Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Fri Oct 14, 2022 11:24 am
44. epizoda...

Tresla se gora, rodio se miš. Lik koji je uperio pištolj u Marciju je nebitan. A nisam skontala ko je bila osoba u crnom duksu sa kapuljačom na konferenciji za štampu.

Paula je u tom outfitu na kraju epizode pucala u pravcu Marcije (da li je pogodila nju ili Albu, ne znam), ali nema logike da se ona šunjala na konf. za štampu, pošto je pukla, napila se i izvršila atentat na Marciju nakon što joj je veliki plan propao i nakon što se suočila sa mogućnošću da će zbog istog odgovarati po zakonu.

I kad sam već kod Paule, devojka je debil totalni, ali su mi Emilia i Florencia ispale odvratne što su je dodatno naložile da napadne Marciju. Pogotovo Emilia...TeDka godine.

Esteban će odraditi DNK analize za Luciju. Dobro je, napokon nešto iole pametno od njega, mada me je opet nervirao sa neverovanjem Marciji pored toga što mu je pokazala i dokazala da sve vreme vodi istragu ne bi li otkrila ko stoji iza svega.

Lucrecia je patetična žena. Sad je udarila i na Jimenu, jer je siromašna i siroče, a siromašna siročad su fuj za dinastiju Lombardo.

Ne kontam da li je Lucrecia zaljubljena u Estebana ili u Bruna ili se jednostavno hrani tuđim mukama i nervira je kad su drugi srećni i zadovoljni, jer je ogorčena i nedohebana jegulja.

Žao mi je Albe. Taj njen bivši ju je uvukao i u sitni kriminal i u prostituciju.

Inače, sada u ovom stadijumu mislim da je ubica Bruno ili Donato. Ono, previše se insistira na tome da je žensko...A ako je ipak žensko, onda je vrv Emilia.

____________
La madrastra - Page 9 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Sat Oct 15, 2022 12:26 pm
45. epizoda...

Ove poslednje epizode su dinamičnije i sadržajnije od ranijih, stvari se otkrivaju (među likovima, mislim), ali po pitanju Nicolasovog ubice...Pa, ništa novo.

Marcia je samo površno ranjena, a Paula je završila u bolnici pošto je pokušala da izvrši samoubistvo. No, preživela je, a lep mi je bio razgovor između nje i Marcije u kojem joj je Marcia otkrila svoj pravi identitet.

Ta konverzacija mi se svidela zato što je prošla bez melodramatičnosti, patetike i preteranih reakcija.

Tako da, Paula je dočekala iskupljenje, dok je međ' veselom četvorkom zavladao haos. Iskreno, najzabavniji deo epizode su mi bila dva bračna para koji k'o muve bez glave udaraju jedni na druge.

Prvo Donato peeezdi na Emiliju što je napad na Marciju izvršen njegovim pištoljem, pa onda Bruno ucenjuje Florenciju da mu da razvod na šta ona nevoljno pristaje, pa se Emilia i Donato dogovaraju da svu krivicu svale na Florenciju, da bi na kraju Florencia bila uhapšena kao intelektualni autor pokušaja atentata na Marciju.

Tu se vidi koliko nema lojalnosti, poštenja, niti bilo kakvih zdravih odnosa među tim ljudima i koliko su povezani ili zajedničkim interesima ili tajnama. Zaista je zabavno gledati kako se raspadaju.

E sad, kako je Emilia pustila Florenciju niz vodu, očekujem da joj ova uzvrati udarac i otkrije da je bila Nicolasova ljubavnica, da je bila trudna sa njim i ostalo.

Speaking of which...Omar je skontao to za svog oca & Emiliju (da je Emilia "Ilsa" iz prepiske), mada mislim da za nas gledaoce to i nije trebala biti misterija.

A dobio je i info o očevoj ubici tj. saznao je njeno ime. Sad će garant tražiti objašnjenje od Estebana, pa će mu Marcia priznati ko je i šta je i tako...

Lucrecia uspešno razdvojila Rafaela i Jimenu, a Rafaelu je nakon toga pozlilo. U teškom je stanju i kontam da bi mogao da umre. Ne sećam se da li je Angel u prethodnoj LM umro? Nekako mi je u magli ostao taj deo priče.

Enivejz, ne očekujem da ćemo išta novo saznati o ubici do pretposlednje i/ili poslednje epizode (u smislu tragova i hintova). Otkriće se ko je, vrv ćemo dobiti flešbekove, motive, ali pre toga ne verujem da će nas usmeravati na određenu osobu.

U međuvremenu, pretpostavljam da će minutažu zauzimati reakcije na istinu o Marciji, koja je već počela da se otkriva, razrešavanje ljubavnih zavrzlama i momente u kojima negativci udaraju jedni na druge.

____________
La madrastra - Page 9 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Wed Oct 19, 2022 3:10 pm
42. - 46. epizoda

Baš me je šokirala Rafaelova smrt Shocked La madrastra - Page 9 1639406990 Ne sjećam se ni ja što je bilo sa Angelom u prošloj verziji. Krivo mi je što su ubili jedini normalan i razuman lik u ovoj seriji. Ili je bar jedan od rijetkih. Takođe se i otkrilo da mu je Bruno bio otac. Ni sam Bruno nije znao i bio je iskreno pogođen. Što je ono bješe Esteban mislio? Da je Inesin sin? Inače, Palacios je baš "dobro" odglumio bol zbog smrti sina.

Poslali su Lucreciji, Florenciji i Emiliji anonimno pismo, kao od "Antoniovog sina" očekujući da će jedna od njih upasti u zamku, doći na predviđeno mesto i biti uhvaćena.

Kakva je ovo glupost bila. Čisto gubljenje minutaže. Ispalo je da je to bio muškarac (možda su Bruno ili Donato u tajnosti inače transvestiti La madrastra - Page 9 3665418065 ) Vrlo lako je jedna od žena mogla mužu to da ispriča. Dakle, ili je ubica neko od njih dvojice ili će nas šokirati glupošću da je to Ines.

Esteban izgleda otvara oči povodom prijateljstva sa Brunom i Donatom, ali je po 783. put uspeo da me šokira - on je svake godine na dan godišnjice "Marcijine smrti" poklanjao akcije firme Brunu i Donatu u zamenu za njihovo ćutanje (da ne bi rekli njegovoj deci istinu o Marciji) i sada je rešio da im ukine tu tradiciju.

I tada i onda kada je saznao kakav je Alvaro nakon čega je i dalje insistirao na tom braku. Ali hajde u 46. epizodi se bar to oko Lucije razriješilo. Zanima me što će biti sa konkursom fotografija i hoće li se prebaciti na studije koje voli.

Marcia ladno otpustila Albu! Pa jbt. Ja sam bez komentara.

I dalje nije dala obrazloženje zašto je to uradila. A Alba na sve pristane bez pogovora i još je moli da joj pomogne oko show-a. Ma daj. Baš mi je bilo žao. Očigledno nije imala majčinsku ljubav te je u Marciji gleda majku čak i kad Marcia zase*e.

Što se tiče Paule i atentata na Marciu i onih idiotskih kostima... Sve to ne ide uz nju. Ona nam od starta nije prikazana kao neko ko je nestabilan. Niti kao neko kome karijera nije važna. Što je ovo odjednom? E da i kako to da je puštena za pokušaj ubistva zato što je Marcia nije tužila? Pa valjda je tereti država?

Betina se izgleda konačno dozvala pameti.

Omar je saznao ko je Marcia.  Vjerovatno će mu Esteban dati objašenjenje dok će Lucia i Hugo to saznati u pretposlednjoj epizodi kada će se otkriti i ubica. Onda će u poslednjoj biti otmica, akcija, jurnjava i grupno vjenčanje.

Jeste se malo poboljšalo ovih zadnjih nekoliko epizoda, ali sada je prekasno da se popravi bilo kakav utisak. Najavljeno je kako Florencia navodno zna ko je ubica. Ma nešto sumnjam u to, možda samo hoće da izludi Marciu.

____________
La madrastra - Page 9 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Wed Oct 19, 2022 10:08 pm
47. epizoda

Jaka stvar. Ono što je Florencia znala je to da je Santino poslao Marciji onaj sms. Kada sam potpuno izgubila nadu da će se oni telefoni pomenuti i to se desilo. Violeta ih je dala svešteniku saopštavajući mu da je zaljubljena u Rufina, a da je telefone zadržala iz uspomene na Santina. Kako je sada zaljubljena u drugog ta uspomena još više ne treba. La madrastra - Page 9 3665418065

Iiiii Esteban konačno shvata da je Marcia nevina. cheers Jedino što mi se tu dopalo jeste to što Marcia nije odmah potrčala sa izlivima ljubavi i oproštaja. Ostala je nekako dostojanstvena.

Negativci se poklaše međusobno. Volim to. Donato i Bruno su u raskolu, ali i ostali.

Floris truli u zatvoru dok je Lucrecia izbačena na ulicu i odbačena od velikih prijatelja. Kako mi je drago što je ostala sama sa svojom ogorčenošću. Njene spletke da razdvoji svaki mogući par su više smorile.

Na momenat sam se zbunila i pomislila da je Ines ipak Rafina majka, ono je kada je rekla Brunu da je dijete koje je začeo sa Lucreciom mrtvo. Pomislih da je htjela reći da je umrlo tada kao beba, a da je zapravo i ona bila trudna. Ali takav preokret bi bio idiotski, ja sam na momenat to tako protumačila.

Kad smo kod beba, Lucia nije trudna. Ima anemiju. Ok sve, ali oni testovi na trudnoću teško da mogu biti lažno pozitivni. Lažno negativni, da. I nisam znala da izostanak menzisa može biti znak anemije confused A ono na ultra-zvuku je bio hit. Pita dr koliko je trudna, a Lucia kaže daje po njenom proračunu "unos meses". Ma dajte, scenaristi. Koja žena, ma koliko god bila nezainteresovana za dijete, će u današnje vrijeme reći da je trudna "nekoliko" mjeseci, a da zna tačno koliko?

Nije još uvijek došlo do suočavanja Omara i Marcie, u sledećoj epizodi će.

Betina i dalje izigrava detektiva, debili iz barria su i dalje debili.

____________
La madrastra - Page 9 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Thu Oct 20, 2022 11:55 am
46. - 48. epizoda...

Umro Rafael, nažalost. Isplivala istina o njegovom poreklu i tako...Bruna je pogodilo to saznanje i ne može se reći da nije zaslužio neku kaznu tj. neki životni udarac, ali ne preko leđa nesretnog Rafaela.

Mada je meni Donato (odmah nakon Lucrecije) najodvratnije biće među njima. Ne bih volela takvu personu u svojoj blizini. Evo, sad kalkuliše kako da preuzme firmu i postane numero uno u njoj.

A da ne pričam o petljanju sa Betinom, što bi Emilia uskoro mogla da otkrije, iako ne znam da li bi imala moralno pravo da mu išta zameri. Msm, romantika sa Nicolasom, helouuu.

Što se tiče Betine, na kraju 48. epizode vidimo da je načinila određene korake protiv Estebanove firme, što će pretpostavljam biti početak Donatovog i Brunovog pada.

Florencia iza rešetaka, jbg. Kako mi je bila jadna kad je molila Bruna da je izvuče odatle, pošto ga je pod normalnim okolnostima vređala i ponižavala.

Omar je bio besan kad je otkrio ko je i šta je Marcia, ali se ubrzo sabrao i ponudio Marciji da joj pomogne u otkrivanju počinioca. Dakle, Omar (sin žrtve) je brže poverovao Marciji od Estebana  cat

Ali eto, Esteban je zatražio oproštaj od Marcije, dobio je i potvrdu da je Lucia njegova ćerka i sad valjda treba da budemo ponosni na njega. Not.

Iñaki je, sa druge strane, pokazao zrelost, razum i zdravo rasuđivanje. Baš je veliki čovek.

Inače, Palacios je baš "dobro" odglumio bol zbog smrti sina.

Palacios - jedinstveni dragulj latinoameričkog glumišta  king

Čisto gubljenje minutaže.

Ono kada spoznaš da je maltene cela ova serija satkana od događaja koji nisu vodili ni do čega. Slobodno ću se usuditi da kažem da su istinski relevantni momenti u velikoj većini epizoda mogli komotno stati u 10-15 minuta istih.

Stvarno je žalosno što je toliko minutaže utrošeno na potpuno beskorisne i bespotrebne scene. A da ne pominjem to što je jedina stvar koju smo saznali o Nicolasu kao osobi jeste da je imao istančan ukus za filmove.

Uzgred rečeno, možda ga je ubio neko ko ne voli Casablancu, možda je Nicolasovo insistiranje na tome da je Casablanca najbolji film svih vremena isprovociralo ubicu koji je vrv Hitchcockov fan  Idea

ili će nas šokirati glupošću da je to Ines.

Joj, nadam se da neće. Ines kao ubica bi bilo nešto najnelogičnije i najapsurdnije. Proizvelo bi šok efekat, dok bi logika letela kroz prozor. Takvim raspletom bi bili zadovoljni samo oni kojima je prioritet da budu šokirani.

Što se tiče Paule i atentata na Marciu i onih idiotskih kostima... Sve to ne ide uz nju. Ona nam od starta nije prikazana kao neko ko je nestabilan. Niti kao neko kome karijera nije važna. Što je ovo odjednom?

Sve to sa Paulom je samo još jedan u nizu primer uzaludno bačene minutaže ni na šta.

Valjda su hteli da "rekonstruišu" scenu iz prethodne LM u kojoj je Ana Rosa pucala u pravcu Marije, ali je pogodila Estebana i posle toga je valjda završila na psihijatrijskom lečenju i onda se pokajala i promenila, ako me sećanje valjano služi.

Ali, ali, ali...Ana Rosa je večito bila histerična, nestabilna, impulsivna, za razliku od Paule, tako da u ovoj verziji realno nije bilo temelja za taj storilajn.

A ako su hteli da se Paula na kraju promeni iliti prihvati da treba da nastavi život izvan Estebanovog univerzuma, mogli su to postići i bez iznenadnih prišivanja Ana Rosinih karakteristika njenom liku.

E da i kako to da je puštena za pokušaj ubistva zato što je Marcia nije tužila? Pa valjda je tereti država?

Pa da, krivično gonjenje se u ovom slučaju  preduzima po službenoj dužnosti, a ne po predlogu oštećenog, a još manje po privatnoj tužbi, ali bolje što su to rešili ovako (iako ne odgovara stvarnosti), jer bi me trošenje minutaže i na Paulu u pritvoru dodatno smorilo  La madrastra - Page 9 245301646

Kada sam potpuno izgubila nadu da će se oni telefoni pomenuti i to se desilo.

Taj telefon je bolji i kvalitetniji lik od Estebana. O lap topu tek da ne govorim. Drago mi je što se telefončić vratio u igru i odigrao ulogu u dokazivanju Marcijine nevinosti  I love you

Kako mi je drago što je ostala sama sa svojom ogorčenošću. Njene spletke da razdvoji svaki mogući par su više smorile.

Lucrecia je toliko trula i toliko je trulih stvari uradila da bi mi eventualno otkriće da je ubila Nicolasa došlo kao usputni detalj.

Kad smo kod beba, Lucia nije trudna. Ima anemiju. Ok sve, ali oni testovi na trudnoću teško da mogu biti lažno pozitivni. Lažno negativni, da. I nisam znala da izostanak menzisa može biti znak anemije

Plot sa Lucijinom trudnoćom je ispao žešća transferčina blama. Čemu to, zaboga? Kontam da anemija objašnjava i izostanak menstruacije i pozitivan test na trudnoću. Idiotizam.

____________
La madrastra - Page 9 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Fri Oct 21, 2022 10:02 am
49. epizoda...

Najveći deo radnje se vrteo oko skandala sa firmom, istražuje se, ispituje, Donato i Bruno gledaju kako da operu ruke od svega, ali je Donato naravno par koraka ispred Bruna i elegantno će ga pustiti niz vodu.

Između Donata i Emilije su pale maske. Emilia sad zna da je Betina donirala jajnu ćeliju, a Donato zna za Emilijinu trudnoću sa Nicolasom. Dobra scena, dobro odglumljena. Donato je sociopata i narcis, rekla bih. Premda ni Emilia nije oličenje zdravog ljudskog bića.

Ines je bila ok u ovoj epizodi. Imala je petlju da se suprotstavi i zapreti Lucreciji.

Florencia u pritvoru i dalje hejtuje Marciju, Paula na slobodi više ne hejtuje Marciju i tako...

Lucrecia je rekla Hugu i Luciji da im je Marcia majka i sad će u poslednjoj epizodi uslediti srceparajuće porodične scene. Oukej...

O minutaži koju dobija Candida radije ne bih. Ono nije normalno, i to pred kraj serije.

Sve u svemu, vidim koliko je ubica "bitan" u priči. Ne šalim se kada kažem da sam gledajući ovu epizodu zaboravila da i to treba da se otkrije.

Ali evo mog finalnog (i nepromenjenog) predviđanja -  Donato, Emilia ili Bruno. Redosled je po stepenu verovatnoće kada se uzme u obzir poznata ili vrlo moguća motivacija.

I iskreno, više bih volela da ubica ispadne npr. Emilia sa obrazloženjem da je ubila Nicolasa zato što ju je ispalio i zato što je mislila da je vara sa Marcijom, nego neko poput Ines. Jer, ovo prvo bi možda bilo dosadno i neinventivno rešenje, ali ne i apsurdno.

____________
La madrastra - Page 9 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Fri Oct 21, 2022 2:49 pm
48. epizoda

Sreća pa se stvar sa Omarom završila u svega nekoliko scena. I da, genijalno kako je njemu trebalo 20 minuta, a Estebanu 20 godina da shvati istinu.

Taj telefon je bolji i kvalitetniji lik od Estebana. O lap topu tek da ne govorim. Drago mi je što se telefončić vratio u igru i odigrao ulogu u dokazivanju Marcijine nevinosti

Čekaj je li to bila poenta svega? Da Esteban sazna da je Marcia nevina (u momentu kada je to već bio konačno povjerovao)? I poenta laptopa da se otkrije da je Emilia bila Nicolasova ljubavnica? Ništa o pronevjerama u firmi? Ništa o poruci koja je Nicolasa natjerala da ode u sobu? I kako je Santino došao do tih telefona?

Betina je skontala da je Donato oženjen i da je jajna ćelija bila za njegovu ženu. Nisam mislila da će ona kao lik odigrati ikakvu značajniju ulogu, bar ne u otkrivanju negativaca. Hajde, to je jedan plus, što su bar s njom nešto napravili. Inače, čini mi se da su joj maltene sve scene sa Donatom i da gotovo da nije imala ikakvog kontakta s drugim glumcima.

Uzgred rečeno, možda ga je ubio neko ko ne voli Casablancu, možda je Nicolasovo insistiranje na tome da je Casablanca najbolji film svih vremena isprovociralo ubicu koji je vrv Hitchcockov fan

La madrastra - Page 9 3665418065  La madrastra - Page 9 3665418065  La madrastra - Page 9 3665418065

Zato, između ostalog, volim s tobom gledati serije. La madrastra - Page 9 3687740950

Ali, ali, ali...Ana Rosa je večito bila histerična, nestabilna, impulsivna, za razliku od Paule, tako da u ovoj verziji realno nije bilo temelja za taj storilajn.

Upravo sam na to mislila. Ana Rosa  je postupala u skladu sa prirodom svog lika dok je kod Paule taj postupak bio u suprotnosti onome kako je prvobitno zamišljena.

Celia i Omar se smuvaše, a Lucia i Pablo će nam izgleda otići u Francusku. Candida je i dalje ljubomorna na Condesu La madrastra - Page 9 3466016740  ( La madrastra - Page 9 4157861939 )

____________
La madrastra - Page 9 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Fri Oct 21, 2022 5:34 pm
Čekaj je li to bila poenta svega? Da Esteban sazna da je Marcia nevina (u momentu kada je to već bio konačno povjerovao)?

Izgleda confused

I poenta laptopa da se otkrije da je Emilia bila Nicolasova ljubavnica?

Da  pale

Ništa o pronevjerama u firmi? Ništa o poruci koja je Nicolasa natjerala da ode u sobu?

Ništa. I ništa. Možda bude nešto u poslednjoj epizodi, ako nađu vremena za rešavanje tako nebitnih pitanja La madrastra - Page 9 245301646

I kako je Santino došao do tih telefona?

Bojim se da treba da se pomirimo sa tim da ih je, eto, uzeo u nekom momentu i da to nije imalo veze sa ubicom i da je sve jedna velika koincidencija La madrastra - Page 9 245301646

Candida je i dalje ljubomorna na Condesu

Ja mogu da razumem da serija ima sporedne i pritom iritantne likove, nije ni prva ni poslednja. Ali, ne ide mi u glavu zašto se takvim likovima daje tolika minutaža i pridaje toliki značaj i to na samom kraju serije. Van svake pameti.

____________
La madrastra - Page 9 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Fri Oct 21, 2022 5:52 pm
49. epizoda

ali je Donato naravno par koraka ispred Bruna i elegantno će ga pustiti niz vodu.

Sasvim očekivano. Obojica su šljam s tim što je Donato još odvratniji, pokvareniji i lukaviji. Bruno je bar donekle sposoban za normalna osjećanja. Inače, bezveze je što je toliko prostora dato tome u predzadnjoj epizodi kao da ne postoji značajnija misterija koja se mora riješiti. A da ne spominjem Candidu, Rufina i ostalu kompaniju. Ipak moram prokomentarisati kako je Rufino rekao Violeti da je vjeran uspomeni na svoju ženu. Kad je La Floris bila u opticaju nije tako razmišljao La madrastra - Page 9 2078043430

I meni se dopala Inesina preduzimljivost u ovoj epizodi. Estebanu nije ni palo na pamet da provjeri otkud taj lažni rezultat.   Rolling Eyes

A iznerviralo me je to što Marcia nije ta koja je prva saopštila djeci da im je majka. S druge strane, možda je tako izbjegnit kliše.

Florencia i Paula su bile saučesnice, a jedna je u zatvoru, druga slobodna i sve jer je tako odlučila žrtva. Koja glupost.

Rufino je pametno postupio sa Alvarom.

Koja je fora sa onim novinarom?

Sutra veče još zadnja epizoda, pa da se i to više okonča.


Sve u svemu, vidim koliko je ubica "bitan" u priči. Ne šalim se kada kažem da sam gledajući ovu epizodu zaboravila da i to treba da se otkrije.


Ali evo mog finalnog (i nepromenjenog) predviđanja -  Donato, Emilia ili Bruno.

Jednako ne bih voljela da budu Lucrecia ili Ines. Prva je previše očigledna, a druga previše...neočigledna La madrastra - Page 9 2078043430

Bila sam razvila teoriju da je Florencia, ali kako je ona već u zatvoru od toga nema ništa. Bruno mi je od početka bio omiljeni osumnjičeni, ali sve više vuče na to da će od njega napraviti pozitivca na kraju. Emilia je opet previše očigledna. S obzirom da je ubistvo isplanirano, a da je ona eventualno ubila Nicolasa iz bijesa u afektu to ne bi imalo smisla. Ostaje da se ponovi priča i da bude Donato. A da motiv bude otkrivena pronevjera, jer ne znam zašto bi bila ubačena, a da se poslije nikad ne pomene i ako će glavni motiv biti ljubavne zavrzlame.

Navijam da budu Donato (jer ima više logike) ili Bruno (jer se ne ponavlja ubica).

Bojim se da treba da se pomirimo sa tim da ih je, eto, uzeo u nekom momentu i da to nije imalo veze sa ubicom i da je sve jedna velika koincidencija

Ovoga se najviše bojim. Da su Santinova poruka i plan da namami Marciju odvojeni od planova ubice i da će ispasti da ubistvo nije planirano unaprijed. Još ako i otmica bude glupo objašnjena Suspect

____________
La madrastra - Page 9 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Fri Oct 21, 2022 11:31 pm
Koja je fora sa onim novinarom?

Nisam skontala La madrastra - Page 9 2729517241 Da li je on povezan sa Marcijinom istragom ili je neko potpuno nevezan za to?

Jednako ne bih voljela da budu Lucrecia ili Ines. Prva je previše očigledna, a druga previše...neočigledna

Upravo tako. Već rekoh za Lucreciju da bi mi otkriće da je ona ubica prošlo nezapaženo. Ne bi me uzdrmalo, niti bi me interesovali njeni motivi s obzirom na to da je napravila gomilu sra.nja bez ijednog valjanog motiva.

A što se tiče Ines, ona prosto nema tu strukturu ličnosti. Ni da umišljajno ubije, ni da svali krivicu na drugu osobu, ni da gleda u oči tu osobu pretvarajući se da nema pojma ni o čemu...To nije Ines.

Bruno mi je od početka bio omiljeni osumnjičeni, ali sve više vuče na to da će od njega napraviti pozitivca na kraju.

I meni se čini da idu ka tome da ga malo poprave, spoje sa Ines i sve, ali u avance-u za finale ima scena u kojoj Bruno govori da zna ko je ubio Nicolasa.

Može biti da:

a) misli da zna, a zapravo greši;
b) zna zasigurno ko je ubica;
c) ON je ubica, a pošto se pokajao želi da postupi ispravno, prizna zločin i preda se policiji.

Bilo bi zanimljivo da je ovo pod c), premda u istom avance-u vidimo scene koje su u suprotnosti sa tim. Plus ubistvo Antonia Gila, plus Marcijina otmica...Idk  La madrastra - Page 9 2729517241

Emilia je opet previše očigledna.

Da, Emilia jeste previše očigledna zbog motiva koji su nam od ranije poznati, mada lakše mogu da istolerišem i prihvatim tu vrstu očiglednosti nego Lucrecijinu La madrastra - Page 9 245301646

____________
La madrastra - Page 9 GeMuxua
Sponsored content

La madrastra - Page 9 Empty Re: La madrastra

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum