Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Fri Oct 07, 2022 12:12 am
SINOPSIS

Bila je jedna od najvećih zvezda u zemlji, najpopularnija pevačica i glumica. Mnogi su joj zavideli na karijeri koju je postigla sa svojih tek 24 godine. Pesme sa poslednjeg albuma postigle su veliki uspeh, dok su ulaznice za koncerte koji su usledili raspordate u rekordnom roku. Predvidjali su da će ona vladati javnom scenom dug vremenski period, medjutim onda se desilo nešto neočekivano. Anabel se našla u središtu ogromnog skandala. Jednog jutra pronadjena je u automobilu izrešetanom od metaka. Hektor, rodjeni brat Roberta Ferera, najtraženijeg narkodilera u zemlji nalazio se pored nje. Hektor je pronadjen mrtav, dok se ona nalazila u teškom stanju. Zbog velikog broja novinara, kola hitne pomoći jedva su uspela da se probiju do ulaza u bolnicu. Kada su bolničari izvukli nosila na kome se nalazilo njeno telo, blicevi fotoaparata su neprestano sevali. Uprkos brojnim operacijama, njeno stanje je bilo veoma kritično, doktori nisu davali gotovo nikakve šanse da će preživeti. Medjutim, nakon mesec dana, konačno se probudila iz kome. Prva osoba koju je ugledala kraj sebe bila je njena verna menadžerka SIlvana. Kada je Anabel shvatila kakav je skandal izazvala, donela je veoma važnu odluku. "Odlazim zauvek iz zemlje.", bilo je sve što je rekla svojoj menadžerki. Čim se oporavila, sa krova bolnice, helikopterom, odletela je u nepoznatom pravcu. Tog dana Anabel Dorantes kao da je nestala sa lica zemlje.
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Fri Oct 07, 2022 12:47 am
Likovi


Maite Peroni - Anabel Dorantes

36 godina. Bila je jedna od najuspešnijih glumica i pevačica svoje generacije, fenomen Anabel Dorantes, kako su je mediji nazivali. Nakon što je bila upletena u veliki skandal kada je njeno izrešetano telo pronađeno pored beživotnog tela Hetora Ferera, brata najpoznatijeg i najtraženijeg trgovca drogom, odlučila je zauvek napustiti zemlju.

Rodrigo Guirao - Ivan Belmonte

32 godine. Lekar po struci. Usred određenih okolnosti upoznao je Anabel. I ako se isprva činilo da je s njom kako bi joj pomogao, njegove namere su sasvim druge.

Erika Buenfil - Silvana Korona

60 godina. Anabelina menadžerka. Otkrila je Anabel kada je imala samo 14 godina i učinilaje jednom od najvećih zvezda.  Bila je uz nju i u lepim i u najružnijim trenucima. Bila je udata za Segunda, s kojim je imala dvoje dece, Leonarda i Abril. Abril je pre mnogo godina izgubila život u saobraćajnoj nesreći. Za smrt svoje kćerke uvek je krivila svog muža.

Alejandro Tommasi - Segundo Donoso

65 godina. Silvanin bivši muž. Također je menadžer slavnih, prvenstveno svoje snaje Džesike Smit.

Jose Ron - Leonardo Donoso

38 godina. Sin Silvane i Segunda. Kad je bio tinejdžer, sa sestrom Abril osnovao je muzičku grupu, bili su vrlo uspješni. Međutim, nakon smrti sestre, započeo je solo karijeru, ali nije ponovio ni sličan uspeh. U mladosti je bio u vezi s Anabel, ali se na kraju oženio njenom najvećom suparnicom Džesikom Smit. Pre 10-ak godina povukao se sa estrade, odnosno preselio iza scene. Otvorio je vlastiti studio, trenutno komponuje za velike zvezde.

Adriana Louvier - Džesika Smit

35 godina. Jedna je od najuspješnijih glumica današnjice. Udatavje za Leonarda. Karijeru je započela na pevačkom takmičenju na kojem je pobedila Anabel. Od tada između njih dve traje veliko rivalstvo. Anabel je uvek bila uspešnija, a tako je bilo sve do dana kada je odlučila ostaviti sve iza sebe i zauvek nestati. Džesikinakarijera od tada ide uzlaznom putanjom, no uvek ju prati kompleks slavnog fenomena Anabel Dorantes.

Michel Brown - Edmundo Madrigal

48 godina. Po zanimanju novinar. Gotovo opsednut sa Anabel. Iz nekog razloga gaji veliku mržnju prema njoj.

Natasha Klauss - Laura Paz

46 godina. Pre mnogo godina bila je u vezi s Edmundom. Njih dvoje diele veliku tajnu i mržnju prema Anabel.

Laura Flores - Flavia Duran

55 godina. Vlasnica novinske agencije "Danas". Edmundova šefica. Bila je udata za Benjamina Prieta, vlasnika najveće producentske kuće u zemlji. Dok je bila u braku s njim, vodilaje poznati katalog elitne prostitucije. Nakon razvoda otvorila je svoju novinsku agenciju.

Humberto Zurita - Benjamin Prieto

65 godina. Bio je vlasnik producentske kuće pod nazivom "Tele". Bio je oženjen Flavijom. Pre 10 godina izgubio je život u saobraćajnoj nesreći.

Eduardo Santamarina - Roberto Ferrer

58 godina . Jedan od najtraženijih narkodilera u zemlji. Pre godinu dana inscenirao je sopstvenu smrt, nakon čega je iz senke nastavio raditi svoj prljavi posao. Anabelin najveći i najopasniji neprijatelj, upravo zato što ne zna da je on živ.

Diego Soldano - Hector Ferrer

Robertov brat. Imao je 40 godina kada je izgubio život onog dana kada su pucali na automobil u kojem su se vozili on i Anabel. I iako je bio u braku s Pilar s kojom je dobio sina, u Anabel je bio istinski zaljubljen.
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Fri Oct 07, 2022 12:48 am
EPIZODA 1


MEKSIKO  SITI

12 GODINA RANIJE


Kada je Anabel shvatila kakav je skandal izazvala, skandal o kome javnost već mesec dana neprestano bruji, donela je odluku koju je saopštila svojoj vernoj menadžerki Silvani.


Anabel: Odlazim iz zemlje. Zauvek. Ako želiš možeš da podješ sa mnom.

To je i uradila. Čim se malo oporavila, privatnim helikopterom u pratnji svoje menadžerke, sa krova bolnice, odletela je u nepoznatom pravcu. Jedna od najvećih zvezda preko noći je nestala. Godinama unazad od nje nije bilo ni traga ni glasa.


SADAŠNJOST

Flavia je bila u svojoj kancelariji koja se nalazila na poslednjem spratu jedne višespratnice u kojoj se nalazilo sedište novinarske agencije „Danas“, čiji je bila glavni i odgovorni urednik. U kancelariju je bez kucanja uleteo Edmundo, jedan od novinara koji je radio za nju.

Edmundo: (ushićeno) Vratila se! Ponovo je u zemlji!
Flavia: Ko? O kome pričaš?
Edmundo: Anabel... Anabel Dorantes.
Flavia: Molim?! Jesi li siguran?!
Edmundo: Sto posto. Jedna moja poznanica koja radi na aerodromu mi je upravo javila da je pre nekih pola sata ušla u zamlju. Krišom je slikala i poslala mi sliku.

Edmundo je pokazao telefon na čijem se ekranu nalazila fotografija. Nakon što je videla sliku Flavia se zadovoljno osmehnula.

Flavia: Jeste se promenila ali ovo je definitivno ona. Sastavi članak i uz fotku odmah okači na portal. Ne smemo da dozvolimo da neko od konkurencije ovu vest objavi pre nas. A napiši i članak za sutrašnje dnevno izadnje novina.


NEKOLIKO SATI KASNIJE

Anabel je stajala pored prozora, bila je vidno zamišljena. Na sofi je sedela Silvana koja je nešto gledala na tabletu. Nakon kraćeg ćutanja, Anabel je rekla:

Anabel: Zaista misliš da mogu da povratim svoju slavu?
Silvana: Sigurna sam u to. Ti nisi bila bilo ko. Ti si bila jedan od najvećih fenomena na ovim prostorima. Nešto nezapamćeno.
Anabel: Ali prošlo je 10 godina. Pojavile su se mladje i lepše, a ja sam pala u zaborav.
Silvana: Grešiš!

Pružila joj je tablet, na kome je bio otvoren članak o njenom povratku u zemlju.

Anabela: Kako su već saznali da sam se vratila?
Silvana: Ne znam i ne zanima me. Bitno je to da si trending topic. Zapalila si društvene mreže.

Anabel je neko vreme ćutala a onda je rekla:

Anabel: Ljudi nikada neće uspeti da zaborave onaj skandal.
Silvana: U pravu si. Taj skandal je nažalost deo tvoje prošlosti i to ne možemo promeniti.
Anabel: To što se desilo nije upropastilo samo moju karijeru. Upropastilo je moj život. Dvanaest godina sam se plašila da kročim u Meksiko. Bojala sam se da bi prokleti Roberto mogao da me ubije.
Silvana: Više nemaš razloga za strah. Roberto Ferer je ubijen pre godinu dana. I prestani da razmišljaš o prošlosti. Sada svu našu energiju moramo da usmerimo na tvoj novi album i veliki povratak na scenu. A u toku su  pregovori sa Netflixom za tvoju biografsku seriju.


Roberto Ferer se sunčao pored bazena u dvorištu svoje luksuzne vile. Došao je njegov telohranitelj Diablo.

Diablo: Gazda! Jeste li videli najnovije vesti?
Roberto: Kakve vesti? O čemu pričaš?
Diablo: Vratila se! Anabel Dorantes se danas vratila u zemlju!
Roberto: Molim?! Jesi li siguran da je to istina?!
Diablo: Da. Društvene mreže su preplavljene njenom slikom sa aerodroma.
Roberto: Konačno! Deset godina sam čekao da osvetim toj prokletnici!


NEKO VREME KASNIJE

Danas će se konačno naći u prodaji novi album Anabel Dorantes. Ona skoro nije bila uvoliko nervozna i uzbudjena. Današnji dan, odnosno reakcija publike će joj pokazati da li ima nade za nju i njenu karijeru ili ne. Anabel je nervozno šetala u krug.

Silvana: Smiri se. Sve će biti u redu.
Anabel: Ne mogu. Jako sam nervozna.
Silvana: Nemaš razloga za brigu. Danima pratim društvene mreže, interesovanje za tvoj povratnički album je ogromno. Idi napuni kadu, lezi i opusti se. Uskoro će doći šminkeri i frizeri da te srede za večerašnju promociju.


Roberto je sedeo u fotelji, dok je Diablo stajao ispred njega.

Roberto: Znaš šta ti je činiti! Danas nam je jedinstvena prilika da joj udjemo u trag! Od kada se vratila u Meksiko, od nje nema ni traga ni glasa ali danas će konačno gostovatii u toj nekoj emisiji gde će promovisati nove pesme.
Diablo: Ništa se ne brinite. Naši ljudi se već nalaze ispred studija u kome se snima ta emisija.
Roberto: Ta prokletnica i dalje ne zna šta je čeka. Moja prednost je ta što ona ne zna da sam i dalje medju živima. Ne zna da ima opasnog neprijatelja koga bi trebalo da se čuva.


Pao je mrak. Anabel, u pratnji svoje menadžerke Silvane, došla je na promociju svog albuma. Sedele su za stolom, dok su ispred njih bili brojni novinari. Jedan po jedan joj je postavljao pitanje, odgovarala je isključivo na pitanja vezana za njen novi album, dok o temi svog privatnog života i toga gde je bila tokom svih ovih godina nije htela da diskutuje. Poslednje pitanje postavio je Edmundo.

Edmundo: Anabel, činjenica je da uspeh tvog novog albuma ne može niko da ospori. Ali takodje je i činjenica to da gotovo niko iz sveta slavnih ne želi da te komentariše. Šta misliš zbog čega je to tako?
Anabel: Odgovor je jednostavan. Plaše me se. Znaju da sam se vratila po ono što je moje, a to je tron. Ponovo ću biti najuspešnija pevačica i glumica na ovim prostorima.
Edmundo: Da li to znači da planiraš da se vratiš i glumi?

Anabel se na momenat zbunila ali se umešala Silvana koja je rekla:

Silvana: Za sada vam mogu samo reći da smo u nekim pregovorima. U pregovorima smo sa jednom on najačih strimnig platformi.


Roberto je bio u radnoj sobi. Ispijao je viski i pušio tompus. Čitao je na tabletu članak o Anabel.

Roberto: Naša priča je mogla biti totalno drugačija da me nisi prevarila sa rodjenim bratom. Zabola si mi nož u ledja nakon svega što sam uradio za tebe.

Sa velikom gorčinom otpio je još jedan gutljaj pića.

Anabel i Silvana su sedele na zadnjem sedišti automobila koji je vozio Valter.

Silvana: Sve je prošlo u najboljem redu.
Anabel: Iskreno očekivala sam mnogo žešća pitanja.
Silvana: Na početku smo im jasno stavili do zanja da na pitanja vezana za privatan život neće dobiti odgovor.
Anabela: Samo me je iznervirao onaj novinarčić. Ne znam šta prokleti Edmundo ima protiv mene. I pre 12 godina mi je stalno visio za vratom, izgleda da planira da nastavi to da čini.


SUTRADAN

Roberto i Diablo su bili u dnevnoj sobi.

Diablo: Šefe, gotovo je nemoguće prići njenoj kući. A i kad izadje njen automobil prati brojno obezbedjenje.
Roberto: Prokletnica! Moramo naći način da dodjemo do nje!


Anabel i Silvana su bile u dnevnoj sobi.

Silvana: Izbila si na prvo mesto svih top lista. Tvoj povratnički album je apsolutni hit.
Anabel: I dalje ne mogu da verujem da se ovo dešava.
Silvana: Rekla sam ti da nemaš razloga za brigu ali ti mi nisi verovala. Anabel, ovo je tek početak. Velike stavri tek slede. Popodne imam jako važan sastanak sa diskografskom kućom. Ako sve bude teklo po planu veoma brzo ćemo organizovati tvoj povratnički koncert.
Anabel: Da nije previše rano za to?
Silvana: Ne! Moramo da iskoristimo trenutak i svu ovu pažnju koja je usmerena na tebe!


Slvana je otpila gutljaj pića a zatim rekla:

Silvana: Takodje, pregovori sa Netflixom teku po planu. Izgleda da će pristati na sve naše uslove i da ćemo raditi tvoju biografsku seriju.
Anabel: Znaš moje mišljenje po pitanju toga. Nisam sigurna koliko je pametno da javnosti predstavimo čitav moj život, odnosno moj pravi život. Ono što je javnost znala o meni pre onog skandala bila je klasična farsa, realnost je bila mnogo ružnija i surovija.
Silvana: Ta serija će ti mnogo više doneti nego oduzeti. Poslednji utisak koji je javnost stekla o tebi je da si bila ljubavnica narkobosa. Medjutim, javnost ne zna kako je došlo do toga. Ne zna da su te od početka karijere, tačnije od tvojih tinejdžerskih dana, iskorišćavali mnogi čelnici, kako televizijskih kuća tako i diskografskih kuća. Nakon te serije ljudi ćete gledati kao žrtvu. Od negativke postaćeš žrtva. A ljudi su oduvek voleli žrtve.  

Anabel je delovala vidno zabrinuto.


Flavia i Edmundo su bili u kancelariji. Edmundo je bio vidno razočaran.

Edmundo: I dalje ne mogu da verujem. Njen novi album je totalni hit. Kako je moguće da se vratila posle toliko godina i nastavila tamo gde je stala? Kako je moguće da joj je publika tako lako prešla preko onog skandala?
Flavia: Ako hoćeš iskreno i ja sam danas na putu do posla slušala njene nove pesme. Album joj je odličan.
Edmundo: Flavia, pobogu.


Silvana koja se nalazila u svom automobilu, izlazila je iz dvorišta. Ispred i iza nje su išla još dva automobila u kojima se nalazilo obezbedjenje. U jednom trenutku ispred njih je izleteo muškarac koji je imao oko 35 godina. Momci iz obezbedjenja su odmah istrčali iz svojih automobila. Silvana je odmah prepoznala muškarca koji se isprečio ispred njih. Izašla je iz automobila i rekla:

Silvana: Leonardo?
Leonardo: Da, mama. Ja sam, tvoj sin.
Silvana: Šta radiš ovde?
Leonardo: Moram da razgovaram sa Anabel.
Silvana: Nemaš o čemu da razgovaraš sa njom! Vaša priča je završena pre mnogo godina! Odlazi odavde!
Leonardo: Ne, neću otići dok ne razgovaram sa njom.
Silvana: Ne teraj me da naredim obezbedjenju da te udalje odavde.
Leonardo: U redu, idem. Ali budi sigurna da se neću smiriti dok ne porazgovaram sa njom.


Pao je mrak. Edmundo je sedeo na podu. Pored njega se nalazila prazna flaša viskija, Bio je u vidno pripitom stanu. U ruc je držao sliku nekog mladića. Plakao je.

Edmundo: Nikada, ali nikada joj neću oprostiti što si zbog nje mrtav.



MESEC DANA KASNIJE


Danas će se održati povratnički koncert Anabel. Karte su raspordane u rekordnom roku za samo nekoliko sati. Anabel je bila u dnevnoj sobi, nervozno je palila cigaretu. Pored nje se nalazila Silvana.

Anabel: Tako sam nervozna. Mislim da noćas oka nisam sklopila.
Silvana: Nemaš razloga za brigu. Sve teče prema planu. Uskoro će stići frizer i šminker. Posle toliko godina ćeš se ponovo naći na sceni pred publikom. A tamo ti nema ravne. Kada ti kročiš na scenu nastaje magija.


Roberto i Diablo su bili u radnoj sobi.

Roberto: Znaš šta ti je činiti večeras!
Diablo: Naravno. Šefe, nemate razloga za brigu.


Pao je mrak. Povratnički koncert Anabel Dorantes samo što nije počeo. Stadion je bio ispunjen do poslednjeg mesta. Publika je željno iščekivala da se pojavi na sceni, kako ono stariji koji su već ranije uživali u njenim nastupima, tako i ona maldja kojoj je ovo bila prva prilika da je ugleda na sceni, na njenom terenu, na mestu gd eje bila neprikosnovena. Kada se konačno pojavila, usledio je ogroman aplauz i vrisak. Već prvu pesmu, publika je pevala u glas sa njom. Ubrzo im se obratila po prvi put.

Anabel: Dobro veče. Dobro veče Meksiko. Dobro veče svima koji su došli iz ostalih gradova. Dobro veče i onima kojima su došli iz drugih država. Znam da vas ima sa svih strana. Kao prvo, želim da vam se zahvalim što ste došli u tolikom broju. Onda, imam jako veliku tremu. I dalje ne verujem, da posle toliko godina ponovo stojim ovde, pred vama. Mislim da je bolje da manje pričam a više pevam. Idemo na sledeću pesmu.

I pesme su počele da se nižu jedna za drugom, kako stari hitovi, tako i oni novi. Posle par pesama, trema je očigledno popustila, ponovo je bila ona stara. Vladala je scenom kao niko drugi. Atmosfera je bila sjana sve do moemnta kada je na njenom telu zasvetlela crvena tačka, zatim se sručila na pod. Zavladala je opšta panika medju publikom. Na krovu zgrade koja se nalazila nedaleko od stadiona, stajao je Diablo koji se smeškao.


Nekih sat vremena kasnije ispred bolnice vladalo je opšte rasulo. Brojni predstavnici medija su bili prisustni i na sve načine su pokušavali da udju unutra. Iz mase se izdvojio Edmundo koji je telefonom razgovarao sa Flaviom.

Edmundo: Nemoguće je ući. Obezbedjenje je opkolilo sve ulaze.
Flavia: Moraš doći do njene menadžerke. Moramo biti prvi koji će iamti izjavu.
Edmudno: Daću sve od sebe da to učinim.


DVA SATA KASNIJE

Silvana je bila u čekaonici. Nervozno je šetala u krug.

Silvana: Ne, ovo se ne dešava. Ne mogu opet da prolazim kroz isto.

Došla je medicinska sestra koja je rekla:

Medicinska sestra: Gospodjo, doktor Belmonte će doći svakog časa da razgovara sa vama.
Silvana: Kako je anabel?! Recite mi! Ovo čekanje će me izludeti!

U tom trenutku se pojavio doktor.

Doktor: Ja sam Ivan Belmonte, doktor koji je operisao Anabel.
Silvana: Iskreno, ne zanima me ko ste. Samo me zanima kako je ona?
Ivan: Metak se nalazio u blizini kičme i na jako nezgodnom mestu, ali smo uspeli da ga izvučemo. Nadajmo se da neće doći do komplikacija. Medjutim, ono što nas zabrinjava je to da je prilikom pada doživela tešku povredu glave.
Silvana: Šta hočete time da kaćete?
Ivan: Moraćemo da izvršimo još neka ispitivanja pre nego što donesem bilo kakav zaključak.
Silvana: Mogu li da je vidim?
Ivan: Možete, mada je i dalje pod dejstvom anestezije. U nesvesnom je stanju.
Silvana: Nebitno. Samo želim da je vidim.


Anabel je ležala u bolničkoj postelji. Pored nje su se nalazili brojni aparati koji su pištali u skladu sa njenim otkucajem srca. U sobu je ušla Silvana. Stala je pored kreveta, uhvatila je za ruku i zaplakala.

Silvana: Ne mogu da verujem da ponovo prolazimo kroz ovo.

Silvana se vratila mislima 12 godina unazad.

FLEŠBEK

Nešto mladja Anabel, ležala je u bolničkom krevetu. Pored nje stajala je vidno zabrinuta Silvana.

Silvana: Malena, moraš da se boriš. Zabranjujem ti da umreš!

KRAJ FLEŠBEKA


Silvana se vratila mislima u sadašnjost.

Silvana: Malena, moraš da se boriš. Velike stavri su pred nama. Ne smeš sada da umreš.


SLEDEĆI DAN

Silvana je spavala na dvosedu u čekaonici. Došao je doktor Belmonte, koji je uhvatio za rame i drmnuo. Silvana se trgla iz sna.


Silvana: Da, šta se desilo? Kako je Anabel?
Ivan: Upravo se probudila.
Silvana: Probudila se?! Kako je? Jel dobro?
Ivan: Nakon budjenja ustanovili smo više posledica nesreće koju je preživela. Prva je ta da se požalila da ne oseća donje ekstremitete. Nakon kraće evaulacije, ustanovili smo da je metak pogodio odredjene nerve usled čega je izgubila senzibilnost dodnjih esktremiteta.
Silvana: Molim?! Hoćete da kažete da je Anabel nepokretna?!
Ivan: Nažalost jeste. Medjutim, moje kolege i ja verujemo da će nakon još jedne operacije ponovo moći da hoda.
Silvana: Onda je što pre operišite! Anabel ne može biti invalid!
Ivan: Takodje, kao što sam vam sinoć rekao, usled pada zadobila je povredu glave i...
Silvana: Prestanite da okolišate i recite mi šta se dešava.
Ivan: Anabel je izgubila pamćenje.
Silvana: Molim?
Ivan: Probudila se vez sećanja. Nije znala čak ni kako se zove.

Silvana je bila šokirana ovom vešću.


Roberto i Diablo su bili u radnoj sobi.

Roberto: Kako je moguće da i dalje nema nikakvih informacija?!
Diablo: Nemoguće je ući u bolnicu i doći do bilo kakve informacije. A njen tim se ne oglašava.
Roberto: Nadam se da ta kučka nije ponovo preživela.


Anabel je ležala u krevetu. Zbunjeno je gledala svuda oko sebe. U sobu je ušla Silvana koja joj je prišla i zagrila je. Nakon kraće tišine Anabel je rekla:

Anabel: Izvinite, a ko ste vi?
Silvana: Doktor mi je rekao da si izgubila pamćenje ali ja i dalje ne mogu da veurjem da me se ne sećaš.
Anabel: Iskreno, ne znam čak ni ko sam ja a kamoli ko ste vi.
Sivlana: Ja sam Silvana, tvoja menadžerka. I tvoja... Tvoja partnerka.

Nakon što je ovo rekla Silvana je iznenada poljubila u usta. Sve je posmatrao doktor Ivan Belomente koji je bio šokiran prizorom.


NASTAVIĆE SE...
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Fri Oct 07, 2022 12:57 am
EPIZODA 2



Anabel je odgurnula Silvanu od sebe. Na trenutak je zavladala neprijatna situacija. Doktor Belmonte je rekao:

Ivan: Ostaviću vas same. Mislim da imate o mnogo čemu da porazgovarate.

Izašao je iz sobe.

Silvana: Znam da si zbunjena i da ti mnogo toga nije jasno ali ništa se ne brini. Sve će biti u redu.
Anabel: Ne osećam noge. Jel ti doktor rekao da sam ostala nepokretna?
Silvana: To je samo privremeno. Uskoro ćete ponovo operisati i opet ćeš biti ona stara.

Flavia je bila u svojoj kancelariji. Utrčao je Edmundo koji je rekao:

Edmundo: Ostala je nepokretna.

Flavia je zbunjeno digla pogled sa svog laptopa i rekla:

Flavia: Ko? Anabel?
Edmundo: Da. Iz pouzdanog izvora sam dobio tu informaciju.
Flavia: Onda šta čekaš? Okači tu vest odmah na portal i društvene mreže!

Pao je mrak. Ivan i Silvana su bili u njegovoj ordinaciji.

Silvana: Jeste li sigurni da će operacija biti uspešna?
Ivan: Ne mogu da garantujem ali prema svim prognozama, mogu vam reći da sam 90% siguran da će nakon operacije i rehabilitacije Anabel ponovo prohodati.  
Silvana: Onda je operišite.
Ivan: Operisaćemo je rano ujutru. A sada vam preporučujem da odete kući i da se odmorite.
Silvana: Ne želim da je ostavim samu.
Ivan: Ona je svakako pod sedativima. Spavaće celu noć.

Leonardo je bio u dnevnoj sobi. Na tabletu je čitao vest o tome da je Anabel ostala nepokretna. Iza ledja mu je prišao Segundo ko ji je rekao:

Segundo: Budi srećan što sam naišao ja a ne Jessica.
Leonardo: Tata, ja...
Segundo: Zar je moguće da je i dalje nisi zaboravio?
Leonardo: Naravno da jesam. Slučajno mi je iskočila ova vest. Jesi li čuo da je ostala nepokretna?
Segundo: To je njen problem, njen i tvoje majke. Zaboravljaš da je tvoja majka izabrala nju umesto nas.
Leonardo: Dobro znaš da su naši problemi počeli pre nego što je Anabel ušla u naš život. Naša porodica se raspala onog dana kada je Abril poginula. Nećemo se praviti naivini i za sve kriviti Anabel.

U tom trenutku je došla Jessica.

Leonardo: Draga, stigla si.
Džesika: Jesam.

Džesika je poljubila Leronarda, a zatim se pozdravila sa Segundom.

Segundo: Kako je prošlo današnje snimanje?
Džesika: Olično. Samo sam preumorna. Sreća pa je ostalo još samo nekoliko dana pa smo zavrpili sa snimanjem ovog filma.
Segundo: Siguran sam da će se sav trud ispaltiti. Očekivanja publike su ogromna i verujem da će film postići ogroman uspeh.
Džesika: Nadam se. Odoh sad da se istuširam i legnem. Ujutru rano imam snimanje.


SLEDEĆI DAN

Vest da je Anabel Dorantes ostala nepokretna odjeknula je kao bomba. Silvana je sedela u čekaonici i zabrinuto čekala da se doktor Belmonte pojavi. Operacija je trajala već nekoliko sati. Čim ga je ugledala kako dolazi Silvana je skočila sa stolice i upitala ga:


Silvana: Kako je Anabel? Kako je prošla operacija?
Ivan: Učinili smo sve što je bilo u našoj moći. Sada nam samo preostaje da sačekamo da se probudi iz anestezije i vidimo da li je operacija dala pozitivne rezultate.
Silvana: Anabel mora da prohoda! Ona ne sme da bude invalid!
Ivan: Gospodji, smirite se. Čak i da je operacija bila uspešna, moram vam reći da je pred njom ogroman put kako bi ponovo bila ona stara.
Silvana: Šta hoćete time da kažete?
Ivan: Ako je operacija bila uspešna, Anabel svakako očekuje višemesečna rehabilitacija.

Silvana je duboko uzdahnula.


TRI MESECA KASNIJE

SONORA; HERMOSILJO


Baš kao i pre mnogo godina, nakon atentata koji je preživela, Anabel je ponovo nestale. Nakon što je ustanovljeno da je operacija dala pozitivne rezultate, u pratnji svoje menadžerke Silvane i doktora Ivana Belmontea, u najvećoj tajnosti napustila je bolnicu. Poslednja tri meseca provela je u privatnoj vili na obali Hermosilla. Uz pomoć doktora Belomntea, svakodnevno je radila vežbe koje su dale rezultate, danas ponovo hoda gotovo najnormalnije. Anabel i Ivan su bili na plaži, radili su jutarnje vežbe koje su postale deo njene rutine poslednjih meseci.

Anabel: Ne mogu više. Mrtva sam.
Ivan: U redu. Dosta je za danas.

Anabel je popila vodu, dok je Ivan sakupljao njihovu opremu.

Anabel: Da mi je neko pre tri meseca rekao da ću ponovo hodati bez problema ne bih mu verovala.
Ivan: Anabel, rekao sam ti na početku da neće biti lako ali da ćemo uspeti. Tvoj oporavak je skoro gotov.  Mislim da sam ja svoj posao obavio.

Anabel kao da se rastužila na trenutak.

Anabel: Molim? Hoćeš da kažeš da smo završili sa rehabilitacijom?
Ivan: Rekao bih da jesmo. Tvoja rehabilitacija je gotova. I dala je izvrsne rezultate. Ne samo da si ponovo na nogama, ti trčiš.
Anabel: Sve to dugujem tebi. Ne znam šta bih radila bez tvoje podrške. Imao si previše strpljenja i živaca za mene.

Zagrlila ga je u znak zahvalnosti. Sa terase vile sve je posmatrala Silvana.

Pao je mrak. Anabel je ležala u krevetu. Silvana je stajala ispred ogledala, nanosila je svoju noćnu kremu i spremala se za spavanje.

Silvana: Ivan mi je rekao da je tvoja rehabilitacija završena.
Anabel: Jeste. Kaže da više nema svrhe da bude ovde.
Silvana: Prekosutra s evraća za Mekisko Siti, već je kupio kartu.
Anabel: A mi? Jel se i mi vraćamo?
Silvana: Ne. Ostaćemo još neko vreme ovde. Mislim da smo zaslužile da se odmorimo od svega još malo, nas dve same.

Silvana je legla pored Anabel. Krenula je da je ljubi, medjutim Anabel se izmakla.

Anabel: Jako sam umorna. Želim da spavam.

NEKOLIKO SATI KASNIJE

Anabel nikako nije mogla da zaspi. Pogledala je Silvanu koja je spavala dubokom snom. Ustala je iz krevta i izašla iz sobe. Dok je išla kroz hodnik prošla je pored Ivanove sobe. Na momenat se zaustavila, otvorila je vrata i ugledala ga kako spava. Bio je otrkiven, dok je na sebi imao samo bokserice. Ušla je u sobu i legla pored njega. Ivan se porbudio i sanjivo rekao:


Ivan: Anabel, šta radiš ovde?
Anabel: Trebaš mi. Trebap mi kao nikada pre.
Ivan: Ali... Silvana je u sobi pored i...
Anabel: Ne bi nam bio prvi put.

Nasmejala se i poljubila. On joj je odgovorio na poljubac a zatim su vodili ljubav.

SLEDEĆI DAN

Roberto i Diablo su bili u dnevnoj sobi.


Roberto: Prošla su tri meseca, jebena tri meseca. Nije mogla tek tako da nestane.
Diablo: Šefe, podsećam vas da je Anabel Dorantes ekspert kada je u pitanju nestajanje. Prošli put je nestala na 12 godina.
Robeto. Do djavola! Neću se smiriti dok je ne vidim mrtvu!

Edmundo je bio na aerodrmu. Razgovarao je telefonom sa Falviom.

Edmundo: Da, samo što se nisam ukrcao na avion.
Flavia: Javi mi čim bude bilo nekih novosti.
Edmundo: Ništa se ne brini.

U ruci je držao kartu na kojoj je pisalo Hermosillo.

Pao je mrak. Silvana je išla kroz kuću i tražila Anabel. Nije je bilo nigde. Izašla je ispred kuće i ugledala čoveka iz obezbednja.

Silvana: Da li si moćda video Anabel?
Obezbedjenje: Da, malopre je izašla sa doktorom.
Silvana: Sa ivanom? Gde su otišli?
Obezbedjenje: Zaista ne bih znao.

Anabel i Ivan su šetli plažom.

Ivan: Šta ti je?
Anabel: Tužna sam što odlaziš.
Ivan: Anabel, ja... Znali smo da će doći ovaj dan.
Anabel: Ali...
Ivan: Nismo smeli da dozvolimo da se bilo šta desi izmedju nas dvoje. Prvenstveno ja nisam smeo to da dozvolim. Ti si možda bila zbunjena usled gubitka pamćenja, ali ja sam morao ostati pribran. Nisam smeo preći granicu.
Anabel: Ali si je prešao. Oboje smo je prešli. Reci mi šta ja sada da radim sa ovim što osećam? Zar je moguće da ti prema meni ne osećaš baš ništa?
Ivan: Naravno da osećam. Ali bilo šta izmedju nas dvoje je nemoguće. Kada smo se upustili u sve ovo znali smo da će kad tada ova naša priča doći do kraja. Ti si u vezi sa Silvanom a ja sam... Ja sam tvoj doktor.
Anabel: Ali ja prema njoj ne osećam ništa. Kada legnem pored nje, kao da sam legla pored običnog stranca. Dok kad sam pored tebe ja...

Anabel je krenula da ga poljubi, medjutim on se izmakao.

Ivan: Nemoj!
Anabel: Vodi ljubav sa mnom još jednom, po posledni put.
Ivan: Anabel...
Anabel: Molim te.

Nakon kraćeg razmišljanja Ivan je poljubio. Zatim su strastveno vodili ljubav. Nedaleko od njih, iza stene, stajao je Edmundo. Krišom je kamerom snimao sve što se dešava.

Flavia je bila u svom stanu. Edmundo joj je na e-mail upravo poslao snimak koji je nešto ranije snimio. Flavia sa zadovoljno osmehnula.

Flavia: Pa Anabel Dorantes, ovaj put ipak nisi uspela dovoljno dobro da se sakriješ.

Silvana je sedela u dnevnoj sobi. Nervozno je čekala da stignu Anabel i Ivan. Kada su konačno došli iznenadili su se što su je zatekli budnu.

Silvana: Gde ste bili do sada?
Ivan: Izašli smo da prošetamo.
Silvana: Mogli ste da mi se javite!
Anabel: Ne znam zbog čega si toliko ljuta. Ivan sutra odlazi kući, samo smo izapli da prošetamo plažom.

Silvana ih je sumnjičavo gledala.

Silvana: Ivane, kada imap let?
Ivan: Rano ujutru. U 04h.
Silvana: Ustaću da te ispratim.
Ivan: Zaista nema potrebe. Ne želim da se maltretirate. Možemo i sada da se pozdravimo.

Svanulo je. Anabel je spavala U sobu je besno ušla Silvana koja je rekla:

Silvana: Budi se!

Uhvatila je Anabel i krenula da je drma. Anabel se probudila i sanjivo rekla:

Anabel: Zbog čega me budiš?

Silvana je bacila tablet pred nju i rekla:

Silvana: Pogledaj video!

Nakon što ga je odgledala, Anabel je zbunjeno rekla:

Anabel: Silvana, ja...

Silvana joj je opalila šamar iz sve snage.

Silvana: Kako si mogla ovo da mi uradiš?
Anabel: Kako se usudjuješ da me udariš?
Silvana: Ućuti! Nemaš prava da se buniš! Koliko dugo me varaš sa njim?!
Anabel: Ima jedno dva meseca.
Silvana: I to mi kažeš tek tako?! Besramnice!
Anabel: Pitala si me. I da ti kažem nešto, ni najmanje s ene kajem zbog toga. Dok me on ljubi osećam ogromno zadovoljstvo, a dok me ti ljubiš osećam gadjenje.

Silvana je opet krneula da je udari ali Anabel je uvatila za ruku.

Anabel: Da se nisi usudila!
Silvana: Kako si mogla ovo da mi uradiš? Zar meni koja sam život dala za tebe?
Anabel: Izvini. Zaljubila sam se. Šta da ti kažem, izgleda da u ovom novom životu volim muškarce a ne žene.

Flavia i Edmundo su bili u kancelariji.

Flavia: Njen porno snimak je odjeknuo kao bomba. Skoro nismo imali ovoliko klikova na portalu.
Edmundo: Šta misliš šta će sada da se desi? Koji je sledeći korak koji će učiniti Anabel, ili je moda bolje reći njena menadžerka Silvana?
Flavia: Ne znam. Preostaje nam da čekamo da bi videli.

Leonardo i Džesika su doručkovali.

Džesika: Od nje sam zaista sve očekivala, ali moram priznati da nisam očekivala da će postati porno diva.
Leonardo: Džesika, molim te.
Džesika: Šta je bilo? Samo govorim istinu. Oduvek je bila jeftina drolja, ovim je to samo potvrdila.
Leonardo: Jel možemo da ne pričamo o njoj?!
DŽesika: U redu. Nema potrebe da vičeš na mene.

Roberto i Diablo su bili u radnoj sobi. Diablo je bio vidno nervozan.

Roberto: Šta čekaš?! Pusti više prokleti snimak!
Diablo: Šefe, siguran sam da vam se neće svideti ono što ćete videti.
Roberto: A šta ću to da vidim što nisam već video? Anabel je toliko puta bila u mom krevetu.

Roberto je pustio snimak, nakon uvodnih par sekudni doživeo je šok kada je ugledao lice Anabelinog partnera iz porno snimka.

Roberto (iznenadjeno): Pa to je Rohelio. Šta on radi sa tom prokletom ženom?!

Anabel i Silvana su bile u dnevnoj sobi.

Silvana: Čestitam ti. Ako si želela da ponovo svi pričaju o tebi, uspela si. Trenutno si trending topic u više zemalja latinske amerike.
Anabel: Silvana, molim te... Zaista nisam raspoložena za tvoje pridike. Po onome što si mi pirčala, u životu sam činila mnogo gore stvari od ovoga što se sad desilo. Kao i uvek, pričaće se nekoliko dana a onda zaboraviti.
Silvana: Nisam ovako ramišljala tvoj povratak na scenu nakon rehabilitacije. Medjutim, moramo iskoristiti publicitet koji trenutno imaš.
Anabel: Šta planiraš da učiniš?
Silvana: Sutra se vraćamo u Meksiko Siti. Malopre su čelnici Netflixa, stupili u kontakt sa mnom. Sada su više nego ikada zainteresovano za snimanje tvoje biografske serije.
Anabel: Silvana, zaboravljaš da je neko pokušao da me ubije? Od jučerašnjeg dana taj neko zna gde se nalazim. Sigurno neće sedeti skrštenih ruku i želeće da zavrpi ono što je započeo.
Silvana: Nemaš razloga za brigu. Okružene smo obezbednenjem. Nemoguće je da nam pridje bilo ko. A kada smo napolju, kretaćemo se isključivo blindiranim automobilom. Sve mere predostrožnosti su preduzete.

Pao je mrak. Ivan je bio u svom stanu. Gledao je video u kome su Anabel i on bili glavni akteri.

Ivan: Prokleti Edmundo! Dogovor je bio da se moje lice ne vidi!

U tom trenutku je neko pozvonio. Otvorio je vrata i iznenadio se kada je ugledao Roberta.

Ivan: Šta ti radiš ovde?
Roberto: Čemu takva dobrodošlica? Rohelio, zar ne planiraš da zagrliš svog strica?
Ivan: Ivan, zovem se Ivan.
Roberto: Ne, tvoje pravo ime je Rohelio Ferer i sin si mog pokojnog brata Hectora Ferera. Ivan Belmonte je novi identitet koji sam ti na tvoju inicijativu ja kupio nakon smrti tvog oca. Nakon svega što se desilo, poželio si da izadješ iz cele te priče, da se udaljiš od naše porodice i svega što ide uz nju. Želeo si da započneš novi život i da odeš negde daleko. I ja sam ti to omogućio. Kupio sam ti novi identitet, preselio si se u London, počeo da studiraš medicinu i  započeo si novi život. No, nećemo o tome. Ovde sam da bi mi objasno trenutna dešavanja?
Ivan: Nisam dužan da ti bilo šta objašnjavam.
Roberto: Da, jesi jer kako sam stvorio lik Ivana Belomentea, isto tako mogu da ga uništim.
Ivan: Planiraš da me ubiješ kao mog oca? I njega si ubio samo zbog toga što je spavao sa Anabel Dorantes.
Roberto: Ne, ubio sam ga jer je bio izdajnik. Anabel je bila moja žena, a žena brata je svetinja i ne dira se! Dakle, hoćeš li mi objasniti kakve veze imaš sa tom droljom?!
Ivan: Ok. Ispričaću ti celu priču. Upoznao sam je slučajno a sve ovo što se trenutno dešava je deo moje osvete.

NASTAVIĆE SE...
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Fri Oct 07, 2022 1:07 am
EPIZODA 3


Ivan: Sve je počelo one noći kada je izvršen pokušaj atentata na nju. Pretpostavljam da ti stojiš iza toga.

Roberto se samo zagonetno osmehnuo.

Ivan: Ne znam da li je subina ili šta već ali dovezli su je u bolnicu u kojoj ja radim. I tada sam se našao u šoku. Ona, gotovo na ivici smorti, nalazila se na mom operacionom stolu. Njen život je bio u mojim rukama.
Roberto: I ti, kao i svaki dobar lekar si odlučio da je spasiš.

Ivan se na momenat zamislio.

FLEŠBEK

Anabel je ležala na operacionom stolu. Ivan i još nekoliko medicinskih sestara su se nalazili pored.

Ivan (u sebi): Moja majka je toliko propatila zbog tebe. Oduzela je sebi život zbog tebe.
Medicinska sestra: Doktore, gubimo je!

Ivan nije reagovao na reči svoje koleginice.

Ivan (u sebi): Trebalo bi da te pustim da umreš. To bi bilo pošteno.
Medicnska sestra: Doktore Belmonte! Moramo da zasutavimo krvrenje inače ćemo je izgubiti! Doktore! Jeste li dobro?

Ivan se pribrao.

Ivan: Da, da... Jesam... Dajte mi gazu! Brzo!

KRAJ FLEŠBEKA


Ivan: Mogao sam da je pustim da umre.
Roberto: Zbog čega to nisi uradio?!
Ivan: Zbog toga što sam doktor. Moja dužnost je da spašavam živote, ne da ih oduzimam.
Roberto: Jesi li zaboravio da je Monserat, tvoja majka, mrtva zbog nje?
Ivan: Ne, naravno da nisam zaboravio. Ubila se na moje oči. Nikada neću to zaboraviti. Anabel nije bila prva žena sa kojom je tata varao mamu. Bilo ih je bezbroj pre nje. Zbog silnih prevara mama se odala alkoholu. Godinama sam gledao svoju majku kako se opija i pati za njim. Na kraju je upala u tešku depresiju. Ali tata se na kraju svaki put vraćao nama, svojoj porodici. Sve dok nije upoznao nju, čuveni fenomen Anabel Dorantes.
Roberto: Koja je u tom trenutku bila u vezi sa njegovim bratom, odnosno sa mnom. A ti si znao da njih dvoje nešto mute iza mojih ledja i nisi mi rekao.
Ivan: Plašio sam se. Bojao sam se da ćeš uraditi ono što si na kraju i uradio. Naručio si njihovo ubistvo.
Roberto: Jesam. I ni najmanje se ne kajem. Samo mi je žao što je drolja preživela. Ali da si mi pre rekao za njihovu vezu tvoja majka bi možda bila živa. Da sam pre njenog samoubsutva ubio Hectora, ona možda ne bi digla ruku na sebe.
Ivan: Ne govori mi to! Ja nisam krvi za smrt svoje majke! Kriv je moj otac!
Roberto: Ok, neka bude tako. No, reci mi o kakvoj osveti se radi? Kako si završio kao glavni glumac u njenom porno filmu?
Ivan: Nakon što je operisana ustanovljeno je da je ostala nepokretna. Ponovo je operisana i morala je da ide na rehabilitaciju da bi normalno hodala. Njena menadžerka mi je ponudila da je vodim njenu rehabilitaciju. Pristao sam na to. Prvi plan mi je bio da joj se približim kako bi uspeo da prikupim neke informacije o njoj koje bi mogle da je kompromituju. Odmah sam naleteo na veliko iznenadjenje. Anabel je u vezi sa svojom menadžerkom Silvanom.
Roberto (iznenadjeno): Molim?! Anabel lezbejka? Ma nemoj da me zajebavaš! Ta kurva više voli kurac nego bilo šta drugo na ovom svetu.
Ivan: I ja sam se iznenadio. Bilo je jako teško izvući bilo šta iz nje jer je prilikom atentata i pada Anabel udarila nezgodnom glavom i  izgubila je pamćenje.
Roberto: Hoćeš da kažeš da se Anabel ne seća ni čega?
Ivan: Aposlutno ni čega. Kada bi te srela ne bi znala ko si. No, da se vratim na temu. Danima sam pokušavao da saznam bilo šta o njih dve. Provalio sam lozinke kompijutera, prečešljao mejlove, pretresao celu kući... Ali ništa nisam našao. E onda sam jednog dana primetio da je Anabel počela čudno da me gleda.
Roberto: Nemoj mi reći da...
Ivan: Da, počela je da se zaljubljuje u meni. I ako mi je bilo jako teško da to učinim, odlučio sam da udjem u tajnu vezu sa njom, odlučio sam da je zavedem, da je nateram da se zaljubi u mene a onda je ostavim. To sam na kraju i učinio. Uz sve to, nakon atentata i saznanja da je nepokretna, bila je u depresiji. Zbog čega je počela da pije antidepresive. Ja sam svesno s vremena na vreme povećavao dozu, umessto da radim suprotno.
Roberto: Hoćeš da kažeš da je...
Ivan: Da, Anabel Dorantes je sada zavisnik od antidepresiva, kao što je nekada bila moja majka, i ako možda toga sada u ovom trenutku nije ni svesna. A što se porno snimka tiče. I to je deo plana. Stupio sam u kontakt sa onim novinarom Edmundom Madrigalom. Odao sam mu našu lokaciju i dogoovrio se sa njim da zabeleži trenutak naše „strasti“. Dogovor je bio da se moje lice ne vidi ali tu me je izradio. Nadam se da će tim snimkom zapečatiti svoju karijeru, da će konačno doći kraj famoznom fenomenu Anabel Dorantes.

SLEDEĆI DAN

Anabel i Silvana su stigle kući.

Silvana: Idem da se istuširam. Za dva sata imam važan sastanak u vezi tvoje serije.

Silvana je otišla na sprat. Anabel je izvadila telefon iz torbe i pozvala Ivana, nije bilo odgovora.

Anabel: Zbog čega mi se ne javljaš?

Zatim je iz torbe izvadila kutiju sa antidepresivima i popila jedan.

Pao je mrak. Anabel i Silvana su večerale.

Silvana: Sastanak je prošao u najboljem redu. Usled cele ove fame sa porno snimkom, izgleda da ti je cena skočila. Uspela sam da izvučem i više novca nego što sam planirala.
Anabel: Eto, džabe si me tukla.
Silvana: Anabel, mislim da je najbolje da zaboravimo na to. Oprostitću ti tu prevaru ali neću zaboraviti. I onako javnost ne zna da smo nas dve u vezi ii najbolje je da nikada ni ne sazna.
Anabel: E sad mi je lakše. Moći ću mirno da spavam.
Silvana: Jesi izgubila pamćenje ali izgleda da drskost i bezobrazlik nećeš nikada. No, da se vratim na temu. Ovih dana će početi da rade na scenariju za seriju, trebao bi da bude gotov za mesec dana. U medjuvremenu će održavati kastinge, a onda ćemo krenuti sa snimanjima.
Anabel: Ok. I onako je sve kako ti kažeš. Ja se ništa ne pitam.
Silvana: Neka bude da je tako. Inače, sutra nam stiže nova kućna pomoćnica. Zove se Mariela. Obaveštavam te da se ne bi iznenadila i uplašila kada je vidiš.

MESEC DANA KASNIJE

Anabel i Silvana su doručkovale. Vladala je neprijatna tišina.


Anabel: Šta se dešava sa tobom danas? Nisi ni reč progovorila od jutros.
Silvana: Nije mi ništa.
Anabel: Jel imamo neki problem? Reci mi! Imam pravo da znam!
Silvana: Nema veze sa tobom. Radi se o tome da... Ok, reći ću ti. Pre mnogo godina ja sam bila udata i imala sam dvoje dece.
Anabel: Znači nisi oduvek bila lezbejka?
Silvana: U osnovi jesam. Medjutim, bila su to druga vremena. Nije bilo lako prizanti ni sabe a još manje drugima kakav si zapravo. Spletom raznih okolnosti, udala sam se za Segunda. Ubrzo smo dobili dvoje dece, blizance, sina Leoanrda i ćerku Abril.
Anabel: Gde su oni sada?
Silvana: Segundo se takodje bavi zastupanjem javnih ličnosti. Trenutno je menadžer svoje snaje,  DžesikeSmith. A Leonardo, on je muzički producent.
Anabel: A Abril?

Silvani je na momenat zastala knedla u grlu.

Silvana: Abril je mrtva. Mrtva je krivicom svog oca.
Anabel: Tvoj bivši muž je ubio vašu ćerku?
Silvana: Indirektno. Segundo i ja smo imali dosta problema u braku. Često smo se svadjali, nekoliko puta smo bili pred razvodom ali smo se na kraju mirili zbog dece. On se vremenom odao alkoholu. Naša deca su sa svojih 10 godina osnovali bend, zvao se „Blizanci“.  Vremenom su postali prava teen atrakcija. Jako brzo su postigli ogroman uspeh. Može se reći da su oni bili moj prvi veliki projekat, najveći do tada. Jedne večeri vraćali su se sa koncerta, vozio ih je Segundo. Kako je bio pod dejstvom alkohola, doživeli su saobraćajnu nesreću. Leonardo i on su prošli sa blažim povredama, dok je Abril poginula na licu mesta. Danas je godišnjica od njene smrti. Prošlo je već 24 godine od ka  aje moja ćerka izgubila život zbog svog glupog oca.

Anabel nije znala šta da kaže, samo je zagrlila. Silvana se slomila i paramparčad i počela da plače. Jako brzo se probrala i obrisala suze.

Silvana: Dobro sam. Naučila sam da živim sa tim.
Anabel: A gde su sada tvoj bivši muž i sin?
Silvana: Ovde, žive u Meksiku. Ali godinama nismo u kontaktu. No, da se prebacimo na lepše teme. Danas idem da pokupim scenario za tvoju seriju. Sinoć su mi javili da je gotov.

U tom trenutku je došla njihova služavka Mariela.

Mariela: Da li želite još nešto ili mogu da pokupim tanjire?
Silvana: Možeš sve da nosiš. Završile smo sa doručkom.
Anabel: Meni možeš da donseš cedjenu pomrandžu. Biću u dvorištu pored bazena.

Segundo, Leonardo i Džesika su bili pored Abrilinog groba.

Džesika: I dalje se sećam kakva ste teen atrkacija bili. Ko zna dokle biste dogurali da se sve ovo nije desilo.

Leonardo se vratio mislima mnogo godina unazad.

FLEŠBEK

Tog dana grupa „Blizanci“ je održala solistički koncert pred prepunim stadionom. Leonardo i Abril su u duetu pevali svoje najveće hitove. Na kraju koncerta zagrljeni su se poklonili svojoj publici koja je skandriala njihovo ime.

Abril: Bato i dalje ne verujem da nasm se ovo dešava.
Leonardo: Ovo je tek početak.

Zagrlio je snažno i poljubio svoju voljenu sestru.

KRAJ FLEŠBEKA


Segundo: Ja sam kriv za njenu smrt.
Leonardo: Nisi. Da onaj kamion nije prešao u našu traku ništa se ne bi desilo.
Segundo: Ne, kriv sam. Da sam bio trezan možda bih uspeo bolje da odreagujem.

Segundo se vratio mislima unazad.

FLEŠBEK

Segundo je vozio automobil, dok su na zadnjem sedištu bili Leonardo i Abril. Abril je bezbrižno spavala, dok je Leonardo gledao kroz prozor. U jednom trenutku primetio je da se kreću veoma brzo.

Leonardo: Tata, da li bi mogao da usporiš?
Segundo: Opusti se. Što brže vozim pre ćemo stići kući. Morate da se naspavate i odmorite. Već u 10 ujutru imate let za Monterej gde sutra uveče imate koncert.
Leonardo: Tata, da li si ponovio pio? Osećaš se na alkohol.
Segundo: Samo par čašica.
Leonardo: Ali obećaš si da nećeš piti!
Segundo: Ko je ovde otac a ko sin?! Prestani da me ispituješ!

U tom trenutku obojicu ih zaslepeli farovi kamiona koji je prešao u njihovu traku i išao im pravo u susret. Nakon njhovog vriska Avril se trgnula iz sna. Segundo je pokušao da izbegne kamion usled čega je auto sleteo sa puta i prevrnuo se nekoliko puta.

KRAJ FLEŠBEKA


Segundo: Vozač kamiona jeste osudjen za smrt moje voljene Abril ali moja najveća kazna je što zna da i ja snosim ogromnu odgovornost za to.

Leonardo ga je zagrlio u znak podrške.

Mariela je bila u kuhinji. Na poslužavnuku se nalazila čaša cejdne pomornadže. Iz džeša je izvadila flašicu sa nekom tečnošći. Sipala je par kapi u čašu. Zatim je otišla do bazena gde se Anabel sunčala.

Mariela: Izvolite.
Anabel: Hvala.

Uzela je čaši i otpila gutljaj pića.

Silvana i cenjena producetkinja Lucero Estrada su bile u kancelariji.

Lucero: Kao što sam ti rekla scenario je gotov. Napisana je cela prva sezona, ukupno 10 epizoda. Predprodukcija je pri kraju. Računam da bi kroz mesec dana mogli da započnemo sa snimanjima.
Silvana: Odlično.
Lucero: Moram priznati da me pomalo plaše reakcije nakon premijere. Spominju se brojne poznate ličnosti, jako uticajni ljudi.
Silvana: Ne koristimo prava imena, tako da ne mogu da nas tuže. A seriju i snimamo jer znamo da će izazvati reakcije. Zar nije to ono što želimo?
Lucero: Iskreno, pomalo sam šokirana njenom pričom. U neke detalje sam već bila upćena, bilo je raznih šuškanja u to vreme, manje više svi iz ovog sveta smo znali da Anabel nije postala to što jeste samo zahvaljujući svom talentu. Ali opet sam bila iznenadjena pojedinim delovima njenog života. Ja se na njenom mestu ne bih usudila da ga podelim sa javnošću.
Silvana: Draga, ono što tebe kao producetkinju treba da interesuje je to da će ova serija sigurno postići ogroman uspeh. A ti ćeš samim tim zaraditi brdo novca.

Silvana je digla čašu i nazdravile su.

Anabel je bila u svojoj sobi. Razgovarala je sa Ivanom.

Ivan: U gužvi sam. Jesi htela nešto da mi kažeš?
Anabel: Samo sam htela da ti kažem da mi je bilo prelepo pre neko veče sa tobom.

FLEŠBEK

NEKOLIKO DANA RANIJE

Anabel je u poslednje vreme s vremena na vreme noću odlazila da se vidi sa Ivanom. Pre nego što se uz pomoć vozača Valtera iskrade iz kuće, sipala bi kapi sa spavanje u piće Silvani. Kada ona utone u duboki san, otišla bi da se nadje sa njim a onda bi se pre svitanja vratila.

Anabel i Ivan su ležali u krevetu. Držala je naslonjenu glavu na njegove grudi.

Anabel: Nešto si mi ćutljiv danas.
Ivan: Samo sam umoran. Imao sam dve komplikovane operacije danas.

Ustao je iz kreveta. Iz svoje jakne izvukao je kesicu sa kokainom.

Anabel: Opet?
Ivan: Samo par crti ću da povučem. Hoćeš i ti?
Anabel: Ne. Nisam se osećala baš najbolje kad sam uzela prošli put. A i ne želim da se navučem na to sranje.
Ivan: Ljubavi, ne postaje se zavisnik tako lako. Ja već godinama konzumiram s vremena na vreme i kao što vidiš nije mi ništa.

Anabel je nakon kraćeg razmišljanja rekla:

Anabel: Ok. Ali samo jednu crtu.

Dok je Anabel konzumirala Ivan se zadovoljno smeškao. Zatim je odglumio da je i on povukao par crta, medjutim rukom je gurnuo beli prah na pod a da ona nije videla.

KRAJ FLEŠBEKA



Anabel: Kada ćemo se ponovo videti?
Ivan: Ovih dana. Ne trba da preterujemo. Silvana bi mogla da te provali. Moram da idem sad. Čujemo se.

Nakon što je prekinuo vezu Ivan je rekao:

Ivan: Ja zapravo nisam ništa bolji od svog strica. On bi te ubio po kratkom postupku, metkom u čelo. A ja, ja te polako vodim u sigurnu smrt.

Pao je mrak. Anabel i Silvana su bile u dnevnoj sobi. Ispred njih se nalazio scenarijo njene biografske serije.

Silvana: Anabel, jesi li spremna da kreneš sa čitanjem?
Anabel: Ne znam. Iskrena da budem jako se plašim.
Silvana: Gledaj ovo kao neki vidi terapije. S obzirom na tvoj gubitak pamćenja, ovo će biti način da se upoznaš sa tvojim žvotom. Na tim stranicama su ispisani gotovo najvažniji delovi tvog života.

Anabel je drhtavom rukom uzela scenario prve epizode.

Anabel: Volela bih da budem sama dok ovo čitam.
Silvana: Naravno. Biću gore ako ti nešto treba.

Nakon što je Silvana otišla, Anabel je otvorila prvu stranicu. Doživela je šok već nakon što je pročitala nekoliko uvodih redova.


NASTAVIĆE SE...
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Fri Oct 07, 2022 1:09 am
Evo prve tri epizode. Emitovanje u stilu Netflixa, pola sezone sad, pola drugi put. Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 3665418065 Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 3665418065 Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 3665418065

Šalim se, okačio sam tri epizode pa ti čitaj kad imaš vremena. Bolje ovako jer i ja ne znam dal ću baš svakog dana moći da objalvjujem epizodu.

Nadam se da će ti se doapsti ova nova verzija. Od stare Anabel je bukvlano ostala osnova, sve ostalo je izmenjeno.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Fri Oct 07, 2022 3:40 pm
Nadam se da će ti se doapsti ova nova verzija. Od stare Anabel je bukvlano ostala osnova, sve ostalo je izmenjeno.

Ja sam dosta i pozaboravljala. Pamtim da se kasnije pojavljuje njena ćerka i pamtim njenu šokantnu smrt.

Natasha Klauss - Laura Paz

Humberto Zurita - Benjamin Prieto

Njih dvoje se jedini nisu još pojavili. To što se među likovima nalaze Benjamin i Hector koji su u sadašnjosti odavno mrtvi mi govori da će biti dosta flešbekova i scena iz prošlosti. Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 3687740950

U ruc je držao sliku nekog mladića. Plakao je.

Edmundo: Nikada, ali nikada joj neću oprostiti što si zbog nje mrtav.

Baš me zanima ko je mladić zato što Anabel nema pojma da taj neko ima veze sa Edmundom, on je za nju samo napadni novinar. Možda ispadne i da nije odgovorna za tu smrt ili bar ne direktno.

Atmosfera je bila sjana sve do moemnta kada je na njenom telu zasvetlela crvena tačka, zatim se sručila na pod.

Celeste momenat Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 2355236270

Sivlana: Ja sam Silvana, tvoja menadžerka. I tvoja... Tvoja partnerka.

Do ovog momenta sam mislila da nju Silvana posmatra na majčinski način. Kako sam naivna Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 1543461474 Iskreno, mislim da laže i da nisu partnerke. Vjerujem da je samo iskoristila Anabelin gubitak pamćenja da bi joj se tako predstavila i da se zapravo nikad nije usudila da joj prizna osjećanja.

Leonardo: Dobro znaš da su naši problemi počeli pre nego što je Anabel ušla u naš život. Naša porodica se raspala onog dana kada je Abril poginula. Nećemo se praviti naivini i za sve kriviti Anabel.

U kojem smislu krive Anabel za porodičnu  situaciju? Možda samo zbog Silvanine zaljubljenosti u nju, a možda postoji i još nešto. Ne bi me čudilo da iskrsne još likova kojima se zamjerila. Lauru nismo još ni upoznali. Very Happy


izgleda da u ovom novom životu volim muškarce a ne žene.

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 2078043430 Ne vjerujem da se seks. orjentacija mjenja sa gubitkom pamćenja tako da ovo podržava moju malu teoriju.

Iznenadilo me je otkriće ko je Ivan. Iako je u samoj najavi pisalo da mu cilj nije da pomogne Anabel nisam očekivala da je Hectorov sin. Ali jeste mi bilo čudno što se pominje Hectorov sin, a što njega i Pilar nema u najavama.

On mi nekako djeluje nezrelo, ne mogu da ga ozbiljno doživim kao opasnog lika. Djeluje mi da je neko ko je samo umislio da je mnogo opasan samo jer mu je stric to što je.

Iznenadilo me je i to što je Anabel bila ljubavnica obojici braće. Vjerujem da se dosta toga krije iza tog ljubavnog trougla.

____________
Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Mon Oct 10, 2022 1:26 am
Ja sam dosta i pozaboravljala. Pamtim da se kasnije pojavljuje njena ćerka i pamtim njenu šokantnu smrt.

Možda je i bolje što je tako. Ja kad sam krenuo da čitam iz epizod eu epizodu sam bio u fazonu ma jel moguće da sam ja ovo pisao i da je ovo tad abilo toliko popualrno. Anabel je stavrno tada bap bila popualrna po forumima i mnogo njih je čitalo. A ono mene malo blam. Mislim srž priče je dobra i dalje mi se svidja, ali zaplete, raspleti, blagi kriminal. Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 2078043430 Sada je osnovoa ostala manje više ista, radnja ima sličan tok što s eitče tih nekih glanvih dogadjaja vezano za nju. ALi je gotovo sve ostalo izmenjeno. Tipa ceo ovaj deo sa SIlvanom, Segundom, Leonardom i Džesikom nije ni postojao. Leonardo jeste bio SIlvanin sin. Mejdutim Dćesika nije bila njegova žena već samo Anabelina zavidna koleginica, dok je Segundo bio njen menadžer ali ne i otac Leoanrda i bivši Silvane. Ceo taj deo sa njihovom porodicom i Abril je sada dopisan.

Flavia je ovde mnogo komplesniji lik i biće je mnogo više. Tamo je faktički bila samo urednica novina i to je to. Sad ima neku svoju priču koju ne bih da spojlujem unapred.

Ivan isto nije postojao kao lik. Bio je samo Rohelio i on je bio ANabelin partner iz porno ostvarenja. Ali ceo ovaj deo oko njegove oesvet ei novog ideniteta je nov.

I još mnogo toga je izmenjeno. Kao i pred kraj novele.



Njih dvoje se jedini nisu još pojavili. To što se među likovima nalaze Benjamin i Hector koji su u sadašnjosti odavno mrtvi mi govori da će biti dosta flešbekova i scena iz prošlosti. Post a reply 3687740950

Biće flešbekova. Gotovo čitava četvrta epizoda je njeno čitanje scenaria i otkrivanje velikog dela prošlosti.

Laure će biti više. Benjamin je više kao neko specijalno učešće da se objasne pojeidni delovi prošlsoti. Biče sa njegovim likom povezano parr drugih likova. I to je novina u odnosno na raniju verziju.

Celeste momenat

Ili ipak Anabel momenat. Ova novela je napisana pre Seleste a ova scena je bila i u provj verziji. Inače, ja sam jako zadovoljan kako je ispala sada ova nova Anabel ali meni će Seleste Falkon ja mislim zauvek ostati omiljeni lik i omiljena novela. Ja ne verujem da ću ikada više napisati nešto tako. Čitao sam je toliko puta dok sam pisao knjigu i ja tamo bukvalno ništa ne bih menjao, sve mi je bez greške odradjeno. I tako nahvalih ja sam sebe. Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 3665418065

U kojem smislu krive Anabel za porodičnu situaciju? Možda samo zbog Silvanine zaljubljenosti u nju, a možda postoji i još nešto. Ne bi me čudilo da iskrsne još likova kojima se zamjerila. Lauru nismo još ni upoznali. Very Happy

Saznaćeš već u sledećoj epizodi neke delove njihove prošlosti. Bilo je tu svašta sa Leoanrdom i ANabel. Ali Leoanrdo ovde govori ocu da su njihovi problemi počeli i pre njenog pojavljivanja u njihovim životima, što je isitna. Sve sa njegovim alkoholizmom i nesrećom u kojoj je poginula Abril se desilo pre nego što su upoznali Anabel.

On mi nekako djeluje nezrelo, ne mogu da ga ozbiljno doživim kao opasnog lika. Djeluje mi da je neko ko je samo umislio da je mnogo opasan samo jer mu je stric to što je.

Jao pa ne. Nije takav lik. Videćeš već. Very Happy Very Happy Very Happy

Iznenadilo me je i to što je Anabel bila ljubavnica obojici braće. Vjerujem da se dosta toga krije iza tog ljubavnog trougla.

Mislim da će te sledeša epizoda tek izneanditi. Ovde je mnogo više mračna o produbljena njena prošlsot nego što je bila u originalu.

Hvala što čitaš i koemntatišeš. Ide nova epizoda.





avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Mon Oct 10, 2022 1:44 am
EPIZODA 4


Narednih nekoliko sati provela je čitajući svoju životnu priču. U tih nekoliko sati može se reći da je usepela da upozna samu sebe. Kada je pročitala i poslednju stranicu uspela je da izgovori samo sledeće:

Anabel: Bože, kakva sam ja ovo osoba?!

Leonardo je ležao u krevetu, dok se DŽesika spremala za spavanje.

Džesika: Sutra imam bitan sastanak sa predstavnicima Netflixa. Žele da mi ponude važnu ulogu u jednom velikom projektu.
Leonardo: Pa to je sjajna vest.
Džesika: Videćemo sutra o čemu se radi. Idem sa tvojim tatom na sastanak.

Anabel je sedela u dnevnoj sobi. I dalje je bila u stanju šoka. Sa sprata je sišla Silvana.

Silvana: Vidim da si završila sa čitanjem.
Anabel: Jesam.
Silvana: I?
Anabel: Biće mi lakše ako mi kažeš da ste pojedine dogadjaje izmislili kako bi seriju učinili zanimljivijom.
Silvana: Nažalost ne mogu to da ti kažem. Sve što si pročitala se zaista desilo. To je tvoj život, tačnije deo tvog života. Kao što si videla priča se završava onog dana kada si pre 12 godina odlučila da napustiš Meksiko. Ostatak priče smo sačuvali za drugu sezonu.
Anabel: I to kažeš tek tako. Želim da znam ostatak svog života. Odmah!
Silvana: Biće vremena za to. Mislim da je za večeras bilo dovoljno.
Anabel: Silvana, hajde da pričamo tvojom terminologijom. Koliko vidim, ti moj život posmatraš kao pojekat. Ali ono što zaboravljaš je činjenica da ja ja nisam običan gledalac ove serije. Ja sam glavni lik. Imam prava da znam šta se desilo kasnije.
Silvana: Saznaćeš. Ovećavam da ću ti ispričati sve. Samo, smatram da je za večeras bilo i previše. Anabel, ono što sledi nije ništa lepše od onoga što si već pričitala.
Anabel: Baš si me utešila. Ja i dalje ne mogu da veurjem da su se pojedine stvari ovako odigrale.

Uzela je u ruke scenario prve epizode. I pokazla joj scenu koju je podvukla markerom.

Anabel: Evo, već na prvoj strani saznajem da su mi roditelji umrli kada sam imala 10 godina. I da je starateljstvo nadamnom i mojom sestrom Jolandom preuzela naša tetka , koja je uzgred godinama pre toga bila ljubavnica mog oca, muža svoje sestre. Super, što na ovaj način saznajem da imam sestru. Medjutim, već u sledećoj sceni Enrike, tadašnji dečko moje tetke, siluje mene i moju sestru. Tada smo imale samo 12 godina. I to je nastavio da čini redovno, sve dok se nije predozirao i umro. A onda smo tetka i nas dve nastavile da živimo kao da se ništa nije desilo. Ubedila nas je da je najbolje da ćutimo.
Silvana: Bile ste male, bile ste deca. Lako je bilo izmanipulisati sa vama. Od malena si bila žrtva loših muškaraca. Nažalost to te je pratilo tokom čitavog života.

Anabel se uhvatila za glavu. Zatim je krenula da lista po papirima, našla je još jednu scenu koju je podvukla.

Anabel: A ovo je scena našeg upoznavanja.

Silvana je bacila pogled i rekla:

Silvana: Nakon smrti moje ćerke, grupa "Blizanci"je prestala da postoji. Moj sin Leoanrdo je započeo solo karijeru ali svojim prvim solo albumom nije uspeo da ponovo uspeh koji je imao u duetu sa svojom sestrom. Odlučila sam da dignem ruke od njegove karijere koju je preuzeo Segundo. Negde u to vreme smo se i razvelil. Ja sam se bacila u potragu za novim talentom koji ću predstavljati. I onda sam tog dana ugledala tebe. Učestvovala si u dečijem muzikom talent šou programu. Odmah sam prepoznala tvoj talenat. Možda nisi bila najbolja pevačica od svih učesnika, zapravo to je bila Džesika. Ali ti si imala ono nešto. Tu čuvenu harizmu koja se ne može rečima opisati.
Anabel: I ti si svojim vezama sredila da pobedim ja a ne Džesika koja je važila za glavnog favorita.
Silvana: Tako je. Kao što si pročitala u jednoj od scena, producent tog šou programa je bio jedan moj poznanik. Znala sam neke njegove tajne kojima sam ga ucenila. Nije imao izbora, morao da da nemesti tvoju pobedu. A nakon pobede započeo je moj najveći projekat. Dala sam pozamašnu sumu novca tvojoj tetku Pilar u zameni da mi dozvoli da prezumem kontrolu nad tobom i tvojim životom. Jako brzo sam od tebe stvorila ono što su mediji kasnije nazvali fenomen Anabel Dorantes. Već prvim singlom si skrenula pažnju na sebe. Drugi singl je postigao nezapamćen uspeh. A onda su uspesi natavili da se nižu.
Anabel: Ali to ti očigledno nije bilo dovoljno. Zbog toga si me upisala u školu glume.
Silvana: Da. „Tele“ je u to vreme bila najjača televizijska producentska kuća u zemlji. I dan danas je tako. Vlasnik iste, Benjamin Prieto, bio je moj prijatelj. Izašao mi je u susret i dozvolio mi da vanredno pohadjaš časove glume u okviru škole koja se nalazila u sklopu njegove producentske kuće. Naredne dve godine bavila si se muzikom, izdavala pesme, radila ogromne i jako uspešne koncerte i paralelno išla na časove glume. I sa samo 16 godina došla si do prve glavne uloge u telenoveli „Moja prva ljubav“. Jako su se dvoumili da li baš tebi da daju tu ulogu jer si prema njihovim rečima bila previše „zelena“ ali sam uspela da ih ubedim. I nisu se pokajali, telenovela je postigla ogroman uspeh.
Anabel: Samo što sam tokom snimanja morala da trpim ta me producent iste te telenovela seksualno zlostavlja.
Silvana: Ja to nisam u početku znala. Priznala si mi tek negde na polovini snimanja.
Anabela: I ubedila si me da ćutim. Da nikome ne kažem ni reč o tome.
Silvana: Bila si na početku karijere. Prvo, pitanje je da li bi ti neko poverovao. A drugo, zamisli takvu mrlju u tvojoj biografiji. Učinila sam jedino što sam mogla u tom momentu, razgovarala sam sa Benjaminom o svemu tome, on je potom razgovarao sa tim producentom i strogo mu zabranio da ti ikada više pridje na taj način. Snimanja su se privela kraju a ti si ubeležila u svoju biografiju prvi uspeh na polju glume. Jako brzo je došla i nova glavna uloga. I ponovo uspešna telenovela.

Anabel je posmatrala i nije mogla da veruje kako hladnokrvo priča o svemu. Zatim je pronašla medju papirima još jednu scenu koju je podvukla.

Anabel: A onda sam upoznala tvog sina Leonarda. I započela vezu sa njim. Na osnovu ovoga što piše bio je moja prva iskrena ljubav. Prvi muškarac sa kojim sam dobrovoljno imala seksualne odnose.
Silvana: Tako je. Sve se to dešavalo iza mojih ledja. Kada sam saznala za vašu vezu bilo je kasno. Kao što si pročitala, samo nekoliko dana kasnije saznale smo da si trudna. Zabranila sam ti da kažeš Leonardu.
Anabel: Ne samo da si mi zabranila da mu kažem da će postati otac. Nego si nas i razdvojila.
Silvana: Morala sam. Kako si već bila na ulasku u peti mesec, bilo je prekasno za abortus. Zbog toga smo izmisle tvoje povlačenje iz medija, opravdanje je bilo da odlaziš u Los Andjeles gde ćeš raditi na pripremi novog albuma. Tamo su provela narednih nekoliko meseci. A nakon što si se prodila, tvoju ćerku smo predali tvojoj sestri Jolandi. Jolanda je zatim otputovala u Španiju, gde je nastavila da živi i odgaja tvoju ćerku, odnosno moju unuku.
Anabel: A onda smo se vratili u Meksiko i ponašale se kao da se ništa nije desilo, kao da nisam rodila i poklonila svoje dete. Jesam li se tada već drogirala? Ne vidim drugo objašnjenje da pristanem na sve to.
Silvana: Ne, u svet droge si ušla kasnije. Tada si samo bila mlada, neiskusna i zbunjena. I pre svega željna slave. Znam da na osnovu cele priče ja ispadam negativac ali nije sve baš tako. I ti si sama želela da trijumfuješ, sama si bila svesna da zbog toga moraš da žrtvuješ odredjene stvari. Nakon što smo se vratili u Meksiko, ubrzo si izdala novi album. Ponovo si postigla veliki uspeh. Zatim je usledila nova telenovela kojom si upisala još jedan uspeh u svoju biografiju. Negde u to vreme tvoja tetka Pilar je saznala da ima rak, ubrzo je i umrla.

Anabel je sve vreme listale papire na stolu, sve dok nije pronašla scenu koju je toliko tražila.

Anabel: A onda smo se na jednoj dodeli nagrada Leoanrdo i ja ponovo sreli.
Silvana: Tako je. Ta noć nikada nije trebala da se desi. Dogadjaji iz te noći su te poremetili. Stara, duboko potisnuta osećanja su ponovo oživela. Nakon što si ga ostavila bez reči kada si otišla u Los Andjeles da održavaš trudnoću, on je počeo da se drogira. U vreme kada ste se ponovo sreli već je bio okoreli narkoman i ako njegov otac i on to nisu želeli da priznaju. Počela si krišom da se vidjaš sa njim. Ubrzo si i ti počela da se drogiraš. Gledala sam te kako toneš sve dublje i dublje i ako si sve vreme govorila da ti možeš da se kontrolišeš. U to vreme si snimala jednu telenovelu, negde na polovini počela si da zadaješ ozbiljne probleme produkciji. Počela si da kasniš na snimanja, da dolaziš nespremna, da se svadjaš sa kolegama... Ekipa koja je radila na telenoveli počela je da komentariše tvoje čudno ponašanje. Ja sam pokušavala da ga opravdam umorom, gustim rasporedom izmedju snimanja i koncerata. I samim priducentima, odnosno vlasniku Benjaminu Prietu, odgovaralo je da sve to ne izadje u javnost. Ipak si ti bila njihova zlatna koka i nije im išlo u prilog da kvare tvoj imidž. Negde u to vreme Segundo je shavtio da je zavisnost našeg sina otišla predaleko. Odlučio je da zatvori Leonarda u bolnicu za odvikavanje od narkotika. Ti nisi mogla da se pomiriš sa tim da ga više nećeš vidjati. Nastavila si da konzumiraš sama. I to je tako trajalo narednih mesci sve dok se jedne noći nisi predozirala. Jedva su uspeli da ti spasu život. Ne možeš ni da zamisliš koliku sam sumu novca dala doktoru koji te je primio te noći u zamenu da nikome ne kaže šta se desilo. Nakon izalaska iz bolnicem odlučila si da naspustiš snimanje telenovele. Pokušavala sam na sve načine da te ubedim da izguraš projekat do kraja ali nisam uspela. Producent je bio besan, o ljutnji Benjamina da ne govorim. U dogovoru sa Benjaminom, smislili smo priču da moraš da napustiš projekat zbog zdravstvenih problema. To je izazvalno burne reakcije i medijima i medju tvojim fanovima. I ako mi je bio prijatelj naplatio nam je ogromnu odštetu zbog nepoštovanja ugovora. Nakon toga narednih nekoliko meseci si provela u klinici za odvikavanje. Nakon što si izašla obavile smo ozbiljan razgovor.

Anabel je medju papirima našla i tu scenu.

Silvana: Da, to je ta scena. Tog dana sam ti rekla da imaš dve opcije. Ili ćeš me slepo slušati u budućnosti ili dižem ruke od tebe.
Anabel: I ja sam izabrala prvu.
Silvana: Očigledno da je tako jer u budućnosti smo nastavile saradnju. Anabel, kao što sam ti rekla maločas, nas dve smo jako slične. Istina je da si dosta emotivnija od mene, da su na momenat znale da te zanesu i ometu neke druge stvari, poput ljubavne romanse sa mojim sinom. Ali ti si pre svega volela uspeh, slavu i novac. I na kraju si uvek to stavljala kao prioritet ispred svega drugog. Kada sam otišla na razgovor sa Benjaminom, kako bi ugovorila novu saradnju nije hteo ni da čuje za tebe. Moram priznati da sam u tom trenutku bila zabrinuta za tvoju karijeru. Vlasnik najveće televizijske kuće je stavio veto na tebe. Medjutim, par dana kasnije me je pozvao i rekao da bi mogla ponovo da snimaš za njega ali po odredjenim uslovima.

Anabel je listala stranice sve dok nije došla do odredjene scene.

Anabel: Evo. Uslov je bio da postanem deo njegovog kataloga eltnih prostitutki.
Silvana: Tako je. Godinama unazad je javna tajna bila da postoji taj famozni katalog i da se u njemu nalaze brojne glumačke zvezde. Katalog je vodila njegova tadašnja supruga Flavia. Naravno niko nikada nije uspeo to i da dokaže. Nikome nije odgovaralo da se to iznese u javnost, kako glumicama koje su bile deo istog tako ni njihovoj klijenteli jer se radilo o moćnim i uticajnim ljudima. Kad god su Benjamina pitala bilo šta u vezi toga, on je govorio da je sve to plod bujne maše njegovih neprijatelja koji žele da ga unište i diskredituju. Otišla sam na sastanak sa njim gde mi je rekao da je Rigoberto Cuesta, tadašnji predsednik države, želi tvoje seksualne usluge.
Anabel: I ja sam tek tako pristala na to.
Silvana: Verovala ili ne jesi. Postala si elitna prostitutka, samo što si imala tu čast da ti klijent bude ni manje ni više nego gospodin predsednik. Vidjala si se sa njim narednih nekoliko meseci dok te nije izgustirao. Za uzvrat si dobila novu glavnu ulogu. Serija je ponovo postigla ogroman uspeh, oborila si sve rekorde gledanosti. Zatim si izdala novi album, ponovo uspešan album i uspešna turneja koncerata. U to vreme je tvoj uspeh bio već neosporan, imala si samo 22 godine a u svojoj biografiji si imala nekolko uspešnih albuma, kao i nekoliko uspešnih telenovela. Bolje rečeno nisi znala za promašaj, sve što bi dotakla pretvarala bi u uspeh. Tada su te mediji prozvali onim što si i dan danas, čuveni fenomen Anabel Dorantes.

Anabel je pomno slušala i odmahivala glavom, kao da i dalje nije mogla da veurje da je sve to istina. Silvana je sela pored nje i počela da pretura po stolu. Konačnno je našla scenu koju je toliko tražila.

Silvana: A onda se desilo ovo. U tvoj život je ušao Roberto Ferer. Tvoja najveća noćna mora, čovek koji te je odveo u propast.
Anabel: Čovek zbog koga sam morala da napustim sve i pobegnem iz Meksika.
Silvana: Tako je. Sve je počelo na jednom tvom koncertu u Montereju. Nakon završetka istog prišla su mi dva nepoznata muškarca i rekli mi da moram da podjem sa njim. Prvo sam odbila, ali nakon što su mi pokazali da za pojasem imaju pištolje nisam imala izbora. Odveli su me do obližnjeg skladišta gde me je sačekao on, Roberto Ferer. Odmah sam ga prepoznala. Znala sam da se radi o najtraženijem narkobosu u zemlji. Te noći mi je rekao da želi preko tebe, tačnije preko tvojih koncerata da pere novac. Stoji da sam oduvek bila pohlepna i željna novca ali naravno da sam to odbila. Medjutim, on mi je rekao da nemamo izbora. Ili pristajem na saradnju sa njim i njegovom organizacijom ili smo mrtve. Uz to rekao mi je da ćemo u slučaju saradnje sa njim dobijati značajne sume novca od njega. Odmah sam otišla u hotel i ispričala ti sve. Na moje veliko izennadjenje odmah si pristala. Sećam se tvojih reči kao da je juče bilo.

Anabel je pokazala prstom rečenicu koju je podvukla. Zatim je pročitala.

Anabel: Bolje da budem živa i bogatija nego što sam sada, nego mrtva.
Silvana: Da, baš to si mi rekla. Dodala si da i onako ne bi bila prva velika zvezda preko koje narkodileri peri pare. To jeste bila istina, javna tajna je da je jedna velika pevačka diva saradjivala sa mafijom. I tako je započela tvoja priča sa braćom Ferer. Već sa sledećom koncertnom turnejom Roberto je počeo da ubacuje ogromne sume novca u legalne novčane tokove. Bila je to saradnja na obostranu korist htele mi to da priznamo ili ne.
Anabel: Ali onda je strogo poslovni odnos postao i privatan.
Silvana: Da, nažalost. I ako je bio više nego duplo stariji od tebe započela si vezu sa njim. Moram priznati da sam u početku misla da si sa njim samo iz koristi, medjutim vremeom sam shvatila da si na neki način postala opčinjena njim. Kao da te je zaslepeo taj njegov život sa druge strane zakona. Na sve to, stoji da je bio jako lep muškarac. I tako ste narednih godine uspešno sradjivali, kako na privatnom tako i na poslovnom planu. Ti si snimila novu telenovelu koja je ponovo postigla uspeh. Izdala si novi album, koncerti su ti bili rasporadati u rekordnom roku. Ali svaki slobodni trenutak si koristila da odeš da budeš sa njim na njegovom ranču u Sinaloi.
Anabel: Ali onda je u moj žvot ušao Hektor Ferer, njegov brat.
Silvana: Da. Malopre sam rekla da je tvoja propast počela onog dana kada se pojavio Roberto, Mada kad malo bolje razmislim tvoja propast je počela onog dana kada si upoznala Hektora. Hektor je bio bolja verzija svog brata, par godina mladji, lepši, šarmantniji... I ako je bio oženjen sa Monserat sa kojom je imao sina Rohelia, voleo je da švrlja sa strane. Izmedju vas je nešto kliknulo, odmah sam to primetila. Ali ti si me ubedjivala da umišljam. Medjutim, jako brzo si potvrdila moje sumnje. Upustila si se u vezi sa Hektorom iza Robertovih ledja. Bila si sa oba brata u isto vreme. Govorila sam ti da je jako opasno to što radiš, da bi mogla da se opečeš ali nisi me slušala. U to vreme ponovo si počela sa njima da konzumiraš drogu. Počela sam da gubim kontrolu nad tobom, sve si me manje slušala. Stizale su ti brojne ponude iz oblasti glume ali si odbijala sve redom. Govorila si mi da nemaš volje a ni živaca da nekoliko meseci porvedeš zatvorena u studiju snimajući glupe telenovele. Jedino što si želela da radiš u tim trenutcima je bilo da se provodiš sa braćom Ferer u Sinaloi. I to je bilo tako sve do dana kada je Roberto saznao da ga varaš sa rodjenim bratom.
Anabel: I onda je naredio naše ubistvo.
Silvana: Da. Njegvi ljudi su presreli na puti i izrešetali mecima auto u kome ste se nalazili Hektor i to. On je podlegao povredama na licu mesta, dok si ti preživela. Sutradan je ta vest odjeknula medijima poput bombe. Uprkos svemu o čemu smo večeras pričale, tvoja slika u javnsoti u to vreme je bila besprekorna. Imala si karijeru bez mrlje, niko nije ni slutio šta se krilo u pozadini. Anabel, ti si najbolji primer da se sa novcem i vezama može sve. Uspela sam da obrlatim narod, da ih ubedim da si nešto što zapravo nisi. Godinama su verovali u to. Ali saznanje da si povezana sa najtraženijim narkodilerima u zemlji je izazvalo nevericu, ogromno razočarenje. Kada si se probudila nakon mesec dana iz kome i shvatila kakav si skandal izazvala odlučila si da odeš iz Meksika. I uradile smo to, otišle smo.

Anabel je okrenula poslednju stanicu scenaria i stavila prst na reč FIN.

Anabel: I to je kraj moje priče. Ili bolje rečeno prve sezone serije.
Silvana: Tako je.
Anabel: A da bi saznala šta se desilo kasnije moraću da sačekam drugu sezonu? Jel tako?
Silvana: Ne, samo mislim da je za sada dovoljno. Biće prilike da pričamo o ostatku tvog života.

Anabel je duboko uzdahnula. Ustala je i krenula da šeta u krug. Zatim je otvorila jednu od fioka i izvadila kutiju sa antidepresivima. Uzela je i popila jedan.

Silvana: Do kad ćeš da piješ ta sranja?
Anabel: Potrebno mi je. Sada više nego ikad. Nego, zanima me jedna stvar.
Silvana: Koja?
Anabel: U prošlosti sam bila zaljubljena u tvog sina. Hoćeš li mi objasniti barem kako je došlo do toga da završim vezi sa njegovom majkom? U prvoj sezoni mog života nema ni najmanjih naznaka da imam homoseksualne sklonosti. Kako sam se od kurve predsednika, producenata i narkodilera pretvorila u lezbejku?

Silvana se na momenat zbunila.

Anabel: Do toga je došlo mnogo kasnije. Vremenom si shvatila da te ni jedan muškarac ne zaslužuje. Shvatila si da sam ja jedina osoba koja te iskreno voli. Sasvim spontano smo ušle u vezu.
Anabel: I ni najmanje ti nije gadno da ljubiš nekadašnju devojku tvog sina? Ili bolje rečeno majku tvoje unuke?
Silvana: Ne, nije. Ja te volim Anabel.
Anabel: Gde je moja ćerka? Kako se zove ako barem to smem da znam?
Silvana: Sonja, zove se Sonja. I živi sa tvojom sestrom u Madridu.
Anabel: Jel zna da sam ja njena majka?
Silvana: Ne zna. Ne zna čak ni da si joj tetka. Ona živi sasvim normalnim i mirnim životom, daleko od svega ovoga.

Anabel je ostala bez teksta. Nije znala šta da kaže. Uzela je paklu sa cigaretama, zapalila jednu i povukla duboki dim.


SLEDEĆI DAN

Silvana je doručkovala, došla je Anabel koja je bez reči sela za sto.


Silvana: Dobro jutro.
Anabel: Kako kome. Ne vidim ništa dobro, ne samo u ovom jutru, nego u celom mom životu.
Silvana: Anabel, znam da si i dalje pod utiskom nakon svega što si sinoć pročitala. Malena, to je tvoj život. Sivdelo se to tebi ili ne, sve što si pročitala je istina.
Anabel: I zaista misliš da je pametno da snimimo tu seriju. Zar se ni malo ne plašiš reakcija publike?
Silvana: Kada se sve sabere i oduzme ti ispadaš žrtva. Žrtva svoje porodice, uticajnih muškaraca, pa možda čak i mene same. Ljudi su oduvek bili slabi na žrtve.
Anabel: Ok, možda si u pravu. Ali šta ćemo sa braćom Ferer? U seriji jasno priznajemo da smo se bavile pranjem novca. To je kažnjivo zakonom.
Silvana: Nemaš razloga za brigu. Prošlo je 12 godina od toga, prema zakonu slučaj se vodi kao zastareo. A i na samom početku serije navodi se da su pojedini dogadjaji fikcija, kako bi se serija učinila zanimljivijom. Sve se svodi na rekla kazala, nema nikakvih dokaza protiv nas.

Anabel nije bila previše unedjena u ono što njena menadžerka priča. Njihov razgovor prekinula je Mariela koja je nosila poslužavnik sa kafom i sveže cedjenim sokom.

Mariela: Gospodjo Silvana, kafa za vas. Anabel, za vas cedjeni sok, kao i svakog jutra.

Anabel je uzela čašu sa sokom i otpila jedan gutlja. Mariela se zadovoljno smeškala.


NEKOLIKO DANA KASNIJE

Laura je bila na grobu svog sina Manuela. Ubrzo je došao Edmundo.


Edmundo: Dobar dan.
Laura: Meni ni jedan dan nije dobar od kada je naš sin ubijen zbog te proklete žene.

Edmundo je spustio buket cveća na grob svog sina.

Edmundo: I dalje ne mogu da verujem da je prošlo već 13 godina.
Laura: Ne znam šta radiš ovde. Nisi ga previše posećivao ni dok je bio živ, nema potrebe da ga posećuješ sada kada je mrtav.
Edmundo: Laura, bio je moj sin.
Laura: Da si se ti pitao, nikada se ne bi ni rodio. Zaboravljaš da si zahtevao od mene da abortiram?!
Edmundo: Tada sam mislio da je to najbolje rešenje za oboje. Bili smo previše mladi. Naša veza je bila neozbiljna. Ali kada si odlučila da ga rodiš, podržao sam te. I ako mi nisi dozvolila da ga priznam kao svog sina, trudio sam se da budem tu za njega koliko god sam mogao.
Laura: Možda finansijski. Istina je da si svakog meseca uplaćivao odredjenu sumu novca na moj račun. Ali pravi otac, kakvog je naš sin zasluživao, nikada nisi bio.
Edmundo: Živeli ste na drugom kraju zemlje. Kada si se udala za Armanda, preselili ste se da živite u Meridu. Posećivao sam ga kad god sam mogao.
Laura: Kad bi samo znao koliko si mu falio. Armando se na sve načine trudio da zameni očinsku figuru ali našem sinu si falio ti, njegov biološki otac.

Edmundo nije znao šta da odgovori.

Laura: Proklinjem dan kada sam mu dozvolila da se preseli u Meksiko Siti. Želeo je da se osamostali, da započne novi život u prestonici, da se bavim muzikom. Jurio je svoje snove. I na putu ostvarenja istih, upoznao je tu prokletu ženu, Anabel Dorantes. Bio je najsrećniji onog dana kada je počeo da svira bubnjeve u njenom bendu. Kad se samo setim njegove radosti, kada me je zvao da mi saopšti tu vest. Usledila je jedna uspešna turneja, zatim druga. Bila sam tako ponosna na njega. U tim trenutcima nisam ni slutila da će ga ta žena odvesti u smrt.
Edmundo: Najveća greška našeg sina je ta što se zaljubio u nju. Opčinila ga je njena lepota. Sećam se te večeri kao da je juče bilo. Nakon uspešnog koncerta, došao je kod mene i rekao mi. „Tata, spavao sam sa njom. Kresnuo sam čuvenu Anabel Dorantes.“ Verovao je da su u vezu, medjutim on je za nju bio samo prolazna kombinacija.
Laura: Igračka, koju je neko od njenih moćnih ljubavnika ubio. I dan danas ne znam ko stoji iza smrti mog sina ali znam da je ta žena odgovorna za to.

Edmundo se vratio mislima unazad.

FLEŠBEK

Edmundo je bio u svom stanu, razgovarao je telefonom sa Manuelom.

Edmundo: Molim?! Ništa ne ne razumem. Ko te prati?
Manuel: Ne znam... Ne znam... Bio sam sa Anabel i... Kada sam izašao iz hotela, jedan automobil je krenuo za mnom. Pokušavaju da me izguraju sa puta.

Edmundo je u tom trenutku začuo udarac i vrisak svog sina.

Edmundo: Manuele?! Šta se dešava?!
Manuel: Tata... Sleteo sam sa...

Edmundo više nije čuo svog sina. Uspeo je samo da čuje lom automobila, pucanje stakala. I na kraju eksploziju.

Edmundo: Manuele! Sine!

KRAJ FLEŠBEKA


Laura: Ubrzo me je pozvala policia da mi kaže da je moj sin doživeo saobraćajnu nesreću u kojoj je izgubio život. Za njih je to bio običan nesrećni slučaj, na osnovu alkohola pronadjenog u njegovoj krvi zaključili su da je izgubio kontrolu nad vozilom usled čega je sleteo sa puta.
Edmundo: Ali nas dvoje znamo da to nije istina. Znamo da se iza njegove smrti krije Anabel Dorantes. Zbog toga se neću smiriti dok je ne uništim. Odmah nakon njegove smrti, pretvorio sam se u njenu senku. Pokušavao sam da joj uništim karijeru na sve načine. I dalje to činim. Ja stojim iza porno snimka koji je nedavno izašao.
Laura: Vauuu, kakvo dostignuće. Edmundo, karijeru te žene ne može ništa da uništi. Šta god da uradi, publika će joj oprostiti. Mene ne zanima njena karijera, mene zanima ona. Pravda će biti zadovoljena onog dana kada bude mrtva, kao i naš sin. A taj dan će doći uskoro.
Edmundo: Laura, šta hoćeš time da kažeš?
Laura: Sećaš se moje sestre Mariele? Ona već neko vreme radi kao služavka u kući te žene. Mariela, iz dana u dan truje Anabel i vodi je u sigurnu smrt.

Edmundo je bio šokiran njenim priznanjem.


NASTAVIĆE SE...



















Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Mon Oct 10, 2022 10:25 am
Roberto: Jesi li zaboravio da je Monserat, tvoja majka, mrtva zbog nje?

Monserat ili Pilar? Ili su različite osobe?

Da, Anabel Dorantes je sada zavisnik od antidepresiva, kao što je nekada bila moja majka, i ako možda toga sada u ovom trenutku nije ni svesna.

Imam osjećaj da se njegova osveta neće završiti na ovome. Sad pomalo počinjem da ga shvatam ozbiljno.

Trenutno je menadžer svoje snaje,

Očigledno Silvana Džesiku ne smatra i svojom snahom Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 2078043430

Što se tiče nesreće u kojoj je pognula Abril mislim da Segudno to nije mogao nikako da spriječi i da je bio trijezan. Ali bar bi mu savjest bila čistija.

A čim je Silvana pomenula novu služavku namirisala sam opasnost i bila sam u pravu.

Nakon što je Silvana otišla, Anabel je otvorila prvu stranicu. Doživela je šok već nakon što je pročitala nekoliko uvodih redova.

E sada, pitanje je koliko Anabel može vjerovati da je sve u scenariju istina. Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) 2729517241

A ono mene malo blam. Mislim srž priče je dobra i dalje mi se svidja, ali zaplete, raspleti, blagi kriminal.

Pa dobro, sada si kritičniji, a i zreliji. Normalno je da ti je pisanje napredovalo. A sa svim falinkama koje možda i preuveličavaš je to bilo bolje od nekih afirmisanih scenarista Televise i Telemunda, recimo.

Biće flešbekova. Gotovo čitava četvrta epizoda je njeno čitanje scenaria i otkrivanje velikog dela prošlosti.

To mi  se sviđa. Kasnije ću je pročitati i prokomentarisati.

Ova novela je napisana pre Seleste a ova scena je bila i u provj verziji.

Zaboravila sam taj dio. Very Happy

ali meni će Seleste Falkon ja mislim zauvek ostati omiljeni lik i omiljena novela. Ja ne verujem da ću ikada više napisati nešto tako. Čitao sam je toliko puta dok sam pisao knjigu i ja tamo bukvalno ništa ne bih menjao, sve mi je bez greške odradjeno.

Možda ćeš u budućnosti imati i boljih, ali će ti ona ostati omiljeno čedo. Drago mi je da si dostigao taj stepen zadovoljstva.

____________
Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Granho16
Sponsored content

Fenomen Anabel Dorantes (rimejk) Empty Re: Fenomen Anabel Dorantes (rimejk)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum