Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Thu Nov 05, 2020 6:30 pm
Ostale su mi još  epizode od ove sedmice.

Baš sam komentarisala Victoriju, da ne znam je li ovakva ili onakva, a ispadne da jedna od najvećih telenovela đubretarki. Ma kakva đubretarka, to bi joj došlo kao kompliment! Monstrum! 'ladno je uredila da joj ćerci izvrše abortus i sterilišu je. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad  Horor! Uživala sam u sceni kada joj Dario upadne u auto i preplaši i kada svo njeno samopouzdanje padne u vodu.

Dodatno odmaže to što je igra Calderonka. Imperio de mentiras - Page 4 1543461474 Dobra je ona kao i ostatak ekipe, ali je ne volim pa to ti je.

I dalje Renata i Majo kradu šou. Dešava se nešto slično kao u LC gdje je glavni par bio nebitan. Dobro, ne baš  u toj mjeri, jer je Leo dobar lik na svom mjestu i Palacios ga ok iznosi. Ali Elisa je prenaivna i jednostavno manje zanimljiva od sestara, negativaca, pa trenutno čak i od Sonie. I plus pravi glupe greške. Povjerila se Fabriciu, a ne Leonardu. Pa bravo. Mogu da ukapiram zašto nije Leonardu, jer bi onda on kao policajac bio u problemu ako bi je prikrio, ali da tako nešto povjeri Fabriciu? 

Teresa mi postaje sve negledljivija. S druge strane, baš u 35. epizodi vidimo da ni Jose Luis nije sjajan i da mu agresija i zavist nisu strane. Meni je tu najviše žao Sare i Leslie.

Neuvjerljivo mi je kako ništa nije preduzeto povodom onog Leslinog klipa. Otac policajac i stric policajac i ne preduzmu nikakve pravne korake. Ma da su bar potražili tog lika!

Ne znam da li će mi se neko pridružiti u komentarima, ja ću ih vjerovatno ostavljati nakon što pogledam svaku sedmicu. 

Pročitah da će biti 90 epizoda.

____________
Imperio de mentiras - Page 4 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Mon Nov 09, 2020 5:47 pm
Dobre su epizode od prošle sedmice. Šteta što ne prolazi bolje, baš su zanimljivi.

Novo otkriće je da Jose Luis korumpiran Shocked  i da radi za Daria. Shocked Shocked Shocked

Leo je otkačio Elisu i podržavam ga u tome. Baš me nervira. Bila je jako uvrijeđena što je Leo ljubomoran jer toliko vremena provodi sa Fabriciom, to je, jelte, normalno da toliko vremena bude s kolegom... A propustila je da ga informiše da je taj kolega zaljubljen u nju i da ju je poljubio i da je prema tome Leova ljubomora opravdana. Imperio de mentiras - Page 4 245301646 Inače, Elisin lik mi je i dalje nezanimljiv, a nije ni izazovan za tumačenje. Renata i Majo nose priču.

Baš me zanima što će dalje biti s Renatom nakon saznanja da je Marcelo umro.

Majo, Leslie i Clara su onako u tandemu bile baš simpatične. Imperio de mentiras - Page 4 2078043430 Jedino što definitivno ne izgledaju kao vršnjakinje. Majo djeluje starije od 24 godine, a njih dvije mlađe. Za Claru me ne bi čudilo da ispadne da je lezbejka.

____________
Imperio de mentiras - Page 4 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Sun Nov 15, 2020 2:01 pm
U epizodama od 41-45 se nije desilo ništa dramatično, ali ima nekoliko naznaka da se oće desiti u skorijim epizodama.

1) Elisa priznaje Adriani da se pod prijetnjom bavila pranjem novca i švercom umjetnina i spremna je da ide u zatvor ako povede sa sobom i Daria.

2) Majo je odlučila da pomogne Leonardu da uhvati Daria.

3) Elisa hoće da dobije starateljstvo nad Renatom, da je izvede iz bolnice, promijeni joj psihijatra i suprotstavila se majci.

4) Dario sopštava Fabriciu da su polubraća.

5) Sonia je vidjela Jose Luisa i zna da je korumpirani policajac koji radi za Eugenia s tim što mu ne zna ime niti da je Leonardov brat. Ali možda bi to mogla saznati i proslijediti info na pravu adresu.

Biće zanimljivo. Imperio de mentiras - Page 4 2315767614 Imperio de mentiras - Page 4 2355236270 Imperio de mentiras - Page 4 2229618312

Iako je to sporedna priča, moram reći da mi se dopada kako je Sara objektivna i brani Teresu. Dopao mi se njihov razgovor kada je Sara govorila da je živjela tako da u svemu ugodi mužu i djeci i da njeno nije bila ništa drugo, pa je Teresa rekla da je Jose Luis sad takav, jer je to vidio tokom svog odrastanja.

Elisa me i dalje nervira zbog naivnosti i slijepog povjerenja u njenog "strica". Za čovjeka koji ju je odgojio je saznala da je kriminalac, zašto misli da može slijepo vjerovati njegovom prijatelju? Nevjerovatno je koliko su i Renata i Majo mudrije od nje i bolje čitaju ljude.

Entradu su promijenili, više mi se sviđala prethodna sa instrumentalom.

P.S. Baš se pitam hoćemo li ubicu opet otkriti u zadnjoj sceni. Imperio de mentiras - Page 4 1543461474

____________
Imperio de mentiras - Page 4 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Sun Nov 22, 2020 2:53 pm
Jedva čekam narednu epizodu zbog dva razloga. Konačno imamo nagovještaj da će se nešto desiti sa Cobrom i da bi Elisa mogla završiti u zatvor. Vidjećemo hoće li Jose Luis isposlovati da Cobru ne uhapse zbog krađe. Drugo, zanima me da li je Renata toliki baksuz  da po drugi put ubiju nekog ko ju je zanimao. pale

Elisa je neoprostivo nepromišljena. Tako me je iznervirala kada je ostavila onu bolničarku da se dogovora sa Victoriom, a zna na koji način njema majčica želi da se "brine" o Renati. Imperio de mentiras - Page 4 293406516

Potvrđeno je. Clara je zaljubljena u Majo. Ipak se nadam da neće praviti par od njih dvije. Majo i Dario su zanimljiviji. Imperio de mentiras - Page 4 3687740950 Imperio de mentiras - Page 4 2355236270

U principu je malo ko dosadan. Oko maltene svakog lika se dešava nešto zanimljivo.  Imperio de mentiras - Page 4 2315767614 Već sam pominjala, ali Fernanda mi je baš interesantna negativka. Imperio de mentiras - Page 4 2315767614

____________
Imperio de mentiras - Page 4 Granho16
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Mon Nov 23, 2020 1:32 pm
Serija je krenula u skroz drugom pravcu, odjednom se sve izmenilo za 360 stepeni kad se saznalo da Jose Luis takođe radi za Euhenija.
Ja inače Alehanda Kamača ne podnosim, ali ovde je o-d-v-r-a-t-a-n. I lik ljigav, sve ukupno fuj!
Mislim da nema šanse da Maja ostane sa Dariom, ipak je on kriminalac, dosta toga je uradio lošeg, a Gonzales evo već drugu seriju provlači gej par.
Meni je to ok, baš su mi simpa njih dvije.
Hose Luis i njegovo iživljavanje nad Teresom. Ako on nije ubio Rejnalda, ko je onda? Njegova žena ili je H Luis nekoga poslao.
Hoće li ovo biti prva serija u kojoj Bojer ide u zatvor? Very Happy
Pošto znam ko je u originalu ubio Huliju i Agusta, nadam se da će se to promjeniti, jer su već neke naznake da je ubica isti.
Kad bi bilo kao u Caer en tetnacion, bilo bi top.
Fernanda je odvratna, drago mi je što je Skarlet ipak odbila tu ulogu, jer bi mi se zgadila, a obožavam je.
Fabrisio mi je na početku bio onako, sad mi se njegov lik baš sviša, nadam se da će uništiti Euhenija.
Dario mi je skroz gotivan. Realno, dečko zaslužuje glavnu ulogu i nadam se da će je dobiti uskoro.
Maurisijo i Renata su mi baš simpa. Milsim da je on ipak živ, da će Renata i on ostati na kraju zajedno sa bebom koju nosi Sonia, jer će sigurno i ona na groblje kad se sazna da je beba marselova.

Baš su sad zanimljivi Smile
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Mon Nov 23, 2020 6:41 pm
ali ovde je o-d-v-r-a-t-a-n. I lik ljigav, sve ukupno fuj!

Slažem se da mu je gadan lik.  Imperio de mentiras - Page 4 2853130181


Ako on nije ubio Rejnalda, ko je onda? Njegova žena ili je H Luis nekoga poslao

Ma on ga je ubio. E sad da li je on lično ili je nekog poslao, ne znam. Bila je scena kada ga pratio s pištoljem i ona se tu prekida. 100% ga je natjerao da pošalje poruku Teresi da dođe u taj hotel. Valjda će biti flešbekova da se razjasni to.

Uglavnom,  Teresi je ubistvo podmetnuto. A i gdje joj bi pamet kada je dirala pištolj.  Imperio de mentiras - Page 4 295786033



Hoće li ovo biti prva serija u kojoj Bojer ide u zatvor? 

Nadam se.  Imperio de mentiras - Page 4 2078043430 Steže se obruč oko nje. E sad ne znam koliko će joj na sudu pomoći to što je bila ucjenjena životom svoje porodice.


Pošto znam ko je u originalu ubio Huliju i Agusta, 

Bez spoilera, moliću  Imperio de mentiras - Page 4 610785387   Imperio de mentiras - Page 4 3687740950 Ima dosta kandidata za ubicu, a većinom bi bili očigledni i ne bi bilo iznenađenje. Victoria, Eugenio, Jose Luis, Cobra, Fernanda... Iznenađenje bi bilo da to bude neka od ćerki i da motiv uopšte nije bio "poslovne" prirode.


Fernanda je odvratna

Jeste većini izgleda. A meni je baš super.  Imperio de mentiras - Page 4 1543461474 Ima ona svoju dušu, vidiš koliko brine za majku i sina.  Imperio de mentiras - Page 4 2078043430 Šalu na stranu, jako mi je tužna priča oko njene majke. Ne znam koga mi je više žao, nju ili onog dječaka. Pogotovo što ih sada Eugenio negdje drži.

Iznenadilo me je to što je ispalo da je Fabricio otac malome. Ne znam zašto bi mu to Fernanda sakrila osim ako je nije Eugenio natjerao.

Fabrisio mi je na početku bio onako, sad mi se njegov lik baš sviša, nadam se da će uništiti Euhenija.
Dario mi je skroz gotivan. Realno, dečko zaslužuje glavnu ulogu i nadam se da će je dobiti uskoro.
Maurisijo i Renata su mi baš simpa. 


Na ovo potpis. 

Ja ne bih voljela da na kraju Renata podiže Sonijino dijete, nekako bi mi bilo previše sapunjarski i već viđeno dosta puta.

U subotu su završili snimanje.

____________
Imperio de mentiras - Page 4 Granho16
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Mon Nov 23, 2020 9:49 pm
Inače, ovo ću reći, jer je trebalo da se desi da Viktorija umire, tj da je Renata nekako gurne, a da ona umre.
Ali, Letisija Kaleron je snimala do kraja. U KPA se pojavljuje tetka, tj Agustova sestra, a izgleda da sada taj lik nastavlja Leti.
Evo, staviću pod spojler ko je ubica u KPA, pa koga zaanima...

Spoiler:

Volio bih da ovde bude neko glavni, npr Leo, Elisa... da se šokiramo kao u CET
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Tue Nov 24, 2020 4:35 am
Bojane, ti baš ono nikada nisi imao takta niti si znao da se ponašaš u ovakvim temama.

Ja znam ko je ubica u originalu i ne smeta mi. Ali ako već staviš spojler onda staviš spojler. A ne deo napišeš pod spojlerom, a onda ispod napišeš ali ja bih voleo da bude taj i taj čime odmah staviš do znanja da u originalu nije bio niko od njih.

Što se same serije, tiče ja gledam i ok su mi. Ali ništa više od toga. Žao mi je što Giselle redja promašaj za promašajem ali mora da se opameti i skapira da ovakve priče nikada neće proći kod njih. Daj više da pukne nekome film u televisi i da joj uvale neku klasičnu sapunajru i da nam onda ponovo da serijetinu popit "Yo no creo en los hombres".

I da, meni je Fernanda odličan lik. I nisam siguran da je njega trebalo da igra Scarlet. Na tom čuvenom claquetazu su bile obe, i Michelle i Scarlet. Mada se Scarlet jeste spominjala za negativku. Možda e Michelle bila u opticcaju za Soniu. Ko bi ga znao. Nema ni jedan drugi lik više. U svakom slučaju ne vidim ništa dobro u tome što je odustala od ovoga i završila kod Sade u QT. Ipak je ovo mnogo kvalitenija produkcija i bolji lik.

U svakom slučaju od najuspešnije mlade glumice Boyerka je došla do toga da je zaredjala tri fracasa. Moraće da povede računa oko sledećeg projekta. AKo želli da radi nešto drugačije i modernije neka beži na Netflix ili Amazon, ako želi da radi sapnjare neka ide na neku klasiku.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Tue Nov 24, 2020 7:17 pm
Nisam ispratila brojke, zar je AAM bila fracaso? Iznenađuje me to s obzirom na broj nagrada. 

Angelique je najavila pauzu od bar godinu dana. Ko zna, možda nakon toga zbilja krene Maitinim koracima. Very Happy


I da, meni je Fernanda odličan lik. I nisam siguran da je njega trebalo da igra Scarlet

Mislila sam da ću tu biti usamljena. Drago mi je što je igra Michelle. U LC sam je primjetila i nadala se da ću je vidjeti u nekoj većoj ulozi.


Daj više da pukne nekome film u televisi i da joj uvale neku klasičnu sapunajru i da nam onda ponovo da serijetinu popit "Yo no creo en los hombres".

Samo da glavna ne bude onako naivna i da ima nagativke poput Josefe i Maleny.  Imperio de mentiras - Page 4 3687740950 Iako je osnovna postavka bila kao u klasičnoj sapunici, tako je odrađena da na kraju to uopšte nije bila klasična sapunica već ozbiljna i kvalitetna priča. Ne pamtim da je ikad iko uzeo vecindad bez klasičnih debila i napravio priču poput Josefine, pa i Julianove. (E sad ne znam da li je tako bilo i u originalu).

Da se vratim na temu. Jučerašnja epizoda mi je prošla kao da je trajala svega 20 minuta. Odlična mi je bila scena Renate i Victorije.  

Miloše, ne pominješ Renatu. Je li i tebi genijalna?  Imperio de mentiras - Page 4 3687740950

____________
Imperio de mentiras - Page 4 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Wed Nov 25, 2020 4:40 am
Nisam ispratila brojke, zar je AAM bila fracaso? Iznenađuje me to s obzirom na broj nagrada.

Ne toliko kao ova ali vrtela se oko 3 miliona. S tim sto se u to vreme u 20h emitovala Mi marido tiene familia, koja je sve vreme imala bolji rejting od nje, cak su secam se u pojednim epizodama smanjivali gledanost MMTF za cak 1 milion. Tako da se u to vreme smatrala fracasom. Te nagrade je dobila jer je tada glasala publika, ybog njih su ove godine i ukinuli glasove publike jer ono sa tim dodelama je bila stvarno smejurija. Boyerkini fanovi su glasali u svim kategorijama i zahvaljujuci njima neki nebitnjakovicu su nosili nagrade. Nesto kao sa Maite kada je pobedila sa prosecnom i nezahtevnom ulogom u PATM SIlviu i Louvier u CET.

Samo da glavna ne bude onako naivna i da ima nagativke poput Josefe i Maleny. Post a reply 3687740950 Iako je osnovna postavka bila kao u klasičnoj sapunici, tako je odrađena da na kraju to uopšte nije bila klasična sapunica već ozbiljna i kvalitetna priča. Ne pamtim da je ikad iko uzeo vecindad bez klasičnih debila i napravio priču poput Josefine, pa i Julianove. (E sad ne znam da li je tako bilo i u originalu).

Giselle je jako pametna zena. Ona je kao prvi projekat pripremala seriju ako se secas pod imenom Madre sustituta. Pimentel i Ron su cak bili potvrdjeni za glavne uloge. I par dana pred pocetak snimanja su joj otiazali seriju jer je bila navodn previse jaka za njihovu publiku. I tad su joj uvalili YNCELH, u fazonu ili radi nju ili nista. I ona je prihvatila. U pocetku je manje vise to bila kalsicna prica ali vremenom su AIda (scenaristkinja) i ona odvele pricu na svoju vodenicu, a to je sve samo ne kalsicna sapunjara. Cak su kroz jednu od sporednih prica uspeli i da provuku zabranjenu temu o surogat majci. Tu me je odusevila Giselle. U fazonu niste mi dali kao glavnu temu e pa ubacicu je kao sporednu, ne mozete mi sad nista na pola snimanja. Negativci su bukvlano grmeli. Ne zna se ko je bio bolji. Dal Josefakoja je bila toliko bolesno dobra ili ona bogata porodica sa Bianchi, Sophie, Medinom i Baretom su bili opaljeni ko niko. Secam se Maleny koja mlati onim postoljem i preti da ce da puca, a majka joj se ruga i govori da nema hrabrosti i ova u par sekundi prvo puca u Barreta a onda sebi u glavu. Imperio de mentiras - Page 4 2078043430 Samo se slazem da je trebalo da izvuku Louvier bar 15 epizoda pre karaja iz zatvora da se malo sveti a ne samo u poslednjoj epizodi.

Kul mi je Renata. Obe sestre su bolje od glavne. Boyerka prosto nije za ovakve uloge. Nju su ranije vadili dobri i drugaciji likovi. Sad kad ima kalsican lik je skroz neprimetna, svi je zasenjuju. Prvo ona ma koliko mi bila draga daleko je od neke lepotice pa da se sd tim istakne i ovaj Gisellin natural look koji potencira u svojim serijama joj bas ne ide na ruku, drugo njena gluma je zanimljiva kad se gubi i preglumljava. Ovako smirena i tiha je bas nista posebno. Susy je od starta u svakom pogledu zasenjuje. Mada je prosto ne mogu da progutam cinjenicu da je Susy cerka Calderonce. Gledao sam i neki intervju Giselle gde je pricala o tome. U fazonu Susy se javila na kasting ali su je odbili bas zbog godina jer je Calderon vec bila potvrdjena. Ali ova je toliko insistirala da odigra lik da je Giselle bila u fazonu ispunicu joj zelju pa sta bude.

Sponsored content

Imperio de mentiras - Page 4 Empty Re: Imperio de mentiras

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum