Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6038
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran Empty Los ricos tambien lloran

Wed Feb 16, 2022 9:06 pm
Los ricos tambien lloran Los-ri11

TelevisaUnivision - W Studios, 2022.
Broj epizoda: 60

Sinopsis

Mariana je siromašna, mlada djevojka koja sama brine o sebi i nema nikoga od porodice. Nakon što mu je spasila život, Alberto Salvatierra je dovodi svojoj kući gdje ona upoznaje njegovog sina Luis Roberta u koga se zaljubljuje. Da bi odbranila njihovu vezu, Mariana će morati da savlada mnoge prepreke kao što su njen društveni status, obrazovanje i traume, izdaje i tuđe ambicije. Kada konačno budu mogli da uživaju u svojoj ljubavi, Mariana i Luis Roberto će se suočiti sa tragedijom, gubitkom njihovog sina.

Uloge

Claudia Martín - Mariana Villarreal
Sebastián Rulli - Luis Alberto Salvatierra Suárez
Fabiola Guajardo - Soraya Montenegro
Guillermo García Cantú - Don Alberto Salvatierra
Azela Robinson - Elena Suárez
Alejandra Barros - Daniela Montesinos de Salvatierra
Víctor González - León Alfaro
Arturo Barba - Víctor Millan
Sergio Reynoso - Ramiro Domínguez
Mimi Morales - Guadalupe Morales
Henry Zakka - Padre Guillermo Villarreal
Rubén Sanz - Uriel López
Luis Gatica - Osvaldo
Lorena Graniewicz - Britny Chantal Domínguez Pérez
Diego Klein - Santiago Hinosoja
Thali García - Sofía Mandujano
Mario Morán - Diego Fernández
Erik Díaz - Polo Hernández
Axel Alcántara - Jhony "Jony" Domínguez Pérez
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6038
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Feb 20, 2022 3:04 pm

____________
Los ricos tambien lloran Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6038
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Feb 20, 2022 3:28 pm
Dopala mi se prva epizoda. Ono što je najveće iznenađenje je to što Luis Alberto ima priču, nije sveden na razmaženog, bogatog zavodnika. A i Sebastian zalužuje bolje od površnog lika.

Kad je bio dijete, Luis Alberto je sa roditeljima i bratom bio na jahti. Njegov brat je upao u vodu i udavio se i od tada ga otac krivi za smrt brata. Da bi stvari bile gore, Alberto se oženio po drugi put (Alejandra Barros) i dobio sina kojeg vidno preferira u odnosu na starijeg. Samim tim Luis Alberto se osjeća odbačenim, kao crna ovca i kao neko ko nije dio te porodice. Što god uradi njegov otac se protivi, a čini se da sve što radi, radi da bi se dokazao ocu koji koristi svaku priliku da mu natrlja greške iz prošlosti. Btw, neobično mi je gledati Guillerma Garciu kao pozitivca.

Mariana mi je ok za sada. Jeste tipična junakinja iz vecindada, vesela, sama i bez novca. Ono što je bitno je to da njeno ponašanje nije toliko iskarikirano da se ne može gledati kao što je slučaj sa prethodnim verzijama. Jeste, drugačije se ponaša i govori od kulturnih bogataša, ali nije neotesana divljaka. Plus ima i slatko kuče. Los ricos tambien lloran 610785387  Dopada mi se to što spašavanje života Albertu nije bilo nešto dramatično i super-herojski. Jednostavno je znala da ga stavi u pravi položaj da se ne bi ugušio u krvi.

Susret Mariane i Luis Alberta mi je baš simpatičan i romantičan Los ricos tambien lloran 3466016740 Nekako se čini da će biti divan par. Jedino me je strah klišeja. Tipa da ga negativka drogira pa spava s njim i podmetne trudnoću (nešto se da naslutiti iz trailera) Ili da na osnovu slika ili nevinog zagrljaja optuži Marianu da ga vara i onda odbaci dijete. I najgori dio - davanje bebe nepoznatoj prolaznici koja ga samo zadrži. (U Marini je Chuy bio otet, ali ostaje glupost što ga je Lupe jednostavno zadržala) Nadam se da će te dijelove malo unaprijediti da ne budu baš toliko debilni. Fabiola je inače izjavila da će i ona vikati "maldita lisiada". Los ricos tambien lloran 2078043430 Dakle, toga nas neće poštedjeti.

Koliko god da je Alejandra Barros lijepa i otmjena i koliko god da joj leže uloge dame i koliko joj god lik bio korektan, žena je toliko nevidljiva pored Azele koja joj je vid suparnice da mi je već blijeda i nebitna kao lik. Nije ni čudo što je ona sekretarica rekla da je za nju jedina gospođa Salvatierra upravo Elena. Azela će ovu definitivno pojesti u zajedničkim scenama. Los ricos tambien lloran 3687740950

Ostale likove ne mogu još uvijek detaljnije komentarisati.

Nije mi jasno u kojoj se godini dešava ova prva etapa. Vidim da već koriste tablete, ali nisam uočila pametne telefone. confused

____________
Los ricos tambien lloran Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Mon Feb 21, 2022 12:35 am
Pogledala sam trailer i već sam se navukla. Imala sam u planu dati šansu ovoj seriji zbog Claudie Martin, ali najava mi se svidela više od očekivanog. Definitivno ću ti se pridružiti u gledanju. Trenutno sam malo u gužvi, ali za kraći period ću se priključiti.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6038
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Tue Feb 22, 2022 3:55 pm
Pogledala sam trailer i već sam se navukla

Los ricos tambien lloran 2078043430

ali za kraći period ću se priključiti.

Odlično, taman neću sama sa sobom komentarisati. Los ricos tambien lloran 2315767614

____________
Los ricos tambien lloran Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6038
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Mon Feb 28, 2022 2:40 pm
2. - 5. epizoda

U drugoj epizodi saznajemo da Santiago nije Albertov sin. On je zapravo samo Danielin sin, nije rečeno da li mu je živ otac. Pošto se to ne spominje pretpostavljam da je ostala udovica. Vezu sa Albertom je zvanično započela nakon što su se on i Elena razveli međutim upoznali su se prije toga i već su tada namjeravali da počnu vezu kad se on raziđe. Kakve je greške pravio Alberto Los ricos tambien lloran 293406516 Em se nije suočio sa gubitkom sina kako treba, em je uništio brak, em se oženio drugom vrlo brzo. I sve to nije malo te sina koji i sam tada bio dijete krivi za smrt brata i tretira ga kao imbecila. I naravno, javno i otvoreno preferira svog pastorka. Potpuno neshvatljivo. Ima tako negativno mišljenje o rođenom sinu, uopšte ga ne poznaje. Nije mu problem da ga omalovaži pred drugim ljudima, ponaša se kao da je Luis Albertu i dalje 10 godina. Ne da mu da priđe Mariani kao da je neki zlostavljač ili nešto slično. Naravno, sama ta činjenica je Danieli sumnjiva i prvo je mislila da mu je Mariana ljubavnica, a onda da mu je možda kćerka i hoće da radi DNK test. Jedino ne bih voljela da ispadne da je Alberto Mariani neki dalji stric ili tako nešto i da imamo onaj kliše da je siromašna glavna junakinja zapravo bogatog porijekla.

S obzirom da je onaj odvratni Leon namjestio dokaze da je Luis Alberto podmetnuo eksploziju na očevom autu tek će se sada pogoršati njihovi odnosi. Ne sumnjam da će Alberto zbilja povjerovati da ga je sin htio ubiti. Los ricos tambien lloran 3857569612 Ono što mi nije jasno je to zašto nije zvao policiju koja bi pokrenula zvaničnu istragu nego krije istinu da je eksplozija podmetnuta.  Inače, ovdje mi je Victor Gonzalez mnogo bolji kao negativac nego kao pozitivac u LC gdje je bio totalno nevidljiv i nebitan.

Priznajem da sam se totalno navukla na Luis Alberta i Marianu kao par. Los ricos tambien lloran 1161816250  Ne mogu da vjerujem da toliko uživam u jednoj klasičnoj priči čiju radnju znam napamet. Doduše, rekla bih da je zaista mnogo bolja i ozbiljnija od prethodnih verzija. U 3. epizodi sam se potpuno istopila kada je ušao u auto prerušen u šofera da bi je vodio u shopping. Los ricos tambien lloran 10899980 A tek kad joj je krišom kupio haljinu (koja se uzgred slaže s njenim očima) i kad su se neplanirano pojavili zajedno na Sorayinoj zabavi. Znači prelijepi su Los ricos tambien lloran 10899980 Los ricos tambien lloran 10899980 Los ricos tambien lloran 10899980 Los ricos tambien lloran 3689299699 Na kraj 5. epizode je pao prvi poljubac Los ricos tambien lloran 2601230167  Opet kažem, samo da ne upropaste priču nekim idiotskim klišeima.

Mariana mi je baš ušla pod kožu. Jako je simpatična, prostodušna, jeste da nema u potpunosti uglađene manire i ima onaj tipični barrio govor, ali to nije prenaglašeno, nije neuka prljava divljaka već je zapravo donekle i realan lik. Jeste osjetljiva i pomalo naivna, ali ipak zna da se postavi i brani, a da pri tome ne ujeda i ne pljuje kao u prethodnim verzijama. Recimo jako mi se dopalo kako se postavila prema kolegama koji je ne prihvataju zato što misle da je gazdin špijun i miljenica. Objasnila im je o čemu se radi i kulturno, ali sa stavom, ih je zamolila da joj dozvole da se bori i da nauči posao zato što joj treba koliko i njima.

Soraya je imala namjeru da je napije na zabavi (mada mi je pomalo glupo što Mariana nije osjetila ukus alkohola, mislila je da pije bezalkoholno nešto što je i naručila) i uplašila sam se da ćemo imati debilne momente da se Mariana nešto žestoko izblamira ili da padne na Elenine provokacije i da je fizički napadne, pa da joj poslije niko ne vjeruje itd. Međutim, nije bilo ništa od toga. Jeste je piće malo uhvatilo i slomila je nešto, ali nije bilo ništa strašno. U principu je i tako pripita bila preslatka i Jose Alberto je to sve bilo simpatično, donio joj je kafu da se otrijezni i tješio je kako se to svima nekad desi. Los ricos tambien lloran 2078043430

Soraya... Iako je to nebitno moram prokomentarisati da su frizeri i šminkeri očito ćoravi kad ne vide koliko Fabioli očajno stoji onakva kosa, a i crveni karmin. Nadam se toplo da će u sljedećoj etapi drugačije izgledati. Kad sam kod sljedeće etape, definitivno se koriste pametni telefoni i nije mi jasno koja je to godina. Ako će u drugoj etapi imati odraslog sina, onda će to tada postati futuristička serija kao Rubi 2020. Los ricos tambien lloran 2078043430  Nego da se vratim na lik Soraye. Za sada je shvatam ozbiljno, ali ne sumnjam da će brzo krenuti sa svojim spletkama. I ona i Elena spavaju sa Leonom. Baš me zanima da znaju jedna drugoj za to kako bi se slagale. Los ricos tambien lloran 2078043430 Mislila sam da su Jose Alberto i Soraya u zvaničnoj vezi međutim kada mu je ona zamjerila što je došao sa drugom ženom na zabavu on je bio u fazonu da je on slobodan i da između njih nema ničeg ozbiljnog. Los ricos tambien lloran 2078043430 Kasnije nakon što su spavali ona mu je rekla nešto u smislu kako se lijepo osjeća s njim na što je on odgovorio da i on voli da se lijepo provede, ali nije dodao "s tobom". Los ricos tambien lloran 3665418065

Elena je mnogo zanimljivija kao negativka. Baš mi je milina gledati njene scene i obožavam kad spusti Danielu. Los ricos tambien lloran 3687740950 Možda Daniela i neće biti negativka, ali ide mi na živce i više od Soraye. Elena je razvodom dobila dio akcija Albertove firme, ali svakako je  i njen otac ili bio tu akcionar ili je uložio svoj novac te ju je svakako slijedovao dio kolača. I raduje me što je dio firme, bar da neko tu postoji ko podržava Jose Alberta. Brine me što se Jose Alberto uhvatio kocke i što slijepo vjeruje Leonu.  pale

Od sporednih likova imamo Marianinu drugaricu Britny koja mi za sada nije zanimljiva. Izgleda da će se ona zaljubiti u Santiaga, a Santiago u Marianu. Klasika Los ricos tambien lloran 2078043430 Inače, ona je već u vezi i momak ju je zaprosio zbog čega ona nije oduševljena, zvanično jer nemaju novca da osnuju porodicu, ali moguće je i da ga ne voli dovoljno. Zanimljiv mi je bio njen razgovor sa majkom gdje se vidi da je zapravo zrelija od majke. Njena majka je u onom fazonu, bitno da se volite, novac nije bitan itd. Britny kaže da nije dovoljno to što se vole da bi započeli brak, a njena majka se čudi i pita je: "Kako nije dovoljno, pogledaj mene i tvog oca, kad smo se vjenčali, nismo imali ništa, a vidi nas sad." Britny je na to mrtva 'ladna odgovorila da ni sada nemaju ništa. Los ricos tambien lloran 3665418065

Tu su sveštenik i još nekoliko likova iz barria, te Albertovi radnici. Jedna od njegovih zaposlenih ima već troje djece i opet je trudna, a nisu u dobroj finansijskoj situaciji. Ali niko od njih mi za sada nije zanimljiv.

____________
Los ricos tambien lloran Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6038
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed Mar 02, 2022 4:08 pm
6. epizoda

Što mi je glupa Marianina reakcija na poljubac. Prvo se ljubi, a onda ga šamara i u fazonu je ja sam pristojna, a ti si nasilnik   Rolling Eyes Soraya je iskoristila Patricijin test na trudnoću koji ova drži u ladici na poslu onako da ga svako može naći i sada Luis A. misli da će postati tata. Počeli su klišeji. Rolling Eyes

Stigao je DNK nalaz, ali ga Danijela nije još otvorila. Alberto je, kako sam i mislila da će biti, sada ubjeđen da ga je sin htio ubiti. Strašno. Rolling Eyes U suštini mi težak odnos njih dvojice najviše doprinosi kvalitetu radnje.

____________
Los ricos tambien lloran Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Mar 06, 2022 12:45 am
Los ricos tambien lloran V19
Los ricos tambien lloran Vv25
Los ricos tambien lloran Vvv21

Kristina likes this post

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Mar 06, 2022 12:45 am
Los ricos tambien lloran Yyy27
Los ricos tambien lloran Yyyy17

Kristina likes this post

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16147
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Mar 06, 2022 12:45 am
Los ricos tambien lloran Y25
Los ricos tambien lloran Yy34

Kristina likes this post

Sponsored content

Los ricos tambien lloran Empty Re: Los ricos tambien lloran

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum