Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 2:48 am
Cabo - Page 3 A83
Cabo - Page 3 Aa95
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 2:49 am
11. epizoda

Ova epizoda je bila prava poslastica. Sofia i Alejandro u noćnoj plovidbi na jahti uživaju uz večeru i razgovor prepuštajući se jedno drugom. Nije bilo prilike da ih iko poremeti, uz sve pokušaje Eduarda, ovo je bilo samo njihovo veče. Neverovatna mi je količina poverenja koje Alejandro ima u Sofiu. U potpunosti veruje u njenu priču, prepušta joj se i dopušta joj da mu uđe u život. I pored toga što je pre njega bila sa njegovim bratom, on za razliku od većine sujetnih muškaraca ne dopušta da mu to pokvari doživljaj. Posebno mi je upečatljiv trenutak kada joj on govori kako je more omiljeno mesto na koje dolazi da razbistri glavu i da i pored toga što je toliko postigao i drugima deluje kao vrlo moćan, ovde pod nebom se oseća tako mali. Tom rečenicom joj je na neki način poručio da su te razlike među njima o kojima ona razmišlja, za njega ništavne. Tako pristaju jedno drugom.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Fri Nov 11, 2022 3:11 am
Cabo - Page 3 Ii25
Cabo - Page 3 Iiu10
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Tue Nov 15, 2022 1:23 am
Cabo - Page 3 K15
Cabo - Page 3 Kk18
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Tue Nov 15, 2022 1:24 am
Cabo - Page 3 B77
Cabo - Page 3 Bb67
Cabo - Page 3 Bbb50
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Tue Nov 15, 2022 1:24 am
12. - 15. epizode

Braća se sukobljavaju zbog Sofie i u tom sukobu im strada majka. Lucia je od Eduarda saznala njegovu verziju priče u koju veruje. Sada su svi u kući protiv Sofie koja je svojim dolaskom unela nemir i haos. Tom haosu doprinosi i Sofijin otac Alfonso koji u kuću dovodi svog prijatelja sa kojim se zajedno opija. Sve to Alejandro dobro podnosi i sukobljava se sa svima koji se protive njegovoj vezi sa Sofiom. To poverenje se narušava otkrivanjem videa na kojem njen otac unosi torbu u njegov avion koji je nakon toga stradao. Čini se da je Isabela zajedno s Eduardom kumovala tome da taj video dođe do Alejandra i unese nemir i nepoverenje u Sofijinu priču. Uspeli su u tom naumu, te Alejandro razočaran izbacuje Sofiu i njenu prorodicu iz kuće.

Iako je postupio nepravedno prema njoj, smatram da ona u trenutnim okolnostima nema šta tražiti u njegovoj kući. Jako mi je smetalo gledati kako se sa svojom porodicom šepuri po kući u kojoj je ogromna tenzija zbog njih. Bila je s obojicom braće koji su na ratnoj nozi, dogodila se tragedija i ona i dalje ostaje tu. Istina je da je nekoliko puta rekla da želi otići, ali to nije uradila. Usto njena porodica se ponaša kao na odmoru, sestra se šepuri i ispija koktele, dok otac dovodi pijano društvo i sramoti kuću. Ona se greškom udala, oni se uselili i ne ide im se. Lepo im je živeti na tuđi račun, baš ih briga. Čak i ako Sofia, kao Alejandrova supruga na papiru ostaje uz njega, njeni nemaju šta tu tražiti. Zato mi se sviđa što konačno odlaze. Mislim da će iz takve pozicije uspeti izgraditi kvalitetniji odnos.

Od ostalih priča bi izdvojila Vanessu koja poslovno upoznaje Maxa, vrlo neobičnog lika kojeg glumi Christian de la Campa. Sviđa mi se taj napeti odnos među njima koji će biti zanimljiv za praćenje. Videćemo hoće li on uneti nemir u njen brak, jer sve miriše na to. Sviđa mi se njegov lik i Christian ga fino iznosi. Rebecca je nasela na Alvarovo zavođenje, mogao bi je baš namagarčiti. Serija mi je i dalje zanimljiva, jedva čekam videti nastavak nakon odlaska Sofije.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Tue Nov 15, 2022 1:27 am
Cabo - Page 3 Z49
Cabo - Page 3 Zz55
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Thu Nov 17, 2022 1:33 am
16. i 17. epizoda

Sofia se sa porodicom vratila u svoju kuću i svom poslu u gostionici. S obzirom da je odnos između Alejandra i nje naprasno počeo i da su mnoge stvari bile naopake, možda im ovo udaljavanje i dobro došlo. Oboje će sagledati situaciju sa distance i uvideti koliko im je stalo. Iako je Alejandro odlučio prekinuti odnos sa njom, i dalje se preispituje u vezi cele situacije jer mu se osećanja nisu promenila. Eduardo je svakako iskoristio situaciju i odmah se zaputio osvajati Sofiu. S obzirom da on nema uspeha, vodi sa sobom potrčka Alvara koji itekako vrti oko prsta njenu sestru Rebecu. Ona mi već počinje ići na nerve optužujući sestru da je kriva što se ona morala vratiti bednom životu. Na kraju će je Alvaro gore nasamariti nego Eduardo Sofiu. No ona to i zaslužuje.

U međuvremenu, Isabela se bacila u osvajanje Alejandra uz izgovor da joj trebaju poslovni saveti. Eva me je baš ugodno iznenadila svojim likom, vrlo joj dobro pristaje uloga negativke, baš je upečatljiva. Vanessa se zbližava sa Maxom, videćemo kakvu će to buru izazvati u njenom braku. Ernesto čini sve da bude prihvaćen u njenoj kući, titra svima jer se boji da ne dobije nogu. On mi je baš smešan lik. Carlos Athié nije glumac kojeg sam do sada posebno zapazila, ali ovaj lik mu baš odgovara. Za sada je zatišje, čekam konkretnija dešavanja. Posebno me zanima koliko ćemo čekati na novi susret Sofie i Alejandra.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Sun Nov 27, 2022 1:02 am
Cabo - Page 3 Bbbb31
Cabo - Page 3 Bb68
Cabo - Page 3 Bbb51
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Sun Nov 27, 2022 1:03 am
18. - 20. epizode

Eduardo ne odustaje od Sofie, dolazi joj na vrata sa novim lažima i uveravanjima. Podršku za to dobija i od njene sestre Rebece koja postaje sve nepodnošljivija. Alvaro je navlači na razne smicalice kako bi sestru približila Eduardu, a ona nema nikakav problem sa tim u zamenu za neku materijalnu nagradu. U stanju je izdati sestru zarad sopstvene koristi. Da ne pričam kakva je lenčina i neradnik. Dok joj sestra i otac crnče da se prehrane, ona potcenjuje njihov rad i ruga im se govoreći kako joj ne pada na pamet da radi u gostioni. Lakše je biti sponzoruša. Rebeca tako namešta situaciju da Sofia ostane sama u kući kada dođe Eduardo. U takvim okolnostima on je pokuša silovati. Blanca se slučajno pojavljuje i spašava je od njega. Nakon svega učinjenog, njena sestra nije dugo pokazivala grižnju savesti, već je vrlo brzo nastavila biti poslušna Eduardu. Likovi poput nje su za mene gori negativci od onih koji rade loše stvari iz "ljubavi" prema partneru. Izdati najrođenije, na čiji račun živi i hrani se, je nešto najgnusnije. I to sve radi onako nonšalantno, nije da im želi zlo i da ih ne voli, ali sebe voli više.

U međuvremenu Alejandro je izgubljen po pitanju Sofie, no svi oko njega ga uveravaju da ona nije žena za njega, od njegove majke, sestre, pa čak i najboljeg prijatelja. Ne dopada mi se što nema ni jedne osobe u njegovoj blizini od koje ima podršku i razumevanje. Čak ga i najbolji prijatelj nagovara na razvod, zbog čega se on na kraju odlučuje potpisati papire. Želi ostaviti Sofiji pansion, što nju jako razljuti i cepa papire. No proces se nastavlja bez obzira na to.
Sponsored content

Cabo - Page 3 Empty Re: Cabo

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum