Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Sun Nov 27, 2022 1:03 am
Cabo - Page 4 Dd44
Cabo - Page 4 D50
Cabo - Page 4 Ddd26
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Sun Nov 27, 2022 1:04 am
21. - 24. epizode

Sofijin otac odluči nazvati Alejandra, reći mu za Eduardove gnusne postupke i zamoliti da ga drži dalje od njegove ćerke. Alejandro poludi kada to čuje i odlazi po objašnjenje, no brat ga uverava kako Sofia ne prestaje da ga traži i uznemirava, te da sve izmišlja i radi zbog novca. U isto je već uverio i njihovu majku koja celo vreme odvraća Alejandra od nje. Stiče se utisak da su svi i sve protiv Sofie. Nažalost najžešći udarac će joj zadati rođena sestra. Alejandro je imao sumnje u Eduardovu priču do trenutka kada se Rebeca pojavila i potvrdila Eduardovu priču govoreći mu kako njena sestra laže i sve radi zbog materijalne koristi. Kao nagradu za takav gnusni potupak prema sestri je dobila auto. Znajući da je time trajno uništila bilo kakvu šansu sestri za pomirenje sa čovekom koga voli, ona je bezbrižno otišla na večeru da proslavi što joj je uspelo da odradi zadatak i osvoji tako vrednu nagradu. Što je najluđe, ona nije svesna koliko je loša, radi to tako zaigrano kao da niko neće imati posledice, samo koristi. Glumica María Chacón glumački izvrsno iznosi ovaj lik, totalno joj pristaje. No uspela je da je doslovno ne podnosim. Mnogo je surovija i gora od lika iz Sortilegia.

Ovo saznanje je dotuklo Alejandra i tada je odlučio da zaboravi Sofiu i pruži šansu Isabeli koja ne prestaje da ga juri. Iako nije imao nameru ulaziti u bilo kakav odnos sa njom, ona se sama nametnula i ponudila da mu bude neobavezna veza. Prilično su me izludele ove epizode. Dve nedelje gledamo napade na Sofiu, ona je u svemu sama i nezaštićena, dok je Eduardo maltretira i zajedno sa Rebecom širi lažne vesti o njoj. Dok je njih dvoje pokušavaju maksimalno ocrniti pred Alejandrom, on sve to prilično nemo posmatra. Cvili od ljubavi prema njoj, ali više ne pokazuje želju za borbom, već se pomirio sa činjenicom da mu nije suđena. Imamo seriju od manjeg broja epizoda u kojoj se protagonisti čak deset epizoda nisu ni videli ni čuli. To je van pameti.

U međuvremenu Vanessa i Max se zbližavaju. On je naprasno poljubi i prizna joj da je slab na nju. Iako se učinilo da će to narušiti njihov poslovni odnos, ipak odlučuju nastaviti saradnju kao da se ništa nije dogodilo. No to unosi nemir, ne samo u njenoj glavi, nego i kod njenog supruga koji sve više sumnja i otvoreno pokazuje ljubomoru. Moram priznati da su mi Max i Vanessa vrlo interesantan par. Osim njih dobili smo još jedan par, Eduarda i Karen. Kako bi svima zamazao oči i skrenuo pažnju sa Sofie, Eduardo se odluči približiti Karen i iskoristiti njenu naklonost prema njemu. Tako oni ozvaniče vezu. Sofijin otac dobija poziv policije za svedočenje, dok se Sofia konačno odvaži prijaviti Eduarda za pokušaj silovanja.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Tue Nov 29, 2022 4:13 am
Cabo - Page 4 E42
Cabo - Page 4 Eee13
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Tue Nov 29, 2022 4:13 am
25. epizoda

Konačni susret Alejandra i Sofie posle deset epizoda! On odlazi do nje kako bi razgovarali i konačno oboje utvrđuju neke činjenice. On otkriva da su istinite optužbe na račun Eduarda i pokušaja silovanja, a ona saznaje da je sestra izneverila lažući Alejandra. Iako ovaj susret nije ništa konketno rešio, drago mi je da su barem porazgovarali. Svih ovih epizoda drugi govore umesto njih, izmišljaju, podmeću i stvaraju lažnu sliku stvarnosti, a da njih dvoje nisu ni reč razmenili. Sofia je u poziciji da ne vidi mogućnost pomirenja, ona pati pokušavajući se vratiti životu bez Alejandra. S druge strane on nije zauzeo konkretan stav po pitanju nje i njihovog odnosa i to me živcira. Prvo je bio u zabludi, izgubio je poverenje u nju, dok su mu drugi gomilali sumnje. Digao je ruke od svega, pustio opet Isabelu u svoj život ne negirajući i dalje emocije prema Sofiji. No sada pred njom priznaje te emocije i govori joj da je u stanju sve zaboraviti kako bi opet bili zajedno. Ona mu više ne veruje i odbija ga, a on se bez mnogo borbe vraća kući. Čini se da on ni dalje nema jasnu sliku njenih postupaka, ali zatvara oči pred svime zbog emocija koje su prevladale. Da je drugačije i da je siguran u nju, verujem da ne bi otišao nazad bez reči.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Tue Dec 13, 2022 4:45 am
Cabo - Page 4 Alejan11

Alejandro: "Ovaj osećaj samo ti izazivaš u meni. Šta treba da učinim da mi veruješ?"
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Tue Dec 13, 2022 4:46 am
26. - 28. epizode

Sofijin otac Alonso dobija poziv na sud da svedoči u vezi Alejandrove nesreće. S obzirom da je jedini osumnjičeni, sve ukazuje da bi mogao završiti u zatvoru. Iako Rebeca nagovara Sofiu da se obrati Eduardu za pomoć, njoj na sreću to ne pada na pamet. No Rebeca ne gubi vreme i u dosluhu je sa Eduardom preko njenog dečka. On je ucenjuje da će im pomoći ako uveri Sofiu da povuće tužbu protiv njega. Rebecin lik mi je najiritantniji u seriji, čak mi više ide na živce od Eduarda koga čak donekle i mogu razumeti. No Rebeca svim silama ide protiv vlastite sestre zarad vlastitih materijalnih interesa. Takve sponzoruše se ne sećam.

Alejandru se u međuvremenu vrate neka sećanja od trenutka nesreće i dolazi svedočiti u korist Alonsa. Tako ga on na kraju spašava zatvora. Tu sreće Sofiu koju pita zbog čega mu se nije obratila za pomoć, na šta mu ona govori kako on nije dužan da joj pomaže i pokazala koliko je dostojanstvena. To mi se jako svidelo od nje.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Tue Dec 13, 2022 4:47 am
Cabo - Page 4 0b1ca210
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Tue Dec 13, 2022 4:47 am
Cabo - Page 4 Ddd30
Cabo - Page 4 Dd48
Cabo - Page 4 D55
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Tue Dec 13, 2022 4:47 am
Cabo - Page 4 C69
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Tue Dec 13, 2022 4:47 am
Cabo - Page 4 31880810
Sponsored content

Cabo - Page 4 Empty Re: Cabo

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum