Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Sat Nov 05, 2022 6:46 pm

Cabo - Page 2 V Cabo - Page 2 Vv
Cabo - Page 2 Vvv Cabo - Page 2 Vvvv
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Sat Nov 05, 2022 6:47 pm
Najviše volim neplansko zaluđivanje za seriju. S obzirom da mi je Sortilegio u prilično jasnom sećanju, nisam imala nameru gledati rimejk. Pažnju mi jeste privukao izbor glavnih protagonista koji su kao nova lica osveženje za Televisu, ali ipak nisam razmišljala o gledanju već poznate priče. Međutim, Kristina opet si kumovala mojim odlukama. Da bi na temi o glumcima iskomentarisala Matiasa Novou išla sam pogledati neke klipove iz nove serije i oduševila se. Toliko lepote na jednom mestu, da mi je radnja čak pala u drugi plan. Serija je snimana na autentičnim lokacijama Cabo San Lucas koje su doslovno kao sa razglednice. Ona čarobna morska atmosfera me načisto rastopila. Druga stvar koja me oduševila je izbor protagonista. Oboje ih gledam prvi put i čini mi se da nikada nisam gledala lepši i atraktivniji par. Naravno uvek mi je draže videti privlačnog protagonistu i moram reći da me je Matias ugodno iznenadio svojom pojavom. Pitam se gde je bio do sada i što se skrivao u onim krimi serijama. Toliko je zgodan i markantan da ga se ne mogu nagledati. Kristina, hvala ti do neba! Evo brže bolje sam otvorila temu i idem uživati u gledanju!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Sun Nov 06, 2022 4:33 pm
Nema na čemu Cabo - Page 2 3687740950

I mene privlači primorski ambijent, ali to mi je nedovoljno da bih ponavljala priču koja mi je dosta poznata, ali ne i izuzetna da bih je gledala dva puta.

____________
Cabo - Page 2 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 2:42 am
Cabo - Page 2 Oo43
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 2:42 am
Cabo - Page 2 Pp25
Cabo - Page 2 Zcckk10
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 2:43 am
1. - 5. epizode

Mene je ova glumačka ekipa raspametila, tako da uživam u seriji i pored toga što mi je priča poznata. Sama radnja je zanimljiva, no nažalost previše brzo rade rimejk od nečega što je još uvek sveže u sećanju. Prija mi celokupni doživljaj i vrlo lepe i atraktivne lokacije, more, sunce i letnji ambijent. Sve mi to unosi neku toplinu koja mi godi. Prezadovoljna sam glavnim glumačkim parom, u toj meri, da će mi sigurno biti na listi omiljenih. Toliko idu jedno uz drugo, da se ne sećam bolje kombinacije od njih. Konačno su napravili neki novitet na Televisi i osvežili glumačku postavu koju stalno iznova i iznova ponavljaju. Do pre godinu dana nijedno od njih dvoje se nije pojavilo na Televisi, a toliko su dugo u tom poslu. O tome da sam "pala" na Matiasa više i ne moram govoriti, na prvu me je osvojio. U ovoj ulozi mi baš prija, takav je frajerčina da ne znam gde je levo dok ga gledam. Barbara mu, po mom ukusu za razliku od Michelle, savršeno pristaje. Oboje visoki, vitki, lepi i atraktivni. Koliko god je glumački talenat bitan, toliko je važan i vizuelni aspekat. Sviđa mi se Barbarina prirodnost u ovom liku, kako u glumi, tako i u fizičkom izgledu. Inače interesantno da su njih dvoje već glumili zajedno i privatno imali romansu.

Ako bi morala uporediti seriju sa Sortilegiom, za mene ovo nije ništa lošije. Stvar je samo u tome što je zanimljivije gledati priču koja je neizvesna od one koju donekle poznaješ. Glumačka ekipa mi je čak ovde draža, kako od izbora glavnih protagonista, tako i nekih drugih. Interesantno da su William i Matias isto godište, a William je ovu ulogu igrao pre 13 godina. S obzirom na lik protagoniste gde imamo ostvarenog poslovnog muškarca koji vodi ogromnu firmu, mislim da je realnije da ga glumi neko zrelijih godina kao što je to sada slučaj. Što se ostalih tiče, recimo Mar Contreras mi je mnogo draža od Chantal Andere. Eva Cedeño jako dobro iznosi svoj lik negativke, ostavila je bolji utisak od Ane Brende. Samo bi Zepedi dala malu prednost pred Diegom Amozurrutiem, ne toliko glumački koliko pojavom. To je jedina uloga u kojoj Zepedu mogu pohvaliti. Rebecca Jones mi je jednako dobra kao i Daniela Romo. Što se njene priče tiče još uvek ne znamo hoćemo li dobiti ljubavni odnos sa mlađim muškarcem kojeg je Daniela imala sa Sotom. Za sada radnja ide relativno brzo što je čini i zanimljivom za gledanje.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 2:44 am
Cabo - Page 2 Cg12
Cabo - Page 2 Cgg11
Cabo - Page 2 Cc12
Cabo - Page 2 Televi18
Cabo - Page 2 Ccc12
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 2:44 am
5. - 10. epizode

Iako je Alejandro sumnjičav prema celoj priči koja mu je prezentovana u vezi njegovog braka sa Sofiom, godi mu njena pojava pa se ne buni mnogo i ne želi razvod. Čak daje sve od sebe da joj se približi, što zbog toga da je testira i razotkrije, što zato što ga privlači. Vrlo interesantna kombinacija emocija i doživljaja. Pao je prvi poljubac na sred mora uz doživljaj najatraktivnijih prizora ovog poznatog mesta. Pohvalila bi činjenicu da smo u više navrata mogli uživati u predivnim prizorima Cabo-a. Nisu nam ga prikazali samo u prvoj epizodi kako to često zna biti, nego su više puta snimali na jahti uz predivne prizore ove turističke destinacije. Nakon zbližavanja Sofie i Alejandra, ona se odlučuje priznati mu celu istinu. Alejandro joj, za razliku od svih ostalih, iskazuje poverenje i odlučuje se za emotivni odnos sa njom.

Negativci za sada nisu došli do izražaja u ostvarivanju svojih nauma. Srećom da mi nastavak radnje nije u najboljem sećanju, pa se sa neizvesnošću radujem onome što sledi. Što se ostalih likova i priči tiče, većina mi je zanimljiva. Čak i propali "mrtvi" brak Vanesse i Ernesta ima svoju težinu, realističan je. Karen mi je ugodno iznenađenje, sviđa mi se što ima suprotan stav o Sofiji u odnosu na majku i sestru i što se ne libi da ga iznese. Sofijina sestra Rebeca i ovde ima naporan lik, ali mi je mnogo draža jer je autentična i ima dobre prozivke prema Eduadru. Jedino mi je naporan pijani Fausto i njegova žena, čija me priča za sada baš ne zanima mnogo. No moram priznati da je Ballesteros izuzetno iznosi, teško je glumiti pijanca, a on je baš realan u svojoj glumi.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 2:45 am
Cabo - Page 2 E40
Cabo - Page 2 Ee34
Cabo - Page 2 Eeeee17
Cabo - Page 2 Eeer10
Cabo - Page 2 Eeee22
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 2:46 am
Cabo - Page 2 4c1ad610
Cabo - Page 2 6c066610
Sponsored content

Cabo - Page 2 Empty Re: Cabo

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum