Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Sat Sep 10, 2022 10:25 pm
20. epizoda

Jao, pa ja sam pogrešno razumjela Santina. On je zapravo Marciji poslao poruku s Nicolasovog telefona kojeg je ukrao prije toga. Cilj je bio da ih Esteban zatekne u sobi, pomisli da su ljubavnici da bi onda Santino mogao da je "tješi". Ne moram uopšte reći da je Santino izdahnuo baš kada je to isto trebao reći Estebanu. E sad, malo sam se iznervirala jer je ispalo da  namamljivanje Marcije u tu sobu nije imalo nikakve veze sa ubistvom i što je onda slučajno baš tada ubica napao Nicolasa. To bi stvarno bilo glupo - da je sve produkt slučajnosti. Međutim, ispalo je da je Santino stigao da se isposvjedi Joseu kojeg kasnije vidimo u agoniji zbog toga što je saznao. Kladim se da je saznao ko je ubica i da naravno to ne može reći zbog tajne ispovjesti. Rolling Eyes Još jedan kliše. Ipak taj dio baca novo svjetlo na priču, pa evo moje teorije:

Zaista je glupo da ispadne da se Santinova spletka slučajno pogodila sa Nicolasovim ubistvom. I zaista vjerujem da Santino nije svjesno imao veze sa ubistvom. Ali mogao je da se dogovori sa ubicom da namame jedno Marciju, a jedno Nicolasa da bi tako razdvojili Marciju i Estebana, misleći da je to zbilja cilj. Svako je obavio svoj dio posla sem što je taj neko drugi napao Nicolasa. Lako je provaliti ko bi mogao biti Santinov partner. S kim je Santino te noći pošao iz bara? Ko još ima interes da razdvoji bračni par Lombardo? Gotovo sam sigurna da je to Florencia. Naravno, u Estebana je zaljubljena i Lucrecia, ali mislim da nju možemo otpisati. Jedino se ne uklapa motiv koji bi Flor mogla imati za ubistvo. Jer ne bi ubila Nicolasa samo da bi Marciju sklonila s puta. Ili bi? Da sumnjam na Lucreciu za nju bih već mogla reći da bi samo zbog toga izvršila ubistvo La madrastra - Page 5 1543461474 Uglavnom, da je Florencia jedna od zaposlenih u firmi mislila bih da je ona kriva za pronevjeru koju je Nicolas otkrio. Ali možda je bila mužu saučesnik na neki način i htjela ga je zaštititi da ne bi izgubili "teško" stečen novac? Malo je nategnuto ovo oko njene motivacije za ubistvo, tu bi se bolje uklopili Bruno ili Donato, ali ipak smatram da su najveće šanse da je ona ubica.

Dobra je bila scena kada je Paula htjela natrljati Marciji na nos kako je spavala sa Estebanom, a ova joj uzvratila da joj uopšte ne smeta da se viđaju ako njoj odgovara da bude ljubavnica La madrastra - Page 5 2078043430 Uglavnom, na kraju epizode se vjenčaše. Bilo mi je žao Iñakija.

Ostale priče - Lucia i Pablo se već razdvojiše zbog nesporazuma, Horace i Jasper postali milioneri, Alvaro nema pojma da mu je otac vlasnik firme za koju radi i odrekao ga se, Alba se zaposlila kod Marcije i saznala je da joj je Hugo sin i tako...

____________
La madrastra - Page 5 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Mon Sep 12, 2022 11:53 pm
U petak sam imala odbranu master rada, pa sam tek za vikend odgledala 16. - 20. epizode. Tako mi je laknulo što sam završila s tim (sa masterom, ne sa epizodama), te mogu lepo da se opustim i uživam u ovoj malčice razočaravajućoj seriji  La madrastra - Page 5 245301646

Sve do 20. epizode sam se nadala nekom konkretnijem napretku u pogledu otkrića u vezi sa Nicolasovim ubistvom, pogotovo nakon što je Santino priznao Marciji da joj je on poslao SMS sa Nicolasovog moba. A onda sam izgubila optimizam nakon Santinovog obrazloženja te izjave.

Kristina, dopada mi se tvoja teorija o Florenciji i u ovom trenutku bi najviše imalo smisla da je ona ubica.

I takođe se slažem da bi bilo preglupo da se ispostavi da je sve bila jedna velika slučajnost, da ne postoji nikakva korelacija između Santinovog postupka (slanje SMS-a Marciji sa krajnjom namerom da je odvoji od Estebana i bude taj koji će je tešiti kad je Esteban ostavi) i samog Nicolasovog ubistva.

Nažalost, najviše se pribojavam tog scenarija - da ispadne da ubistvo nije bilo baš toliko proračunato osmišljeno i da ćemo na listu osumnjičenih morati da vratimo neka imena, poput recimo Emilijinog  La madrastra - Page 5 245301646

Msm, bukvalno mi je došlo da prekinem epizodu kad je Santino krenuo da se ispoveda Marciji, jer me je iznervirao pravac u kojem se kretao taj razgovor.

Jedino što me teši jeste postojanje neke konekcije između Santina i Antonia Gila, koji je opet bio povezan sa ubicom.

Kad smo već kod Antonia, znala sam kakav će ishod biti čim se susreo sa ubicom i obećao mu/joj da će se skloniti u zamenu za novac koji je dobio.

U poslednjoj epizodi smo saznali da je Antonio pronađen mrtav, navodno je izvršio samoubistvo pištoljem, ali jasno je da je zapravo ubijen. Tako da...ništa korisno ne saznadosmo od prebitnog svedoka  Rolling Eyes

Santino je mrtav, Antonio je mrtav, a Jose i njegova sveštenička dužnost...Aaaa, bilo bi super kad bi napravili neki preokret tu. Ako je Santino rekao Joseu ime ubice ili drugi važan podatak, onda bi Jose mogao da navodi Marciju ka toj osobi ili ka tom podatku. Bolje nego da sedi skrštenih ruku i moli nebesa za oproštaj što mora da ćuti  Rolling Eyes  

Što se tiče Marcijinog prikupljanja otisaka prstiju, zanima me kuda će nas to dovesti. Da li do korisne info ili do lažnog traga.

U suštini, ove epizode su se vrtele oko Marcijine udaje za Estebana i njenog pozicioniranja u Estebanovom okruženju. I udaja i zaposlenje u firmi zahvaljujući Gasparu. Sada se Marcia u neku ruku infiltrirala u živote svih osumnjičenih, pa pretpostavljam da će pretnje i atentati postati učestaliji.

Florencijin plan koji uključuje angažovanje Alvara da zavede Marciju mi je nejasan. Šta misli da će postići time? Da li stvarno veruje da bi Alvaro mogao da smuva Marciju?

Na stranu Alvaro kao Alvaro, ali Florencia odlično zna zašto se Marcia vratila i koji su joj prioriteti - deca i otkrivanje Nicolasovog ubice. Sve da se i Marcia zaljubi u bilo koga drugog, to nema ama baš nikakve veze sa njenim ciljevima i glavnim razlozima iz kojih se vratila.

Ako Florencia nije ubica, onda je opsesivna lujka koju zabole za širu sliku i jednostavno želi da "sačuva" Estebana od žene koja mu je (uslovno rečeno) najviše značila.

A ako jeste ubica, ovaj potez sa Alvarom je možda povukla da bi stvorila kod drugih utisak da je njen nivo kovanja planova dosta nizak, prizeman, površan, da nije u stanju da smisli ništa naročito kompleksno. U prevodu - da nije opasna osoba, samo malo opsednuta Estebanom i vođena isključivo emocijama.

Dobili smo potvrdu o Brunovoj i Inesinoj romansi. Ni ja ne razumem koliki su to interesi prisutni u Brunovom braku sa Florenciom, pa nije hteo ili mogao da se razvede od nje. Potrebna su mi detaljnija objašnjenja njihovog braka.

A ukoliko Bruno ne bude ubica, garant će mu dati neku vrstu hepienda sa Ines. Ili pomirenja makar, sa Rafaelom isto.

I Emilijine opsesije prelaze granicu zdravog razuma, bizarno mi je bilo kada je od Paule tražila da joj donira jajnu ćeliju  confused

Paulino ponašanje posle raskida sa Estebanom je totalno očekivano, uzimajući u obzir Emilijin uticaj. Ali, glumica mi je skroz mlaka u scenama u kojima treba da pokaže da joj je stalo do onoga što radi. Devojci fali energije, živosti, temperamenta. Neuverljiva mi je.

Ostalo me smara - novopečeni naslednik Rufino i njegove dogodovštine, Lucijin ljubavni storilajn, Donato i ona nesrećnica Betina, Lucrecia koja se KONSTANTNO vrti u krug i ne radi ništa značajno (a trebala bi biti mega-negativka), Hugo mi je relativno ok u scenama sa Albom...

Omaru je definitivno neophodna stručna pomoć. Onolika opsednutost Marciom je bolesna. I krivo mi je što će Celia završiti s njim. Zaslužuje normalnog momka, ne ovog naloženog majmuna sa kompleksima i bez mozga.

Nego, zaboravih da pitam koja je fora sa Marcijinim čestim nesvesticama, glavoboljama i tako to? Bolest? Posledica udarca u glavu od one noći kad je Nicolas ubijen? Nešto treće?  La madrastra - Page 5 2729517241

____________
La madrastra - Page 5 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Tue Sep 13, 2022 2:24 pm
U petak sam imala odbranu master rada

I to saopštavaš tako nonšalantno? La madrastra - Page 5 245301646 Nisi javila ni palčeve da držimo La madrastra - Page 5 293406516 Nego, svakako to treba valjano obilježiti

La madrastra - Page 5 1623170772-160628

Budi ponosna na sebe zato što si uspjela ostvariti svoje ciljeve! La madrastra - Page 5 3689299699 La madrastra - Page 5 1169268338

E sad možemo preći na

te mogu lepo da se opustim i uživam u ovoj malčice razočaravajućoj seriji

La madrastra - Page 5 2729517241

U poslednjoj epizodi smo saznali da je Antonio pronađen mrtav, navodno je izvršio samoubistvo pištoljem, ali jasno je da je zapravo ubijen. Tako da...ništa korisno ne saznadosmo od prebitnog svedoka

Kako nisu prikazali njegov leš nekako nisam ni povjerovala da je ubijen nego da je sklonjen, da je pobjegao ili šta već. Glupo je što su ga uopšte prikazali dva puta po 5 sekundi ako neće uopšte prikazati njegovu smrt. Ali vjerovatno nisam u pravu i neće nas iznenaditi s nekim kasnijim preokretom Rolling Eyes

Što se tiče Marcijinog prikupljanja otisaka prstiju, zanima me kuda će nas to dovesti.

Ne bi me čudilo da i to bude ćorsokak.

Florencijin plan koji uključuje angažovanje Alvara da zavede Marciju mi je nejasan.

Nisam razmišljala o tome da taj njen plan uopšte ne bi išao uz to da je ubica osim ako to nije zavaravanje gledaoca La madrastra - Page 5 245301646  Ili

A ako jeste ubica, ovaj potez sa Alvarom je možda povukla da bi stvorila kod drugih utisak da je njen nivo kovanja planova dosta nizak,

Lucrecia koja se KONSTANTNO vrti u krug i ne radi ništa značajno (a trebala bi biti mega-negativka)

I ja sam od nje više očekivala. Za sada ništa bitno nije uradila ni pokazala.

Nego, zaboravih da pitam koja je fora sa Marcijinim čestim nesvesticama, glavoboljama i tako to?

Mislim da je po povratku iz Španije pomenula da joj se to dešava tipa od djetinjstva i da više nesvjestice nisu tako učestale, ali da se dešavaju kad je pod stresom. Ako ne ispadne da to ima neku svrhu za priču onda ne znam što će im to uopšte.

____________
La madrastra - Page 5 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Tue Sep 13, 2022 6:02 pm
21. epizoda

Evo smo i dobili tijelo Antonio Gila. Maltene pola serije prođe u mlaćenje prazne slame (potragu za njim) i na kraju od toga ispade jedno veliko ništa. Njegovu ćerku tinejdžerku su smjestili kod Josea, a pretpostavljam da će joj Marcia sada biti nešto poput majčinske figure.

Ne znam što bih drugo posebno izdvojila. Marcia se preselila kod Estebana koji je prve bračne noći spavao sa Paulom. Lucia se uselila kod Alvara, Betina je zaglibila do guše, Omar smara na kvadrat... Osumnjičeni su maltene svi postali nebitni. A da, ono za otiske. Još samo fali da nabavi Estebanov, a taj joj je valjda trebao biti najlakši za nabaviti La madrastra - Page 5 245301646

Ne prokomentarisah za Josea. Nisam sigurna kako to funkcioniše, ali valjda bi ga Santinova smrt trebala razriješiti obaveze da čuva tajnu ispovijesti, a posebno jer tako prikriva krivično djelo La madrastra - Page 5 3375692399

____________
La madrastra - Page 5 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Tue Sep 13, 2022 8:16 pm
I to saopštavaš tako nonšalantno? Nisi javila ni palčeve da držimo

Toliko sam bila nervozna i uplašena da sam se i svojima (tati, bratu, dečku i još nekim bliskim ljudima) javila tek nakon što sam odbranila rad  La madrastra - Page 5 2078043430

Budi ponosna na sebe zato što si uspjela ostvariti svoje ciljeve!

Hvala puno!  La madrastra - Page 5 2082497439

Ako ne ispadne da to ima neku svrhu za priču onda ne znam što će im to uopšte.

Vala baš. Ne znam od kakvog značaja to može biti, ali bilo bi bolje da naprave neku poentu s tim, iskoriste to na neki način, nego da ispadne da su ubacili te momente čisto iz dosade.

Mada, ubacili su i Antonia Gila u priču i napravili od njega nekoga naizgled bitnog, da bi ga naposletku jednostavno ubili i ajd' zdravo  Rolling Eyes

This:

Maltene pola serije prođe u mlaćenje prazne slame (potragu za njim) i na kraju od toga ispade jedno veliko ništa.

Njegovu ćerku tinejdžerku su smjestili kod Josea, a pretpostavljam da će joj Marcia sada biti nešto poput majčinske figure.

Kad se ta devojčica prvi put pojavila, ja sam bila ubeđena da laže da je Antoniova ćerka. Tako mi je delovalo. Sad već mislim da nije lagala, premda nzm kako će i da li će njen lik biti značajan kasnije.

Nisam sigurna kako to funkcioniše, ali valjda bi ga Santinova smrt trebala razriješiti obaveze da čuva tajnu ispovijesti, a posebno jer tako prikriva krivično djelo

Trebalo bi, ali zna se kako to obično ide u sapunicama  La madrastra - Page 5 245301646

Ova 21. epizoda je bila nesadržajna i mogla je komotno trajati 10ak minuta, ne bismo ništa propustili.

Već sam rekla da je ogromna šteta što se minutaža troši na gluposti i distrakcije umesto na relevantne teme i likove. A da ne pričam o tome što o Nicolasovoj ličnosti znamo vrlo malo.

U prethodnoj LM smo saznavali stvari o Patriciji, o tome kakva je zaista bila kao osoba, u kakvom je odnosu bila sa svakim iz grupice osumnjičenih ponaosob i na osnovu toga je bilo moguće razvijati teorije i donositi zaključke.

A ovde još uvek nemamo pojma o Nicolasu, osim da je bio Emilijin ljubavnik i da se navodno ložio na Marciju (nikakvu potvrdu tih tvrdnji nismo dobili).

Kakvog je bio karaktera? Da li je bio ženskaroš ili se stvarno bio zaljubio u Emiliju? Kakav je inače bio prema Rebeci i kakav je otac bio Omaru? Da li je pošteno postupao radeći u Estebanovoj firmi? Da li je sa nekim od osumnjičenih imao neraščišćenih računa?

Možemo samo da nagađamo...Na raspolaganju nam je materijal iz prve epizode i Emilijina izjava da su bili ljubavnici. I dosta  Rolling Eyes

____________
La madrastra - Page 5 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Wed Sep 14, 2022 2:02 pm
Toliko sam bila nervozna i uplašena da sam se i svojima (tati, bratu, dečku i još nekim bliskim ljudima) javila tek nakon što sam odbranila rad

To je nešto što bih možda i ja čak uradila La madrastra - Page 5 2078043430 Ali nervoza je bila bez potrebe, niko ne bi sumnjao u tvoj uspjeh. Kada putuješ nazad? Very Happy



Na raspolaganju nam je materijal iz prve epizode i Emilijina izjava da su bili ljubavnici. I dosta

Slažem se. Osnovno kod istrage ubistva jeste pozabaviti se karakterom i životom žrtve. To se ne spominje niti se Marcia uopšte pita zašto bi ga neko ubio. Rolling Eyes

____________
La madrastra - Page 5 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Thu Sep 15, 2022 11:53 am
Kada putuješ nazad?

Uskoro, prve nedelje oktobra  Very Happy

22. i 23. epizoda...

Šta možemo i da li išta možemo da očekujemo od potencijalno korisnih predmeta koje smo na kratko ugledali?

Violeta je "iskopala" mobilne telefone (verujem da su to Nicolasov i Marcijin mob), valjda ih nije uništila. A Omar je pronašao očev lap top. Nisam optimistična u pogledu korisnosti tih pronalazaka, barem ne u skorije vreme, al' ajde...Možda nešto ispadne od toga. Akcenat na možda.

Iñaki se pozabavio istraživanjem Antoniovog ubistva i otkrio je da se Antonio (na mestu gde je ubijen) sastajao sa nekom ženom ili ženAMA? Spomenuo je i snimke sa video nadzora koji bi mogli biti od pomoći ako uspeju da ih pribave. Oukej.

Ah da, Jose zasigurno zna ko je ubica, ali ne može da prekrši postulate svoje dužnosti i izgovori hebeno ime ubice! Haos. Pa makar neka pokuša da da Marciji po koji hint ili da je diskretno upozori koga treba da se čuva. Stvarno mi je bezveze cela ta situacija  Rolling Eyes

Dolazi i najbolji deo - Santino je poverio Joseu ko je ubio Nicolasa i zatražio od Violete da posle njegove smrti uništi dokazni materijal, zato što je hteo da zaštiti nekoga. Taj neko je njegova MAJKA, koju je Marcia na kraju poslednje epizode pronašla.

Santino, dakle, ima živu majku koja izgleda mlađe nego on. KomeNdija. Bolje da su napravili da mu je to sestra npr. Ali majka?

Trio fantastico (Lucrecia, Florencia i Emilia) rešio da iskoristi Estebanove sumnje u očinstvo po pitanju Lucije i Lucrecia će sad evidentno izdejstvovati fejk negativne rezultate DNK.

Te žene i dalje ne kapiraju razlog Marcijinog povratka. Samo im je bitno da je udalje od Estebana. Jedino su Donato i Bruno zabrinuti što je Marcia prisutna i u firmi (dobro, ne čudi njihova zabrinutost s obzirom na izakulisne prljave poslove kojima se bave).

Šta Donato tačno planira sa Betinom? Hoće li joj nekako ukrasti jajnu ćeliju (???), a onda je Emiliji predstaviti kao Paulinu? Wtf? Ili će Betina ostati trudna, roditi dete, Donato će ga uzeti i tako ti klišei?  La madrastra - Page 5 245301646

Bruno se nameračio na Rufinovo nasledstvo, divota.

Jimena će se izgleda smuvati sa Rafaelom, Hugo se muva sa Albom. Lucia je nepodnošljiva. Celia neka o'ladi malo, nije Marcia kriva što je Omar majmun. Omar je najbolji kad se nikako ne pojavljuje.

____________
La madrastra - Page 5 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Fri Sep 16, 2022 11:22 am
24. epizoda...

Marcia i Iñaki su videli facu osobe u crnom duksu sa kapuljačom na snimku sa video-nadzora, ali ja nisam provalila čija je to faca. Ili je taj neko imao i masku na licu? Idk  La madrastra - Page 5 2729517241

A u avance-u za narednu epizodu, Marcia govori nekome kao "Sad ti je prilika da kažeš istinu. Znam da si mi ti slao/la one pretnje." Znači da ta osoba nije ubica, a možda čak nije niko iz kruga osumnjičenih.

Možda je Jimena (d)ostavljala te pretnje, primorana od strane ubice? Ili eventualno Ines? Oh well...Saznaćemo u sledećoj epizodi.

Florencia i Bruno manipulišu Rufinom sve u 16. Iskreno, zabavne su mi te scene. Njih dvoje su dobar par prevaranata, fino funkcionišu kao tim.

Ali, pitam se da li će Brunu biti bitnije da nastavi da bude Florencijin poslovni partner ili će poželeti da postane Inesin ljubavni (pod uslovom da dotični nije ubica).

Donato takođe iskusno manipuliše Betinom, koja će donirati jajnu ćeliju misleći da to čini za Donatovu rođaku  La madrastra - Page 5 245301646

I to je to. Ono sa Luciom i Pablom radije ne bih komentarisala. Bespotrebna drama i gubljenje minutaže na gluposti.

A Jose se isto bavi njihovim budalaštinama dok Marcia pokušava da otkrije ko je ubio Nicolasa i dokaže svoju nevinost i pritom je i sama u opasnosti zbog toga. Joseu bi pametnije bilo da nađe način da pomogne Marciji, ako već ime ubice ne može da izgovori Rolling Eyes

____________
La madrastra - Page 5 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Sat Sep 17, 2022 10:12 am
25. epizoda...

Na kraju epizode, u poslednjoj sceni, saznajemo da je Florencia slala pretnje Marciji.

E sad, da li to znači da možemo da je skinemo sa liste osumnjičenih ili ipak ne? To jest, da li da ne uzimamo u razmatranje sve one kojima je Marcia rekla priznaj da si ti ubio/la Nicolasa (pokojni Santino, Lucrecia i sad Florencia)?

Ako se ispostavi da Florencijino slanje anonimnih pretnji nije imalo nikakve veze sa ubicom, onda jbg. Ali valjda postoji šansa da su koliko Santino, toliko i Florencia sarađivali sa ubicom i da je sve to nekako povezano. Valjda  La madrastra - Page 5 245301646

Marcia bi uskoro mogla da provali Brunove i Donatove prljave poslove. Već su joj privukli pažnju pojedini momenti i vrv će nastaviti da istražuje i u tom pogledu, što je ovu dvojicu zabrinulo.

Ostatak epizode se najviše vrteo oko Rafaela (kojem je pozlilo pa su svi normalno za to krivili Marciju) i dobili smo potvrdu da je on Inesin sin. Ono, recite nam nešto što nismo znali od početka  Rolling Eyes

Ne znam šta hoće Bruno sa Ines. Da se pomire, budu opet zajedno, budu bliski prijatelji ili ljubavnici ili šta? Kako god, nejasan mi je njegov brak sa Florenciom.

Tačnije, donekle razumem pojedine interese koji su zajednički, ali mi u celini deluje nedovoljno razjašnjeno i samim tim apsurdno.

Uglavnom, po verovatnoći ko bi mogao da bude ubica, trenutno mi je na prvom mestu Bruno, posle njega Donato, Florencia i Emilia su mi na trećem mestu ravnopravno, pa onda Lucrecia.

Ines ne razmatram zato što je Ines, a ni Estebana zato što će mu zasigurno dati happy end sa Marciom.

Pala mi je na pamet jedna kontroverzna i sada već teška i ne baš uverljiva ideja za realizaciju.

Kako bi bilo da Marcia jeste ubila Nicolasa, a da su glavobolje i nesvestice u stvari posledica disocijativnog poremećaja ličnosti?  confused

Znam, znam, to ne bi bilo izvodljivo nakon svega što smo videli u seriji, počev od Nicolasovog ubistva kada ubica zvekne Marciju u glavu i onesvesti je.

No, interesantna bi bila verzija La Madrastre u kojoj protagonistkinja naizgled nepravedno osuđena za ubistvo zapravo jeste kriva ili barem jedna strana njene ličnosti jeste  cat

____________
La madrastra - Page 5 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Sat Sep 17, 2022 8:57 pm
Epizode od ove sedmice sam gledala s pola pažnje La madrastra - Page 5 2729517241

Čini mi se da je veća pažnja usmjerena na 4 mlada para nego na osumnjičene. Rafael i Jimena jesu slatki doduše. Kako je glupo što su htjeli tužiti Marciu jer mu je pozlilo. Da je imao udes pa hajde da je krive. Ali ovako...

Lucia je spavala sa Alvarom, Betina donirala jajnu ćeliju (pitam se da li u realnosti neko može biti toliko naivan), a ni Rufino ne zaostaje po naivnosti.

Što se tiče sporednih dešavanja:

Violeta je "iskopala" mobilne telefone (verujem da su to Nicolasov i Marcijin mob), valjda ih nije uništila. A Omar je pronašao očev lap top. Nisam optimistična u pogledu korisnosti tih pronalazaka

Možda nešto bude u predzadnjoj epizodi. Za sada se ništa ne spominje kao da se nije ni desilo.

A ovo je za sada najveći hit:

Taj neko je njegova MAJKA, koju je Marcia na kraju poslednje epizode pronašla.

Santino, dakle, ima živu majku koja izgleda mlađe nego on.

Dakle ne vjerujem La madrastra - Page 5 3665418065 Trebali su smisliti nešto bolje ako su htjeli objasniti Santinovo ćutanje.

Ako se ispostavi da Florencijino slanje anonimnih pretnji nije imalo nikakve veze sa ubicom, onda jbg

Hajde da je nešto konačno ispalo od tih otisaka. Ja sam i pretpostavljala da pošiljalac pisama i ubica ne moraju biti ista osoba. Moguće je moja teorija o Florenciji kao ubici propala. Obično je pravilo da kada hintuju da je neko ubica onda tu osobu možemo otpisati.

Uglavnom, po verovatnoći ko bi mogao da bude ubica, trenutno mi je na prvom mestu Bruno, posle njega Donato, Florencia i Emilia su mi na trećem mestu ravnopravno, pa onda Lucrecia.

I na kraju ispadne Ines La madrastra - Page 5 2078043430 Ali da, i meni tako izgleda redoslijed. Na Bruna i Donata za sada nije bačena direktna sumnja i moguće da su imali najveći motiv da ubiju Nicolasa zbog pronevjere koju je otkrio.

No, interesantna bi bila verzija La Madrastre u kojoj protagonistkinja naizgled nepravedno osuđena za ubistvo zapravo jeste kriva ili barem jedna strana njene ličnosti jeste

E zato po 100. put kažem da mi je žao što ovo nije radila Giselle. Kod nje bi sve bilo moguće, pa i to da Marcia ili Esteban budu ubice.

____________
La madrastra - Page 5 Granho16
Sponsored content

La madrastra - Page 5 Empty Re: La madrastra

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum