će Alejandra pokazati razumevanje i suosećanje, međutim na kraju me šokirala. Gazi je dok je u blatu. Ne samo da joj ponavlja razloge zbog kojeg bi trebala biti nesrećna već joj nabacuje ideju da bi na njenom mestu želela umreti. Prestrašno. Pogotovo je strašno kada vidimo koliko je Casilda sama u svojoj patnji i odbačenosti i koliko vapi za podrškom. Nekoga ko je toliko nesrećan dodatno unesrećiti, za to mora biti ozbiljno veliki razlog. Jedva čekam saznati koja je spona između nje i Casilde i zbog čega je toliko maltretira ne pokazujući ni trunku ljudskosti prema njoj. U celoj situaciji Alejandra razmišlja kako namamiti Luciu da se vrati u kuću.

Carlos je svojom predajom pokrenuo niz situacija. Bila sam iznenađena njegovom zrelom odlukom da se preda, ali nakon što je onako kukavički od Fernanda tražio da mu plati kako bi ga izbavio zatvora sam drugačije počela gledati na stvari. Prvo mu je osujetio posao, a sada baš od njega traži da se dodatno zaduži da ga izbavi. Umesto toga je mogao sestru pitati da mu vrati pare. Sumnjičava sam u njegov proces preobražaja. Na kraju iznos plaća Roxana, neko od koga niko nije očekivao. Preduhitrila je Luciu koja je želela pomoći. Još jedna napasna žena. Traži Fernandu da joj vrati pare, a sad ovako postupa. Sumnjam da mu neće ništa tražiti zauzvrat. Ako ništa drugo, nagrada će joj biti da će je Martha poželeti za snajku. Lucia joj ipak nije dovoljno dobra. Ta scena u kojoj joj govori da se makne od njenog sina je bila vrlo ružna. Umesto da je Alfredu rekla da joj ostavi ćerku na miru, ona se istresla na Luciji. Isto tako me Lucia na trenutke živcira. Našla je kada će im otići u kuću i razgovarati sa Fernandovom majkom, u trenucima kada je žena u rastrojstvu. Nakon te nemile scene, ona opet odlazi u bolnicu. Ne volim toliko nerealnu količinu dobročinstva koje smo videli od Lucie. U poslednjoj epizodi je bila skrušeni tešitelj pun razumevanja. Stvaraju od nje nerealnog lika. A Livijina gluma u tim scenama me malo iritira.

Alejandra tešeći Pilar govori Mi nismo ničije žene. Setih se tada Kristina tvojih reči da je naslov serije zapravo namenjen Alejandri i bila si u pravu. Od zanimljivih trenutaka bi još izdvojila Diega kojeg je Claudia zatekla u bolnici kod njene majke. Još jedan vrlo neobičan odnos. S jedne strane je nepodnošljiv u odnosu prema svojoj sestri i Fernandu, a sa druge oduševljava prema Claudiji. Njihova priča je baš zanimljiva, iako nam je daju vrlo malo, jako me intrigira kako će se razvijati.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Sat Jul 16, 2022 2:22 am
Mujer de nadie - Page 8 E34
Mujer de nadie - Page 8 Ee27
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Mon Jul 18, 2022 11:40 am
24. i 25. epizoda

Baš me je iznervirao kraj 25. epizode toliko da nemam volju da gledam sljedeću. Već mi je muka od Lucijine i Fernandove svađe. Ovakvi nesporazumi i ukradeni poljupci su toliko puta već iskorišteni u telenovelama (ukljućujući i ovu) da bukvalno poželim da isključim lap top kad ovo vidim i da ga više ne uključim Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Glavni par mi je postao sporedan i sad mi pažnju drži Casilda.

I meni je bila strašna scena kada ju je Alejandra pogazila. Očekivala sam viku, svađu, možda i da je ošamari, ali ovo što je uradila je bilo neuporedivo gore. Još strašnije od riječi koje je izgovorila je ton kojim je to rekla. Bila je to mješavina sažaljenja i ravnodušnosti, a sve je to deklamovala kao da govori činjenice o vremenskoj prognozi. U sljedećoj epizodi smo dobili dio odgovora o Casildi. Ona je vlasnica svega što Alejandra ima! Nisam mislila da su ta dva odgovora povezana: Casildino porijeklo i porijeklo Alejandrinog bogatstva. To je pravo iznenađenje! Jedva čekam konačno riješenje te misterije. Ono što mi je šokantno je to što Pilar za to zna, očigledno je Alejandra na neki način drži u šaci čim je sakrila tako nešto. Bar je Casildi rekla puno ime njene majke. A Gabino ju je pametno savjetovao. Ako ima imalo razuma, poslušaće ga. Pomenula se  i njena prošlosti, i tu postoje neke tajne da se otkriju vezano za muškarca koji ju je uništio. Na kraju Isaura pronalazi Sandrin testament. Ne sviđa mi se ona tek tako može da ušeta u Alejandrinu sobu i u onolikom prostoru odmah slučajno ubode mjesto gdje skriva nešto važno pogotovo što Alejandra zna da je ova već imala običaj to raditi.

Diego je izvukao Claudiu iz bordela. Baš mi je to bilo slatko i baš mi je drago  zbog njih Mujer de nadie - Page 8 3331851625  Vrlo su neobičan i nesvakidašnji par.

Nedostatak inteligencije je nasljedna stvar, Martha i Michelle su to i dokazale. Mujer de nadie - Page 8 3857569612  Oduševljene su Roxanom. Mujer de nadie - Page 8 3323782742 Nadam se da će njih dvije imati što manju minutažu od sada, teško je podnijeti toliku nečiju glupost. Što se tiče Roxane i Rafaela nisam oduševljena njihovim djelovanjem. Poenta im se svela da razdvoje Luciu i Fernanda. Valjda bi u ozbiljnoj telenoveli i negativci trebali biti malo ozbiljniji. Posebno me iznenađuje što je lik kao što je Rafael sve svoje aktivnosti usmjerio ka tome da osvoji novu ljubavnicu.

____________
Mujer de nadie - Page 8 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Fri Jul 22, 2022 2:25 am
Mujer de nadie - Page 8 Aaa62
Mujer de nadie - Page 8 Aaaa36
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Fri Jul 22, 2022 2:26 am
Mujer de nadie - Page 8 D44
Mujer de nadie - Page 8 C59
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Fri Jul 22, 2022 2:26 am
25. - 28. epizode

Lucia i Fernando se planiradu venčati, baš da vidimo dokle će im sreća trajati. Iako su uspeli rešiti nesuglasice oko Roxane, ona očito neće stati na tome. Ta situacija oko udruženog para Rafaela i Roxane koji zajedničkim snagama pokušavaju razdvojiti Luciu i Fernanda je prilično nerealna. Rafael koji je prikazan kao ozbiljan poslovni čovek se sada bavi smicalicama, uhodi žensku, juri za njom i glumi povređenog muža kako bi joj se približio. Preterali su s tim. Pogotovo je suluda situacija u kojoj se Roxana ničim izazvana baca u pokušaju da iscenira napad od strane Fernanda. Oni nemaju svoje živote već su svu energiju usmerili na to kako da razvoje i osvoje svoje željene mete.

Priča oko Casilde je difinitivno najzanimljivija. Dosta toga smo uspeli saznati od Gabina. Dakle njena majka je na samrti poverila Alejandri, a ova je prisvojila njeno bogatstvo. Posebno je surovo videti kako je tretira. Stvorila je od nje jadnicu koja joj je zahvalna na tome što joj je dala krov nad glavom i drži je kod sebe, a stvar je zapravo obrnuta. Isaura je otkrila istinu, ali kako kaže Gabino, sa Alejandrom se nije za igrati jer je štite ozbiljni moćnici o kojima mnogo zna. Zanima me koja je uloga Pilar u svemu tome, koliko joj je ona pomogla i kolika je njena krivica u svemu. S obzirom da je Gabino želi zaštititi, očito da i ona snosi neku krivicu. I u tom slučaju mi nije jasna Alejandra i njen odnos prema Pilar. Casilda sumnja na trudnoću. Iako se test pokazao negativnim, očito simptomi nisu prestali. Baš me zanima šta stoji iza toga. Bilo bi ludo da je zaista trudna.

Diego je spasio Claudiu iz bordela, ali očito se neće umeti nositi s time. Nekako nemam poverenja u njega i sumnjičava sam prema budućnosti te veze. S druge strane njegova sestra je toliko divan lik, meni jedan od najdražih u seriji. Gledamo je poraženu na svim frontovima, a ona i dalje pokazuje ljudsku crtu i čini dobro za druge. To što se pojavila pred Luciom je zaista odlika velikih ljudi. Volela bi da njenom liku daju više prostora i neku konkretniju priču. Michelle me i dalje nervira. Sad je još dovela Alfreda na Lucijine zaruke, koja bolest. Videćemo hoće imati petlju reći išta o Alejandri i onome što zna. Kako god se razvije radnja, nakon eventualnog venčanja očekujem konkretniji obrt u priči, jer je serija već dosta odmakla s brojem epizoda.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Tue Jul 26, 2022 2:10 pm
26. - 30.

Fernando i Lucia su taman riješili nesporazum kad nastadoše novi problemi. Istovremeno su zaprosili jedno drugo, organizovali vjenčanje i sve ostalo samo što se na kraju ne stigoše vjenčati. Roxana je ubijena, a Fernando optužen. Nisam očekivala takav obrt, ali sam imala loš osjećaj kada je Fernando pošao u onu kolibu. Iznerviralo me je što je pristao da joj tamo donese novac. Rolling Eyes

Casilda je definitivno trudna i pretpostavljam da će je Leonardo oženiti, sada kada zna da je bogata. Tako je bar bilo  u originalu s tim što mu je tamo Casilda sama ponudila da je oženi zbog novca i zatrudnjela je tek u braku.

Imam neku malu nadu da će Michelle otkačiti Alfreda. Diegu i Claudiji ne ide najbolje i bojim se što će biti s njom. On je patološki ljubomoran i mislim da tu nema sreće i da bi happyend za njih dvoje bio nerealan. Paulina je veliki čovjek. Šteta što su je sveli samo na to da je zaljublena u glavnog lika i što nema nekih konkretnijih dešavanje oko nje.

____________
Mujer de nadie - Page 8 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Thu Jul 28, 2022 1:13 pm
31. epizoda

U centru zbivanja je naravno Roxanino ubistvo i moram priznati da mi taj dio uopšte nije zanimljiv. Vidjeli smo što se desilo. Jedino je misterija da li je Rafael sam povukao obarač ili je nekoga platio. Osim ako nas Giselle nije odlučila iznenaditi pa ubica ispadne neko drugi Mujer de nadie - Page 8 2729517241

Juventino je imao srčani udar dok je bio u bordelu kao Mario nekad u La Candidati Mujer de nadie - Page 8 2078043430

____________
Mujer de nadie - Page 8 Granho16
Sponsored content

Mujer de nadie - Page 8 Empty Re: Mujer de nadie

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum