Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Tue Dec 19, 2023 2:09 am
Minas de pasion - Page 17 41119310
Minas de pasion - Page 17 41152410
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Tue Dec 19, 2023 2:13 am
81. - 85. epizode

Više se ne nadam osvetničkim potezima glavne junakinje jer sam shvatila da su scenaristi odustali od toga. Serija se pretvorila u klasičnu dramu gde su međuljudski odnosi u centru dešavanja. Akcenat je na Emilijinoj patnji za sinom, njenim emocijama, Leonardovoj borbi da se reši propalog braka, jedna klasična sapunica u kojoj je osveta u potpunosti pala u drugi plan. Ostala je samo želja, za čija se ostvarenja ne poduzima apsolutno ništa. Dok mi kao gledaoci iščekujemo bilo kakav potez Victorie da uzdrma stolicu Roberti, situacija je upravno suprotna. Roberta je opet nekoliko koraka ispred Victorie i mogla bi je nadmudriti i surovo se poigrati njom. Dok Victoria ljubuje i bavi se sporednim stvarima, Roberta pretura po njenom grobu kako bi utvrdila je li tamo zaista ukopana Emilia. Ako Roberta otkrije istinu pre nego što Emilia bilo šta uradi, to će stvarno biti poražavajuća priča. Promenila je lični opis, vratila se pompozno i nije učinila ništa. Još bi jednom mogla postati igračka u Robertinim rukama. Umesto da uživamo u nekim Victorijinim mudrim potezima, čini se da je mudrost rezervisana samo za Robertu. I dok se sve to dešava, Victoria se valja po krevetu sa Sebastianom. Ljubi ga na silu i govori kako daje sve od sebe da ga voli. Smučilo mi se to. Bolje da gleda kako da se reši Roberte nego što traži partnera da zaboravi Leonarda.

Leonardo je prelomio, ostavio je Saru i sa Nicom otišao od kuće. Njegov lik je puno bolje napisan za razliku od originala. Ovde su srozali glavnu junakinju, ali su protagonistu učinili boljim. Iako mu je Roberta pokušala oteti Nicolasa, on se izborio za njega i u tim scenama suprotstavljanja majci je pokazao karakter. Sviđa mi se njegov lik i ne mogu mu ništa zameriti. Zanimljivo da je Victoria putem kamere videla tu scenu, ali nije pokazala dovoljnu naklonost za njega i njegov čin. Roberta u međuvremenu na crno izvlači zlato iz rudnika za sopstveni džep, dok inteligentna Victoria još uvek ništa ne primećuje. Previše toga se opet događa na ruku Roberte. Celu seriju gledamo njen trijumf i neće nam biti dovoljna zadovoljština poslednje epizode.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Fri Dec 22, 2023 12:51 am
Minas de pasion - Page 17 41264311
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Fri Dec 22, 2023 12:52 am
86. - 88. epizode

Sara se ne predaje. Odigrala je na poslednju kartu kako bi vratila Leonarda. Pokušala je izvršiti samoubistvo. Naravno, sve je to bila predstava za njega kako bi se sažalio nad njom. Poznavajući ga vrlo dobro, znala je da će joj i protiv volje biti podrška u takvom trenutku. To joj naravno nije bilo dovoljno, pa je izdejstvovala da mu saopšte kako joj je život ugrožen i dani odbrojani. Ona njemu tobože nudi slobodu, ali joj kao nemoćnoj majci "njegove" dece preko potrebna njegova podrška. I dobila je. Opet ga je preveslala i on je opet ispao naivčina. I za rad čega sve to radi? Za rad slike u javnosti. Ne voli ga, ali joj treba da javnosti pošalje sliku složne porodice kako bi pobedila na izborima. Nadam se da Sara neće imati srećan kraj, jer to apsolutno ničim ne zaslužuje. Znam da je njen lik u La patroni doživeo preobrazbu, no to se ovde ne dešava i nadam se da se neće desiti preko noći. Čak i ako priča krene u tom smeru, neće biti zasluženo, jer se ne može oprati sav bezobrazluk i manilupacije kojima je krojila živote drugima. Jako je kvarna. One suze, zbog bezizlazne situacije u kojoj se našla zbog politike, me ne dotiču, jer je taj put sama birala. No ne misli ga sama nastaviti, nego u svoj mulj uvlači i Lea. Zaslužuje da joj Danilo oduzme dete za koje ne mari i da ostane sama.

Kod Victorie po običaju ništa konkretno. Jedan levo, dva desno, pa u krug. Ona čeka da se dokazi pritiv Roberte pojave sami od sebe. Do tad obilazi familiju. Obišla je i Joaquinu u zatvoru u nadi da će izvući nešto od nje, ali za sada bez rezultata. Zato Roberta ne sedi skrštenih ruku. Postavlja zamke, manipuliše, ucenjuje i ostvaruje što naumi. Nanjušila je i Emiliu. Iako se čini da su sakrili dokaze, to neće ukloniti njene sumnje. Priča sa Marijo koja udovoljavajući Roberti želi izvući Joaquinu iz zatvora mi je jako šuplja. Pogotovo kad vidim onu Cayetanu koju je dovukla sa sela da svedoči za Joaquinu u zamenu da ljubuje s Gaelom. Koja budalaština. Toliko je prizemna i naivna priča da me je blam gledati je. Jennifer je izgubila bebu i to je svim silama pokušala sakriti od Orlanda. Baš me zanima kako je zamišljala održati tu laž. Da nije možda planirala gurati jastuk ispod majice. Još jedna budalaština u nizu. Inače njen lik mi je jako slab, ne ostavlja nikakav utisak, ne doživljavam njenu promenu na bolje, najrađe bi je premotala.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Sun Jan 07, 2024 8:51 pm
Minas de pasion - Page 17 A122
Minas de pasion - Page 17 Aa131
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Sun Jan 07, 2024 8:51 pm
Minas de pasion - Page 17 B101
Minas de pasion - Page 17 Bb95
Minas de pasion - Page 17 Bbb70
Minas de pasion - Page 17 Bbbb43
Minas de pasion - Page 17 Bbbbb29
Minas de pasion - Page 17 Bbbbbb29
Minas de pasion - Page 17 Bbbbbb30
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Sun Jan 07, 2024 8:51 pm
Minas de pasion - Page 17 Snapin10
Minas de pasion - Page 17 Snapin11
Minas de pasion - Page 17 Snapin12
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Sun Jan 07, 2024 8:52 pm
Minas de pasion - Page 17 Cc81
Minas de pasion - Page 17 Ccc54
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Sun Jan 07, 2024 8:52 pm
Minas de pasion - Page 17 Ca12
Minas de pasion - Page 17 Caa12
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Sun Jan 07, 2024 8:52 pm
Minas de pasion - Page 17 E52
Minas de pasion - Page 17 Eee30
Sponsored content

Minas de pasion - Page 17 Empty Re: Minas de pasion

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum