Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Sun Oct 15, 2023 1:37 am
Minas de pasion - Page 12 39169611
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Sun Oct 15, 2023 1:40 am
40. epizoda

Sara je saopštila Leu da je trudna. Samo mu je propustila reći da nije on otac deteta. On je bledo gleda kao da se pita što to njemu govori. Bio je uveren da u noći pijanstva nije moglo biti ništa i sada je zbunjen, čak i ljut. Ona je odlučila vezati ga i uvaliti mu tuđe dete. Iznenadilo me što je sestri priznala istinu i rekla joj da je otac tamo neki koga verovatno više nikada neće ni videti. No sada kada njen otac sazna nateraće Lea da je oženi. Žao mi je što ću to morati gledati. A taman sam postala zadovoljna nijegovim likom. Danas me je u nekoliko situacija prijatno iznenadio. Sa Sebastianom se zbližio nakon tragedije i izgradio gotovo drugarski odnos. Čak mu je priznao da veruje kako njegova majka stoji iza požara. Zatim je pozvao Orlanda da ga suoči sa činjenicom kako ćuti o zločinima, a time postaje saučesnik. Na kraju je otišao do Emilijinog oca pružiti mu podršku i moralno ga podići u trenucima kada ni on sam nije najbolje. Ponudio mu je da zajedno rade u rudniku kako su maštali sa Emiliom. Baš je ispao ljudina. On za mene nije izdajnik iako će u Emilijinim očima to biti. Emilia je ustala iz kreveta i sa maskom na licu šeta po selu tražiti svog sina. Ide malo do škole, pa do Roberte kao da neće biti upečatljiva svakome ko je sretne. Totalna glupost i nepromišljenost sa njene strane.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Tue Oct 17, 2023 9:57 am
(Istini za volju biće to jača šminka i šišanje, ali nećemo zameriti)

Minas de pasion - Page 12 1543461474

Koliko sam vidjela na nekoj slici nosiće plava kontaktna sočiva i imaće frizuru kao sada Roberta. U originalu Antonia nije imala ništa sa požarom. Koji period je Emilia provela u ludnici? U LP je to bilo 4 godine ili više, a onda još 4 učeći razne stvari i pripremajući se fizički i mentalno za osvetu i povratak.

____________
Minas de pasion - Page 12 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Wed Oct 18, 2023 12:01 am
Nisu pokazali nikakav protok vremena, tako da mi se ne čini da je tako tugo bila u ludnici. Jedino je nakon požara i proglašenja njene smrti prošlo šest nedelja. Videćemo koliko će vremena proći dok se ne pripremi za osvetu. Napravili su manje izmene, ali suštinski je sve vrlo slično.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Wed Oct 18, 2023 12:21 am
Minas de pasion - Page 12 39174710
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Wed Oct 18, 2023 12:21 am
41. epizoda

Sara je do sada bez imalo samopoštovanja jurila Loonarda, a sada kada on želi porazgovarati o detetu, glumi nedostupnu. Prvo je ispipala teren da li sumnja u očinstvo, pa kada je shvatila da ga je uspela nasamariti želi ga navući na to da stvore porodicu. Zna da neće dopustiti da ga odvoji od deteta, pa kao ako neće biti porodica, ona se želi maknuti i biti samohrana majka dovoljna svom detetu. Dok on razmišlja da bude samo otac detetu, ona priprema teren da ga satera u ćošak i ulovi u zamku.

Emilia kuka za sinom želeći se pojaviti pred njim, no Aleida i Danilo je odvraćaju od tih misli odvodeći je na sopstveni grob da shvati realnost. Iako svo troje još bauljaju okolo ne znajući na koju će stranu, Aleida otkriva da je čeka nasledstvo koje bi im moglo biti prekretnica. Roberta je oterala Marijo u inostranstvo i sada želi zauzeti poziciju u Emilijinom rudniku. Kao Nicolasov skrbnik uspela se dokopati prava da ona brine o njegovom nasledstvu. Samoprozvana La patrona ne staje, Emilia joj je i dalje glavna inspiracija.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Thu Oct 19, 2023 12:29 am
42. epizoda

Prilično neprijatna epizoda za gledanje. Roberta je odglumila spektakularno kajanje pred sinom za kojeg nikada nije imala majčinske ljubavi i do kojeg joj apsolutno nije stalo, kako bi još jednom udovoljila svojim interesima i držala ga u šaci. Nakon što se majka poigrala sa Leonardom, došla je opet Sara na red. Sada ga je odvela da čuje otkucaje srca tuđeg deteta i očekuje od njega da padne na kolena da je zaprosi. On joj je ponudio da žive zajedno kako bi zajedno odgajali dete, no njoj to nije dovoljno. Ona hoće prsten, medeni mesec, hoće sve ili sama odgaja dete. To mu čak govori poput pretnje. Nema Emilie, pa je postala hrabra. Čak je i njenoj mami jasno: "Pitao je za brak kao da je naručio picu". No nju nije briga što joj u suzama objašnjava da je do juče planirao brak sa Emiliom, ona je osetila priliku i želi je iskoristiti. Kako i sama kaže, Emilije više nema, ali ona i njeno dete su tu.

Emilia ide po selu od jednog do drugog i oprašta se u sebi sa najdražim ljudima. Prilično nerealne scene. U sred bela dana slobodno hoda malim mestom gde se svi poznaju i niko ne reaguje na osobu sa maskom. Ne mogu reći da su me dotakle scene njene patnje. Nekako je nisam doživela na pravi način. Da li je do glume ili izlizanog ponavljanja reči, ne znam. Samo ona kuka, dok je Aleida koja je doživela gore, teši. Ona je pola života nepravedno provela u ludnici, nije videla odrastanje svog deteta i sada teši Emiliu koja se ponaša kao da je samo ona u takvoj situaciji. Ne volim takve scene gde su glavni likovi jedini bitni, a bol ostalih se zanemaruje. Emilia naravno na kraju sreće Leonarda kojeg Sara poljubi i otkrije da je izneverio. Prema najavama vidimo da druga etapa kreće od ponedeljka, konačno da i to dočekamo.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Sat Nov 04, 2023 12:18 am
Minas de pasion - Page 12 Aaa86
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Sat Nov 04, 2023 12:18 am
Minas de pasion - Page 12 B89
Minas de pasion - Page 12 Hh19
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Sat Nov 04, 2023 12:18 am
Minas de pasion - Page 12 38707610
Minas de pasion - Page 12 38706410
Sponsored content

Minas de pasion - Page 12 Empty Re: Minas de pasion

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum