Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Thu Aug 11, 2022 12:15 pm
Mujer de nadie - Page 12 A79
Mujer de nadie - Page 12 Aa93
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Thu Aug 11, 2022 8:52 pm
43. epizoda

Lucia nije odmah htjela povjerovati da je Rafael umješan u zamjenu beba. "A što misliš ko je podmitio doktora i sestru?"- reče Isaura Mujer de nadie - Page 12 2078043430 U tako ozbiljnoj sceni meni je taj momenat bio smješan zato što je Isaura time pokosila Luciu i dokazala joj njenu glupost Mujer de nadie - Page 12 2078043430

U međuvremenu se Rafael pokušava riješiti Casilde tako što će platiti Leonardu da je odvede negdje daleko i ako hoće tamo negdje da je i ostavi i uzme joj Valentinu. Međutim, Casilda nije baš tako naivna i saopštila mu je da Valentina nije njihova. A prvo ga je uvjerila da će ona sve ostaviti testamentom njihovoj ćerci (od čega bi on profitirao ukoliko bi Casilda umrla dok je mala maloljetna) I onda hladan tuš. Nije smiješno, ali Casilda zna da me oduševi tim gestama prkosa i ironije koje se od nje ne očekuju.

Na kraju epizode Fernando saznaje da mu je ćerka živa te se on i Lucia mire. Moram priznati da mi je taj dio najmanje zanimljiv. Samo mi je žao Pauline.

____________
Mujer de nadie - Page 12 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Fri Aug 12, 2022 12:08 am
43. epizoda

Lucia je saterala Isauru u ćošak, pa joj nije bilo druge nego da prizna istinu o zameni beba. Kao nagradu za priznanje je dobila kipić. Eh, da vidimo kakvu je njoj sudbinu i osvetu namenila, baš me zanima. Ona je zaista zaslužila kaznu. Ni nakon otkrivanja istine ne priznaje svoju krivicu, već sve svaljuje na Rafaela. Kaže, ona je zaštitila. Ta se nikada neće promeniti.

Casilda ne dopušta Leonardu da je izmanipuliše i to mi se baš svidelo. Konačno mu je rekla istinu o bebi i time pokazala da ga je spremna pustiti, svesna da sve radi iz interesa. Zanimljiv je bio Alejandrin poset njoj. I ona je u neku ruku pokušava izmanipulisati i dodvoriti joj se, dajući joj savete kako da vodi posao. No u tome joj čak verujem, Alejandra je mnogo puta pokazala da joj je taj posao najvažniji o svega. Mislim da je to jedino za šta bi se borila do poslednjeg atoma snage. Ni za odnos sa Luciom nije uložila toliko truda. Razvoj njihove situacije je za sada nejneizvesniji. Volela bi da Casilda ne dobije tužan kraj, jer joj je ceo dosadašnji život bio takav.

Lucia na kraju poziva Fernanda i govori mu istinu o njihovoj ćerki. Nije joj bilo teško izgladiti odnos jer je Paulina pre toga već učinila sve da do toga dođe. Njoj mogu biti zahvalni na rešavanju toliko nagomilanog nesporazuma i rušenju zidova među njima koje su sami postavili. Žao mi je te divne devojke koja je najhrabrija od svih. Zanimljivo joj je pitanje na kraju postavio Fernando. Pita on Luciju: Zašto su ti toliko zla naneli? I ja sam se tada zapitala isto. Ako vratimo film i prisetimo se radnje, shvatimo da su razlozi prilično otrcani i bizarni. Ispada da su svi bili zaljubljeni u nju, pa su joj zbog tog ludila činili nažao. Redom, od Alberta, Heriberta, do Rafaela.. A ona naivna nije izvukla pouku iz svega do sada preživljenog, pa se još udružila s Rafaelom. Sad još da vidimo kako će se sa njim suočiti. Do sada je sve išlo glatko, on će biti tvrd orah. Kristina, jako si dobro opisala njihov odnos u pretposlednjem postu. U potpunosti se slažem sa tobom. Lucia je prosto iskoristila moć i novac muškarca kojem se dopada, ma kakav on bio. Ona je svesno ušla u taj odnos da se okoristi. Videćemo hoće li platiti cenu.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Fri Aug 12, 2022 5:51 pm
44. epizoda

Umrla Paulina... Dostojanstveno kako i živjela. Zaista je poseban lik, osoba koju bi svako volio u svom životu Mujer de nadie - Page 12 1639406990

Čim je Lucia napustila Rafalovu kuću da bi otišla Alejandrinoj pomislila sam kako je to glupost i kako će je tamo najprije pronaći nju ili bebu. Ponovo je sebe precijenila misleći da može sama na Rafaela. Od kako je prešla u ovu fazu osvete uglavnom mi je išla na živce pa tako i u ovoj epizodi. Stvarno bi trebala da konačno racionalno rezonuje. Pa gdje će joj pamet da ide sama Rafaelu?

Alejandra mi je djelovala iskreno kada je Casildi tražila oproštaj i dodala da joj ne traži ništa od materijalnih dobara. Isauru uhvatio Rafael i najvjerovatnije će je dokrajčiti.

Pita on Luciju: Zašto su ti toliko zla naneli? I ja sam se tada zapitala isto. Ako vratimo film i prisetimo se radnje, shvatimo da su razlozi prilično otrcani i bizarni. Ispada da su svi bili zaljubljeni u nju, pa su joj zbog tog ludila činili nažao. Redom, od Alberta, Heriberta, do Rafaela..

U pravu si. Nisam o tome razmišljala, ali ispade tako. Nema nekog dubljeg motiva zbog kojeg bi joj svi oni nanosili zlo. Eto da budemo precizni, željeli su je odvesti u krevet.

Moram priznati da ne čekam kraj s ne znam kakvim ushićenjem Mujer de nadie - Page 12 2729517241 Zanimaju me Alejandra i Casilda, ostalo je manje više predvidivo. Michelle će izgleda biti sa Diegom, to nisam očekivala.

____________
Mujer de nadie - Page 12 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Sat Aug 13, 2022 3:15 am
Mujer de nadie - Page 12 Uu11
Mujer de nadie - Page 12 Uuuu11
Mujer de nadie - Page 12 Uuuuu10
Mujer de nadie - Page 12 Uuu10
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Sat Aug 13, 2022 3:15 am
Mujer de nadie - Page 12 Bb65
Mujer de nadie - Page 12 B73
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Sat Aug 13, 2022 3:16 am
44. epizoda

Najdirljiviji i najupečatljiviji trenuci su bile scene sa Paulinom. Gledala sam je s knedlom u grlu. Otišla je zaista dostojanstveno, tiho i bez pompe, kao što je i živela. Njena priča će ostati upečatljiva i upamćena. Bila je jedinstvena u svakom smislu, svojim karakterom i svojom pojavom. Baš je ostavila utisak na mene, definitivno najdraži ženski lik u seriji. Vrlo tužan kraj, ona ga je nažalost najmanje zaslužila. Juanita Arias ima jedan veliki like od mene.

Alejandra traži oproštaj od Casilde. Videćemo do kraja je li bila iskrena ili proračunata. I meni je delovala iskreno. Više me iznenadio Casildin ekspresni oprost. Nije se dugo nećkala. Kada je čula da je ne zanima materijalno, odmah joj je oprostila. To govori o njenoj neiskvarenoj naravi. Ona je jadna usamljena, oskrnavljena, ponižena, nevoljena. Iz takvih okolnosti dobro je i uspela sačuvati čistu dušu. Njoj treba neko ko će je voleti, treba joj topla ljudska reč i podrška. Nadam se da neće ostati u ovoj surovoj realnosti.

I za kraj najmanje zanimljivo, Lucia i njene gluposti. Nakon svih saznanja, ona potpuno nepromišljeno odlazi Rafaelu, još prvi put vodi i dete. Nije mi jasno šta je na kraju mislila uraditi s onim pištoljem?! Zapretiti mu bez posledica ili postati ubica?! To više ne bi okarakretisala kao naivnim činom, već mnogo glupim. Sve u svemu, te scene mi uopšte nisu bile napete već sulude. Ne znam da li je to do mog ličnog doživljaja, ali mi Lucia ili Livia mnogo počela ići na živce. Ne dopadaju mi se ni postupci lika, a ni gestikulacija glumice u određenim scenama. To pripisujem Liviji koja preglumljava i žestoko me iritira. Valjda sam je previše gledala, vreme je da je zaobilazim. Doslovno me je dovela do tačke da me baš briga hoće li ga ubiti ili će je ubiti. Svesno je otišla u njegove ralje, ne samo u ovom trenutku, nego od samog početka. Još uvek išćekujem nešto šokantno za kraj. Ako bude sve očekivano, biću razočarana.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Sun Aug 14, 2022 1:42 am
Mujer de nadie - Page 12 B17
Mujer de nadie - Page 12 Bb12
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Sun Aug 14, 2022 1:42 am
Mujer de nadie - Page 12 D11
Mujer de nadie - Page 12 Dd14
Mujer de nadie - Page 12 Ddd11
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Sun Aug 14, 2022 1:42 am
Mujer de nadie - Page 12 C13
Mujer de nadie - Page 12 Cccc11
Sponsored content

Mujer de nadie - Page 12 Empty Re: Mujer de nadie

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum