Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Wed Sep 16, 2020 1:04 am
Imperio de mentiras - Page 3 Aa_cop10
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Wed Sep 16, 2020 1:05 am
Imperio de mentiras - Page 3 B18
Imperio de mentiras - Page 3 Bb15
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Wed Sep 16, 2020 1:05 am
Imperio de mentiras - Page 3 Bbbb13
Imperio de mentiras - Page 3 Bbbbb12
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Wed Sep 16, 2020 1:05 am
Imperio de mentiras - Page 3 Bbb15
Imperio de mentiras - Page 3 Bbdf10
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Wed Sep 16, 2020 1:08 am
Imperio de mentiras - Page 3 11921510
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Wed Sep 16, 2020 6:46 pm
Odgledala i drugu epizodu. Very Happy

Malo mi je slabiji utisak nego nakon prve epizode, ali tek stvari počinju da se zakuvavaju.

Za razliku od originala, ovdje nisu u pitanju nakit i dragulji nego antikviteti i umjetnička djela.

O Renati saznajemo nešto više u ovoj epizodi. Na psihijatrijskom je liječenju te zbog toga ne može da ima djecu, zbog lijekova koje koristi. Još uvijek nema veliku minutažu, ali kad se god pojavi, razbije.

Već se otkriva jedna osoba koje je umješana u otmicu Marije Jose i u mutne poslove.

Michelle Gonzalez mi je baš kul ovdje. queen

____________
Imperio de mentiras - Page 3 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Mon Sep 21, 2020 6:39 pm
Odgledala sam prvih 5 epizoda, ali nemam nešto posebno za komentarisati. Pokušavam da skontam što Eugenio dođe Elisi i njenoj porodici. Oslovljavaju ga sa tio, ali on se ne preziva Cantu, što znači da bi jedino mogao biti Victorijin rođak/brat, a ne djeluje mi da su rod.

U principu tu mi je Renata najzanimljivija. Čak mi i ne fascinira toliko priča oko otmice Marie Jose i ucjenjivanja Elise, koliko me zanima kako je Julia bila u sve upetljana i da li je uopšte bila naivna i ok osoba, žrtva, ili je živjela dvostruki život kao stari Cantu.

____________
Imperio de mentiras - Page 3 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Sun Sep 27, 2020 1:25 pm
Prilično slaba gledanost serije u prve dve nedelje prikazivanja

Imperio de mentiras - Page 3 Zz18

Prvu epizodu serije je pogledalo 2.8 miliona ljudi, a gledanost ni jednom nije dostigla 3 miliona
Gledanost je padala i na 2.2 miliona, iako serija ide u udarnom večernjem terminu
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Tue Sep 29, 2020 5:57 pm
Šteta.

Meni je prva epizoda bila dobra, 5 koje su uslijedile ok, ali ništa posebno,  a od 7. pa do 10. je baaš zanimljivo tako da jedva čekam novu epizodu.

Jedna stvar mi nije jasna, a to je kako otmičari Marije Jose ne znaju ko je Leonardo. Ipak je on vjerenik ubijene Julije, pa još policajac. Teško da još ranije, dok je bila živa, nisu znali podatak o njoj, da je vjerenica policajca. Imperio de mentiras - Page 3 245301646

Da li mi se čini ili  na pomolu imamo Stokholmski sindrom? Very Happy

____________
Imperio de mentiras - Page 3 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Tue Nov 03, 2020 6:10 pm
Nastavila sam sa gledanjem. Zanimljiva je, drži pažnju. Nije najgenijalnija telenovela ikad  Imperio de mentiras - Page 3 2078043430, ali je visok nivo kvaliteta. Giselle me nije razočarala.

Elisa je dobar lik, međutim obje sestre su zanimljivije od nje. Jedna zbog Stokholmskog sindroma, a drugu glumi Susy.   Imperio de mentiras - Page 3 2078043430  Bez zezanja, odličan je lik Renate, a Susana je bolja nego ikad. Renati je dijagnostifikovana šizofrenija i u roku od par minuta ima nagle skokove raspoloženja i najrazličitije emocije, a Susy to iznosi za Oskara. I Robles Gil je dobra. Boyerkine najbolje scene su upravo sa sestrama.

Inače, pored sve dijagnoze Renata je još i najpametnija u toj porodici.  Imperio de mentiras - Page 3 1543461474 Recimo, prva je provalila za Majo i njen problemčić, pa onda da je Eugenio zainteresovan za Victoriju. I nakon što se Majo vratila kući, jedina je podržala Elisu i shvatila zašto je ćutala o otmici. A i rekla je za sebe da je bolesna, ali da nije idiot. Svjesna je svog stanja, ali i stvari koje je okružuju. Bilo je dobro kada je Majo provalila neku glupost, nešto oko Elise i otmice, a Renata njoj "se supone que la loca soy yo". Imperio de mentiras - Page 3 3665418065

I da, Eugenio nije nikakav tio nego je porodični "prijatelj" pa ga cure tako oslovljavaju. A jedan je od najvećih monstruma koje vidjeh u telenovelama. Ostavio je ženu usred pučine samu i u lisicima da umre od gladi i žeđi.  Shocked affraid

Ne zna se koja je od majki ovdje genijalnija. Teresa, Nieves, Fernanda, Victoria... silent Ne znam da li mi je neka promakla. Imperio de mentiras - Page 3 1543461474

Za koju je ulogu razmatrana Maite? Prvo sam mislila da je za ovu Susaninu, pošto se pominjala da je negativka. Međutim,  Renata nije uopšte negativka. Bar ne za sad. Fernanda je za sada jedina negativka u pravom smislu te riječi. Moguće da je nju trebala Maite da igra tj. da joj je to ponuđeno.

Za Victoriju mi nije najjasnije kakav je lik. Nit tamo nit 'vamo. Nije cvjećka, a nije ni prava negativka. Osim ako naravno ne ispadne da je ona ubila muža i da je upetaljana u nelegalne aktivnosti. Previše joj smeta Leonardo. 

Ne bi me čudilo da se Renata vremenom zaljubi u Leonarda. Od starta ga gotivi, a sada ju je još onaj kretanasti muž razočarao. Samo da je zbilja ne pretvore u klasičnu negativku. 

Sviđa mi se entrada,  a instrumental je divan.



____________
Imperio de mentiras - Page 3 Granho16
Sponsored content

Imperio de mentiras - Page 3 Empty Re: Imperio de mentiras

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum