Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Fri Mar 08, 2019 3:11 pm
. Nije imala nikakve veze sa ovim što se desilo Edgaru. Njegova smrt je prosto nesrećan slučaj. Gde ćeš veću ironiju od njegovog kraja? Šta je sve prošao iz čega se sve izvukao. I na kraju srećan nazdravlja, jede, slučajno se zagrcne i umre.

Haha! Ja mislila da je hrana bila otrovana. Da, dobar je kraj. Pokazuje koliko je sve što je "stekao" beznačajno i da nije garancija dugog i sretnog života.

  . I kad god si pitala šta je sa njim ja sam bio u fazonu kako ti ne pada na pamet da je logičan splet dogadjaja da krene u jednom trenutku i na Seleste. Very Happy Very Happy Very Happy  

Baš vala. Very Happy Možda mi je nakon one najave s početka palo na pamet da Silverio ima i neki lični, nerasčišćeni račun sa Seleste, a ustvari ju je vrebao kao i sve druge žrtve. Kasnije sam potpuno zaboravila onu najavu da mu je Seleste zapala za oko.

    Dugo sam se dvoumio da li da to napišem ili ne.  

Ovako je bolje, jer ako je osuđena prosto je moralo na sudu da izađe na vidjelo da je fatalna rana zadata s tim trofejom.


  Ne znam da li sam to dovoljno jasno napisao ali njoj je i pre nego što je oteta bilo svejedno šta će biti sa njom, kao da je priželjkivala smrt.

Bilo je to jasno onog momenta kada se suprotstavila Dori.

   Kao što sam ranije rekao Belen je otišla u nekom drugom pravcu u odnosu na onaj koji sam planirao.

A što si planirao?  Very Happy

   Jesi li pomislila u nekom momentu da je ona SIlverijo?

Ni na kraj pameti. Laughing Čak sam i u Nestora sumnjala.

    On se sam u početku tako potpisivao. A ondda je vremenom počeo da ostavlja samo S. Ne znam dal sam to negde spomenuo ili mi je promaklo.

Možda je i meni promaklo.

       Al ako s euzme u obzir da rade film o Selestinom životu verovatno hoće  

Navjerovatnije. Very Happy

   Armandov kraj je eto otvoren. Ako ništa drugo za razliku od prošle sezone sada zna sve i "stavio" je tačkku na prošlsot. A ovaj novi slučaj samo je ubačen da bi na nek način pokazao kako se njegov život nastavlja, depavaju se novi zločini i život ne staje Selestinim krajem.  

Da, shvatila sam poentu novog slučaja. Nastavlja sa svojim životom i poslom, i uz malo sreće možda se jednom i zaljubi. Sad bar nema Seleste koja će mu nanovo izazivati gorčinu i sumnje.

    AKo mi je nešto promaklo pitja slobodno.  

Voljela bih više detalja o Robertu i njegovoj ženi.

  Kakav je tvoj opšti utisak na kraju o ovoj sezonu? Jel bolja/gora od prve? Da li si očekivala nešto ovako?  

Jako mi se svidjela, možda i više od prve. Ne radi se o tome da je bolja ili gora, nego me je jednostavno više zaintrigirala. Ali to je upravo zbog toga što je u prvoj sezoni ostalo dosta toga otvorenog. Interesovali su me likovi iz prve sezone, a dodatno zakopkali novi.
Nisam očekivala ovako nešto. Ni filmsku industriju ni serijskog ubicu. Jedino sto sam znala je to da će biti haosa s kartelima.

  I da ne zaboravim da ti se zahvalim što si čitala. Ove sezone bila si moj jeidni fan.  Laughing  Laughing  Laughing Ali si bila redovna i stalno si komentarisala i hvala ti na tome.

Bilo mi je zadovoljstvo. Very Happy

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Sun Mar 10, 2019 10:17 pm
Ovako je bolje, jer ako je osuđena prosto je moralo na sudu da izađe na vidjelo da je fatalna rana zadata s tim trofejom.

Pa upravo to. Ja sam ostavljao tragove da je Seleste ubica. Nisam slučajno ubacio to sa trofejom, niti sam kasnije ubacio to da je Nestor nju gurnuo i da je udarila glavom u zid.

A što si planirao?

Trebalo je da se u jednom trenutku okrene protiv Seleste. Čak da saradjuje sa Enrikeom. No nebitno, nije došlo do toga i sad na kraju mislim da je možda tako i bolje.

Ni na kraj pameti. Laughing Čak sam i u Nestora sumnjala.

E to mi je drago. i hteo sam da to bude najveće izneandjenje. Kako je ona sama rekla, policija je sve godine tražila muškarca a nije znala da je on sada žena.

Voljela bih više detalja o Robertu i njegovoj ženi.

O tome ne mogu ništa da ti kažem. Da sam hteo da znaš više napisao bih. Hehehhe. To je ostavljeno tako da visi u vazduhu. Zbog čega je ubio Bertu. A tu je još bitnije da je on bio u stanju da je iskasapi kako bi poturio zločin SIlveriu.

Jako mi se svidjela, možda i više od prve. Ne radi se o tome da je bolja ili gora, nego me je jednostavno više zaintrigirala. Ali to je upravo zbog toga što je u prvoj sezoni ostalo dosta toga otvorenog. Interesovali su me likovi iz prve sezone, a dodatno zakopkali novi.
Nisam očekivala ovako nešto. Ni filmsku industriju ni serijskog ubicu. Jedino sto sam znala je to da će biti haosa s kartelima.

Ja sam mislio da nem šanse da prevazidjem prvu sezonu. I kad sam pisao na početku sve mi je to bilo ok ali nekako sam imao utisak da je prva bolja. Medjutim, posle par epizoda se i ovde zakuvala situacija i onda sam i sam postao zadovoljan ovom sezonom. I mislim da je dobro na kraju ispalo. I nije mi žao što sam nastavio.

avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Sat Feb 08, 2020 10:35 pm
Uhvatio me neki virus poslednjih dana pa ne mrdam nigde. I iz dosade sam danas uzeo da čitam Seleste, pročitao sam u cugu prvi i drugi deo. Zapravo, mislim da je ovo prvi put da tako sednem i čitam neku svoju wn, a da to nije ono da pročitam epizodu nakon pisanja a pre objavljivanja. I utisak je sledeći, Seleste Falkon je definitivno moje omiljeno "čedo". I tako nahvali ja sam sebe. Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 2078043430 Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 2078043430 Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 2078043430
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Sun Feb 09, 2020 2:16 pm
Seleste Falkon je definitivno moje omiljeno "čedo". I tako nahvali ja sam sebe.

Haha. Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 1543461474  Neka si, očekujem da jednom kupim neki tvoj triler na Sajmu. Very Happy

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 Granho16
Sponsored content

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 8 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum