Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Wed Nov 25, 2020 7:32 pm
Ona je kao prvi projekat pripremala seriju ako se secas pod imenom Madre sustituta.

Aha, sjećam.  Šteta što se nije realizovala. Ali čisto sumnjam da bi to prošlo kod njih.


Samo se slazem da je trebalo da izvuku Louvier bar 15 epizoda pre karaja iz zatvora da se malo sveti a ne samo u poslednjoj epizodi.

Trebala je mnogo ranije da završi u zatvor, 100 epizoda je prošlo do tog momenta za koji se od početka zna da će se desiti. Ovako je bila svega jedna scena da je MD pokazala zube Ursuli. I sam naslov su opravdali tek u zadnjoj ili predzadnjoj epizodi.


 U fazonu Susy se javila na kasting ali su je odbili bas zbog godina jer je Calderon vec bila potvrdjena. Ali ova je toliko insistirala da odigra lik da je Giselle bila u fazonu ispunicu joj zelju pa sta bude.

Nisam znala to.  Imperio de mentiras - Page 5 2078043430  Mada realno ko bi je mogao odigrati onako.  Very Happy A za godine smo trebali oguglati nakon toliko godina gledanja Televise.  Imperio de mentiras - Page 5 3665418065

____________
Imperio de mentiras - Page 5 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Wed Nov 25, 2020 9:15 pm
Nisam znala to. Imperio de mentiras - Page 5 2078043430 Mada realno ko bi je mogao odigrati onako. Very Happy A za godine smo trebali oguglati nakon toliko godina gledanja Televise.

A dobro kod krs producenata poput Mehije je to ocekivano ali od Gisele se ne ocekuje nesto tako. Obozavam Susy ali prosto ne prolazi kao njena cerka, vidi se da su slicnih godina.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Thu Nov 26, 2020 5:43 pm
Patricia Reyes Spindola i Hernan Mendoza isto ne prolaze kao majka i sin, razlika je 9 godina, a djeluje i da je manje.

____________
Imperio de mentiras - Page 5 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Fri Nov 27, 2020 7:56 am
Spindola je uletela naknadno umesto Angeline Pelaey koja je napustila seriju zbog korone. Aj to da im orpsotimo jer porsto je bila visa sila. Moral su brzo da nadju nekoga i snime ispocetka sve scene koje je ova vec snimila.
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Sat Nov 28, 2020 8:03 am
Ja baš na početku i nisam mogao da pohvatam ko je ko od Leove porodice, baš mi nisu išli (niti idu) kao majka i sin.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Sun Nov 29, 2020 2:54 pm
Nisam znala da ona nije prvobitno trebala da odigra Saru. Čini mi se da je i Jatin upao umjesto nekog drugog?

Uglavnom, što se tiče Lety i Susy, nisam ni primjetila ni razmišljala o tome da je razlika 5 godina dok nisam naišla na komentare. Jednostavno mi nije nešto zasmetalo, valjda zbog Susyine glume.

Baš se pitam hoće li Elisa skorije biti uhapšena ili će se sada malo oteći sa njenim bježanjem. Bukvalno su svi zanimljiviji od nje. Trenutno me sem Renate, najviše zanima što se dalje dešavati sa Soniom i Fernandom.

____________
Imperio de mentiras - Page 5 Granho16
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Sun Nov 29, 2020 4:44 pm
Da, i Hatin je upao umjesto Roberta Romana, koji je izbačen iz serije ne znam tačno razlog.
Mislim da se lik Fabrisia trebao pojaviti na početku, aali pošto su mijenjali glumce, pojavio se kasnije.
Nisam siguran, ali mislim da je i Luis Roberto Guzman trebalo da igra u seriji i valjda je trebalo da bude on Hose Luis.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Fri Dec 04, 2020 2:20 pm
Nisam još pogledala jučerašnju epizodu. Malko mi je dosadno ovo oko Elisinog bjekstva. Nervira me Cristina i nervira me što su morali, na pola serije, uvesti najklasičniju moguću negativku. Rolling Eyes

____________
Imperio de mentiras - Page 5 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Sat Dec 05, 2020 11:38 pm
Meni ne smeta ulazak Cristine. I treba im neka negativka da ih malo razdrma. Oni realno od početka nemaju negativku jer meni Fernanda realno i nije neka negativka. Uz sve to Iliana Fox je sjajna glumica i ja je baš volim.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Sun Dec 06, 2020 2:41 pm
Ilianu nisam gledala od CSM. Very Happy  Meni smeta što je klasična negativka, za sad. Ono, bivša glavnog junaka koja hoće da se pomiri s njim po svaku cijenu, na ivici je ludila i mrzi glavnu samo zato što on zaljubljen u nju.

Slažem se da negativke i nisu neke, mada mi je  Fernanda i dalje super. Izgleda da će se transformisati u pozitivku. Victoria bez Eugenia ne umije ni da se nakašlje i maltene je nebitna.

Elisu konačno uhapsiše.

____________
Imperio de mentiras - Page 5 Granho16
Sponsored content

Imperio de mentiras - Page 5 Empty Re: Imperio de mentiras

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum