Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Thu Oct 05, 2023 1:44 am
Minas de pasion - Page 10 38477410
Minas de pasion - Page 10 38654510
Minas de pasion - Page 10 38655210
Minas de pasion - Page 10 38619110
Minas de pasion - Page 10 38655710
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Thu Oct 05, 2023 1:46 am
28. - 32. epizode

Konačno kvalitetne epizode pune dešavanja, no nažalost jezive za gledanje. Sviđa mi se što su konkretizovali radnju i što se stvari brzo odvijaju, ali je sve previše mučno za gledanje. La patrona je svemoguća, postiže sve što zamisli, a sva nesreća koju i ne možemo da zamislimo pada na Emiliu. Roberta je želeći da eleminište Emiliu ubila vlastitog sina, ali ne pokazuje ni malo grižnju savesti i očajanja, već svu krivicu prebacuje na Emiliu. Kao da je i sama sebe uverila da je ona zaista kriva, pa svu energiju usmerava na to da je uništi. I naravno uspeva. Prvo je sredila da je drogiraju, da izgubi bebu, da uzme starateljstvo nad njenim sinom i na kraju da je osude kao ubicu. Malo li je, pa je još odlučila da je zatvore u ludnicu. I sve to uz pomoć novca koji i nije njen. Tolika količina nepravde je zaista negledljiva, samo čekam da prođu ove epizode, gledam ih sa grčem u želucu.

Ono što me posebno zanimalo je kako će se Leonardo postaviti prema celoj stvari i kako će njegov lik biti prikazan. Za sada pokazuje relativnu dozu svesti o tome da je njegova majka sve potkupila, zbog čega joj se suprotstavlja. Zbog javnog suprotsavljanja majci je popio metke. Rođena majka je tražila da ga eleminišu. No one scene sa Sarom nam nisu trebali servirati. Povrh svega još i to. On mrtav pijan u delirijumu kuka za Emilijom, a ona mu se uvaljuje u krevet. Kada je kleknula pred njim i krenula ga hvatati za butine, mislila sam samo još da ga zadovolji pa da povratimo svi zajedno. Ako joj je Danilo napravio dete, taman će lepo uveriti Lea da je spavala s njim. Ne bi me čudilo da ga uhvati na tu foru. Najviše me iritira kada mu u svakom susretu ponavlja kako je ona uvek tu za njega, a on joj naivac veruje da je dobronamerna. To mu najviše zameram. Nadam se da neće slepo pratiti original i da će nam priuštiti neka iznenađenja poput ovoga što je Emilijin otac ostao živ. Nepokretan, ali živ.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Sat Oct 07, 2023 1:46 am
Minas de pasion - Page 10 37005111
Minas de pasion - Page 10 38665411
Minas de pasion - Page 10 38665610
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Sat Oct 07, 2023 1:47 am
33. i 34. epizoda

Kako jezive scene u ludnici. Šta rade Emiliji to je negledljivo. Previše iživljavanja, previše nepravde, previše užasa. Valjda žele da nas ubiju u pojam sa ovim scenama kako bi kasnije uživali u osveti. I uživaću, jedva čekam da se poigrava sa njima i sve ih nemilosrdno gazi. La patrona želi videti Emiliu u takvom paklu, da je preklinje da umre. Valjda ćemo doživeti da vidimo nju u toj ulozi. Još gore mi je videti doktoricu koja je za pare u stanju zdravu osobu drogirati, testirati na njoj nove lekove i stavljati je na elektrošokove. Radi to tako srčano kao da joj je učinila nešto nažao. Nažalost, čovek je za pare u stanju prodati dušu đavlu, a ta doktorica je đavo lično.

Sebas jedini ne gubi nadu i tu je za nju do kraja. Leonaro se nije oporavio od metka. Nije mi jasno zbog čega je odbio da ide u bolnicu. Primio je metak i došao kući. Van svake pameti. Činjenica da je odmah shvatio da je jedino rođena majka mogla stajati iza toga, govori da polako postaje svestan ko je ona. No i pored toga ne veruje da je u stanju nekoga ubiti. Nažalost, prenaivan je i ne može pojmiti da njegova majka vuče apsolutno sve konce. Povrh svega dopušta Sari da bude tu i to mi strašno pila živce. Ona igra toplo hladno. Na tren se ponela neočekivano i priznala mu njenu povezanost sa Robertom, te sumnju da stoji iza eksplozije rudnika, a već u drugom trenutku će mu zabiti nož u leđa. U stanju je sve pretrpiti da dočeka svojih pet minuta. Kakvo dostojanstvo.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Tue Oct 10, 2023 1:05 am
Minas de pasion - Page 10 A107
Minas de pasion - Page 10 Aa120
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Tue Oct 10, 2023 1:06 am
Minas de pasion - Page 10 B88
Minas de pasion - Page 10 Bb86
Minas de pasion - Page 10 Bbb63
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Tue Oct 10, 2023 1:06 am
35. epizoda

Emilia je uspela pobeći iz ludnice, ali se Sara postarala da joj zabode nož u leđa. Zna da se Roberta nad njom životinjski iživljava i nema ni malo ljudskosti i grižnje savesti, već je ide otkucati da je zatvore nazad u ludaru kako bi ona bila sa muškarcem koji je ne voli. Leo je sam nakačio na vrat i sada će trpiti posledice. Tako joj je jasno rekao: "Ona mi je sve. Ne idi za mnom". No ona očito računa da će ga njegov očaj dovesti njoj nazad. I naravno na kraju imamo scenu u kojoj ispada da je Leonardo doveo policiju i da je on taj koji je izdao. Njegova mama se poput šerifa zadovoljno smeška jer je uhvatila svoju žrtvu na koju isklajuje sve svoje frustracije. Jedino me raduje što je Emilia uspela Leu reći da je drogiraju i da je njegova mama želi ubiti. Nadam se da će njemu konačno sve biti jasno. Ne sećam se originala, ali mi se čini da je Alejandro bio još manje informisan. Kada bi barem u ovoj verziji gledali malo drugačijeg glavnog junaka, ali nemam velika očekivanja. Ono što je pozitivno je što je serija postala smislena i konačno drži pažnju.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6045
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Tue Oct 10, 2023 11:00 am
Ne sećam se originala, ali mi se čini da je Alejandro bio još manje informisan.

Nije ni saslušao Gabrielu. Povjerovao je da je luda. U bolničkoj sobi joj nije ni prišao nego ju je posmatrao s vrata sobe kao da će se ogubati ako joj priđe dokle ga ona očajna moli za pomoć. On je taj vapaj izignorisao Minas de pasion - Page 10 2853130181

____________
Minas de pasion - Page 10 Granho16

Sofia likes this post

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Wed Oct 11, 2023 1:33 am
Minas de pasion - Page 10 38773010
Minas de pasion - Page 10 38782010
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Wed Oct 11, 2023 1:33 am
Minas de pasion - Page 10 38782410
Sponsored content

Minas de pasion - Page 10 Empty Re: Minas de pasion

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum